کوچینگ :54 نقل قول الهام بخش

کوچینگ چیست ؟

کوچینگ :54 نقل قول الهام بخش: این مقاله مجموعه ای از نقل قول ها برای الهام بخشیدن به مربیان و مشتریان آنها است. نقل قول ها معمولاً نشاط آور، فراوان و مفید در فرآیند فکری کوچینگ هستند.

از اینها برای ایجاد انگیزه، هیجان و برانگیختن افکار بیشتر برای خود و اطرافیانتان استفاده کنید. اجازه دهید آنها به شما الهام بخشند تا تغییراتی را که باید ایجاد کنید تا شما را به وضعیت شکوفایی برسانید، ایجاد کنید.

قبل از ادامه، فکر کردیم که ممکن است بخواهید سه تمرین روانشناسی مثبت ما را به صورت رایگان دانلود کنید. این تمرین‌های مبتنی بر علم، جنبه‌های اساسی روان‌شناسی مثبت از جمله نقاط قوت، ارزش‌ها و شفقت به خود را بررسی می‌کنند و ابزارهایی را برای افزایش رفاه مشتریان، دانش‌آموزان یا کارمندان در اختیار شما قرار می‌دهند.

این مقاله شامل:

  • بهترین نقل قول های مربیگری زندگی
  • نقل قول های مربیگری انگیزشی
  • 10 نقل قول مربیگری فلسفی
  • 10 کوچینگ اجرایی و نقل قول های تجاری
  • نگاهی به نقل قول ها در مورد مربیگری شغلی
  • نقل قول های مربیگری قدرتمند رهبری

بیزینس کوچینگ

بهترین نقل قول های مربیگری زندگی

همه ما می‌توانیم قربانی سوگیری خودخواهانه شویم. کوچینگ زندگی به ما این امکان را می دهد که به ارتباط بین همه مان باز باشیم. تزریق مثبت اندیشی به نیات و اعمال فضای بیشتری را برای شکوفایی و موفقیت شخصی در تمام جنبه های زندگی ایجاد می کند.

فرآیند قدرتمند کوچینگ الهام بخش را قادر می سازد تا تغییرات را شعله ور کند. با همه حواس‌پرتی‌های فراوان زندگی مدرن، یک مربی زندگی عالی کمک می‌کند تا شفافیت در مشتریان خود ایجاد شود. کسانی که در مورد هدف، ارزش های شخصی و اولویت های شخصی شفافیت دارند، می توانند به نوبه خود با جهان به عنوان بالاترین خود تعامل داشته باشند.

یک مربی زندگی تا آخر عمر همان کاری را که یک مربی شخصی برای سلامتی و تناسب اندام شما انجام می دهد انجام می دهد.

الین مک دونالد، فعال کانادایی

تنها زمانی که آگاهی شما کاملاً بر لحظه ای که در آن هستید متمرکز شود، می توانید هر هدیه، درس یا لذتی را که آن لحظه ارائه می دهد دریافت کنید.

باربارا دی آنجلیس، نویسنده، شخصیت تلویزیونی و مشاور روابط

زندگی کوتاه است پرشور زندگی کن

Marc A. Pitman، نویسنده و مربی جمع آوری کمک مالی

برای دستیابی به سطوح جدیدی از تجربه، نیاز به فردی با چشم اندازی از احتمالات است. کسی که شجاعت زندگی کردن رویاهایش را داشته باشد.

لس براون، سخنران و رهبر انگیزشی

شما نمی توانید جلوی ورود افکار منفی را بگیرید، اما می توانید مطمئن شوید که به همان سرعتی که وارد می شوند، آنها را ترک می کنند.

Nkem Mpamah، هنر موفقیت و تحقق ، 2013

وقتی دیگران را تشویق می کنید، در این فرآیند تشویق می شوید زیرا به زندگی آن شخص متعهد می شوید. تشویق واقعاً تفاوت ایجاد می کند.

زیگ زیگلار، نویسنده، فروشنده و سخنران انگیزشی

دید شما تنها زمانی روشن می شود که بتوانید به قلب خود نگاه کنید. کسی که به بیرون نگاه می کند، رویا می بیند. که به درون نگاه می کند، بیدار می شود.

کارل یونگ، روانپزشک سوئیسی،  نامه ها ، 1973

فرصت ها در نمی زنند، زمزمه می کنند. پس ساکت شو و گوش کن

توماس لئونارد، بنیانگذار مربی زندگی حرفه ای

فکر می کنم وسوسه انگیز است، اگر تنها ابزاری که دارید چکش است، با همه چیز طوری رفتار کنید که انگار یک میخ است.

آبراهام مزلو، روانشناس،  به سوی روانشناسی وجود،  1962

خودت بودن در دنیایی که مدام در تلاش است از تو چیز دیگری بسازد، بزرگترین موفقیت است.

رالف والدو امرسون، ماورایی‌گرا، مقاله‌نویس و نویسنده آمریکایی

این نقل قول ها درست به نظر می رسند زیرا کوچینگ زندگی یک فرآیند کل نگر تغییر است. وقتی فردی بتواند تغییراتی را که باید ایجاد کند بررسی کند، تمام زندگی او تحت تأثیر قرار می گیرد. هر کسی که بخواهد تغییری ایجاد کند می تواند از این دیدگاه ها بهره مند شود.

 

مرکز کوچینگ ایران

نقل قول های مربیگری انگیزشی

انگیزه باید از درون ایجاد شود. مربیان بزرگ به اندازه کافی سوالات گسترده ای را برای مشتریان خود می پرسند تا آنچه را که برای آنها مهم است کشف کنند. با علم به اینکه نظریه های روانشناختی مختلفی در مورد انگیزه وجود دارد، یک مربی آگاه می تواند به مشتریان کمک کند تا خود را بهتر درک کنند.

سطوح بالاتر دستاورد ناگزیر از سلسله مراتب نیازها پیروی می کند و ایجاد اهدافی که به این سطوح مختلف پایبند باشد، مشتری را بهتر قادر می سازد تا به آنچه نیاز دارد برسد. با در نظر گرفتن تئوری مزلو، انگیزه می تواند مانند یک چک لیست به نظر برسد که با هر موفقیت، درهایی را به سطوح بالاتر باز می کند. عمل باعث عمل می شود.

هیچ شکستی وجود ندارد – فقط تجربیات و واکنش شما به آنها.

تام کراوز، سخنران انگیزشی و نویسنده، سوپ مرغ برای روح نوجوان III ، 2012

اگر شما را به چالش نکشاند، شما را تغییر نخواهد داد.

فرد دی ویتو، معاون آموزش ذهن و بدن برای مرکز یوگا و سلامت کریپالو

این عمل است که انگیزه ایجاد می کند.

استیو بکلی، ورزشکار المپیک

در یک ذهنیت رشد، چالش ها به جای تهدید، هیجان انگیز هستند. بنابراین به جای فکر کردن، اوه، من ضعف های خود را آشکار می کنم، شما بگویید، وای، این فرصتی برای رشد است.

کارول دوک، نویسنده و محقق، 2012

زندگی در انتهای منطقه راحتی شما آغاز می شود.

نیل دونالد والش، نویسنده

خودمان بودن به این معناست که گاهی باید شهامت تنها ماندن، کاملاً تنها را پیدا کنیم.

برنه براون، نویسنده و محقق، یافتن راه ما به سمت تعلق واقعی ، 2017

پرنده ای که روی درخت نشسته هرگز از شکستن شاخه نمی ترسد، زیرا اعتمادش به شاخه نیست، به بال های خودش است. همیشه به خودت باور داشته باش.

چارلی واردل

این نقل قول ها درست به نظر می رسند زیرا تغییر آسان نیست، به خصوص در ابتدا. فقط از هر کسی که یک برنامه تمرینی جدید را شروع می کند بپرسید. درد می کند! انگیزه بسیار ذهنی است، اما کنار گذاشتن مسیر خود و پذیرفتن آن شکست، بخش‌هایی از موفقیت است که می‌تواند باعث شعله‌ور شدن افراد زیادی در حرکت به جلو شود.

 

 

10 نقل قول مربیگری فلسفی

یک حرکت جالب در خودیاری وجود دارد که در مورد استفاده از نبوغ فلسفی برای شکل دادن به زندگی مردم مدرن است. این نقل قول ها امتحان زمان را پس داده اند.

آنها جهانی هستند و نشان می دهند که مهم نیست که بشریت چقدر از نظر فناوری پیشرفته شود، پیشرفت همیشه به این بستگی دارد که کریس پترسون چگونه روانشناسی مثبت را خلاصه کرده است: ” دیگران مهم هستند .”

هر که از تنهایی لذت می برد یا حیوان وحشی است یا خدا.

ارسطو، فیلسوف یونانی

نحوه گوش دادن را بدانید و حتی از کسانی که بد صحبت می کنند سود خواهید برد.

پلوتارک، فیلسوف یونانی و شهروند رومی

من این را حداقل با آزمایش خود آموختم. که اگر کسی با اطمینان در جهت رویاهای خود پیش برود و برای زندگی ای که تصور کرده است تلاش کند، در ساعات معمول با موفقیتی غیرمنتظره روبرو خواهد شد.

هنری دیوید ثورو، ماورایی‌گرا و فیلسوف آمریکایی

کسی که بنده خوبی نیست ارباب خوبی هم نخواهد بود.

افلاطون، فیلسوف یونانی

زندگی بررسی نشده ارزش زیستن ندارد.

سقراط، فیلسوف یونانی

حتی وقتی آنها تدریس می کنند، مردان یاد می گیرند.

سنکا جوان، فیلسوف رواقی رومی

بزرگترین افتخار ما در این نیست که هرگز زمین نخوریم، بلکه در این است که هر بار که زمین می خوریم برخیزیم.

کنفوسیوس، فیلسوف چینی

شجاع ترین ها قطعاً کسانی هستند که روشن ترین دید را نسبت به آنچه در پیش دارند، جلال و خطر دارند، و با وجود این، به استقبال آن می روند.

توسیدید، فیلسوف یونانی

هر چه سختی بیشتر باشد، غلبه بر آن شکوه بیشتری دارد. خلبانان ماهر شهرت خود را از طوفان و طوفان به دست می آورند.

اپیکتتوس، فیلسوف یونانی

ملت بزرگ مانند مرد بزرگ است: هرگاه اشتباه کند متوجه آن می شود. او با درک آن، به آن اعتراف می کند. با اعتراف به آن تصحیح می کند. او کسانی را که به عیوب او اشاره می کنند، نیکوکارترین معلم خود می داند. او دشمنش را سایه‌ای می‌داند که خودش می‌افکند.

لائو تسو، فیلسوف چینی و بنیانگذار تائوئیسم

این متفکران بزرگ با خطراتی روبرو بودند که انسان امروزی نمی تواند آنها را درک کند، اما ارزش سخنان خود را می دانستند. سادگی دلاوری و درک عظمت امروز صدق می کند. برای بهبود رضایت از زندگی، همه انسان ها باید این درک عمیق را بپذیرند که بینش، هدف و درک آگاهانه از یکدیگر بخش های ضروری فرآیند تسلط بر خود هستند.

 

10 کوچینگ اجرایی و نقل قول های تجاری

بسیاری از مدیران و مربیان کسب و کار می توانند از تجربه و نگرش های سخت الهام بگیرند. این باور عمومی بر این است که موفقیت شخصی از یک مکان سخت ناشی می شود.

کار آنجلا داکورت بدون شک الهام بخش است، حتی اگر محدودیت های علمی خود را داشته باشد. اگر کسی که به دنبال موفقیت است بتواند مقایسه اجتماعی را پشت سر بگذارد و در خلوت “سخت” باشد، باعث پیشرفت می شود و به سلامتی در طول مسیر کمک می کند.

موفقیت کار سختی است و اغلب نیاز به فداکاری دارد. هماهنگی با آنچه مجاز به قربانی شدن است برای تحقق موفقیت حیاتی است. تعریف این موفقیت بسیار ذهنی است و باید در مسیر شما به سمت “عظمت” لحاظ شود.

هیچ کس نمی خواهد ساعت ها و ساعت های تبدیل شدن را به شما نشان دهد. آنها ترجیح می دهند نقطه برجسته آنچه را که شده اند به شما نشان دهند.

آنجلا داکورث، گریت: اشتیاق، پشتکار، و علم موفقیت ، 2016

عادات مانند سرمایه مالی هستند – تشکیل آن امروزه سرمایه‌گذاری است که به طور خودکار برای سال‌های آینده بازده خواهد داشت.

شاون انکر، مزیت شادی: چگونه یک مغز مثبت به موفقیت در کار و زندگی کمک می کند ، 2010

تغییر تدریجی بهتر از شکست بلندپروازانه است… موفقیت از خودش تغذیه می کند.

تونی شوارتز (همانطور که در تال بن شاهر، شادتر: اسرار شادی روزانه و تحقق پایدار را بیاموزید ، 2007 ذکر شده است)

اگر شما در این عرصه نیستید که به الاغتان لگد بزنند، من علاقه ای به بازخورد شما ندارم یا نمی پذیرم.

برنه براون، جرات رهبری: کار شجاعانه، گفتگوهای سخت، تمام قلب ها، 2018

کوچینگ باز کردن پتانسیل افراد برای به حداکثر رساندن عملکرد خود است. بیشتر اوقات به جای آموزش دادن به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند.

جان ویتمور، نویسنده و بنیانگذار مدل GROW مربیگری،  مربیگری برای عملکرد ، 2010

عیبی پیدا نکن، چاره ای بیاب. هر کسی می تواند شکایت کند

هنری فورد، موسس شرکت فورد موتور

فرصت های تجاری مانند اتوبوس هستند، همیشه فرصت دیگری در راه است.

ریچارد برانسون، مالک خطوط هوایی ویرجین

رشد و آسایش با هم وجود ندارند.

جینی رومتی، مدیرعامل IBM

زنجیره‌های عادت خیلی سبک هستند تا زمانی که برای شکستن آن‌ها سنگین نباشند.

ساموئل جانسون

ما باید بپذیریم که همیشه تصمیمات درستی نخواهیم گرفت، گاهی اوقات اشتباه می کنیم – درک اینکه شکست ها مخالف موفقیت نیستند – این بخشی از موفقیت است.

آریانا هافینگتون، مدیر عامل شرکت Thrive Global

جشن گرفتن موفقیت خوب است، اما توجه به درس های شکست مهم تر است.

بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت

دنیای تجارت سخت است و نیاز به نوع خاصی از انعطاف پذیری دارد. هیچ غول تجاری یک شبه ساخته نشد. ظرافتی که آنها در دنبال کردن اهداف دارند معمولاً از افراد معمولی فراتر می رود. طرز فکر و دیدگاه افراد موفق به الهام بخشیدن به کسانی که در آغاز یک سفر تجاری هستند کمک می کند. توسعه خرد و پذیرش دام های اجتناب ناپذیر به افراد کمک می کند تا به اهداف خود برسند.

 

نگاهی به نقل قول ها در مورد مربیگری شغلی

پیدا کردن مناسب در یک شغل گاهی اوقات یک پیگیری مادام العمر است. در حالی که نیازهای مالی متفاوت است، به نظر می رسد یافتن هدف در حرفه شما جهانی است. چه در حال نظافت بیمارستان یا ارائه خدمات درمانی به بیماران باشید، داشتن دیدگاهی در مورد اهمیت کار شما تفاوت کلی در نحوه حضور شما در کارتان ایجاد می کند.

مشاغل در طول زمان رشد می کنند و در یک حالت هدف شکوفا می شوند. هر شغلی مسیری دارد، و یافتن مسیری که هم انجام دهد و هم صورت حساب ها را بپردازد می تواند گریزان باشد. با این حال، در هر شغلی، دانستن جایی که می‌خواهید باشید به توسعه اهداف شغلی قوی‌تر کمک می‌کند.

بخت و اقبال انسان این است که در پی کاری به دنیا بیاید که برای او شغل و سعادت ایجاد می کند، خواه ساختن سبد باشد، یا شمشیر پهن، یا کانال، یا مجسمه یا آهنگ.

رالف والدو امرسون، ماورایی

اگر باید بیفتم بگذار زمین بخورم. اونی که بشم منو میگیره

بعل شم توف، فیلسوف یهودی قرن هجدهم

من فکر می کنم هرکسی باید حداقل یک بار در طول دوران حرفه ای خود شکست را تجربه کند. شما از آن چیزهای زیادی یاد می گیرید.

لو هولتز، مربی، بازیکن و تحلیلگر فوتبال

رویاها بسیار مهم هستند. شما نمی توانید آن را انجام دهید مگر اینکه آن را تصور کنید.

جورج لوکاس، کارگردان، صاحب کسب و کار، نابغه کلی فیلم

آزمون موفقیت کاری نیست که وقتی در اوج هستید انجام می دهید. موفقیت این است که وقتی به پایین می‌روید چقدر بالا می‌روید.

ژنرال جورج پاتون، ژنرال آمریکایی

اگر می خواهید شاد باشید، هدفی را تعیین کنید که به افکار شما فرمان دهد، انرژی شما را آزاد کند و امیدهای شما را برانگیزد.

اندرو کارنگی، صنعتگر و بشردوست متولد اسکاتلند

لذت واقعی زندگی وجود دارد، استفاده از هدفی که توسط خود شما به عنوان یک هدف قدرتمند شناخته شده است. قبل از انداختن روی انبوه قراضه کاملا فرسوده شود. نیروی طبیعت بودن به جای یک توده کوچک تب دار و خودخواه از بیماری ها و نارضایتی ها که شکایت می کنند که زندگی خودش را وقف شاد کردن شما نخواهد کرد.

جورج برنارد شاو، نمایشنامه نویس ایرلندی

زمانی که افراد به طور کامل ارزش های خود را درک می کنند، به آنها پایبند هستند، و حرفه ای را از این تمرکز دنبال می کنند، هدف کمتر دست نیافتنی است. استفاده از نقاط قوت و ارزش‌های شخصی در شغل، نتیجه رضایت‌بخش‌تری ایجاد می‌کند. این نقل قول ها برای جویای شغلی کامل صادق است.

 

نقل قول های مربیگری قدرتمند رهبری

اصطلاح رهبر طبیعی تا حدودی نامناسب است. رهبری آموخته می شود و همچنین باید به دست آورد. گزینه های آموزش رهبری بی شماری در سراسر جهان وجود دارد. یک رهبر خوب همیشه به این ایده پایبند است که رهبری درست همیشه مربوط به افراد دیگر است.

برای ساختن یک تیم قوی، باید قدرت شخص دیگری را مکمل ضعف خود بدانید و نه تهدیدی برای موقعیت یا اقتدار خود.

کریستین کین، بنیانگذار Propel Women

رهبری خوب به معنای پیشرفت خود نیست. این در مورد پیشرفت تیم شما است.

جان سی. ماکسول، نویسنده آمریکایی کتاب های زیادی در مورد رهبری

رهبری خوب شامل نشان دادن به افراد متوسط ​​است که چگونه کار افراد برتر را انجام دهند.

جان دی راکفلر، صنعتگر آمریکایی

یک رهبر مردم را به جایی می برد که می خواهند بروند. یک رهبر بزرگ مردم را به جایی می برد که لزوما نمی خواهند بروند، اما باید باشند.

روزالین کارتر، بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا

در گذشته یک رهبر یک رئیس بود. رهبران امروزی باید با مردم خود شریک باشند… آنها دیگر نمی توانند تنها بر اساس قدرت موقعیتی رهبری کنند.

کن بلانچارد، نویسنده آمریکایی بیش از 60 کتاب در مورد رهبری

افراد خارق العاده افراد عادی هستند که تصمیمات خارق العاده ای می گیرند.

شارون پیرسون، نویسنده کتاب رهبری مخرب

اگر می خواهید سریع بروید، تنها بروید. اگر می خواهی دور بروی، با هم برو.

ضرب المثل آفریقایی

من از لشکری ​​از شیرها که توسط یک گوسفند رهبری می شود نمی ترسم. من از لشکری ​​از گوسفندان به رهبری یک شیر می ترسم.

اسکندر مقدونی، رهبر نظامی و پادشاه مقدونی و ایرانی

رهبران بزرگ می دانند که چگونه گوش دهند، در برابر احتمالات باز بمانند و با افرادی که رهبری می کنند اعتماد ایجاد کنند. این نقل قول ها جوهر کاری را که یک رهبر واقعی انجام می دهد را در بر می گیرد. بزرگ‌ترین رهبران این کار را با صداقتی انجام می‌دهند که هرگز نیازی به سؤال کردن ندارد.

بدون نظر

پاسخ دهید