آیا برون سپاری مرجع و بررسی پیشینه منطقی است؟


یکی از عناصر کلیدی استخدام که گهگاه در بحث ها نادیده گرفته می شود، نیاز به بررسی پیشینه و مرجع است. یک نامزد می‌تواند روی کاغذ بسیار توانا به نظر برسد و می‌تواند مصاحبه‌ای را انجام دهد، اما اگر حقیقت را در رزومه خود بیان کرده باشد یا اطلاعات مهمی را کنار گذاشته باشد، نمی‌خواهید آنها را در لیست حقوق و دستمزد خود بگذارید. . بررسی با مراجع از یک امر رسمی تا یک بخش اساسی استخدام را شامل می شود، و بررسی پیشینه می تواند جنبه هایی از یک نامزد را نشان دهد که می تواند باعث ایجاد یا شکستن استخدام آنها شود.

سوال این است که آیا باید این چک ها را در داخل انجام دهید یا باید آنها را برون سپاری کنید؟ پاسخ ساده، برون سپاری است، و در اینجا دلیل آن است.

نتایج سریعتر

برون سپاری بررسی پیشینه و غربالگری قبل از استخدام تقریباً همیشه روند سریع تری نسبت به انجام آن در داخل است. برای استفاده از یک قیاس، به تعمیر و نگهداری خودرو فکر کنید. مطمئناً، ممکن است بتوانید روغن خود را تعویض کنید، اما یک مکانیک آموزش دیده ابزار و تجربه لازم را دارد تا همان کار را سریعتر، مطمئن تر و بدون صرف وقت شما انجام دهد.

سرعت برای نتایج

هنگامی که فرآیندی مانند بررسی پیشینه را برون سپاری می کنید، یک متخصص آموزش دیده را استخدام می کنید تا کارهایی را که معمولاً برای شما جزئیات محور و پیچیده است، انجام دهد. شما می توانید زمان و منابع خود را صرف دنبال کردن سایر اهداف تجاری کنید و در عین حال نتایج بررسی پیشینه را سریعتر از زمانی که مجبور باشید آنها را به تنهایی کنار هم قرار دهید به دست آورید.

افزایش دقت

انجام یک بررسی دستی پس زمینه به طرز شگفت آوری خطرناک است. صدها وب‌سایت و شرکت کوچک وجود دارند که قول می‌دهند با پرداخت هزینه، نتایج بررسی پیشینه را به شما ارائه دهند – وقتی هزینه‌هایی که دریافت می‌کنند گزاف و اطلاعاتی که به شما می‌دهند حداقل است. شما در نهایت نیاز به ارتباط اطلاعات از منابع متعدد دارید، که بسیاری از آنها ابزارهای باطنی خود را برای دسترسی دارند.

یک شرکت حرفه ای بررسی پیشینه می تواند دقت و توجه به جزئیات را ارائه دهد که شما به تنهایی نمی توانید بدون اینکه خودتان در این فرآیند تخصص داشته باشید. حتی ممکن است ندانید کجا به دنبال انواع خاصی از اطلاعات بگردید، و اگر بدانید، ممکن است نتوانید به آن دسترسی داشته باشید. کیتی کالپ از Chane Solutions می نویسد:

بدون زیرساخت و تخصص کافی، بسیاری از پایگاه‌های اطلاعاتی و سوابق غیرقابل دسترس هستند، به این معنی که تلاش‌های غربالگری داخلی اغلب اطلاعات حیاتی را از دست می‌دهند.

عینیت

یکی از بزرگترین خطرات استخدام مدرن، تعصب ذاتی در مدیران استخدام است که بر تصمیم گیری تأثیر می گذارد. هر روز برای به حداقل رساندن این سوگیری، از طریق ناشناس‌سازی در رزومه‌ها تا تحلیل ماشینی مهارت‌ها و آموزش از طریق سیستم‌های ردیابی متقاضیان مدرن و موارد دیگر، تلاش زیادی می‌شود. شرکت‌ها اغلب باید برای تنوع در استخدام‌ها فشار بیاورند و به این ترتیب، باید پتانسیل تبعیض در استخدام را به حداقل برسانند.

مقیاس های عینیت

بررسی پیشینه بخش مهمی از استخدام است، اما می تواند اطلاعات حساسی را در مورد یک نامزد نشان دهد که ممکن است منجر به تصمیم گیری تبعیض آمیز شود.

چه جزئیاتی در مورد گذشته آنها، در مورد رفتار گذشته، یا یک ویژگی محافظت شده از سبک زندگی آنها باشد، این اطلاعات می توانند فاش شوند، خواه به دنبال آن باشید یا نه، و به طور بالقوه می تواند مبنای یک شکایت تبعیض در صورت تصمیم گیری باشد. برای رد یک نامزد بر اساس آن اطلاعات.

برون سپاری غربالگری پس زمینه با پردازش و ارائه داده ها به روشی ایمن و بدون تبعیض به حذف این خطر کمک می کند. شما نمی توانید بر اساس اطلاعاتی که ندارید تصمیم بگیرید و یک شرکت غربالگری پس زمینه می داند که چه چیزی را باید و چه چیزی را نباید در گزارش خود قرار دهد.

این همچنین خطر برخورد متفاوت با یک استخدامی جدید توسط فردی که اطلاعاتی در مورد آنها می داند که نباید داشته باشد را به حداقل می رساند.

انطباق

مقررات محلی، ایالتی و فدرال همگی برای تعیین مواردی که یک شرکت می تواند و چه چیزی را نمی تواند در بررسی پیشینه جستجو کند اعمال می شود. حتی چیزی به سادگی سابقه حقوق و دستمزد گذشته را می توان در برخی مکان ها از اطلاعات محافظت کرد. دانستن و پیمایش این قوانین حتی برای مشاغل کوچک دشوار است. شرکت‌های بزرگی که در چندین ایالت یا چندین کشور فعالیت می‌کنند، این کار حتی سخت‌تر است.

برون سپاری بررسی های پیشینه خود به یک شرکت غربالگری اختصاصی مزیت اضافه بارگذاری انطباق با آن شرکت را دارد. شما به آن‌ها اعتماد دارید که بدانند چه می‌کنند و در صورت نقض مقررات، کسب‌وکارتان را در برابر واکنش‌ها مصون می‌سازید.

حفاظت از شرکت

گسترش دو نکته قبلی، برون سپاری چیزی به اندازه بررسی پیشینه، به محافظت از شرکت شما در برابر هر گونه مشکلی که به عنوان بخشی از فرآیند استخدام ایجاد می شود، کمک می کند. البته این بدان معنا نیست که وقتی بررسی های پیشینه را برون سپاری می کنید، نمی توانید تصمیمات بدی بگیرید یا مقررات را زیر پا بگذارید. به سادگی نقض مقررات به تنهایی دشوارتر می شود.

به گفته PeopleKeep:

برخی از مطالعات پیش بینی می کنند که هر بار که یک کسب و کار جایگزین یک کارمند حقوق بگیر می شود، به طور متوسط ​​6 تا 9 ماه حقوق هزینه دارد.

با توجه به هزینه های سنگین یک استخدام ناموفق، برون سپاری یک بررسی پیشینه احتمالاً بسیار ارزشمندتر از جایگزین خواهد بود.

علاوه بر این، با کشف حقایق پنهان در مورد یک نامزد که نامزدی آنها را باطل می کند، می توانید از شرکت خود در برابر یک استخدام بد محافظت کنید.

این می تواند هر چیزی باشد، از کار کردن با کسی که شهرت بدی دارد، استخدام شخصی که به سرقت مالکیت معنوی محکوم شده است، یا استخدام کسی که به سادگی در مورد مهارت های خود دروغ می گوید.

هزینه کمتر

معمولاً، یکی از بزرگترین مزایای انجام یک کار درون سازمانی نسبت به برون سپاری، فرصت صرفه جویی در هزینه با سرمایه گذاری زمان و مهارت های شخصی است. با بررسی پیشینه، مگر اینکه تیم داخلی شما به منابع و تجربه سطح بالا دسترسی داشته باشد، اینطور نخواهد بود.

واقعیت این است که دسترسی به منابع بسیار زیادی، از پایگاه‌های اطلاعاتی پرونده‌های دادگاه فدرال گرفته تا پایگاه‌های اطلاعاتی جنایی در سطح شهرستان تا پایگاه‌های اطلاعات شخصی، محدود شده است.

نمایندگان مجاز آژانس های غربالگری یا بازرسان خصوصی باید هویت و اعتبار خود را ثابت کنند و همچنین برای دسترسی به این پایگاه های اطلاعاتی هزینه ای پرداخت کنند.

آژانس‌ها به دلیل حجمی که از آن پایگاه‌های داده استفاده می‌کنند، می‌توانند بدون مشکل این کار را انجام دهند، اما شرکت‌های کوچک‌تر که فقط چند کارمند را در یک زمان استخدام می‌کنند ممکن است به‌طور چشمگیری بر اساس هر کارمند گران‌تر باشند.

استخدام آرامش ذهن

مگر اینکه تیم داخلی شما در بررسی پیشینه بسیار باتجربه باشد، احتمال اینکه چیزی را از دست بدهید بسیار خوب است. جزئیات بسیار زیادی در منابع بسیار زیادی وجود دارد که نمی‌توانید به طور تصادفی وارد آن شوید و همه آنها را برای بررسی کامل پس‌زمینه پیدا کنید. این امر باعث می‌شود در صورتی که با انجام ندادن دقت لازم، چیزی مهم را از دست بدهید، شک و تردید و پتانسیل طولانی‌تری برای پشیمانی باقی می‌ماند.

تصویر بررسی پس زمینه

قرارداد با یک شرکت غربالگری پس زمینه این مشکل را برطرف می کند. شرکت غربالگری یک فرآیند کامل و یک چک لیست خواهد داشت که می‌توانند از آن عبور کنند تا اطمینان حاصل کنند که در غربالگری خود هر کادر و نقطه‌ای را بررسی می‌کنند. می توانید مطمئن باشید که آنها نسبت به آنچه که شما سعی می کنید فرآیند غربالگری را انجام دهید، بسیار کمتر احتمال دارد اشتباه کنند و یک بخش مهم از اطلاعات را از دست بدهند.

دسترسی و تداوم اطلاعات

بسیاری از شرکت‌های غربالگری پس‌زمینه APIهای داده یا گزارش‌های قالب‌بندی شده را ارائه می‌کنند که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانند مستقیماً به سیستم ردیابی متقاضی شما متصل شوند. این به شما امکان می دهد تمام اطلاعات مربوط به یک نامزد را در یک مکان نگه دارید. این امر علاوه بر اطمینان از دسترسی آسان، امنیت داده ها را نیز تضمین می کند. هر کسی که به خود ATS دسترسی ندارد، نمی‌تواند به گزارش بررسی پیشینه دسترسی داشته باشد و این مسئولیت را محدود می‌کند.

PDF دانلود

توانایی استفاده از یک API ساده به جای کاغذبازی و سیستم‌های از هم گسیخته نیز می‌تواند روند را صاف کرده و سرعت بخشد. یک شرکت غربالگری پس زمینه می تواند به سادگی گزارش خود را به سیستم شرکت شما ارسال کند نه اینکه مجبور باشد آن را از طریق تیم منابع انسانی شما پردازش کند.

همانطور که چک استرلینگ می گوید:

ارائه‌دهندگان غربالگری پس‌زمینه می‌توانند یک راه‌حل خودکار کلید در دست ارائه دهند، که در آن متخصصان منابع انسانی می‌توانند سریع و آسان به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. نتایج را می توان بسیار سریعتر از برخی چک های داخلی برگرداند.

راحتی کارمندان

یکی دیگر از مزایای استفاده از یک شرکت ثالث غربالگری پس زمینه، راحتی و آرامش کارمندی است که استخدام می کنید. نکته‌ای که در بالا به آن اشاره کردیم این بود که اگر چیزی بیاموزید که دیدگاه شخصی شما را نسبت به یک نامزد تغییر می‌دهد، حتی اگر هنوز او را استخدام کنید، می‌تواند بر نحوه رفتار شما با آنها تأثیر بگذارد. این امکان وجود دارد که اطلاعات به دلیلی پنهان شده باشد و کارمند از افشای آن احساس راحتی نداشته باشد، مخصوصاً برای جلوگیری از چنین رفتاری.

تصویر شفافیت دست دادن

کارمندان از نظر قانونی مجازند نتایج بررسی سوابق انجام شده بر روی آنها را درخواست کنند و خودشان تشخیص دهند که آیا اطلاعات حساس فاش شده است یا خیر. این به آنها آرامش خاطر می دهد تا بدانند نتایج بررسی پیشینه درست و دقیق هستند و اطلاعاتی را که نباید فاش نمی کنند.

دلایل عدم برون سپاری

واقعیت این است که تلاش برای تکمیل بررسی پیشینه با استفاده از یک تیم داخلی بسیار نادر است ایده خوبی است. برای برخی از بزرگترین شرکت‌های جهان، ممکن است این وظیفه به تیم حقوقی در ارتباط با تیم منابع انسانی واگذار شود. برای اکثر مشاغل کوچک و متوسط ​​و همچنین اکثر مشاغل بزرگ، این کار به سادگی معنا ندارد.

(با وجود همه موارد فوق) چند دلیل کوچک وجود دارد که چرا می توانید به جای یک شرکت برون سپاری، بررسی پیشینه داخلی را در نظر بگیرید.

شما با آنچه برای شرکت شما مهم است آشنا هستید. به ویژه، هنگام صحبت با مراجع، بحث شخصی با یک نامزد نسبت به برون سپاری آن می تواند ارزشمند باشد. شما ممکن است با نگرانی های خاصی که در مورد نامزد دارید و هنگام صحبت با یک مرجع به چه سوالاتی نیاز دارید بیشتر آشنا باشید.

نکته منفی این خطر همیشه مطرح کردن سؤالات به عنوان بخشی از مکالمه ای است که اطلاعات محافظت شده را نشان می دهد. در حالی که ممکن است یک مرجع به طور تصادفی اطلاعاتی را که نباید داوطلبانه ارائه دهد، شما نمی توانید از آن اطلاعات در تصمیم گیری استفاده کنید و به خصوص نمی توانید آن را بخواهید. یک شرکت غربالگری به سادگی می تواند آن اطلاعات را از گزارشی که به شما می دهد حذف کند. شما نمی توانید خود اطلاعات را بیاموزید.

تصویر حریم خصوصی

ممکن است بتوانید بررسی پس زمینه را با هزینه کمتر انجام دهید. هزینه به عنوان یکی از مزایای برون سپاری در بالا ذکر شد و این واقعیت همچنان صادق است. با این حال، ممکن است بتوانید یک بررسی پیشینه را با هزینه کمتری نسبت به برون سپاری غربالگری به یک شرکت انجام دهید. با این حال، شرایط باید درست باشد تا این اتفاق بیفتد. شما باید به پایگاه‌های داده‌ای دسترسی داشته باشید که می‌توانید برای تکمیل بررسی از آنها استفاده کنید، و باید فرآیندی را برای اینکه چه چیزی و کجا بررسی کنید تعیین کنید.

همچنین این احتمال وجود دارد که در غیر این صورت باید با یک شرکت بالاتر قرارداد ببندید. یافتن یک شرکت متفاوت ممکن است در دراز مدت ارزان تر باشد، تا زمانی که کیفیت نتایج خود را قربانی نکنید.

بسته بندی

مزایای زیادی برای برون سپاری یک غربالگری پس زمینه وجود دارد که نادیده گرفته شود. آرامش خاطر هم برای شما و هم برای کارمندتان، دسترسی به داده هایی که مجاز و قانونی برای درخواست هستند، و توانایی تصمیم گیری بی طرفانه، همگی از مزایای برون سپاری هستند. حتی چند مزیت احتمالی انجام غربالگری در خانه معمولاً چندان سودمند نیست.

محفوظ نگه داشتن شرکت شما از مسئولیت و تهدید تبعیض و سایر مسائل به تنهایی اغلب برای متقاعد کردن صاحبان مشاغل به برون سپاری کافی است. حتی اگر نسبتاً به توانایی خود در جستجوی اطلاعات مرتبط اطمینان دارید، مطمئن باشید که اطلاعات صحیح و دقیق هستند، و بر اساس آن اطلاعات تصمیمی بی طرفانه بگیرید، باز هم بهتر است خودتان نگران همه این موارد نباشید. .

به جای اینکه بپرسید آیا استخدام شرکتی برای انجام غربالگری برای شما منطقی است یا خیر، باید از خود بپرسید که در یک شرکت غربالگری به دنبال چه چیزی باشید. به طور خاص، شما باید به دنبال جزئیاتی مانند:

  • شرکت‌های بررسی سابقه باید مطابق با FCRA باشند تا اطلاعات آنها در تصمیم‌گیری‌های استخدام از نظر قانونی مجاز باشد.
  • چک پس زمینه باید بین 30 دلار برای یک غربالگر اولیه و 100 دلار برای یک بررسی جامع و دقیق باشد.
  • برخی از شرکت های غربالگری در صنایع خاصی تخصص دارند که ممکن است نگرانی های منحصر به فردی داشته باشند. یکی را پیدا کنید که متناسب با صنعت شما باشد.

صرف نظر از نگرانی های خود، مطمئناً می توانید شرکتی را پیدا کنید که آنها را برآورده کند.

آیا در مورد غربالگری نامزدها با بررسی مرجع و بررسی سوابق سؤالی از ما دارید؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

بدون نظر

پاسخ دهید