آنچه که لیگ برتر بیسبال می تواند در مورد ایجاد یک تیم فروش برنده به ما بیاموزد

آنچه که لیگ برتر بیسبال می تواند در مورد ایجاد یک تیم فروش برنده به ما بیاموزد

Players in Dugout


آنچه که لیگ برتر بیسبال می تواند در مورد ایجاد یک تیم فروش برنده به ما بیاموزد

بازیکنان در Dugout

بیسبال به عنوان سرگرمی ملی آمریکا شناخته می شود زیرا چیزی منحصر به فرد آمریکایی در آن وجود دارد – این یک بازی کار گروهی، نظم، توجه به جزئیات و پشتکار در مواجهه با شکست است. به همین ترتیب، بیسبال نیز بسیار شبیه فروش است. و اگر می‌خواهید یک تیم فروش برنده برای کسب‌وکار خود بسازید، می‌توانید از روشی که تیم‌های لیگ برتر بیسبال فهرست‌های خود را جمع‌آوری می‌کنند، درس بگیرید.

همانطور که هر تیم بیسبال یک “مدیر” دارد و هر تیم دارای بازیکنانی است که نقش های خاصی را ایفا می کنند، تیم فروش شما نیز باید ترکیب خوبی از کهنه سربازان، شروع کننده ها و بازیکنان نزدیک داشته باشد.

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی ایجاد یک تیم فروش بهتر، بر اساس درس های بیسبال آورده شده است.

درس هایی از بیسبال در ساخت یک تیم فروش برنده

“تکرارات” خود را وارد کنید

بیسبال یک بازی کار تکراری است: تمرین ضربه زدن، زدن و گرفتن، ساعتهای زیادی که در قفس ضرب و شتم سپری می شود و تاب می زند، و در میدان تعقیب زمینگیرها و مگس ها می شود. حتی برای بااستعدادترین بازیکنان بیسبال نیز هزاران ساعت فداکاری لازم است تا در حرفه خود به اندازه کافی مهارت داشته باشند تا برای لیگ های بزرگ آماده شوند.

به همین ترتیب، بهترین فروشندگان در انجام کار ثابت و بدون جذابیت آماده سازی فروش خود منظم هستند. فروشنده موفق بودن به معنای انجام کارهای کوچک و تکراری جستجو، تماس سرد ، تعیین قرار و درخواست فروش است. و بهترین راه برای بهتر شدن در فروش، ادامه کار در آن است.

ترکیبی از کهنه سربازان و استعدادهای جوان را استخدام کنید

موفق‌ترین تیم‌های بیسبال ترکیبی از بازیکنان با تمام سطوح تجربه را دارند – از جوانان با استعداد که فقط از خردسالان به میدان می‌آیند تا بازیکنان با تجربه‌تر. در حالت ایده آل، همه اعضای تیم شما باید از یکدیگر یاد بگیرند. بهترین تیم‌های بیسبال اغلب «بچه‌های باشگاهی» دارند، کهنه‌سربازان مسن‌تر باهوشی که ممکن است بهترین آمار را نداشته باشند، اما به‌عنوان مربی و «چسب» که تیم را کنار هم نگه می‌دارند، عمل می‌کنند – همه را متمرکز نگه می‌دارند و انرژی خوبی ارائه می‌کنند.

چه کسی را در تیم فروش خود دارید که می تواند “فرد باشگاه” باشد؟

به دنبال متخصصان و بازیکنان ابزار باشید

بیسبال در سال های اخیر تخصصی تر شده است. برخی از تیم‌ها شروع به اختصاص فضای فهرست به بازیکنانی کرده‌اند که دارای مهارت‌هایی هستند که در موقعیت‌های خاص در بازی‌ها مفید هستند، مانند سرقت بیس، ضربه زدن یا ضربه‌های موقعیتی. دیگران به دانستن اینکه چگونه می توانند نتایج خوبی را از بازیکنانی که می توانند چندین موقعیت را در زمین پوشش دهند، به دست آورند، افتخار می کنند.

هنگامی که در حال جمع آوری و مدیریت تیم فروش خود هستید، به این نکته توجه کنید که کدام افراد دارای مهارت ها و نقاط قوت موقعیتی منحصر به فردی هستند. برای مثال، برخی از افراد ممکن است در تماس‌های سرد عالی عمل کنند، برخی دیگر ممکن است در غرفه‌های نمایشگاهی بسیار مؤثر باشند، و برخی دیگر ممکن است در ارائه ارائه‌های فروش به مشتریانی که قبلاً توافق کرده‌اند برای یک قرار دموی ROI ملاقات کنند، واقعاً خوب عمل کنند.

یا شاید شما تعدادی “بازیکن سودمند” در تیم فروش خود داشته باشید که در هیچ مهارتی بهترین تیم شما نیستند، اما می توانند اندکی از همه چیز را انجام دهند. هر مرحله از فرآیند فروش شما فرصتی برای درخشش ستاره های مختلف فروش است.

شروع و نزدیک را فراموش نکنید

پیتینگ MLB یکی از پیچیده ترین و پردرآمدترین حرفه ها در ورزش است. هر تیمی سعی می‌کند چرخشی از پرتاب‌کننده‌های شروعی را که اسب‌های کار تیم هستند، جمع‌آوری کند – شروع خوب می‌تواند تفاوت بزرگی در برد یا باخت یک تیم ایجاد کند و تیم‌ها بر این اساس برای مطمئن‌ترین پرتاب‌کننده‌های شروع هزینه می‌کنند.

با این حال، برخی از تیم‌ها در سال‌های اخیر دریافته‌اند که می‌توانند با سرمایه‌گذاری در یک گلوله از پارچ‌های امدادی و بسته‌ها، ارزش بیشتری برای پول خود داشته باشند. آن‌ها دریافته‌اند که پیدا کردن استعدادهای باکیفیت با هزینه کمتر با سرمایه‌گذاری در پارچ‌های امدادی، گاهی آسان‌تر است، حتی اگر پارچ‌های اولیه آن‌ها به خوبی نباشند. به همین ترتیب، تیم فروش شما به ترکیب خوبی از مبتدیان و نزدیک‌کننده‌ها نیاز دارد – افرادی که در جستجو و انجام کارهای مقدماتی تماس‌های سرد و تعیین قرارها عالی هستند، و همچنین افرادی که می‌توانند وارد شوند و در صورت نیاز معامله را ببندند.

حتی اگر طرفدار بیسبال نیستید، وقتی فهرست استعدادهای فروش خود را جمع آوری می کنید، چیزهایی وجود دارد که کسب و کار شما می تواند از تیم های MLB بیاموزد. با ترکیبی خوب از کهنه‌سربازان باهوش و استعدادهای جوان آینده‌دار، ترکیبی از بازیکنان و متخصصان سودمند، و ترکیب خوبی از «شروع‌کننده» و « نزدیک‌کننده » که همگی با هم کار می‌کنند و تکرار می‌کنند، فروش برنده‌ای خواهید داشت. تیم و موفقیت در فروش تبدیل به یک “سرگرمی” رایج تر برای شرکت شما می شود.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

چهارده − سه =