کتاب قانون 10 برابری

کتاب قانون 10 برابری اثر گرانت کاردون

قانون 10X توسط Grant Cardone قانون اساسی موفقیت را به ما می آموزد. قانون 10X که در این کتاب مشخص شده است بیان می کند که – اول – شما باید اهدافی را ده برابر بزرگتر از آنچه امروز دارید تعیین کنید. 2- برای رسیدن به هدف باید ده برابر بیشتر از آنچه لازم است کار کنید.

بزرگترین اشتباه اکثر مردم این است که اهداف خود را به درستی تعیین نمی کنند. و به همین دلیل است که برای به دست آوردن آن تلاش زیادی نمی کنند. در نهایت، آنها نمی توانند به آنچه می خواهند برسند. بنابراین در این کتاب یاد خواهیم گرفت که چگونه با تفکر خود ده رویای بزرگ را رویاپردازی کنیم و با تلاش ده برابر بیشتر از آنچه برای آنها نیاز است به آنها برسیم.

فصل 1. قانون 10X چیست؟

این قانون 10X بر این دانش استوار است که موفقیت مستلزم بزرگتر فکر کردن و تلاش بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید می توانید. این روش در تجارت نیز کار می کند. موفقیت زمانی حاصل می شود که ده برابر بیشتر از رقبا تلاش کنید.

بنابراین، اگر می‌خواهید چیزی را بفروشید و فکر می‌کنید که ده تماس تلفنی در روز به شما کمک می‌کند، باید روزانه ۱۰۰ تماس برقرار کنید و تمام تلاش خود را برای برقراری ۱۰۰ تماس انجام دهید. به همین ترتیب، برای رسیدن به اهدافی که در زمینه های مختلف زندگی خود می خواهید، ده برابر بیشتر از آنچه لازم است کار کنید. با این کار به سرعت به آنها دست خواهید یافت.

فصل 2. چرا 10X ضروری است؟

ممکن است در مسیر موفقیت با چالش ها و مشکلات زیادی روبرو شوید. بنابراین برای مقابله با این چالش ها، همیشه هدف خود را 10 برابر بزرگتر نگه دارید تا مطمئن شوید که ده برابر بیشتر از آنچه برای رسیدن به هدف خود نیاز دارید تلاش می کنید.

و حتی اگر گاهی اوقات در رسیدن به هدف خود شکست می خورید، هرگز آن را به گردن موقعیت بیرونی نیندازید، که به معنای بازار بد، اقتصاد بد یا هر چیز خارجی برای برنامه است. در عوض، فکر کنید که آنقدر که لازم است تلاش نکرده اید. و ده برابر بیشتر کار کنید.

فصل 3. موفقیت؟

بارها در تاریخ دیده ایم که تنها ساختن چیزهای خوب دلیل موفقیت یک شرکت نیست. در عوض، موفقیت از داشتن نگرش، تفکر و رویارویی با چالش های ناشناخته به دست می آید. به همین دلیل است که کتاب قوانین 10X نیز در مورد مواجهه با چالش های ناشناخته صحبت می کند.

با هدف گیری به اندازه ای که قانون 10X بیان می کند، برای غلبه بر موانعی که بر سر راه شما قرار می گیرد، سخت تر کار خواهید کرد. تصور کنید که وقتی اکثر مردم می خواهند فقط 10000 کالا را بفروشند، هدف شما این است که یک لک در خط خود بفروشید. حفظ این تعداد هدف به این معنی است که وقتی سفارش های زیادی دریافت می کنید، در آنجا موفق خواهید شد و در چنین شرایطی با تکمیل هدف خود موفق خواهید بود، اما حتی اگر برخی از کارها انجام شود، حتی بیشتر از سایرین. شما موفق خواهید بود و به این ترتیب در هر موقعیتی موفق خواهید بود.

موفقیت مسئولیت شماست – شما تمام تلاش خود را برای خود، خانواده، شرکت و دنیای اطراف خود انجام می دهید. شما باید در زندگی و همه چیزهایی که برای دنیا، خانواده و خودتان لازم است به موفقیت بی‌نظیری برسید.

10X

پس خودتان را تحت این فریب قرار ندهید که افراد موفق فقط بر اساس شانسشان موفق می شوند. در عوض، موفقیت به سخت کوشی و اقدامات درست بستگی دارد.

فصل 4. هیچ راه کوتاهی برای موفقیت وجود ندارد

کتاب قوانین 10X دستورالعمل های خود توضیحی برای موفقیت ارائه می دهد. اول، مردم می‌دانند که موفقیت فقط برای دیگران است، نه برای آنها. همچنین ضروری است که این توهم را پاک کنید و به یاد داشته باشید که هیچ محدودیتی برای برنده شدن وجود ندارد.

و ثانیاً لازم نیست که اگر فردی در کار موفق است، شما هم همینطور باشید، شاید با سخت کوشی مستمر خود به موفقیت های بی حد و حصری دست یابید، پس به جای افتادن در میانبری، سخت و عاقلانه کار کنید. روی کار کردن تمرکز کنید

جدای از این، هر کسی که ذهنیت ده برابری داشته باشد می تواند به موفقیت برسد و این نیست که چه کسی باید به قیمت دیگران به موفقیت برسد. به عنوان مثال، اگر با موفقیت یک تلفن همراه بهتر را به بازار بیاورید، پیشنهاد کمک خوبی ارائه کرده اید که به نفع همه خواهد بود. حتی اگر سایر افراد در تجارت با حسادت به آن نگاه کنند، باز هم از مشارکت و نگرش شما برای رسیدن به موفقیت خود چیزی یاد خواهند گرفت.

کتاب قوانین 10X

باور داشته باشید که کنترل همه چیز در دست شماست – برای موفقیت، باید مسئولیت هر چیز کوچک و بزرگی را در زندگی خود بپذیرید، حتی اگر تقصیر شما نباشد. اگر می‌خواهید موفق باشید، باید عادت بهانه‌تراشی و تعلل را کنار بگذارید. افراد موفق بازی اتهام، یعنی عادت به سرزنش دیگران را اشتباه درک می کنند. برای رسیدن به جایی که می خواهید در زندگی تان برسید، باید بپذیرید که شما و خودتان مسئول هر اتفاقی هستید.

و همچنین مسئولیت بهتر کردن آن. پس روی کارما تمرکز کنید تا از مسئولیت عقب نشینی کنید.

4 درجه موفقیت

آیا در مورد 4 درجه موفقیت چیزی شنیده اید؟ اگر نه، پس بیایید در مورد آن بدانیم:

این یک ایده ساده است که اگر با موقعیتی مواجه شدید، می توانید به یکی از چهار روش مقابله با آن واکنش نشان دهید.

  1. راه اول این است که یا کاری انجام ندهید،
  2. برگرد،
  3. کار معمولی،
  4. یا برای تعمیر آن در یک بزرگ کار کنید.

برای دیدن این واقعیت در واقعیت، بچه ها را تماشا کنید. هرگاه با چالشی روبرو می‌شوند، هر چه دارند به کار می‌گیرند. آنها برای محاسبه یا ذخیره توانایی های خود متوقف نمی شوند، بنابراین خوشحال هستند. و افراد موفق نیز این عادت را اتخاذ می کنند، بنابراین موفق هستند.

بنابراین به جای اینکه حساب کنید چقدر طول می کشد تا یک کار را انجام دهید، کار کردن در مقیاس بزرگ را به عادت تبدیل کنید.

به عنوان مثال، اگر مجبور هستید هر یک از کالاهای خود را در بازار به افسری بفروشید، به جای قضاوت در مورد سختی کار خود، سعی کنید از هر نظر افسر را متقاعد کنید. تا جایی که می توانید تحقیق کنید یا تا جایی که ممکن است تلاش کنید، اما تا زمانی که آن را به فروش نرسانید تسلیم نشوید.

متوسط ​​بودن و برنامه ریزی برای آن یک راه شکست خورده است

کتاب قوانین 10X به زبان هندی

تصور کنید چند نفر قصد دارند طبقه متوسط ​​باشند. معتدل بودن یعنی فکر کردن به امروز و فردا، نه فکر کردن به آینده. خطر این است که میانگین می تواند در مدت زمان کوتاهی به یک شغل متوسط ​​تبدیل شود.

بحران مالی 2008 گواه این است که طبقه متوسط ​​را بسیار تحت تأثیر قرار داد و آنها را به مرز فقر رساند.

در اینجا ثابت می شود که هدف گذاری برای متوسط ​​بودن کافی نیست. پس به این فکر کنید که میانگین برای شما چه معنایی دارد و بر این اساس هدف خود را 10 برابر بزرگ‌تر کنید – با انجام این کار، سال‌های زیادی موفق خواهید بود.

هدف 10 X چه می گوید؟

10X

این بدان معنی است که شما باید بسیار بالاتر از رویاهای معجزه آسای خود هدف گیری کنید. شاید امروز احمقانه به نظر برسد، اما وقتی یک هدف کوچک تعیین می کنید، حتی پس از رسیدن به آن ناامید می شوید و اگر دستیابی به آن هدف را از دست بدهید، احساس شکست می کنید. متعجب. و شکست در رسیدن به اهداف بزرگتر از رسیدن به اهداف غیرعادی بهتر است.

به عنوان مثال، اگر هدف شما نویسنده شدن است، پس هدف شما نباید نوشتن یک داستان کوتاه 2 صفحه ای، بلکه یک رمان باشد. زیرا حتی اگر هدف از نوشتن داستان کوتاه خود را برآورده کنید، خود را نویسنده نمی دانید. و بعد از نوشتن یک کتاب موفق، 90 درصد احتمال دارد که نویسنده موفقی شوید.

اشتیاق یک بیماری نیست بلکه یک هدیه است.

برای رسیدن به موفقیت و غلبه بر چالش ها، باید برای اهداف خود اشتیاق داشته باشید. باید به آنها اجازه دهید بر افکار شما مسلط شوند و آنها را هدف خود قرار دهید.

این یکی دیگر از زمینه هایی است که کودکان می توانند منبع الهام خوبی برای ما باشند. هر زمان که کودکان با چیز جدیدی روبرو می شوند، تمام زندگی خود را صرف انجام آن کار هیجان انگیز می کنند. شما نیز باید همین کار را انجام دهید تا موفق شوید. وقتی دیگران می بینند که شما چقدر در مورد هدف خود جدی هستید، پس از دیدن وحشیانه ترین رویاهای شما به دنبال شما خواهند آمد.

اما اگر نتوانید نسبت به اهدافتان جدیت نشان دهید، مردم به سختی شما و اهدافتان را باور خواهند کرد. به همین دلیل است که اشتیاق به برنامه شما یک ویژگی ضروری است، اما به همان اندازه لازم است که از ناامیدی از شکست جلوگیری کنید و از بهانه های شکست اجتناب کنید. که این است که بگوییم؛ شما باید برای انجام درست کار اشتیاق داشته باشید.

ترس یک نشانه است

اگر هنگام انجام کار بزرگ می ترسید، ترس شما نشانه آن است که در مسیر درستی قرار گرفته اید و در مسیر درست حرکت می کنید. از طرف دیگر، اگر ترس ندارید، هدفتان خیلی کوچک است یا در مسیر اشتباهی رانندگی می کنید. و به یاد داشته باشید که بیشتر اوقات چیزهایی که هرگز از آنها نمی ترسید اتفاق می افتد.

به ترس خود به عنوان بهانه یا نشانه ای برای عقب ماندن نگاه نکنید، بلکه به عنوان یک سیگنال سبز برای ادامه کار نگاه کنید. اکثر افراد ناموفق به دلیل ترس از حرکت رو به جلو باز می مانند. اما برای موفقیت، باید کاری را هم انجام دهید که دیگران از آن امتناع می کنند.

اسطوره مدیریت زمان

برای موفقیت، باید زمان و احساسات خود را کنترل کنید. متأسفانه زمان محدود است، بنابراین مردم نگران مدیریت زمان هستند.

به هر حال، سوال اینجا این نیست که آیا می توانید بین مدیریت زمان و کنترل عاطفی یکی را انتخاب کنید، بلکه این است که کدام یک را باید ذهنیتی را تشویق کنید که همه چیز را ممکن می کند و به آنچه می خواهید دست یابید.

تنها راه اینجا این است که به انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر فکر کنید. مراقب زمان خود باشید، سخت کار کنید و از زمان خود به نحو احسن و عاقلانه استفاده کنید.

برای درک این موضوع، زندگی نویسنده را مثال خوبی در نظر بگیرید. پس از تولد دخترش، او یک ساعت زودتر از زمان مقرر شروع به بیدار شدن کرد تا بتواند زمان بیشتری را با دخترش بگذراند و همسرش استراحت کند. با این حال، با وجود همه اینها، او مانند گذشته کار می کرد.

بنابراین به این ترتیب او شروع به گذراندن اوقات با کیفیت با خانواده و محل کارش کرد که آرزوی بسیاری از ماست. بنابراین، زمان را عاقلانه مدیریت کنید تا برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید و زمانی را با عزیزان خود بگذرانید.

هنگام هدف گذاری از این اشتباهات اجتناب کنید

بزرگترین اشتباه بسیاری از افراد در زندگی این است که اهداف را به درستی تعیین نمی کنند. بنابراین در چنین شرایطی، قانون 10X باعث می‌شود که به این فکر کنید که چگونه در ابتدا به موفقیت بزرگی در سطح تلاش دست خواهید یافت، آن را مطابق آن انجام دهید و از این به بعد با آنچه می‌توانید انجام دهید شروع کنید، به آن فکر کنید و غیره. یکی یکی ادامه بده

چرا وقتی به موفقیت مالی خوبی رسیدید به کار خود ادامه می دهید؟ از آنجایی که می توانید از انجام کارها خوشحال باشید، باید هدف خود را حفظ کنید که کسب درآمد باشد و از طریق کار به زندگی مردم ارزش بیافزایید.

در زمان ثابت خود، اگر کار می کنید، فقط کارهای تعمیر را با توجه کامل انجام دهید، سپس فقط در زمان کار و خانواده فقط خانواده و نه چیز دیگر.

انتقاد نشانه موفقیت است.

هر زمان که به خاطر کارتان مورد انتقاد قرار گرفتید، درک کنید که مردم شروع به توجه به کار شما می کنند و شما در مسیر درستی برای موفقیت قرار دارید. زیرا بدون انتقاد راهی برای موفقیت وجود ندارد. مهم نیست در زندگی چه کاری انجام دهید، با انتقاد مواجه خواهید شد.

بنابراین همیشه به یاد داشته باشید که بازخورد مشتری ارزشمند است، حتی اگر منفی باشد، زیرا نشان می دهد که چگونه باید بهبود یابد.

و این درس را بگیرید و بپذیرید که برای رسیدن به موفقیت در زندگی، باید روی آن تمرکز کرد و از انجام هر کاری غیر از صحبت در مورد افرادی که در آن سهیم هستند اجتناب کرد.

رضایت مشتری هدف اشتباهی است.

تنها کاری که برای موفقیت لازم نیست انجام دهید این است که مجبور نباشید راه افرادی را دنبال کنید که اهداف تحمیل شده توسط روندهای اجتماعی را که ممکن است برای آنها حیاتی باشد، اتخاذ می کنند.

به عنوان مثال، ایده رضایت مشتری را در نظر بگیرید. اگرچه به طور مداوم به مردم گفته می شود که مشتریان قابل توجه هستند، اکثر شرکت ها در ابتدا مشتریان زیادی ندارند. به همین دلیل است که اولین هدف آنها باید مشتری‌سازی بیشتر و بیشتر باشد زیرا در صورت وجود مشتریان بیشتر می‌توانید با خدمات مثال زدنی درآمد خوبی کسب کنید و رضایت آنها را جلب کنید.

نه تنها این، بلکه با طرز فکر 10X، نیازی به زندگی با نرخ پایین رضایت مشتری ندارید، زیرا کار با این طرز فکر همیشه باعث می شود انتظارات مردم را برآورده کنید. و خانواده، شما می توانید انرژی خود را به سمت یافتن مشتریان جدید هدایت کنید.

و همچنین این یک واقعیت است که شرکت های بزرگی مانند گوگل و اپل بیشتر به رضایت مشتری توجه می کنند تا رضایت مشتری. زیرا آنها می دانند که هر چه مردم بیشتر در مورد برند خود صحبت کنند، موفق تر خواهند بود.

بهانه نیاورید

بهانه ها هرگز دلیل واقعی ناتوانی در انجام کاری نیستند. بهانه می آورید تا کمی احساس راحتی کنید. اما با بهانه آوردن نمی توانید وضعیت خود را تغییر دهید، بلکه تنها با مواجهه با مشکل واقعی می توانید به جلو حرکت کنید.

و به یاد داشته باشید، بهانه برای افرادی است که مسئولیت زندگی خود را به عهده نمی گیرند. اما افراد موفق هرگز بهانه نمی آورند زیرا می دانند موفقیت و شکستشان به آنها بستگی دارد. به همین دلیل است که بهانه ها عامل اصلی تعیین کننده موفقیت شما در زندگی هستند.

موفقیت و شکست – تفاوت بین افراد موفق و ناموفق در این است که افراد موفق نسبت به بسیاری از افراد تفکر، رفتار و نگرش متفاوتی نسبت به نگاه کردن به مشکلات دارند. افراد موفق نیز در مورد پول تفکر متفاوتی دارند. موفقیت هیچ تفاوتی با هیچ توانایی دیگری ندارد. اگر طرز فکر و اعمال افراد موفق را تکرار کنید، می توانید موفق شوید. و به یاد داشته باشید که موفقیت چیزی نیست که با شانس به دست آورید. موفقیت چیزی است که با سخت کوشی به دست می آورید.

به همین دلیل درسی ساده این است که باید از افرادی که به موفقیتی که می‌خواهیم دست یافته‌اند یاد بگیریم و عادت‌های آنها را در زندگی بپذیریم تا موفق شویم.

به حرکت رو به جلو ادامه دهید

زندگی بر اساس قانون 10X به معنای این است که همیشه به خودتان فشار بیاورید. در نهایت راه موفقیت همراه با پیشرفت خود و متعلقاتتان است و همیشه شکست خوردن بهتر از عقب نشینی است. بنابراین برای رسیدن به اهداف خود باید توجه خود را از حواس پرتی های بیرونی منحرف کنید و به سمت دستیابی به اهدافی که می خواهید به آنها برسید ادامه دهید.

به عنوان مثال، اگر یوتیوب خود را با قرار دادن 1 ویدیو در هفته شروع کرده اید، سپس با ارائه ویدیوهای با کیفیت خوب و آموزنده هر پنج یا چهار روز یک بار و آپلود ویدیوهای بیشتر و بیشتر از این قبیل در زمان کار، آن را به مرور بهبود بخشید. بنابراین در حین انجام کار به انجام آن ادامه دهید.

اجازه ندهید آتش درون شما باشد – 10 برابر پس از کار و حرکت. هرگز اجازه ندهید آتش درونتان خاموش شود و همیشه به آن سوخت شور و شوق بیافزایید. قانون حرکت نیوتن می گوید: “یک جسم متحرک همیشه در حال حرکت است.” به همین دلیل است که شما هرگز پس از دستیابی به یک موفقیت متوقف نمی شوید. در عوض، اهداف بزرگ‌تری را برای دستیابی به موفقیت‌های قابل توجه‌تر تعیین کنید.

از آنجا که موفقیت مستلزم تلاش و توجه مداوم است، همیشه به حرکت رو به جلو ادامه دهید.

همیشه فکر کنید “چگونه انجام خواهد شد”؟

هر کسی که تا به حال یک بازی ورق بازی کرده است می داند که قرار دادن همه چیز در خطر است. اگر برنده شوید، می توانید خیلی چیزها را به خانه ببرید، اما اگر ببازید، همه چیز را از دست خواهید داد. خوب است که طبق این قاعده سرمایه گذاری در زندگی برای موفقیت کمی ریسک کمتری دارد. رویکرد شرط بندی در قانون 10X به معنای سرمایه گذاری نقاط قوت، توانایی ها و برنامه های خود برای رسیدن به اهدافتان است.

ابتدا برای رسیدن به اهداف بزرگ، آنها را به قسمت های کوچک تقسیم کنید و سپس تمام تلاش خود را برای رسیدن به آنها به کار بگیرید.

قرار دادن زندگی خود به این معنی است که برای حل مشکلات خود در مسیر موفقیت متفاوت فکر می کنید. زیرا زمانی که اهداف بالایی را تعیین می کنید، در آن صورت باید با مسائل زیادی در آن مواجه شوید. و چنین مشکلات جدی اغلب کسانی را که برای یافتن راه حلی برای آن مشکلات تلاش نمی کنند، سرکوب می کند. بنابراین باید با استفاده از آخرین افت قدرت خود با این مشکلات عاقلانه روبرو شوید. هر کاری برای پیروزی انجام می دهید، راه بازنده ها را دنبال نکنید. و همیشه در مورد این فکر کنید و چگونه برنامه ریزی برای این چیزی می تواند موفق باشد.

تفکر طبقه متوسط ​​را بشکنید.

همانطور که قبلاً گفتیم، ذهنیت طبقه متوسط ​​به گونه ای است که مردم فقط نگران حال خود هستند و به آینده خود اهمیت نمی دهند. طبقه متوسط ​​بخشی از جامعه نیست بلکه یک ذهنیت است. حتی یک فرد میلیونر هم می تواند تفکر طبقه متوسط ​​را داشته باشد و یک انسان هم همینطور. اما تفاوت واقعی در زندگی ناشی از این طرز فکر است. از یک طرف، طبقه متوسط ​​در طول زندگی برای پول مبارزه می کند و همان پیروز با پول به خوشبختی و موفقیت مضاعف می رسد. بنابراین، با حذف تفکر طبقه متوسط، به فکر کردن با موفقیت ادامه دهید.

تشخیص نام خود را ایجاد کنید.

یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید، تشخیص نام شماست. بنابراین، شما باید نام خود را با ارزش ترین دارایی خود در نظر بگیرید و با توجه به آنچه که به آن شناخته شده اید، آن را جدی بگیرید.

به عنوان مثال، وقتی مردم به mp3 فکر می کنند، به اپل فکر می کنند. وقتی آنها به هر سرویس تاکسی فکر می کنند، به Ola یا Uber فکر می کنند. پس کاری که این شرکت های موفق انجام داده اند و خدماتی که می خواهید ارائه دهید را انجام دهید، آنها را با اطمینان کامل تبلیغ کنید و همیشه کیفیت خود را معقول نگه دارید.

هنگامی که جایگاه خود را در بازار ایجاد کردید، آماده کار شوید. اهداف خود را فهرست کنید، برای کارهای بعدی برنامه ریزی کنید و تمام تلاش خود را برای دستیابی به آنچه در آن زمان دارید به کار بگیرید.

چیزهای ضروری و درس.

  • قانون 10X مبتنی بر این دانش است که برای موفقیت بیش از آنچه فکر می کنید به تلاش نیاز دارید.
  • قانون 10X سلاحی است که به شما اجازه می دهد تا توانایی های خود را برای رسیدن به هر چیزی که می خواهید پیش ببرید.
  • موفقیت چیزی نیست که با شانس به دست آورید. موفقیت چیزی است که با سخت کوشی به دست می آورید.
  • برای غلبه بر چالش ها باید برای اهداف خود اشتیاق داشته باشید. بگذارید آنها بر افکار شما مسلط شوند و آنها را هدف خود قرار دهند.
  • برای رسیدن به هدف خود باید توجه خود را از حواس‌پرتی‌های بیرونی منحرف کنید و به سمت دستیابی به اهدافی که می‌خواهید برسید ادامه دهید.
  • شما باید بیشتر روی افزایش مشتری تمرکز کنید تا رضایت مشتری.

نتیجه

پس دوستان اینها درس ها و اطلاعات اصول موفقیت است. امیدوارم چیزهای مهمی برای موفقیت یاد گرفته باشید. حالا آنها را در زندگی خود بپذیرید و به سمت موفقیت پیش بروید.

بررسی کتاب قانون 10X

همانطور که عمیق تر در کتاب کاوش کردم، متوجه شدم که این فقط یک کتاب خودیاری دیگری نیست. قانون 10X یک راهنمای عملی پر از توصیه ها و بینش های عملی است که به من کمک کرد تا اهداف و رویکرد خود را برای موفقیت دوباره تعریف کنم. این به من آموخته است که ذهنیت فعالیت در 10 برابر سطح رقبا و همتایان خود را بپذیرم، که باعث شده به نتایج فوق العاده ای هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای دست پیدا کنم.

یکی از قوی‌ترین مفاهیم کتاب، ایده «وسواس» به‌عنوان محرک کلیدی موفقیت است. کاردون استدلال می کند که وسواس در مورد اهداف خود یک ویژگی منفی نیست، بلکه یک ویژگی ضروری برای رسیدن به عظمت است. این ایده در من طنین انداز شد و از آن زمان ذهنیتی متمرکز بر لیزر را اتخاذ کردم که مرا با سرعتی بی سابقه به سمت اهدافم سوق داد.

قانون 10X فقط دستیابی به اهداف شما نیست. این در مورد زندگی با تحقق و هدف است. سبک نوشتن کاردون جذاب است و به راحتی قابل پیگیری است، و حتی برای کسانی که ممکن است در ادبیات توسعه شخصی تازه کار باشند، خواندن آن لذت بخش است. مثال‌های واقعی که او در سراسر کتاب به اشتراک می‌گذارد، بینش‌های ارزشمندی را در مورد نحوه اعمال قانون 10X در جنبه‌های مختلف زندگی ارائه می‌کند.

از زمانی که «قانون 10X» را خواندم، اخلاق کاری، طرز فکر و رویکردم به موفقیت را کاملاً تغییر دادم. من بیش از هر زمان دیگری برای رسیدن به اهدافم انگیزه دارم و مطمئن هستم که در مسیر درستی هستم. من این کتاب را به همه کسانی که به دنبال تغییر دهنده بازی در زندگی شخصی و حرفه ای خود هستند به شدت توصیه می کنم.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یازده =