15 مزیت استفاده از RPO برای یک کسب و کار کوچک


برنامه‌ها، فرآیندها و سرویس‌های تجاری زیادی وجود دارند که به رشد کسب‌وکارها در هر اندازه کمک می‌کنند. متأسفانه، یک افسانه دائمی وجود دارد که مشاغل کوچک نمی توانند از این مزایا استفاده کنند یا به آنها دسترسی داشته باشند. مطمئناً، برخی از آنها برای محدود کردن پایگاه مشتریان خود به شرکت‌های سطح بالا، قیمت‌های گزافی دارند، اما این یک اقلیت است. کسب و کارهای کوچک می توانند و باید از هر مزیتی که می توانند به دست آورند استفاده کنند.

از جمله این مزایا می توان به RPO اشاره کرد. یک شرکت برون سپاری فرآیند استخدام شرکتی است که خدمات استخدام و استخدام را به سایر مشاغل ارائه می دهد. این می تواند از ارجاعات استخدام تا یک فرآیند کامل و باز برای استخدام متغیر باشد. آنها می توانند کارکنان خود را فراهم کنند، یا با کارکنان شما و فرآیندهای موجود کار کنند تا بهترین نامزدها را برای هر نقشی که باید پر کنید، استخدام کنید.

مزایای استفاده از RPO چیست؟ اگر به طور کامل از یک کسب و کار کوچک صحبت کنیم که به دنبال رشد است، در اینجا مزایایی وجود دارد که ممکن است از آن بهره مند شوید.

1. مقیاس RPOs

در واقع، RPO می‌تواند با هوس‌های بازار و جزر و مد کسب‌وکار، بالا و پایین شود. اگر کسب و کار شما در حال رونق است، سرمایه گذاران علاقه مند هستند و درآمدها در حال افزایش است، RPO می تواند به شما کمک کند نقش های جدید را به سرعت و بدون مشکل پر کنید. اگر کسب و کار شما در طول فصل خارج از فصل، رکود اقتصادی یا از دست دادن علاقه افت کند، یک RPO می تواند بدون عواقب برگشت کند.

RPO مقیاس پذیر

این را با یک تیم داخلی مقایسه کنید، که بدون توجه به وضعیت کسب‌وکار شما، حقوق می‌گیرند، بدون گذراندن فرآیند استخدام برای تیم منابع انسانی قبل از استخدام افرادی که برای رشد نیاز دارید، بسیار سخت‌تر است. RPO یک مزیت غیرقابل انکار دارد.

2. RPO ها فرآیندهایی را تعریف کرده اند

ایجاد تیم استخدامی خود به معنای استخدام افراد برای مدیریت استخدام است، اما همچنین به معنای توسعه یک فرآیند استخدام کامل است. می‌توانید راهنماهایی را که آنلاین پیدا می‌کنید تطبیق دهید، از گردش‌های کاری موجود در هر سیستم ردیابی متقاضی که استفاده می‌کنید استفاده کنید، و از تخصص افرادی که استخدام می‌کنید استفاده کنید، اما همچنان باید کل فرآیند خود را بسازید و آن را اصلاح کنید.

ویژگی های RPO

یک RPO قبلاً همه اینها را انجام داده است. آنها یک فرآیند مشخص و تعریف شده برای شروع دارند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از آنها کمک بگیرید و آنها می توانند با شما کار کنند یا فرآیند استخدام شما را به طور کامل با تکنیک های اثبات شده و موثر خود به عهده بگیرند. این یک انبوه کار است که درست بیرون از دروازه برای شما انجام شده است.

3. RPO ها زمان استخدام را کاهش می دهند

هر چه فرآیند استخدام شما بیشتر طول بکشد، مشکلات بیشتری با آن خواهید داشت. کاندیداهای خوب قبل از اینکه شما پیشنهادات خود را ارائه دهید، پیشنهادات دیگر را می پذیرند. ساخت، فیلتر کردن، و پالایش استخر نامزد شما گران تر می شود در حالی که ماهرترین نامزدها علاقه خود را از دست می دهند یا در جاهای دیگر استخدام می شوند. کیفیت کلی کاندیداها کاهش می‌یابد، بنابراین افرادی که استخدام می‌کنید آن‌طور که می‌توانستند با استعداد نیستند، و ممکن است کمتر راضی باشند و بیشتر مستعد ترک باشند. افزایش گردش مالی به معنای افزایش نیاز به استخدام و شروع مجدد کل فرآیند است.

کاهش زمان استخدام

RPO به دو طریق به همه اینها کمک می کند . اول، آنها فرآیندهای خاص خود را برای استخدام سریع دارند. مهمتر از همه، آنها معمولاً دارای استخرهای نامزدی برای صنایع مختلف و نقش‌هایی هستند که قبلاً ساخته شده‌اند. آنها مجبور نیستند وقتی آنها را منعقد می کنید از ابتدا شروع کنند. آنها می توانند بلافاصله شروع به احساس نامزدهای با استعداد کنند.

4. RPOها به ابزارهای بهتری دسترسی دارند

در حالی که مطمئن باشید، بسیاری از برنامه‌ها و ابزارهای تجاری برای کسب‌وکارهای کوچک در دسترس هستند، اما مزایای غیرقابل انکاری برای کسب‌وکارهای بزرگ‌تر وجود دارد. RPO احتمالا بزرگتر از کسب و کار کوچک شما است و می تواند برای ابزارهای بهتر هزینه پرداخت کند. شما می توانید همان ابزارهایی را که آنها استفاده می کنند بخرید، اما به طور بالقوه ممکن است هزاران دلار برای شما هزینه داشته باشد. از این گذشته، RPO مشتریان مختلفی دارد که به آنها پول پرداخت می کنند، بنابراین آنها می توانند هزینه ابزار خود را بین همه مشتریان خود تقسیم کنند. توجیه این هزینه ها برای یک تجارت کوچک در کوتاه مدت دشوارتر است.

نرم افزار کاندید

RPOهای سطح بالا همچنین ممکن است ابزارهای داخلی خود را برای تطبیق بهتر با فرآیندهای خود توسعه دهند. یک راه حل سفارشی می تواند موثرتر از یک راه حل جعبه ای باشد که نیازهای خاصی را در یک جایگاه یا نقش مشخص در نظر نمی گیرد.

5. RPO ها انطباق را حفظ می کنند

آیا در مورد نگهدارنده وکیل دارید؟ بسیاری از مشاغل کوچک این کار را نمی کنند. با این حال، جهان به طور مداوم در حال تغییر است، با شیوه های جدید استخدام، روندهای جدید، و مهمتر از آن، قوانین و مقررات جدیدی که در مورد شیوه های استخدام اعمال می شود . خواه اینها ابتکارات تنوع باشند یا مقررات فرصت های برابر، یک RPO وظیفه خود را بر این می گذارد که از این تغییرات پیروی کند.

آخرین به روز رسانی های حقوقی

با انعقاد یک RPO توانا، مطمئن شوید که از ابتکارات و تبلیغاتی استفاده می‌کنید که یافتن نامزدها را در نوک انگشتان شما دشوار می‌کند، در حالی که خود را در برابر اشتباه به دلیل ندانستن قانون یا مقررات جدید در منطقه خود محافظت می‌کنید. .

6. RPOs اغلب تخصصی هستند

برخی از RPO ها در زمینه های خاصی با مقررات یا الزامات خاص خود، مانند مراقبت های بهداشتی و قانون، تخصص خواهند داشت. به جای اینکه تیم استخدامی خود را ملزم کنید تا در قانون استخدام متخصص شوند، بار را بر دوش یک RPO می گذارید و از تخصص آنها استفاده می کنید.

استخدام کارمندان ماهر مستلزم توانایی ارزیابی آن مهارت ها است، که اگر تیمی نداشته باشید که قادر به آزمایش و قضاوت دقیق آن مهارت ها نباشد، می تواند بسیار دشوار باشد. یک RPO می داند که به دنبال چه چیزی باشد، از چه علائم هشداردهنده ای اجتناب کند، چه گواهینامه ها و آموزش هایی از همه مهمتر هستند، و حتی کدام مؤسسات آموزش بهتری ارائه می دهند. همه اینها بخشی از جذب بهترین نامزدها در نقش های مناسب برای آنها و شماست.

7. RPOها به مجموعه استعدادهای گسترده تری می رسند

کسب‌وکارهای کوچک منابع محدودی در دسترس دارند که می‌توانند برای استخدام هزینه کنند. چه هزینه‌های مرتبط با فهرست‌های شغلی، چه تبلیغات پولی برای ساختن برند شما یا هزینه‌های جذب نامزدها برای مصاحبه، همه اینها می‌تواند افزایش یابد. هنگامی که منابع لازم برای تأمین مالی کامل این فرآیندها را ندارید، ممکن است مجموعه استعداد شما به اندازه ایده آل نباشد یا گسترده نباشد.

 

استخر استعداد

در همین حال، یک RPO می‌تواند تلاش‌های خود را بر روی ایجاد استخرهای نامزد خود تا حد امکان متمرکز کند، زیرا هسته اصلی تجارت آنها است. آنها می توانند به جوامع و مکان هایی برسند که در غیر این صورت نمی توانستید. آنها می توانند با نامزدهایی تماس بگیرند که در غیر این صورت ممکن است هرگز از وجود شما خبر نداشته باشند. آنها حتی می توانند از منابعی مانند ارجاعات بسیار راحت تر از کسب و کار شما استفاده کنند. همه اینها منجر به یک مجموعه استعداد بزرگتر می شود، که به نوبه خود به معنای تعداد بیشتری از نامزدهای با کیفیت بالا برای هر نقش مشخص است.

8. RPO ها می توانند تنوع را بهبود بخشند

تنوع در محل کار جالب است. بر اساس تحقیقات دانشگاه هاروارد ، زمانی که هنجاری در نظر گرفته شود، برای یک شرکت بسیار سودمند است . با این حال، وقتی سازمان یا تیم استخدامی شما به آن به عنوان یک بار یا سهمیه ای برای پر کردن نگاه می کنند، صرفاً استخدام نامزدهای متنوع کافی نیست:

در مطالعات متعدد، تحقیقات نشان داده است که کارمندان در مناطق حامی تنوع، مانند ایالات متحده و اروپای غربی، محیط های کاری متنوع را ترجیح می دهند. در یک نظرسنجی از 1000 پاسخ دهنده … 67٪ از جویندگان کار به طور کلی به تنوع نیروی کار هنگام ارزیابی یک پیشنهاد توجه می کنند.

یک RPO عموماً دارای ابتکارات و ملاحظات متنوعی در فرآیندهای خود است. آن‌ها می‌توانند نامزدهای متنوعی را برای پر کردن موقعیت‌های باز شما بدون ایجاد مشکل بزرگ ارائه کنند، که به عادی‌سازی تنوع در محل کار و در نتیجه بهبود عملکرد تجاری در سراسر صفحه کمک می‌کند.

9. RPO ها تبلیغات برند را مدیریت می کنند

بخش بزرگی از استخدام موفق، ایجاد یک نام تجاری کارفرمایی است که اغلب مستلزم گسترش زیاد، بازاریابی زیاد و سرمایه گذاری زیاد است. بدتر از آن، بازده آن سرمایه‌گذاری اغلب نامرئی است یا تعیین کمیت آن دشوار است، زیرا بیش از هر چیز دیگری در اندازه و کیفیت گروه نامزد شما منعکس می‌شود.

آگاهی از برند

قرارداد یک RPO به طور کلی به این معنی است که RPO قرار است همه این اقدامات را برای شما انجام دهد. مهمتر از آن، آنها این کار را با نام شما انجام می دهند، نه با نام آنها، بنابراین شما از مزایای برندسازی و گسترش دسترسی به آن بهره می برید، بدون اینکه مجبور باشید خودتان دست به کار شوید.

10. RPO ها استخرهای نامزد خود را فعال نگه می دارند

وقتی یک کسب و کار کوچک باید نقشی را پر کند، باید یک استخر بسازید و نامزدی برای پر کردن آن پیدا کنید. اگر موقعیت‌های باز ندارید، یا مجبور هستید که استخدام را متوقف کنید، یا در غیر این صورت به آن استخر نیاز ندارید، فعال نگه داشتن آن می‌تواند دشوار یا غیرممکن باشد. سپس، دفعه بعد که نیاز به استخدام دارید، این سرنخ ها سرد شده اند.

استخر استعدادهای با طراوت

یک RPO استخرهای نامزد خود را پر از استعدادهای تازه نگه می دارد و افرادی را که شغلی ایجاد نمی کنند فعال و فعال نگه می دارد تا آنها را برای زمانی که موقعیت باز می شود آماده نگه دارد. آنها استخرهایی برای نقش ها و صنایع می سازند و زمانی که موقعیت باز شما به شخصی در آن صنعت و نقش نیاز دارد، آنها را در دسترس دارند.

11. RPO ها سازگار هستند

یکی از بهترین مزایای انعقاد قرارداد با RPO این است که هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید ثابت هستند. با یک کسب و کار کوچک، نیازهای استخدامی شما ممکن است متغیر و ناسازگار باشد. به جای اینکه مجبور شوید فرآیند استخدام خود را در صورت لزوم متوقف کنید و شروع کنید، می توانید RPO را برای استخدام بر اساس نیاز در دسترس نگه دارید. آنها مجبور نیستند تلاش های خود را بالا و پایین کنند، زیرا مجموعه مشتریان آنها به این معنی است که آنها همیشه فعال هستند. آنها آماده هستند تا برخی از نامزدهای علاقه مند را به صورت مجازی به محض نیاز به آنها پیشنهاد دهند.

12. RPO ها می توانند برای تجزیه و تحلیل یک نامزد زمان بگذارند

از آنجایی که یک RPO به طور فعال برای نقش‌هایی مشابه نقش‌هایی که کسب‌وکار شما باز کرده است، استخدام می‌کند، آنها می‌توانند زمان خود را صرف توسعه و صدور ارزیابی مهارت‌ها، تجزیه و تحلیل شخصیت، و سابقه تجربه و تحصیلات برای هر نامزدی کنند که درگیر هستند.

چک لیست کاندیداها

اینها همه کارهایی است که تیم استخدام شما باید انجام دهد تا یک نقش را به درستی ایفا کند، اما زمان کافی می برد که اغلب در عجله برای پر کردن یک نقش باز در اسرع وقت از بین می رود. با عقد قرارداد با RPO، به جای اینکه از پایه شروع کنید، این فرآیند غربالگری را تا چند ویژگی خاص شرکت و نقش خود ساده می کنید.

13. RPOها برای کار با آنها انعطاف پذیر هستند

یک RPO با استعداد سطوح مختلفی از ارائه را برای مشاغل با نیازهای مختلف دارد. اگر می‌خواهید تمام جنبه‌های فرآیند استخدام خود را تخلیه کنید، آنها می‌توانند تعهد کنند، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک لیست فرصت‌های شغلی و الزامات ارائه دهید و نامزدهای وارد شده را بپذیرید. برعکس، اگر می‌خواهید بیشتر کنترل خود را حفظ کنید. در حین بارگذاری legwork در RPO، می توانید این کار را نیز انجام دهید. کار با و RPO عبارت است از ترکیب نیازهای شما با خدمات آنها، کنار هم قرار دادن یک SLA تعریف شده و به دست آوردن نتایج.

14. RPO ها تجزیه و تحلیل و داده ها را ارائه می دهند

بخشی از اطمینان از اینکه فرآیند استخدام شما تا حد امکان روان و مؤثر است، جمع آوری داده ها در مورد هر مرحله از فرآیند است. با این حال، جمع‌آوری این داده‌ها از منابع متفاوت مانند پورتال‌های شغلی و نرم‌افزار ردیابی متقاضیان می‌تواند یک کار تمام وقت باشد فقط برای راه‌اندازی، و نه تجزیه و تحلیل صحیح آن. ردیابی داده ها کافی نیست. شما باید بدانید که چگونه آن را تفسیر کنید و چگونه از آن اطلاعات استفاده کنید.

تصویر تجزیه و تحلیل

RPOها در اینجا دو مزیت دارند. اول، آن‌ها تیم‌هایی دارند که به انجام این تحلیل داده‌ها اختصاص داده شده‌اند، که اگر کسب‌وکار کوچک شما به تنهایی آن‌ها را جمع‌آوری می‌کردید، ممکن است قادر به پرداخت آن نباشند. دوم، آنها احتمالاً داده‌های خود را – از یک مجموعه منبع داده بسیار گسترده‌تر از آنچه که خودتان دارید – تجزیه و تحلیل کرده‌اند و از آن اطلاعات برای بهینه‌سازی فرآیندهای خود قبل از اینکه آنها را استخدام کنید، استفاده کرده‌اند. آن‌ها از موقعیت پیشرفته‌تری شروع می‌کنند که شما ماه‌ها یا سال‌ها را برای رسیدن به آن صرف می‌کنید.

15. RPO ها عموما ارزان تر هستند

تقریباً تمام مزایای ذکر شده در بالا بر هزینه استخدام تأثیر می گذارد. هر زمان که یک فرآیند با شکست مواجه شود، یک نامزد به مرحله مصاحبه می رسد و دچار لغزش می شود، ارزیابی مهارت ها ناموفق می شود، یا استخدام احتمالی رد می شود، برای شما زمان و هزینه دارد. بدتر، زمان است ، بنابراین هزینه های شما همچنان افزایش می یابد و روند استخدام شما موثرتر است.

RPO ها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا روند شما را ساده تر کنند و آن را سریع تر و مؤثرتر کنند و در عین حال بهترین نامزدهای واجد شرایط را که به احتمال زیاد در یک نقش خاص راضی هستند را جذب کنند. مطمئناً، قرارداد RPO به معنای پرداخت هزینه مداوم است، اما این کارمزد تقریباً همیشه کمتر از هزینه انجام تمام آن توسط خودتان است.

بدون نظر

پاسخ دهید