10 نکته برای استخدام موفقیت آمیز نامزدهای خارج از ایالت


ارتباطات از راه دور مدرن به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که تقریباً از هر کجای دنیا کارمندان خود را استخدام کنند. استخدام کارگران خارجی به دلیل موانع زبانی، شرایط ویزا و سایر مسائل می تواند دشوار باشد، اما استخدام نامزدهای خارج از ایالت در ایالات متحده بسیار ساده تر است.

با این حال، هنوز چالش‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌کند، و پیمایش در این چالش‌ها برای گرفتن بهترین تصمیم استخدام ضروری است.

در اینجا نکات ما برای مدیریت موفقیت آمیز یک استخدام خارج از ایالت آمده است:

1. انگیزه های نامزد را در نظر بگیرید

هرکسی که در شهری (غیر از شهری که در حال حاضر در آن زندگی می کند) موقعیتی را در نظر می گیرد، باید انگیزه ای برای انجام این کار داشته باشد. شاید آنها از شهر شما دیدن کرده اند و آن را پسندیده اند و اکنون به دنبال کار در آنجا هستند. شاید شرایط فعلی خود را دوست نداشته باشند و بخواهند یک تغییر اساسی ایجاد کنند. یا ممکن است با شهر رابطه داشته باشند، مانند دوستان یا خانواده.

مهم است که این انگیزه ها را در نظر بگیرید و حتی آنها را با نامزد در میان بگذارید. کاندیدایی که به دنبال ایجاد یک تغییر اساسی است، ممکن است کارمند بلندمدتی خوبی باشد یا نباشد، اگر تغییر به چیزی که آنها را به آن نقطه رسانده نپردازد. اگر آنها در حال انجام یک جهش جغرافیایی بزرگ هستند، مانند از فلوریدا به مینه سوتا، آب و هوا می تواند یک ملاحظات مهم باشد که ممکن است کاملاً درک نکنند.

شما همچنین می خواهید برای بحث در مورد واقعیت زندگی در جایی که زندگی می کنید باز باشید. یک کاندیدای خوب ممکن است زمانی که واقعیت های آب و هوا، فرهنگ محلی، یا حتی قوانین خاص ایالتی یا محلی را یاد بگیرد، علاقه مند نباشد.

2. در مورد حقوق و هزینه ها شفاف باشید

یکی از عوامل مهمی که بسیاری از جویندگان کار ممکن است در تشخیص آن ناکام باشند این است که هزینه زندگی می تواند به طور چشمگیری از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشد. بسته حقوق و مزایا شرکت شما ممکن است روی کاغذ عالی به نظر برسد، اما اگر منطقه ای که کاندیدای شما در آن زندگی می کند بسیار گران تر از آن چیزی است که قبلاً به آن عادت کرده اند، ممکن است منجر به کاهش حقوق بعد از هزینه های زندگی شود. این امر به ویژه در مورد شهرهای بزرگ صادق است.

اینترنت مملو از ماشین حساب های هزینه های زندگی است، بنابراین نامزدهای شما احتمالاً ایده ای از این دارند که در چه کاری هستند. در مورد این هزینه ها، گزینه های حقوق و مزایا و نحوه انطباق پیشنهادات شما با شرکت های دیگر در منطقه شفاف باشید.

همچنین ممکن است بتوانید انواع خاصی از مزایای محلی را ارائه و تبلیغ کنید، مانند پرداخت مجوز برای کارمندان به جاذبه‌ها و مسیرهای پیاده‌روی محلی، ارائه کمک هزینه حمل‌ونقل، یا امکاناتی در دفترتان که به هزینه‌ها کمک می‌کند، مانند ذخیره‌سازی دوچرخه در داخل خانه. اینها همچنین می توانند به کارکنان احتمالی شما کمک کنند تا سریعتر با فرهنگ محلی پیوند بخورند.

3. فرآیند مصاحبه خود را ساده کنید

کلینتون براون، رهبر دائمی اکسپریس، می‌گوید زمان بسیار مهم است.

“اگر می خواهید یک نامزد خارج از ایالت را تضمین کنید، باید نسبتاً سریع حرکت کنید.”

هرچه فرآیند مصاحبه شما طولانی تر شود، علاقه مندی یک نامزد به شرکت شما کمتر می شود.

موضوع جابجایی است است . جابجایی، چه در یک شهر یا یک ایالت، معمولاً یک جدول زمانی دقیق دارد. اجاره ها باید مدیریت شوند، اجاره باید پرداخت شود، شرکت های جابجایی باید از قبل رزرو شوند و غیره. هر چه تاخیر در فرآیند استخدام بیشتر باشد، یک نامزد کمتر به شما اعتماد خواهد کرد که همه چیز را در جدول زمانی مورد نیاز خود آماده کنید. تغییر مکان استرس زا است و سازماندهی و ارتباطات مهم هستند.

یک فرآیند مصاحبه با تاخیر نیز احتمال اینکه نامزد شما در این مدت پیشنهاد دیگری دریافت کند را افزایش می دهد. تا زمانی که به مرحله مصاحبه پیش رفتید، ممکن است شرکت دیگری قبلاً یک پیشنهاد را تمدید کرده باشد. به یاد داشته باشید، شما نه تنها خود را به عنوان یک کارفرما می فروشید، بلکه شهر و ایالت خود را نیز می فروشید.

4. از رو در رو (یا مالی) صرف نظر کنید

اینکه آیا به مصاحبه حضوری نیاز دارید یا نه، می تواند برای برخی از کاندیداها یک عامل تعیین کننده حیاتی باشد. بسته به اینکه نامزد چقدر دور زندگی می کند، ممکن است پرواز برای مصاحبه برای آنها ناخوشایند یا گران باشد. نادیده گرفتن مصاحبه حضوری ممکن است ایده خوبی برای همه افراد درگیر باشد.

اگر از مصاحبه رو در رو صرف نظر می کنید، از مخابرات مدرن برای جایگزینی آن استفاده کنید. یک مصاحبه تلفنی می تواند کارساز باشد، همانطور که مصاحبه از طریق Zoom یا Skype می تواند کارساز باشد. این همچنین می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که اگر شرکت شما در جلسات از راه دور یا تیم‌های توزیع شده سنگین باشد، کارمند چقدر با آن سازگاری دارد.

اگر باید یک مصاحبه حضوری داشته باشید، آن را تامین مالی کنید. هزینه بلیط هواپیما و اتاق هتل برای عصر را بپردازید و با نامزد برای برنامه ریزی مناسب آن کار کنید. از طرف دیگر، صرف نظر از اینکه آیا آنها استخدام شده اند یا خیر، بازپرداخت را ارائه دهید. آخرین چیزی که یک نامزد به عنوان بخشی از مصاحبه شغلی می خواهد، بار مالی است، به خصوص اگر در آستانه انتقال به یک ایالت جدید باشد.

5. جابجایی پوشش (یا نه)

اینکه آیا شرکت شما هزینه‌های جابجایی آنها را پوشش می‌دهد یا به آنها کمک می‌کند، می‌تواند برای بسیاری از نامزدها مشکل ساز باشد. این امر به ویژه در صورتی صادق است که شرکت شما از استخدام کنندگان برای یافتن نامزدها استفاده کند . یک استخدام کننده ممکن است به موقعیت یک نامزد واجد شرایط توجه نکند، فقط به مهارت های آنها. این یک هدر رفت و ناامیدی بزرگ است که از طریق فرآیند استخدام در بیشتر مسیرها گذرانده شود، اما به عنوان یک مسئله اصلی با بودجه جابجایی مواجه شد.

الیوت لاسون ، کارشناس منابع انسانی در دانشگاه مریلند، توصیه می‌کند که به نامزدهای خود بگویید که می‌توانید «کمک جابه‌جایی برای کاندیداهای واجد شرایط» را ارائه دهید – اگر مایل به تمدید این کمک هستید. اگر نیستید، از قبل آن را یادداشت کنید.

مهمتر از آن، مطمئن شوید که استخدام کنندگان شما از قبل وضعیت را درک کرده اند. اگر نامزدی قادر به نقل مکان با سکه خود نیست، باید از افزودن عبارت «میل به جابجایی» به برنامه های خود اجتناب کند. بهترین کاندیداها حتی ممکن است یک آدرس محلی را هنگام درخواست ذکر کنند، حتی اگر هنوز در آنجا زندگی نمی کنند، اگرچه این بدان معناست که آنها در حال برنامه ریزی هستند که بدون توجه به آن به منطقه شما نقل مکان کنند.

به خاطر داشته باشید که به دلیل ماهیت اینترنت، بدون در نظر گرفتن قصد استخدام خود، برنامه هایی را از سراسر کشور (و حتی خارج از کشور) دریافت خواهید کرد. پیشنهاد جابجایی پوشش می‌تواند راهی عالی برای گسترش مجموعه نامزدهای بالقوه شما باشد و اطمینان حاصل شود که بهترین نامزد را برای هر نقش مشخصی دریافت می‌کنید.

6. یک بسته منبع ارائه کنید

حرکت به مکان جدید برای بسیاری از افراد دشوار است. شبکه‌های اجتماعی، عادت‌هایشان، فروشگاه‌هایی که به آنها سر می‌زنند. همه آنها باید تنظیم شوند. این بدان معناست که همیشه یک دوره گذار وجود دارد. هر چه یک نامزد احساس کمتری در خانه داشته باشد، احتمال بیشتری دارد که این حرکت را شکست خورده تلقی کند و یا به مکان قبلی خود بازگردد یا ادامه دهد.

شما می توانید با ارائه نوعی بسته ورود به شهر خود به احساس تعلق آنها کمک کنید. یک کتاب راهنمای شهر خود تهیه کنید. نه اطلاعات گردشگری معمولی که به یک بازدیدکننده می دهید، بلکه نکات داخلی از یک ساکن است. منابع محلی، جلسات محلی، اطلاعات شهر، نکاتی برای بهترین مواد غذایی، مهدکودک ها، پرستاران حیوانات خانگی، اتحادیه های اعتباری و غیره.

جف اسمیت از VanderHouwen حتی توصیه می‌کند که مصاحبه را به یک تور محلی بسط دهید تا به نقاط دیدنی، منابع محلی و بینش شخصی اشاره کنید. این سبک معمولی تر مصاحبه می تواند بینش عمیق تری نسبت به شخصیت نامزد و علایق آنها به شما بدهد و همچنین به شما امکان می دهد به سؤالات خاص تری که ممکن است داشته باشند پاسخ دهید.

7. مراقب عوامل بیرونی باشید

جابجایی شغل چیزهای بیشتری از شما و نامزد وجود دارد. به خاطر داشته باشید که عوامل دیگری از جمله کل خانواده ها نیز در این بازی نقش دارند. آیا کاندیدای منتخب شما همسری دارد که بخواهند با خود بیاورند؟ آیا آنها قصد تشکیل خانواده در مکان جدید خود را دارند؟ آیا آنها می خواهند ساکن شوند، یا این یک انتقال موقت در طول مسیر به چیزی استوارتر است؟

بیل هامبرت می گوید:

از درخواست از نامزدها برای گرفتن یک تصمیم بزرگ خودداری کنید. به درخواست تصمیمات کوچک ادامه دهید تا زمانی که جابجایی آنها گام بعدی منطقی باشد. مردم در برابر تصمیم‌های بزرگ بدون اطلاعات کافی مقاومت می‌کنند – و درخواست از آن‌ها برای ریشه‌یابی و حرکت تصمیم بسیار بزرگی است زیرا به طور بالقوه بر کل خانواده تأثیر می‌گذارد. آیا در اولین گفتگو به نامزدهای خود می گویید که باید به شهر شما نقل مکان کنند؟ اگر چنین است، احتمالاً نقل مکان را مشکل‌تر می‌کنید.»

یکی از توصیه ها این است که همسر را برای مصاحبه دعوت کنید تا آنها بتوانند به خانه جدید بالقوه خود نیز توجه کنند. تلاش کنید تا مطمئن شوید که نامزد شما و هرکس دیگری که در فرآیند تصمیم گیری خود دخیل است اطلاعات کافی برای انتخاب دارد.

8. جابجایی با تاخیر را در نظر بگیرید

جابجایی مانع شماره یک برای استخدام موفقیت آمیز یک نامزد خارج از ایالت است، به ویژه برای موقعیت های بسیار ماهر یا سطح بالا که به سال ها تجربه نیاز دارد. هرچه سن یک نامزد بزرگتر باشد، احتمال بیشتری دارد که ریشه های مستقر داشته باشد، از جمله فرزندانی که نمی خواهند ریشه کن کنند یا درآمد همسری که نمی توانند نادیده بگیرند.

یکی از راه حل های ممکن برای این مشکل، که توسط جو ماتار در Brazen توصیه شده است، جابجایی طولانی یا با تاخیر است. به نامزد خود اجازه دهید تا مدتی قبل از مهلت مقرر برای ورود به دفتر، به طور جزئی یا کاملاً از راه دور کار کند. چه آنها را یک هفته در میان به دفتر بفرستید، چه به سادگی آنها را در حین کار از راه دور قرار دهید، این نوع اقامتگاه‌ها می‌توانند راه درازی داشته باشند.

9. اعتراضات حرفه ای را در نظر بگیرید

هنگام نقل مکان برای شغلی خارج از ایالت، نامزدها لزوماً بیشتر نگران آینده خود در یک منطقه جدید هستند، به خصوص اگر هزینه زندگی بالاتر از آنچه که قبلاً به آن عادت کرده اند باشد. اگر شرکت شما متعلق به یک شرکت سهامی خاص است، آنها ممکن است نگران باشند که شما از زیر مجموعه آنها فروخته شوید و آنها چیزی نخواهند داشت. اگر پیشنهاد شغلی شما جذاب باشد، آنها به آینده نگاه می کنند تا ببینند چه گزینه هایی برای رشد دارند، یا اینکه باید چند سال دیگر برای نقل مکان به شرکت دیگری به کشتی بپرند.

شما می توانید با ارائه یک نگاه اجمالی به برنامه 10 ساله خود، به کاهش برخی از این مشکلات کمک کنید تا نشان دهید که چگونه رشد را پیش بینی می کنید و چه فضای بالقوه ای برای پیشرفت شغلی آنها در شرکت شما خواهند داشت. مطمئناً هیچ تضمینی وجود ندارد – هیچ چیز در زندگی تضمین شده نیست – اما اطمینان از اینکه برنامه‌ای دارید که آن‌ها بتوانند جایی در آن پیدا کنند، می‌تواند باعث شود احساس بهتری در مورد این حرکت داشته باشند.

البته برخی از مسائل را نمی توان کنار گذاشت. اگر شرکت شما متعلق به سهام خصوصی است، این به سادگی طبیعت جانور است که آنها باید عدم اطمینان ذاتی را در نظر بگیرند. همچنین ممکن است نشانه‌ای از این باشد که آنها مناسب نیستند، زیرا شرکت شما دقیقاً اینگونه عمل می‌کند.

10. کارگران از راه دور را در نظر بگیرید

ما در قسمت بالا به این موضوع اشاره کردیم، با شروع از راه دور تاخیری، اما چرا یک موقعیت کاملاً از راه دور را در نظر نگیریم؟ نیروی کار مدرن بهتر و بهتر از ابزارهای تکنولوژیک برای کمک به کار از راه دور استفاده می کند. چه از راه دور، چه کانال های معمولی مانند Slack یا ابزارهای بهره وری آنلاین برای همکاری، سطح تجربه و میزان استفاده از این ابزارها هر سال در حال افزایش است. همه‌گیری در سال 2020 همچنین منجر به این می‌شود که میلیون‌ها کارگر (و هزاران شرکت) متوجه شوند که می‌توانند بسیار بیشتر از آنچه فکر می‌کردند از راه دور زنده بمانند.

در حالی که این ممکن است مستلزم تغییری در نحوه کار شرکت شما باشد، کار از راه دور گزینه خوبی برای نامزدهای خارج از ایالت است که قادر به نقل مکان نیستند. همچنین گزینه خوبی برای شرکت هایی است که در مناطق پر هزینه زندگی هستند و نمی توانند بسته های رقابتی ارائه دهند که باعث جابجایی می شود.

همکاری از راه دور

کار از راه دور قطعا چالش های خاص خود را دارد. به همین دلیل است که در یک پست دیگر در مورد این موضوع با جزئیات بیشتری صحبت کردیم . زمانی که کار از راه دور کار می کند یک انتخاب عالی است، اگرچه همیشه یک گزینه نیست. به عنوان مثال، سرپرست شبکه فناوری اطلاعات شما به دستگاه‌هایی که تحت نظارت آنها هستند، نیاز دارد. برای جلوگیری از حسادت و مسائل دیگر، ممکن است لازم باشد کار از راه دور را به عنوان گزینه ای برای کارمندان موجود در هنگام شروع به استخدام دیگران از راه دور پیشنهاد دهید.

استخدام نامزدهای برتر از خارج از ایالت یک انتخاب عالی برای بسیاری از شرکت ها است. افق های گسترده تر و قدرت اینترنت آن را بیش از حد امکان پذیر می کند. تقریبا ضروری است رقبای شما احتمالاً از خارج از ایالت استخدام می کنند، بنابراین شما نیز باید به آن برسید.

بدون نظر

پاسخ دهید