صنعت تولید محتوا:بزرگترین اشتباهاتی که باید از آنها اجتناب کرد

تولید محتوای ایران کوچینگ

بازاریابی محتوا یک روش موثر برای ایجاد سرنخ برای کسب و کار شما است. در واقع، این یکی از موثرترین استراتژی های بازاریابی است که امروزه در اختیار داریم.

بازاریابی محتوا ممکن است نسبتاً ساده باشد، اما این بدان معنا نیست که آسان است. هر کمپین بازاریابی باید با برنامه ریزی استراتژیک، تعیین بودجه، تجزیه و تحلیل اثربخشی کمپین و تلاش در جهت اهداف تجاری آغاز شود. برای دستیابی به اهداف تجاری خود و دستیابی به نتایج بهتر، با یک استراتژی بازاریابی محتوا شروع کنید .

اگر وارد شوید و شروع به نوشتن پست های بلاگ تصادفی کنید، بعید است تلاش های شما به ثمر بنشیند. این رویکرد به بازاریابی محتوا به این معنی نیست که کار نمی کند. فقط این است که شما آن را اشتباه انجام می دهید.

جدیدترین و جدیدترین مطالعات موردی پر از آمار و حقایقی است که به نظر می رسد هر کسی می تواند با بازاریابی محتوا موفق شود. تا امروز، در حال حاضر بیش از 3 میلیون مقاله وبلاگ آنلاین وجود دارد. و این تعداد هر ثانیه در حال افزایش است.

در اینجا برخی از اشتباهاتی که کسب و کارها هنگام بازاریابی محتوا مرتکب می شوند، آورده شده است. اگر روندهای بازاریابی محتوای فعلی را دنبال کنید و تصمیم بگیرید که چه کارهایی را انجام ندهید، می توانید با تلاش های بازاریابی محتوا موفقیت خود را تضمین کنید.

فروش محور و نه ارزش محور

وقتی در مورد محتوا صحبت می شود، امروزه مشتریان به راحتی می توانند محتوای مبتنی بر ارزش و محتوای صرفاً برای اهداف فروش را پیدا کنند.

بازاریابی محتوا نباید همه چیز در مورد شما باشد. با محتوای آموزنده و جذابی که در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید، اعتماد و احترام زیادی به دست خواهید آورد که در نهایت منجر به فروش بالاتر و افزایش پایگاه مشتری می شود.

محتوای ناکافی

شرکت هایی که به طور منظم محتوای با کیفیت منتشر می کنند از ترافیک وب سایت و نرخ تولید سرنخ بالاتری برخوردار هستند. تولید محتوا آسان است. ایجاد محتوای عالی یک چالش است.

تولید مداوم محتوای با کیفیت نیاز به زمان و مهارت دارد. شاید به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک بر روی بازاریابی محتوا تمرکز می کنند. کسب و کار شما در دستان شماست، بنابراین هیچ کس بهتر از شما آن را نمی شناسد، بنابراین فرد مناسب برای وبلاگ نویسی در این مورد شما هستید.

به استثنای CTA ها

وقتی خواننده ای خواندن یک محتوای عالی را تمام کرد، می خواهید چه کار کند؟

احتمالاً مشاهده خواهید کرد که مشتریان شما پس از پاسخ به سؤالات و ارائه اطلاعات مورد نظر، از سایت شما کلیک می کنند. با هدایت مشتریان بالقوه به صفحه دیگری در وب سایت خود یا ثبت نام در لیست ایمیل خود، سرنخ ایجاد کنید.

با قرار دادن CTA در انتهای محتوای خود، سرنخ های بیشتری تولید می کنید و مخاطبان مناسب را در زمان مناسب جذب می کنید.

CTA ها لزوماً نباید بخشی از محتوای شما باشند. می توانید آنها را به عنوان پاپ آپ در وب سایت خود قرار دهید یا آنها را به بالای سایت خود اضافه کنید.

ایجاد محتوای بیش از حد

تولید محتوای مرتبط بهترین استراتژی نسبت به تولید محتوای زیاد است. صرف زمان و هزینه برای بازاریابی محتوا باید ارزشش را داشته باشد.

اگر محتوای زیادی دارید اما نتیجه ای ندارید، فایده ای ندارد. بهترین استراتژی تولید محتوایی است که مخاطبان شما ممکن است آن را دوست داشته باشند و احتمالاً ممکن است با آن درگیر شوند.

با قرار دادن تمام قدرت تولید محتوا در دستان بازاریابان متمرکز بر محصول، در هر مرحله از راه، خطر تمرکز بیشتر محتوا بر روی ویژگی‌ها و مزایا را به خطر می‌اندازید تا نیازهای مشتری بالقوه را در هر مرحله از راه کاهش دهید.

یک تولید کننده محتوا نباید صرفاً به امید افزایش حجم محتوا تولید کند، بلکه در حالت ایده‌آل باید روی کیفیت به بهای کمیت تمرکز کند. محتوا باید چیزی باشد که خریدار بخواهد آن را بخواند تا چیزی باشد که امیدوارید بخواند.

محتوا برای رسانه های اجتماعی بهینه نشده است

بزرگترین اشتباهاتی که در صنعت بازاریابی محتوا باید از آنها اجتناب کرد

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یک راه عالی برای معرفی محتوا و برند شماست. هر کانال رسانه اجتماعی متفاوت است. کاربران توییتر معمولاً دوست دارند پیوندها را به اشتراک بگذارند یا اطلاعات را به صورت خلاصه خلاصه کنند. در فیس‌بوک ، کاربران محتوایی را می‌خواهند که بتوانند «لایک» کنند، درباره آن نظر عمیق بدهند و با دوستانشان به اشتراک بگذارند.

مخاطبان توییتر و فیس بوک با مخاطبان شبکه های حرفه ای بسیار متفاوت هستند. لینکدین یک سایت شبکه اجتماعی است که در درجه اول به حرفه ای ها پاسخ می دهد و ممکن است به لحن حرفه ای تری نسبت به توییتر نیاز داشته باشد.

بدون نظر

پاسخ دهید

12 − 10 =