فهرست 12 بهترین ابزار منابع انسانی برای تحقیق حقوق


بخش مهمی از جذب نامزدها برای هر نقشی، تعیین دستمزد معقول برای آن نقش است. موقعیتی که کمتر از میانگین حقوق منطقه ای پرداخت می کند، باید چیزی بسیار ارزشمند برای بالا بردن ترازو داشته باشد، خواه مزایای عالی باشد یا چیز دیگری. برعکس، نقشی که بسیار بالاتر از میانگین پرداخت می‌کند، می‌تواند برای کاندیداها کاملاً جذاب باشد، اما برای شرکت کمتر جذاب است و می‌تواند به چند نامزد باهوش که نگران این هستند که چرا اینقدر هزینه می‌پردازد، هشدار دهد. آیا شرکت با نگهداری یا فرهنگ سازی مشکل دارد و امیدوار است که پول آنها مشکل را حل کند؟

مدیران استخدام و کارکنان منابع انسانی کتاب طلایی با اطلاعات حقوق و دستمزد ندارند. ما باید تحقیق کنیم اندازه افرادی که به دنبال شغل هستند، درباره اطلاعات حقوق و دستمزد تحقیق کنیم. تفاوت این است که ما اغلب به ابزارهایی برای کمک به انجام آن تحقیق دسترسی داریم. ابزارهایی مانند مواردی که در زیر گردآوری کرده ایم.

به یاد داشته باشید که افرادی که برای یک نقش درخواست می کنند، ایده ای از نوع دستمزدی که به دنبال آن هستند خواهند داشت. برخی از آنها از ابزارهایی استفاده می کنند، از جمله برخی از مواردی که در زیر فهرست کرده ایم، تا میانگین حقوق را محاسبه کنند. دیگران با دوستان در صنعت، همکاران در شغل فعلی خود یا سایر نمایندگان منابع انسانی صحبت خواهند کرد تا نحوه مذاکره را بیاموزند.

برخی از شرکت‌ها سعی می‌کنند افراد را با نرخ‌های غیرمعمول پایین حقوق استخدام کنند و بحث درباره حقوق و دستمزد را بر خلاف سیاست‌های دفتر انجام دهند. سیاست های پنهان کاری معمولاً غیرقانونی است هستند. واقعیت این است که مردم در مورد پول صحبت خواهند کرد، و مهم است که نرخ های حقوقی منصفانه ای برای استخدام های جدید و قدیمی خود ارائه دهید.

هنگامی که شما و نامزدهایتان اطلاعات حقوق و دستمزد را از مجموعه ابزارهای مشابهی دریافت می کنید، هر دو از یک صفحه شروع می کنید. از آنجا می توانید میانگین حقوق را تنظیم کنید. چگونه ممکن است حقوق تعدیل شود؟

  • خرج زندگی. شرکتی که به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در کانزاس سیتی پول می‌دهد، می‌تواند کمتر از شرکتی که به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در سیاتل، شهری بسیار گران‌تر، پرداخت می‌کند، به آنها پرداخت کند.
  • تجربه. هرچه یک نامزد با تجربه تر باشد، حقوق اولیه بالاتری را می توانید به آنها پیشنهاد دهید – یا ممکن است تقاضا کنند.
  • تعدیل مزایا اگر مزایایی مانند تطبیق 401k، کار در منزل یا مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا را ارائه دهید، حقوق کمتر از حد متوسط ​​همچنان می تواند رقابتی و قابل قبول باشد.

تعیین محدوده حقوق و دستمزد معقول قبل از ورود به مذاکره از هر طرف فرآیند مهم است. همه ما مواردی داشته‌ایم که یک نامزد انتظارات بسیار بالاتری از ما داشته است و بالعکس.

بنابراین از چه ابزارهایی می توانید برای تحقیق در مورد حقوق استفاده کنید؟ در اینجا 12 گزینه برتر ما آمده است.

1. اداره آمار کار ایالات متحده

اداره آمار کار ایالات متحده

بخش فرعی وزارت کار، BLS جایی است که همه منابع مختلف داده‌های استخدام و نیروی کار جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و به عموم ارائه می‌شوند. اطلاعات را می توان به صورت خام یا در نمودارهای پردازش شده، خواندن پست های وبلاگ آسان و همه چیز در این بین یافت.

داده‌های BLS به اطلاعات کلی حقوق و دستمزد کمک می‌کند، اما همچنین به قرار دادن این اطلاعات در زمینه کمک می‌کند. سایر داده های مفید برای این امر شامل داده های اشتغال منطقه ای، چشم انداز شغلی، روند اشتغال و حتی اطلاعات جمعیتی است. از همه اینها می توان (در حد معقول) برای تعیین حقوق برای موقعیت های باز که می خواهید پر کنید استفاده کرد.

2. CompAnalyst توسط Salary.com

Salary.com

Salary.com یک وب‌سایت و مجموعه برنامه عمومی است که عمدتاً برای جویندگان کار هدف قرار می‌گیرد تا به آنها اجازه دهد اطلاعات حقوق و دستمزد را برای نقش‌های خاص در یک منطقه خاص جستجو کنند. این به جویندگان کار اجازه می دهد تا موقعیت های شغلی خود را بر اساس تحصیلات، تجربه، عملکرد و عوامل دیگر اصلاح کنند – همچنین اطلاعات بسیار دقیقی در مورد نقش های خاص دارد.

CompAnalyst پلتفرم سمت کسب و کار همان اطلاعات است. آنها هم پیشنهادی برای مشاغل کوچک دارند و هم یک پلتفرم در سطح سازمانی با تجزیه و تحلیل جبران برنامه. آن‌ها دارای بیش از 800 میلیون نقطه داده بازار هستند تا داده‌های جبرانی را هم دقیق و هم دقیق بسازند.

افتخار: SHRM

SHRM

یکی از محبوب‌ترین توصیه‌هایی که برای تحقیقات حقوق و دستمزد می‌بینیم ، SHRM است که یک پلتفرم عضویت با ابزارها، گزارش‌ها، داده‌ها و آموزش برای کارکنان منابع انسانی در هر صنعتی است. آن‌ها به تعداد زیادی داده عالی دسترسی دارند و می‌توانند گزارش‌های سفارشی تولید کنند، ۲۴۵ دلار در هر گزارش برای افراد غیرعضو یا ۲۲۰.۵۰ دلار برای هر گزارش برای اعضا.

پس چرا این فقط یک ذکر افتخاری است نه یک مورد در این لیست؟ تمام داده های آنها از Salary.com می آید. شما می‌توانید همان اطلاعات و گزارش‌های مشابه را مستقیماً از CompAnalyst بدون پرداخت هزینه از طریق SHRM دریافت کنید. اکنون، SHRM دارای مقادیر زیادی ارزش افزوده و اطلاعات در دسترس است، بنابراین بی‌ارزش نیست، اما هنوز منبع منحصربه‌فردی از داده‌ها نیست.

3. درب شیشه ای

در شیشه ای

Glassdoor معمولاً به عنوان ابزاری برای نامزد در نظر گرفته می شود زیرا بخشی از الگوی کلی تحقیق هنگام جستجوی شغل جدید است. افرادی که در جستجوی کار هستند از آن برای تحقیق در مورد بررسی‌های مشاغل خاص، جستجوی علائم هشدار دهنده، نکات فرهنگ شرکت و غیره استفاده می‌کنند. Glassdoor همچنین دارای تابلوی شغلی خاص خود، نکات و اطلاعات زیادی برای مصاحبه و موارد دیگر است.

برای جنبه تجاری، Glassdoor به شما امکان می دهد همان مجموعه داده هایی را که نامزدهای شما جستجو می کنند جستجو کنید. می توانید آنچه را که دیگران درباره شرکت شما پست کرده اند، از جمله اطلاعات حقوق عمومی و بررسی ها، مشاهده کنید. همچنین می‌توانید ایده‌ای در مورد سطح غرامتی که یک نامزد به دنبال آن است ایجاد کنید، بنابراین می‌توانید یک پیشنهاد رقابتی ایجاد کنید.

4. در واقع

در واقع صفحه اصلی

در واقع به همان دلایلی که Glassdoor خوب است خوب است. این دو شرکت از جهات مختلف به نتایج نهایی بسیار مشابه تکامل یافتند. Glassdoor به عنوان یک سایت بررسی شرکت شروع به کار کرد و به اطلاعات حقوق و آگهی های شغلی گسترش یافت، در حالی که Indeed با آگهی های شغلی شروع کرد و به بررسی شرکت ها و اطلاعات حقوق و دستمزد گسترش یافت.

می‌توانید از جستجوی حقوق و دستمزد Indeed برای جستجو و مقایسه اطلاعات حقوق و دستمزد برای طیف گسترده‌ای از مشاغل استفاده کنید، اگرچه آنها کمی تعصب دارند. اگر شرکت شما به احتمال زیاد شغلی را در Indeed ایجاد نمی کند، سایر شرکت های مشابه نیز ممکن است این کار را انجام ندهند، به این معنی که Indeed ممکن است اطلاعات دقیق حقوق و دستمزد آنها را نداشته باشد. با این حال، با بیش از 600 میلیون پرونده حقوق و دستمزد برای جستجو، آنها احتمالاً به اندازه کافی برای ارائه دامنه مناسب به شما دارند.

5. PayScale

سایت پی اسکیل

PayScale به عنوان یک شرکت تجزیه و تحلیل و مدیریت جبران خسارت در سال 2002 شروع به کار کرد و در دهه های پس از آن به یکی از پیشتازان صنعت در مدیریت داده های جبران خسارت تبدیل شد.

آنها سه پیشنهاد مختلف به عنوان بخشی از پلتفرم کلی خود دارند. ” MarketPay ” یک موتور نظرسنجی است که با هدف جمع آوری داده های مربوط به غرامت همراه با بینش هایی است که به شرکت اجازه می دهد حقوق خود را برای استخدام های فعلی و جدید اصلاح کند. ” Insight Lab ” پلتفرم استراتژی، مدیریت و تجزیه و تحلیل آن است که تمام داده های نظرسنجی ها و سایر منابع را مدیریت می کند. همانطور که انتظار دارید، ” تیم ” یک پلت فرم مبتنی بر تیم است که امکان همکاری با چندین مدیر استخدام و کارکنان منابع انسانی را به طور همزمان فراهم می کند، بنابراین همه در یک صفحه باشند.

 

6. کارشناس حقوق و دستمزد

سایت تخصصی حقوق و دستمزد

با پشتیبانی موسسه تحقیقات اقتصادی، کارشناس حقوق و دستمزد چندین پیشنهاد مختلف در دسترس دارد. به طور کلی و به طور گسترده مفیدترین آن، ارزیابی حقوق و دستمزد است، یک پلتفرم با داده های نظرسنجی حقوق و دستمزد رقابتی که می توانید متناسب با صنعت، مکان و اندازه شرکت خود آن را تنظیم و سفارشی کنید.

سایر نسخه‌های این پلتفرم عبارتند از Executive Compensation Assessor (همانطور که انتظار دارید برای مدیران و سطوح C)، ارزیاب جغرافیایی برای تجزیه و تحلیل واریانس بین مناطق، محاسبه‌گر حقوق جهانی، ابزار مقایسه هزینه زندگی برای افرادی که به دنبال آن هستند. جابجایی، و بیشتر. چندین مورد از این ابزارها زیر پرچم کلی ERI هستند، نه فقط کارشناس حقوق، بلکه به همه آنها نسبتاً آسان می توان دسترسی داشت و داده ها روزانه به روز می شوند.

7. حقوق لینکدین

حقوق لینکدین

لینکدین یکی از بزرگ‌ترین وب‌سایت‌های شغلی و شبکه‌ای است، و از زمانی که مایکروسافت آن را در سال 2016 تصاحب کرد، به آرامی با پیشنهادات حاشیه‌ای بیشتر و بیشتر بهبود یافته است. اما مانند سایر ابزارهای مشابه، استفاده از آن به عنوان یک تجارت به این معنی است که می توانید آنچه را که نامزدهای خود می بینند، ببینید. این به ویژه برای نقش‌های مرتبط با فناوری، تجارت و بازاریابی که در بین کاربران لینکدین محبوب‌تر هستند، مفید است.

احتمالاً بزرگترین نقطه ضعف این است که تعداد نقاط داده نسبتاً کمی دارد. لینکدین به جای یک سازمان رسمی مانند BLS یا یک گردآورنده داده مانند ERI، به داده های گزارش شده توسط کاربران خود متکی است. این داده های واقعی و ملموس است، اما همیشه بازتاب دهنده جهان گسترده تر نیست و فیلترهای مفید زیادی ندارد.

8. گزارش داده های JSI

مجموعه داده های حقوق و دستمزد

Educate to Career پورتال هوش جستجوی شغل است. تمرکز اصلی این شرکت بر روی تجمیع داده ها برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و جویندگان کار تازه از تحصیل است، بنابراین دامنه آن محدود است. با این حال، اگر شرکت شما به دنبال داده هایی در مورد آن مجموعه مشخصی از محدوده حقوق است، یک منبع ارزشمند است.

یکی از بزرگترین مزایای این گزارش های داده، انعطاف پذیری آنهاست. می‌توانید با استفاده از هر یک از جستجوهای موجود در صفحه پیوند داده شده، داده‌ها را به صورت دستی از سیستم آن‌ها بیرون بکشید، یا می‌توانید به API آنها دسترسی داشته باشید و داده‌ها را به صورت الگوریتمی در صورت نیاز بیرون بکشید. همچنین کاملا مقرون به صرفه است، با تنها 25 دلار برای تمام داده های مربوط به یک عنوان شغلی خاص، که ارزان تر از اکثر سیستم عامل هایی است که داده های مشابه را ارائه می دهند.

9. برداشت HCM

برداشت HCM

Harvest HCM دارای تعداد انگشت شماری از ابزارهای مختلف مدیریت استعداد، برای جنبه های مختلف فرآیند استخدام و مدیریت است. ابزاری که امروز به آن نگاه می کنیم ابزار مدیریت جبران خسارت است، اما آنها همچنین دارای سیستم های عملکرد، جانشینی و پاداش نیز هستند.

پلتفرم مدیریت جبران خسارت Harvest سیستمی است که به حفظ و مدیریت تمام داده های جبران خسارت شما، از جمله پاداش ها، گزینه های سهام، حقوق صاحبان سهام، برنامه های پرداخت متغیر و غیره کمک می کند. این برنامه با سایر برنامه هایی که ممکن است قبلاً برای سیستم های مالی استفاده می کنید نیز ادغام می شود.

10. رابرت هاف

رابرت هاف

رابرت هاف شرکتی است که در سال 1948 تأسیس شد و به طور خاص برای کارکنان حرفه ای و منافع شغلی ایجاد شد. در طول نیم قرن گذشته، آنها برای همگام شدن با روندهای مدرن و تکنولوژی تکامل یافته اند.

راهنمای نیمی از حقوق رابرت گزارش قابل دانلودی است که آنها سالی یک بار تهیه می کنند و داده های اشتغال و غرامت در صنایع مختلف را جمع آوری می کند. این راهنمای حقوق را می توان برای استفاده غیرتجاری بارگیری کرد، اما آنها همچنین یک ماشین حساب حقوق ارائه می دهند که از آن داده ها در انتهای پشتی برای تولید اطلاعات حقوق و دستمزد خاص بر اساس شغل به شغل استفاده می کند.

11. مجموع مشاغل

 

جستجوگر حقوق و دستمزد Total Job یک پایگاه داده با اطلاعات مشاغل و حقوق است که می تواند بر اساس عنوان شغل، منطقه و صنعت مرتب شود. داده ها را از شبکه شغلی خود می گیرد که در واقع تا حدودی محدود است. در واقع، این یک منبع عالی برای اکثر مردم نیست، اما برای برخی عالی است. چرا؟

توتال جابز در بریتانیا مستقر است. اطلاعات حقوق همه به پوند است، مرتب‌سازی منطقه‌ای مناطق بریتانیا است و داده‌ها محدود به داده‌های بریتانیا است. برای کسانی که به دنبال اطلاعات غرامت در بریتانیا هستند، این یک منبع عالی است. برای هرکسی که خارج از بریتانیا نیست، این تنها زمانی مفید است که به دنبال افتتاح شعبه یا مهاجرت به انگلستان هستید. باریک است، اما برای کسانی که می توانند از آن استفاده کنند خوب است، بنابراین ما آن را در لیست قرار دادیم.

12. دارتیکان

صفحه اصلی Dartican

Dartican یک شرکت متمرکز بر نرم افزار منابع انسانی مبتنی بر جبران خسارت است. آنها سه بخش برای راه حل های خود دارند. KnowledgePay، CompAccelerator و Value Proposition.

KnowledgePay یک ابزار تحلیل شغل و تحقیق قیمت بازار است. این به شما کمک می کند تا از نقش های خاصی که احتمالاً در صنعت و منطقه شما ارائه می شود آگاهی پیدا کنید. CompAccelerator پلتفرمی است که می‌توانید آن اطلاعات را دریافت کرده و یک بسته جبرانی برای استخدام‌های جدید بالقوه برنامه‌ریزی کنید. این شامل حقوق، پاداش، حقوق صاحبان سهام و موارد دیگر می شود. ارزش پیشنهادی به تجزیه و تحلیل کاستی‌های موجود در بسته‌های پاداش فعلی شما کمک می‌کند تا در عین صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ارزش بهتری به کارمندان ارائه دهد.

به طور کلی، این انتخاب از ابزارهای تحقیقاتی جبران خسارت باید به شما آگاهی کاملی از آنچه افراد برای هر نقش باز شما دریافت می کنند، بدهد. البته ابزارهای متعددی برای صنایع مختلف وجود دارد، اما برای فهرست ابزارهای عمومی مانند این مناسب نیستند.

با این حال، ما کنجکاو هستیم: ابزار مورد علاقه سازمان شما چیست؟

بدون نظر

پاسخ دهید