راه انداز ی کسب و کار : راهنمای گام به گام 1403

راه انداز ی کسب و کار : راهنمای گام به گام 1403

راه انداز ی کسب و کار : راهنمای گام به گام 1403:قبل از شروع یک کسب و کار، باید کاملاً آماده شوید، اما بدانید که تقریباً مطمئناً همه چیز خراب خواهد شد. برای اداره‌ی یک کسب و کار موفق، باید خود را با شرایط در حال تغییر وفق دهید. یادگیری چگونگی راه‌اندازی کسب و کار خود شامل انجام تحقیقات عمیق در بازار در زمینه‌ی کاری شما و جمعیت شناسی مشتریان بالقوه شما، بخش مهمی از ایجاد یک طرح تجاری است. علاوه بر فروش محصول یا خدمات خود، باید برند خود را بسازید و افرادی را جذب کنید که به آنچه کسب و کار شما ارائه می‌دهد علاقه‌مند هستند.

این مقاله برای کسانی است که می خواهند یاد بگیرند که چگونه یک کسب و کار راه اندازی کنند.

شروع یک کسب و کار می‌تواند کار سختی باشد، اما اگر فرآیند راه‌اندازی شرکت جدید خود را به مراحل جداگانه تقسیم کنید، می‌توانید آن را آسان‌تر کنید. به جای اینکه چرخ‌های خود را بچرخانید و حدس بزنید که از کجا شروع کنید، می‌توانید از روش‌های آزمایش‌شده و واقعی کارآفرینانی پیروی کنید که این کار را با موفقیت انجام داده‌اند. اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید، این چک‌لیست ۱۰ مرحله‌ای را دنبال کنید تا کسب و کار خود را از یک لامپ بالای سرتان به یک موجود واقعی تبدیل کنید.

کسب و کار خود را راه اندازی کنید

راه‌اندازی یک کسب و کار کار بسیار زیادی است، اما ما اینجا هستیم تا کمک کنیم! منابع مفید ما را برای همه چیزهایی که برای ایجاد موفقیت‌آمیز تجارت خود از پایه نیاز دارید، بررسی کنید.

11 کاری که قبل از شروع یک کسب و کار باید انجام دهید:
فرم‌های مالیاتی و کسب و کاری که برای راه‌اندازی کسب و کار به آن‌ها نیاز دارید.
هزینه‌های راه‌اندازی: به چه مقدار پول نقد نیاز دارید؟
20 اشتباهی که هنگام راه‌اندازی یک کسب و کار باید از آن‌ها اجتناب کنید.

1. ایده خود را اصلاح کنید.

راه اندازی کسب و کار
اگر به راه‌اندازی یک کسب و کار فکر می‌کنید، احتمالاً از قبل ایده‌ای در مورد آنچه می‌خواهید به صورت آنلاین بفروشید، یا حداقل بازاری که می‌خواهید وارد شوید، دارید. یک جستجوی سریع برای شرکت‌های موجود در صنعت انتخابی خود انجام دهید. بیاموزید که رهبران برند فعلی چه کاری انجام می‌دهند و بفهمید که چگونه می‌توانید آن را بهتر انجام دهید. اگر فکر می‌کنید کسب‌وکار شما می‌تواند چیزی را ارائه دهد که شرکت‌های دیگر انجام نمی‌دهند (یا همان چیزی را ارائه می‌دهند، فقط سریع‌تر و ارزان‌تر)، شما یک ایده محکم دارید و آماده ایجاد یک طرح تجاری هستید.

“چرا؟” خود را تعریف کنید

گلن گوتک، مدیر عامل مشاوره و مربیگری Awake به Business News Daily گفت: «به قول سایمون سینک، «همیشه با چرا شروع کنید». خوب است بدانید چرا کسب و کار خود را راه اندازی می‌کنید. در این فرآیند، ممکن است عاقلانه باشد که بین [این که] کسب و کار به دلیل شخصی یا چرایی بازار خدمت می‌کند، تفاوت قائل شویم. وقتی دلیل شما بر روی برآوردن یک نیاز در بازار متمرکز است، دامنه کسب و کار شما همیشه بزرگتر از کسب و کاری خواهد بود که برای پاسخگویی به یک نیاز شخصی طراحی شده است.

فرانشیز را در نظر بگیرید.

فرانشیز را در نظر بگیرید. گزینه دیگر این است که حق امتیاز یک شرکت تاسیس شده را باز کنید. مفهوم، دنبال کردن برند و مدل کسب و کار در حال حاضر وجود دارد. شما فقط به یک مکان خوب و ابزاری برای تامین هزینه عملیات خود نیاز دارید.

نام کسب و کار خود را طوفان فکری کنید.

نام کسب و کار خود را طوفان فکری کنید. صرف نظر از اینکه کدام گزینه را انتخاب می‌کنید، درک دلیل پشت ایده خود بسیار مهم است. استفانی دوسولنیه، صاحب Business by Dezign و مدیر سابق عملیات و برنامه‌های کسب و کار زنان در Covation Center، به کارآفرینان هشدار می‌دهد که قبل از اینکه ارزش ایده را مشخص کنند، یک طرح کسب و کار یا طوفان فکری برای یک نام تجاری بنویسند.

مشتریان هدف خود را مشخص و تعریف کنید.

دوسولنیه اغلب می‌گوید، مردم بدون صرف زمان برای فکر کردن به اینکه مشتریانشان چه کسانی خواهند بود و چرا آن مشتریان می‌خواهند از آنها خرید کنند یا آنها را استخدام کنند، به راه‌اندازی کسب‌وکار خود می‌پرند.

“شما باید روشن کنید که چرا می‌خواهید با این مشتریان کار کنید – آیا شما علاقه‌ای به آسان کردن زندگی مردم دارید؟” دوسولنیه گفت. یا از خلق هنر برای آوردن رنگ به دنیای آنها لذت می‌برند؟ شناسایی این پاسخ‌ها به روشن شدن ماموریت شما کمک می‌کند. سوم، شما می‌خواهید تعریف کنید که چگونه این ارزش را به مشتریان خود ارائه می‌دهید و چگونه آن ارزش را به گونه‌ای که آنها مایل به پرداخت هستند ارتباط برقرار کنید.»

در مرحله ایده‌پردازی، باید جزئیات اصلی را مشخص کنید. اگر این ایده چیزی نیست که شما به آن علاقه دارید یا اگر بازاری برای خلق شما وجود ندارد، ممکن است زمان آن رسیده که ایده‌های دیگری را مطرح کنید.

نکته: برای اصلاح ایده کسب‌وکارتان، «چرا»، مشتریان هدف و نام کسب‌وکارتان را مشخص کنید.

2. یک طرح تجاری بنویسید

راه اندازی کسب و کار 1

هنگامی که ایده خود را به کار گرفتید، باید چند سوال مهم از خود بپرسید: هدف از کسب و کار شما چیست؟ به کی می‌فروشید؟ اهداف نهایی شما چیست؟ هزینه‌های راه‌اندازی خود را چگونه تامین می‌کنید؟ این سوالات را می‌توان در یک طرح کسب و کار مدون پاسخ داد.

صاحبان مشاغل نوپا می‌توانند با عجله در کارها بدون تعمق در این جنبه‌های تجارت، اشتباهات زیادی مرتکب شوند. شما باید پایگاه مشتری هدف خود را پیدا کنید. چه کسی قرار است محصول یا خدمات شما را بخرد؟ اگر نتوانید مدرکی دال بر تقاضا برای ایده خود پیدا کنید، چه فایده‌ای دارد؟

تحقیقات بازار انجام دهید.

انجام تحقیقات بازار کامل در زمینه کاری خود و جمعیت شناسی مشتریان بالقوه شما بخش مهمی از تدوین یک طرح تجاری است. این شامل انجام نظرسنجی‌ها، برگزاری گروه‌های متمرکز و تحقیق در مورد سئو و داده‌های عمومی است.

تحقیقات بازار به شما کمک می‌کند تا مشتری هدف خود – نیازها، ترجیحات و رفتار آنها – و همچنین صنعت و رقبای خود را درک کنید. بسیاری از متخصصان مشاغل کوچک جمع‌آوری اطلاعات جمعیت‌شناختی و انجام یک تحلیل رقابتی را برای درک بهتر فرصت‌ها و محدودیت‌های موجود در بازار خود توصیه می‌کنند.

بهترین مشاغل کوچک محصولات یا خدمات را از رقبا متمایز کرده‌اند. این به طور قابل توجهی بر چشم‌انداز رقابتی شما تأثیر می‌گذارد و به شما امکان می‌دهد ارزش منحصر به‌فردی را به مشتریان بالقوه منتقل کنید.

یک استراتژی خروج را در نظر بگیرید.

همچنین ایده خوبی است که هنگام تدوین طرح کسب و کار خود، یک استراتژی خروج در نظر بگیرید. ایجاد ایده‌ای در مورد اینکه چگونه در نهایت از کسب و کار خارج می‌شوید، شما را مجبور می‌کند به آینده نگاه کنید.

جاش تولی، مدیرعامل هر دو شرکت Shyft Capital می‌گوید: «بسیار اوقات، کارآفرینان جدید آنقدر در مورد کسب و کار خود هیجان زده می‌شوند و مطمئن هستند که همه در همه جا مشتری خواهند بود که زمان بسیار کمی برای نشان دادن برنامه ترک کسب و کار می‌دهند. و کاوانا

«وقتی سوار هواپیما می‌شوید، اولین چیزی که به شما نشان می‌دهند چیست؟ چگونه از آن خلاص شویم. وقتی به یک فیلم می‌روید، قبل از شروع پخش این ویژگی به چه چیزی اشاره می‌کنند؟ جایی که خروجی‌ها هستند. در هفته اول مهدکودک، همه بچه‌ها را به صف می‌کنند و به آنها تمرین آتش‌نشانی برای خروج از ساختمان را آموزش می‌دهند. بارها شاهد رهبران تجاری بوده‌ام که سه یا چهار مسیر خروجی از پیش تعیین‌شده ندارند. این منجر به کاهش ارزش شرکت و حتی تخریب روابط خانوادگی شده است.»

یک طرح کسب و کار به شما کمک می‌کند تا بفهمید شرکت شما به کجا می‌رود، چگونه بر مشکلات احتمالی غلبه خواهد کرد و برای حفظ آن به چه چیزهایی نیاز دارید. وقتی آماده گذاشتن قلم روی کاغذ هستید، از یک الگوی رایگان برای کمک استفاده کنید.

3. وضعیت مالی خود را ارزیابی کنید.

راه اندازی کشب و کار 2

راه‌اندازی هر کسب و کاری دارای قیمت است، بنابراین باید تعیین کنید که چگونه این هزینه‌ها را پوشش خواهید داد. آیا ابزاری برای تأمین مالی استارتاپ خود دارید یا باید پول قرض کنید؟ اگر قصد دارید شغل فعلی خود را ترک کنید تا روی کسب و کار خود تمرکز کنید، آیا پس‌انداز دارید تا زمانی که به سود خود برسید از خود حمایت کنید؟ ببینید هزینه‌های راه‌اندازی شما چقدر خواهد بود.

بسیاری از استارت‌آپ‌ها شکست می‌خورند زیرا قبل از کسب سود، پولشان تمام می‌شود. این هرگز ایده بدی نیست که میزان سرمایه اولیه مورد نیاز خود را بیش از حد تخمین بزنید، زیرا ممکن است قبل از شروع کسب درآمد پایدار، زمان ببرد.

تجزیه و تحلیل نقطه سر به سر انجام دهید.

یکی از راه‌هایی که می‌توانید تعیین کنید چقدر پول نیاز دارید، انجام یک تحلیل سربه‌سر است. این عنصر اساسی برنامه‌ریزی مالی به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا تعیین کنند شرکت، محصول یا خدمات آنها چه زمانی سودآور خواهد بود.

فرمول ساده است:

راه اندازی کسب و کار 2

 • هزینه های ثابت ÷ (متوسط ​​قیمت هر واحد – هزینه های متغیر) = نقطه سربه سر

هر کارآفرین باید از این فرمول به عنوان یک ابزار استفاده کند زیرا به شما می‌گوید حداقل عملکردی که کسب و کار شما باید به آن دست یابد تا از دست دادن پول جلوگیری کند. علاوه بر این، به شما کمک می‌کند دقیقاً بفهمید که سود شما از کجا می‌آید، بنابراین می‌توانید اهداف تولید را بر اساس آن تعیین کنید.

در اینجا سه ​​دلیل رایج برای انجام تجزیه و تحلیل نقطه سر به سر آورده شده است:

 1. سودآوری را تعیین کنید . این به طور کلی بالاترین منافع هر صاحب کسب و کار است.از خود بپرسید: چقدر باید درآمد کسب کنم تا تمام هزینه هایم را پوشش دهم؟ کدام محصولات یا خدمات سود می کنند و کدام یک با زیان فروخته می شوند؟
 2. قیمت محصول یا خدمات وقتی اکثر مردم به قیمت گذاری فکر می کنند، در نظر می گیرند که تولید محصولشان چقدر هزینه دارد و رقبا چگونه محصولاتشان را قیمت گذاری می کنند.از خود بپرسید: نرخ های ثابت، هزینه های متغیر چیست و هزینه کل چقدر است؟ قیمت هر کالای فیزیکی چقدر است؟ هزینه کار چقدر است؟
 3. داده ها را تجزیه و تحلیل کنید. حجم کالاها یا خدماتی را که برای سودآوری باید بفروشید در نظر بگیرید.از خود بپرسید: چگونه می توانم هزینه های ثابت کلی خود را کاهش دهم؟ چگونه می توانم هزینه های متغیر هر واحد را کاهش دهم؟ چگونه می توانم فروش را بهبود بخشم؟

مراقب هزینه های خود باشید

هنگام راه‌اندازی کسب و کار، بیش از حد خرج نکنید. انواع خریدهایی که برای کسب و کار شما منطقی هستند را درک کنید و از خرج کردن بیش از حد برای تجهیزات جدید فانتزی که به شما در رسیدن به اهداف تجاری شما کمکی نمی‌کند، اجتناب کنید. هزینه‌های کسب و کار خود را کنترل کنید تا مطمئن شوید که در مسیر خود قرار دارید.

ژان پالدان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Rare Form New Media می‌گوید: «بسیاری از استارت‌آپ‌ها تمایل دارند برای چیزهای غیرضروری پول خرج کنند. ما با یک استارت‌آپ با دو کارمند کار کردیم، اما مقدار زیادی را برای فضای اداری که برای ۲۰ نفر گنجایش داشت، خرج کردیم. آنها همچنین یک چاپگر حرفه‌ای رده بالا را اجاره کردند که برای یک تیم 100 نفره مناسب‌تر بود. کارت‌های کلیدی برای ردیابی اینکه چه کسی چه چیزی و چه زمانی چاپ می‌کند داشت. زمانی که شروع می‌کنید تا حد امکان کمتر هزینه کنید و فقط برای چیزهایی که برای رشد و موفقیت کسب و کار ضروری هستند هزینه کنید. وقتی تثبیت شدید، تجملات به وجود می‌آیند.»

گزینه های تامین مالی خود را در نظر بگیرید.

سرمایه‌ی اولیه برای کسب و کار شما می‌تواند از راه‌های مختلفی تامین شود. بهترین روش برای به دست آوردن بودجه برای کسب و کار شما به عوامل مختلفی از جمله اعتبار، میزان نیازمندی‌ها و گزینه‌های موجود بستگی دارد.

 1. وام های تجاری اگر به کمک مالی نیاز دارید، وام تجاری از طریق بانک نقطه شروع خوبی است، اگرچه تضمین این وام اغلب دشوار است. اگر نمی توانید وام بانکی بگیرید، از طریق S. Small Business Administration (SBA) یا یک وام دهنده جایگزین برای وام کسب و کار کوچک درخواست دهید. [مقاله مرتبط را بخوانید: بهترین وام های تجاری ]
 2. کمک های مالی تجاری کمک های مالی تجاری مشابه وام است، اما نیازی به بازپرداخت ندارد. کمک های مالی تجاری معمولاً بسیار رقابتی است و با شرایطی همراه است که کسب و کار باید رعایت کند تا در نظر گرفته شود. هنگام تضمین یک کمک هزینه برای کسب و کار کوچک ، به دنبال مواردی باشید که مختص شرایط شما هستند. گزینه‌ها شامل کمک‌های مالی تجاری متعلق به اقلیت، کمک‌های بلاعوض برای مشاغل متعلق به زنان و کمک‌های بلاعوض دولتی است .
 3. استارت‌آپ‌هایی که نیاز به سرمایه‌گذاری قابل توجهی دارند، ممکن است بخواهند یک سرمایه‌گذار فرشته را جذب کنند . سرمایه گذاران می توانند چندین میلیون دلار یا بیشتر به یک شرکت نوپا در ازای نقش عملی در اداره تجارت شما ارائه دهند.
 4. از طرف دیگر، می‌توانید یک کمپین سرمایه‌گذاری جمعی برای جمع‌آوری مقادیر کمتر پول از چندین حامی راه‌اندازی کنید. سرمایه‌گذاری جمعی در سال‌های اخیر به شرکت‌های متعددی کمک کرده است، و ده‌ها پلتفرم تامین مالی قابل اعتماد برای انواع مختلف کسب‌وکار طراحی شده‌اند.

بانک تجاری مناسب را انتخاب کنید.

هنگام انتخاب یک بانک تجاری، اندازه مهم است. مارکوس انور، یکی از بنیان‌گذاران OhMy Canada، بانک‌های محلی کوچکتر را توصیه می‌کند، زیرا آنها با شرایط بازار محلی هماهنگ هستند و بر اساس ویژگی‌های کلی کسب و کار و شخصیت شما با شما همکاری می‌کنند.

انور اظهار داشت: «آنها برخلاف بانک‌های بزرگی هستند که به امتیاز اعتباری شما توجه می‌کنند و تمایل بیشتری به وام دادن به کسب‌وکارهای کوچک ندارند. بانک‌های کوچک نه تنها این کار را انجام می‌دهند، بلکه می‌خواهند با شما رابطه شخصی برقرار کنند و در صورت بروز مشکلات و از دست دادن پرداختی، به شما کمک کنند. یکی از مزایای دیگر بانک‌های کوچک این است که تصمیم‌گیری‌ها در سطح شعبه اتخاذ می‌شود که ممکن است بسیار سریع‌تر از بانک‌های بزرگ باشد، جایی که تصمیم‌گیری‌ها در سطح بالاتری صورت می‌گیرد.»

انور باور دارد که هنگام انتخاب بانک برای تجارت خود باید این سؤالات را از خود بپرسید:

 • چه چیزی برای من مهم است؟
 • آیا می خواهم با بانکی که مایل است به هر نحو ممکن به من کمک کند، رابطه نزدیک برقرار کنم؟
 • آیا می‌خواهم فقط یک حساب بانکی دیگر باشم، همانطور که بانک‌های بزرگ به من نگاه می‌کنند؟

راه اندازی کسب و کار 5

در نهایت، بانک مناسب برای کسب و کار شما به نیازهای شما بستگی دارد. نوشتن نیازهای بانکی شما می‌تواند به محدود کردن تمرکز شما به آنچه باید به دنبال آن باشید کمک کند. جلساتی را با بانک‌های مختلف برنامه‌ریزی کنید و در مورد نحوه کار آنها با مشاغل کوچک برای یافتن بهترین بانک برای کسب و کار خود سؤال بپرسید.

4. ساختار کسب و کار قانونی خود را مشخص کنید.

راه اندازی کشب و کار 7
قبل از ثبت شرکت خود، باید تصمیم بگیرید که چه نوع نهادی است. ساختار کسب و کار شما از نظر قانونی بر همه چیز تأثیر می‌گذارد، از نحوه ثبت مالیات گرفته تا مسئولیت شخصی شما در صورت بروز مشکل.
 • مالکیت انفرادی: اگر مستقلاً صاحب کسب و کار هستید و قصد دارید مسئولیت تمام بدهی ها و تعهدات را بر عهده بگیرید، می توانید برای یک شرکت انفرادی ثبت نام کنید . هشدار داده می شود که این مسیر می تواند مستقیماً بر اعتبار شخصی شما تأثیر بگذارد.
 • شراکت: در غیر این صورت، همانطور که از نام آن پیداست، مشارکت تجاری به این معنی است که دو یا چند نفر شخصاً به عنوان صاحبان مشاغل مسئول هستند. اگر بتوانید شریک تجاری با مهارت های مکمل خود را پیدا کنید، لازم نیست به تنهایی این کار را انجام دهید. معمولاً ایده خوبی است که فردی را به این ترکیب اضافه کنید تا به رونق کسب و کار شما کمک کند.
 • شرکت: اگر می خواهید مسئولیت شخصی خود را از مسئولیت شرکت خود جدا کنید، مزایا و معایب شرکت ها را در نظر بگیرید (به عنوان مثال، یک شرکت S یا شرکت C ). اگرچه هر نوع شرکت تابع دستورالعمل‌های متفاوتی است، اما این ساختار قانونی به طور کلی یک تجارت را به نهادی مجزا از صاحبان آن تبدیل می‌کند. بنابراین، شرکت‌ها می‌توانند مانند هر شخص دیگری مالکیت ملک، مسئولیت، پرداخت مالیات، انعقاد قرارداد، شکایت و شکایت داشته باشند. دریک جردن، وکیل مدیریتی در جردن کانسل، گفت: «شرکت‌ها، به‌ویژه شرکت‌های C، به‌ویژه برای کسب‌وکارهای جدیدی که قصد دارند در آینده نزدیک «عمومی» شوند یا به دنبال سرمایه‌گذاری از سرمایه‌گذاران خطرپذیر باشند، مناسب هستند.
 • شرکت با مسئولیت محدود: یکی از رایج ترین ساختارها برای مشاغل کوچک، شرکت با مسئولیت محدود (LLC) است. این ساختار ترکیبی از حمایت های قانونی یک شرکت برخوردار است و در عین حال مزایای مالیاتی یک مشارکت را نیز در نظر می گیرد.

در نهایت، این شما هستید که تعیین کنید کدام نوع نهاد برای نیازهای فعلی و اهداف تجاری آینده شما بهترین است. مهم است که در مورد ساختارهای مختلف کسب و کار قانونی موجود بیاموزید. اگر در تلاش هستید که تصمیم خود را بگیرید، بحث در مورد تصمیم با یک مشاور تجاری یا حقوقی ایده خوبی است.

آیا میدانستید؟ شما باید یک ساختار قانونی برای کسب و کار خود انتخاب کنید، مانند یک مالکیت انحصاری، مشارکت، شرکت یا LLC .

5. ثبت نام در دولت و IRS.

راه اندازی کسب و کار 88

قبل از اینکه بتوانید به طور قانونی کسب و کار خود را راه اندازی کنید، باید مجوزهای تجاری را دریافت کنید. به عنوان مثال، شما باید کسب و کار خود را در دولت‌های فدرال، ایالتی و محلی ثبت کنید. مدارک متعددی وجود دارد که باید قبل از ثبت نام تهیه کنید.

اساسنامه و قراردادهای عملیاتی

اساسنامه و قراردادهای عملیاتی

برای تبدیل شدن به یک نهاد تجاری رسمی، باید در دولت ثبت نام کنید. شرکت‌ها به یک سند شرکت نیاز دارند که شامل نام تجاری، هدف تجاری، ساختار شرکت، جزئیات سهام و سایر اطلاعات مربوط به شرکت شما باشد. به طور مشابه، برخی از شرکت‌های مسئولیت محدود باید یک قرارداد عملیاتی ایجاد کنند.

ثبت نام تجاری به عنوان (DBA)

اگر اساسنامه یا قرارداد عملیاتی ندارید، باید نام کسب و کار خود را ثبت کنید، که می تواند نام قانونی شما، نام ساختگی DBA (اگر شما مالک انحصاری هستید) یا نامی که وارد شده اید باشد. برای شرکت شما همچنین ممکن است بخواهید برای محافظت قانونی بیشتر اقداماتی را برای علامت تجاری نام تجاری خود انجام دهید.

اکثر ایالت‌ها از شما می‌خواهند که DBA دریافت کنید. اگر در یک شرکت تضامنی یا یک شرکت انفرادی هستید که تحت نام ساختگی فعالیت می‌کند، ممکن است لازم باشد برای گواهی DBA درخواست دهید. با دفتر کارمند منطقه خود تماس بگیرید یا از آن بازدید کنید تا در مورد الزامات و هزینه‌های خاص بپرسید. به طور کلی، هزینه ثبت نام وجود دارد.

شماره شناسایی کارفرما (EIN)

پس از ثبت کسب و کار خود، ممکن است نیاز به دریافت شماره شناسایی کارفرما از IRS داشته باشید. در حالی که این مورد برای شرکت‌های انفرادی بدون کارمند لازم نیست، ممکن است بخواهید برای یکی از آنها درخواست دهید تا مالیات شخصی و تجاری خود را جدا نگه دارید، یا اگر بعداً تصمیم به استخدام شخصی گرفتید، از دردسر خود خلاص شوید. IRS چک لیستی را برای تعیین اینکه آیا برای راه اندازی کسب و کار خود به EIN نیاز دارید ارائه کرده است. اگر به EIN نیاز دارید، می توانید به صورت آنلاین به صورت رایگان ثبت نام کنید.

فرم‌های مالیات بر درآمد

شما باید فرم‌های خاصی را برای انجام تعهدات مالیات بر درآمد فدرال و ایالتی خود ارسال کنید. ساختار کسب و کار شما فرم‌های مورد نیاز شما را تعیین می‌کند. شما باید وب‌سایت ایالت خود را برای اطلاعات در مورد تعهدات مالیاتی ایالتی و محلی بررسی کنید. هنگامی که همه اینها را تنظیم کردید، بهترین نرم‌افزار مالیات آنلاین می‌تواند به شما کمک کند تا مالیات خود را به صورت فصلی و سالانه پرداخت کنید.

ناتالی پیر لوئیس، وکیل دارای مجوز، گفت: “شاید وسوسه شوید که آن را با یک حساب PayPal و پلتفرم رسانه‌های اجتماعی راه‌اندازی کنید، اما اگر با یک پایه مناسب شروع کنید، کسب و کار شما در درازمدت مشکلات کمتری برای نگرانی خواهد داشت.” مالک NPL Consulting

مجوزها و مجوزهای فدرال، ایالتی و محلی

برخی از مشاغل ممکن است برای فعالیت به مجوزها و مجوزهای فدرال، ایالتی یا محلی نیاز داشته باشند. شهرداری محلی شما بهترین مکان برای دریافت مجوز کسب و کار است. سپس می‌توانید از پایگاه داده SBA برای جستجوی الزامات مجوز دولتی و نوع کسب و کار استفاده کنید.

مشاغل و پیمانکاران مستقل در مشاغل خاص ملزم به داشتن مجوزهای حرفه‌ای هستند. گواهینامه رانندگی تجاری (CDL) یکی از نمونه‌های گواهینامه تجاری حرفه‌ای است. افراد دارای CDL می‌توانند انواع خاصی از وسایل نقلیه مانند اتوبوس، کامیون‌های تانک و تراکتور تریلر را اداره کنند. CDL به سه کلاس تقسیم می‌شود: کلاس A، کلاس B و کلاس C.

همچنین باید با شهر و ایالت خود بررسی کنید تا دریابید که آیا به مجوز فروشنده نیاز دارید که به کسب و کار شما اجازه دهد تا مالیات بر فروش را از مشتریان خود دریافت کند. مجوز فروشنده با نام‌های متعددی از جمله مجوز فروش مجدد، مجوز فروش، شناسه فروش مجدد، شماره شناسه مالیاتی ایالتی، شماره نمایندگی فروش، مجوز مجوز فروش مجدد یا گواهی صلاحیت وجود دارد.

توجه به این نکته مهم است که این الزامات و نام‌ها از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. می‌توانید از طریق وب‌سایت دولتی ایالتی (های) که در آن تجارت می‌کنید، برای مجوز فروشنده ثبت‌نام کنید.

جردن گفت: «به عنوان مثال، مالیات بر فروش نیویورک به طور کلی برای فروش بیشتر خدمات (مانند خدمات حرفه‌ای، آموزش، و بهبود سرمایه در املاک)، دارو یا غذا برای مصرف خانگی لازم نیست. بنابراین، برای مثال، اگر تجارت شما فقط دارو می‌فروشد، نیازی به مجوز فروشنده نیویورکی ندارید. اما مالیات بر فروش نیویورک باید همراه با فروش کالاهای شخصی ملموس جدید، خدمات آب و برق، خدمات تلفن، اقامت در هتل و غذا و نوشیدنی (در رستوران‌ها) جمع آوری شود.

6. بیمه نامه بخرید.

راه اندازی کسب و کار 99

ممکن است ذهن شما را به عنوان چیزی که قصد دارید در نهایت به آن بپردازید، از بین ببرد، اما خرید بیمه مناسب برای کسب و کارتان گام مهمی است که قبل از راه اندازی رسمی باید بردارید. برخورد با حوادثی مانند آسیب اموال، سرقت یا حتی دعوای حقوقی مشتری می تواند پرهزینه باشد و شما باید مطمئن باشید که به درستی از شما محافظت می شود.

اگرچه باید چندین نوع بیمه تجاری را در نظر بگیرید، اما چند طرح بیمه اساسی وجود دارد که اکثر مشاغل کوچک می توانند از آنها بهره مند شوند. به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما کارمند داشته باشد، حداقل نیاز به خرید غرامت کارگران و بیمه بیکاری دارید.

همچنین ممکن است بسته به محل و صنعت خود به انواع دیگری از پوشش نیاز داشته باشید، اما به اکثر مشاغل کوچک توصیه می شود که بیمه مسئولیت عمومی (GL) یا بیمه نامه مالک کسب و کار را خریداری کنند. GL خسارت مالی، صدمات بدنی، و صدمات شخصی به خود یا شخص ثالث را پوشش می دهد.

اگر کسب و کار شما خدماتی ارائه می دهد، ممکن است بیمه مسئولیت حرفه ای را نیز بخواهید. اگر کار اشتباهی انجام دهید یا از انجام کاری که باید در حین اداره تجارت خود انجام می دادید غفلت کنید، شما را پوشش می دهد.

7. تیم خود را بسازید.

راه اندازی کسب و کار 100

مگر اینکه قصد دارید تنها کارمند خود باشید، باید یک تیم عالی را استخدام و استخدام کنید تا شرکت خود را راه اندازی کنید. جو زاوادزکی، شریک عمومی AperiamVentures، گفت که کارآفرینان باید همان توجهی را که به محصولاتشان می کنند، به عنصر «مردم» کسب و کارشان بدهند.

زاوادزکی گفت: «مردم محصول شما را می سازند. « شناسایی تیم موسس خود ، درک اینکه چه شکاف هایی وجود دارد و [تعیین] چگونگی و زمان رسیدگی به آنها باید در اولویت قرار گیرد. فهمیدن اینکه تیم چگونه با هم کار خواهد کرد … به همان اندازه مهم است. تعریف نقش‌ها و مسئولیت‌ها، تقسیم کار، نحوه ارائه بازخورد، یا نحوه کار با هم وقتی همه در یک اتاق نیستند، شما را از سردردهای زیادی نجات می‌دهد.»

8. فروشندگان خود را انتخاب کنید.

راه اندازی کسب و کار 200

اداره یک کسب و کار ممکن است طاقت‌فرسا باشد، و احتمالاً شما و تیمتان نمی‌توانید همه آن را به تنهایی انجام دهید. اینجاست که فروشندگان شخص ثالث وارد می‌شوند. شرکت‌ها در هر صنعتی، چه سیستم‌های منابع انسانی یا تلفن تجاری، وجود دارند تا با شما شریک شوند و به شما کمک کنند تا تجارت خود را بهتر اداره کنید. به عنوان مثال، با یک سیستم تلفن تجاری، می‌توانید یک سیستم تلفن گویا طراحی کنید تا به طور خودکار تماس گیرندگان خود را به نمایندگان مناسب هدایت کند.

هنگامی که به دنبال شرکای B2B هستید، با دقت انتخاب کنید. این شرکت‌ها به حیاتی‌ترین و بالقوه حساس‌ترین داده‌های تجاری شما دسترسی خواهند داشت، بنابراین یافتن فردی که بتوانید به او اعتماد کنید بسیار مهم است. در راهنمای ما برای انتخاب شرکای تجاری، منابع متخصص ما توصیه کردند که از فروشندگان بالقوه در مورد تجربه آنها در صنعت شما، سابقه آنها با مشتریان فعلی و اینکه چه نوع رشدی به سایر مشتریان کمک کرده اند بپرسید.

هر کسب و کاری به همان نوع فروشندگان نیاز نخواهد داشت، اما محصولات و خدمات رایجی وجود دارد که تقریباً هر کسب و کاری به آنها نیاز دارد. کارکردهای زیر را که برای هر نوع کسب و کاری ضروری است در نظر بگیرید.

– فعال کردن انواع پرداخت مشتری: ارائه گزینه‌های پرداخت چندگانه تضمین می‌کند که می‌توانید فروش را در هر قالبی که برای مشتری هدف آسان‌تر است انجام دهید. گزینه‌ها را برای یافتن بهترین ارائه‌دهنده پردازش کارت اعتباری مقایسه کنید تا مطمئن شوید که بهترین نرخ را برای کسب و کار خود دریافت می‌کنید. به این دلیل که پردازش کارت اعتباری مشاغل کوچک اغلب راهی مستقیم برای درآمد بیشتر و پایگاه مشتری بزرگتر است.
– پرداخت های مشتری: یک سیستم نقطه فروش (POS) راه اندازی کنید تا یک رابط پیشرفته برای فروش داشته باشید. بهترین سیستم‌های POS این فناوری پرداخت – که تا حد زیادی با پردازش کارت اعتباری همپوشانی دارد – با مدیریت موجودی و ویژگی‌های مدیریت مشتری ترکیب می‌کنند. به این ترتیب، اگر قصد دارید به جای ارائه خدمات، محصولات را بفروشید، سیستم‌های POS بسیار مهم هستند.
– مدیریت امور مالی: بسیاری از صاحبان کسب و کار هنگام شروع کسب و کار خود، وظایف حسابداری خود را مدیریت می‌کنند، اما با رشد کس

ب و کار شما، می‌توانید با استخدام یک حسابدار یا با انتخاب ارائه‌دهنده نرم‌افزار حسابداری مناسب در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

9. خود را برندسازی کنید و تبلیغ کنید.

راه اندازی کسب و کار 300

قبل از شروع فروش محصول یا خدمات خود، باید نام تجاری خود را بسازید و افرادی را جذب کنید که وقتی درهای واقعی یا مجازی خود را برای تجارت باز می‌کنید، آماده پرش هستند.

وب‌سایت شرکت: شهرت خود را به صورت آنلاین بررسی کنید و یک وب‌سایت شرکت بسازید. بسیاری از مشتریان برای اطلاع از یک کسب و کار به اینترنت مراجعه می‌کنند و یک وب‌سایت یک مدرک دیجیتالی است که نشان می‌دهد تجارت کوچک شما وجود دارد. همچنین یک راه عالی برای تعامل با مشتریان فعلی و بالقوه است.
رسانه‌های اجتماعی: از رسانه‌های اجتماعی برای انتشار اخبار در مورد کسب و کار جدید خود استفاده کنید، شاید به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای ارائه کوپن و تخفیف به دنبال‌کنندگان پس از راه‌اندازی. بهترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای استفاده به مخاطبان هدف شما بستگی دارد.
سیستم مدیریت رابطه با مشتریان (CRM): بهترین پلتفرم‌های CRM به شما امکان می‌دهند داده‌های مشتریان را ذخیره کنید تا نحوه بازاریابی خود را برای آنها بهبود بخشید. یک کمپین ایمیل مارکتینگ خوب فکر شده می‌تواند برای دستیابی به مشتریان و برقراری ارتباط با مخاطبان شما معجزه کند. برای موفقیت، باید به صورت استراتژیک لیست مخاطبین بازاریابی ایمیلی خود را بسازید.
لوگو: یک لوگو ایجاد کنید تا به مردم کمک کنید به راحتی برند شما را شناسایی کنند و از آن در تمام پلتفرم‌های خود استفاده کنند.
دارایی‌های دیجیتال خود را با محتوای مرتبط و جذاب در مورد تجارت و صنعت خود به‌روز نگه دارید. به گفته روتان بوون، مدیر ارشد بازاریابی EastCamp Creative، بسیاری از استارت‌آپ‌ها طرز فکر اشتباهی در مورد وب‌سایت خود دارند.

بوون گفت: “مساله این است که آنها وب‌سایت خود را به عنوان هزینه می‌بینند، نه سرمایه‌گذاری.”

از مشتریان بخواهید که در ارتباطات بازاریابی شما شرکت کنند.

همانطور که برند خود را می‌سازید، از مشتریان و مشتریان بالقوه خود برای برقراری ارتباط با آنها اجازه بخواهید. ساده‌ترین راه برای انجام این کار استفاده از فرم‌های انتخاب رضایت است. به گفته دان ادمونسون، بنیانگذار و مدیر عامل Dronegenuity، این فرم‌ها به شما امکان می‌دهند تا با آنها اطلاعات بیشتری در مورد کسب و کار خود داشته باشید.

ادمونسون گفت: «این نوع فرم‌ها معمولاً به ارتباطات ایمیلی مربوط می‌شوند و اغلب در تجارت الکترونیک برای درخواست مجوز برای ارسال خبرنامه، مواد بازاریابی، فروش محصول و غیره به مشتریان استفاده می‌شوند. «این روزها مردم آنقدر ایمیل‌های دورریختنی و پیام‌های دیگر دریافت می‌کنند که با واداشتن آن‌ها به انتخاب شفاف خدمات شما، شروع به ایجاد اعتماد در مشتریان خود می‌کنید.»

فرم‌های انتخاب نقطه شروعی عالی برای ایجاد اعتماد و احترام با مشتریان بالقوه است. مهمتر از آن، این فرم‌ها توسط قانون الزامی است. قانون CAN-SPAM در سال 2003 الزاماتی را برای ایمیل تجاری توسط کمیسیون تجارت فدرال تعیین می‌کند. این قانون فقط در مورد ایمیل انبوه اعمال نمی‌شود. همه پیام‌های تجاری را پوشش می‌دهد، که قانون آن‌ها را به‌عنوان «هر پیام پست الکترونیکی که هدف اصلی آن تبلیغ تجاری یا تبلیغ یک محصول یا خدمات تجاری است» تعریف می‌کند. هر ایمیلی که این قانون را نقض کند مشمول جریمه بیش از 40000 دلار است.

نکته: یک کمپین بازاریابی استراتژیک ایجاد کنید که کانال‌های بازاریابی مختلف را ترکیب می‌کند، مانند وب‌سایت شرکت، رسانه‌های اجتماعی، خبرنامه‌های ایمیل و فرم‌های انتخاب.

10. کسب و کار خود را توسعه دهید.

راه اندازی کسب و کار 800

راه‌اندازی و اولین فروش شما تنها آغاز کار شما به عنوان یک کارآفرین است. برای کسب سود و سرپا ماندن، همیشه باید کسب و کار خود را رشد دهید. این کار به زمان و تلاش نیاز دارد، اما آنچه را که در آن به کار می‌برید از کسب و کارتان خارج خواهید شد.

همکاری با برندهای معتبر در صنعت شما راهی عالی برای دستیابی به رشد است. با شرکت‌های دیگر تماس بگیرید و در ازای دریافت نمونه محصول یا خدمات رایگان، کمی تبلیغ بخواهید. با یک سازمان خیریه شریک شوید و مقداری از زمان یا محصولات خود را داوطلب کنید تا نام خود را در آنجا به نمایش بگذارید.

در حالی که این نکات به راه‌اندازی کسب‌وکار شما کمک می‌کند و به شما کمک می‌کند تا رشد کنید، هرگز یک برنامه کامل وجود ندارد. شما می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که کاملاً برای شروع یک کسب و کار آماده می‌شوید، اما تقریباً مطمئناً همه چیز خراب خواهد شد. برای اداره یک کسب و کار موفق، باید خود را با شرایط در حال تغییر وفق دهید.

سوالات متداول در مورد راه اندازی یک کسب و کار

چهار اصل اساسی برای راه اندازی یک کسب و کار چیست؟

چهار اصل اساسی برای شروع یک کسب و کار عبارتند از: نام کسب و کار، ساختار کسب و کار، گواهی ثبت کسب و کار و تمامی مجوزهای دیگر. قبل از راه اندازی کسب و کار خود باید در هر یک از این چهار زمینه اقدامات قانونی و نظارتی مناسب را انجام دهید. به دست آوردن بودجه خارجی و تنظیم یک طرح تجاری نیز اقدامات هوشمندانه ای هستند، اما پیش نیاز قانونی نیستند.

چگونه می توانم کسب و کار خود را بدون پول راه اندازی کنم؟

شما می توانید یک کسب و کار موفق را بدون هیچ گونه سرمایه راه اندازی راه اندازی کنید. روی یک ایده تجاری کار کنید که بر روی مجموعه مهارت های شما ایجاد می کند تا چیزی جدید و نوآورانه به بازار ارائه دهد. در حالی که در حال توسعه یک کسب و کار جدید هستید، در موقعیت فعلی خود کار کنید تا ریسک مالی را کاهش دهید.

هنگامی که ایده کسب و کار خود را توسعه دادید و آماده شروع یک طرح کسب و کار هستید، باید خلاقیت خود را با تأمین مالی انجام دهید. شما می توانید از طریق سرمایه گذاری با ارائه ایده خود به حامیان مالی، پول جمع آوری کنید. همچنین می‌توانید از طریق پلتفرم‌های جمع‌سپاری مانند Kickstarter بودجه جمع‌آوری کنید، یا مقدار مشخصی از درآمدهای هفتگی خود را برای سرمایه‌گذاری در یک کسب‌وکار جدید کنار بگذارید. در نهایت، می توانید گزینه های وام را از بانک ها و سایر موسسات مالی برای راه اندازی شرکت خود جستجو کنید.

ساده ترین کسب و کار برای شروع چیست؟

ساده‌ترین کسب‌وکار برای شروع، کسب‌وکاری است که نیاز به سرمایه‌گذاری اندک یا بدون نیاز به سرمایه‌گذاری مالی اولیه و بدون آموزش گسترده برای یادگیری کسب‌وکار داشته باشد. برای مثال، یک شرکت dropshipping یکی از ساده ترین انواع کسب و کار جدید برای راه اندازی است. Dropshipping نیازی به مدیریت موجودی ندارد، که شما را از دردسر خرید، ذخیره و ردیابی سهام نجات می دهد.

در عوض، شرکت دیگری به دستور شما سفارشات مشتری شما را انجام می دهد. این شرکت موجودی کالا را مدیریت می کند، کالاها را بسته بندی می کند و سفارشات تجاری شما را ارسال می کند. برای شروع، با انتخاب محصولات انتخاب شده از کاتالوگ موجود از طریق شرکا، یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

کدام نوع کسب و کار را می توانم از خانه شروع کنم؟

در دنیای امروزی کار از راه دور، ممکن است به یک ایده کسب و کار آنلاین فکر کنید . شروع هر کسب و کار آنلاینی که نیازی به موجودی ندارد باید از خانه آسان باشد. ایده‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند شامل کسب‌وکارهای کپی‌نویسی، عملیات آموزش آنلاین و کسب‌وکارهای dropshipping می‌شوند، اما محدود به آن‌ها نیستند. هر کاری که در آن مهارت دارید یا به آن علاقه دارید و می توانید در خانه انجام دهید و تقاضا برای آن وجود دارد، می تواند یک کسب و کار خانگی عالی ایجاد کند.

بهترین زمان برای شروع یک کسب و کار چه زمانی است؟

جدول زمانی ایده آل هر فرد برای شروع یک کسب و کار جدید متفاوت خواهد بود. تنها زمانی یک کسب و کار راه اندازی کنید که زمان کافی برای اختصاص دادن توجه خود به راه اندازی داشته باشید. اگر محصول یا خدمات فصلی دارید، باید کسب و کار خود را یک چهارم قبل از زمان شلوغ پیش بینی شده سال شروع کنید. بهار و پاییز فصل های محبوب سال برای راه اندازی برای شرکت های غیر فصلی هستند. زمستان کم محبوب ترین فصل راه اندازی است زیرا بسیاری از مالکان جدید ترجیح می دهند LLC یا شرکت خود را برای یک سال مالی جدید تأیید کنند.

مکس فریدمن و اسکای اسکلی نیز در این مقاله مشارکت داشتند. مصاحبه های منبع برای نسخه قبلی این مقاله انجام شده است.

 

 

 

 

بدون نظر

پاسخ دهید

هشت + هجده =