25 آمار تنوع و گنجاندن که باید بدانید


این یک چیز است که ما به شما بگوییم که تنوع (در افراد و افکار) در محل کار برای یک تجارت مدرن ضروری است. مهم نیست که چقدر به ما اعتماد دارید، لازم است ادعاها را با حقایق پشتیبان کنید. در اینجا 25 آماری وجود دارد که ارزش دانستن در مورد تنوع و گنجاندن در محل کار را با در نظر گرفتن این موضوع ضروری است.

اگر آماری برای اضافه کردن به این لیست دارید، یا گزارش‌های جدیدی پیدا کرده‌اید که زمینه را اضافه می‌کند یا می‌تواند اطلاعات بیشتری را به یک نقطه موجود اضافه کند، در نظرات با یک منبع معتبر ضمیمه شده است.

1: هزاره ها گروه متنوعی از افراد در محل کار هستند.

هزاره ها در محل کار

طبق گزارش CNN Money ، 72 درصد از نیروی کار بیبی بومر سفیدپوست هستند، در حالی که تنها 56 درصد از نیروی کار هزاره سفیدپوست هستند. آگاهی روزافزون و فشار برای تنوع گروه های اقلیت منجر به سطوح بیشتری از نمایندگی در نیروی کار شده است، و این فشار تنها با بازنشستگی بیشتر و بیشتر کارگران مسن سفیدپوست افزایش خواهد یافت. داده های اولیه نشان می دهد که کارگران ژنرال Z این روند را نیز ادامه خواهند داد.

2: جویندگان کار به دنبال تنوع در محل کار خود هستند.

به دنبال تنوع

مطالعات و نظرسنجی‌های Glassdoor نشان می‌دهد که اکثریت (67٪) از جویندگان کار امروزه احساس می‌کنند که تنوع در محل کار یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید در هنگام تصمیم‌گیری برای درخواست یا عدم همکاری با یک شرکت مورد توجه قرار گیرد. تقریباً نیمی از کارگران بر این باورند که محل کار آنها باید تمرکز آنها را بر تنوع نیز افزایش دهد.

3: کمتر از نیمی از کارگران نوعی آزار و اذیت در محل کار را تجربه کرده اند.

تجربه آزار و اذیت نیروی کار

نظرسنجی‌های گالوپ نشان می‌دهد که علی‌رغم تنوع و سیاست‌های شمول، به هر حال آزار و اذیت اتفاق می‌افتد. این مشکل سیستمی بر مشاغل از کوچکترین فروشگاه محلی تا بزرگترین شرکت بزرگ تأثیر می گذارد. همانطور که رسوایی‌های اخیر با شرکت‌هایی مانند Riot، Activision و Amazon نشان می‌دهد، این مشکل عمیق است و برای حل آن تلاش‌های مداومی می‌طلبد. با این حال، شرکت هایی که به طور فعال سیاست های D&I را ترویج و اجرا می کنند، در استخدام کارمندان آینده نگر دارای مزیت هستند.

4: تنوع در فکر (تنوع شناختی) منجر به نوآوری می شود.

تنوع در اندیشه

تنوع چیزی بیش از نژاد و ملیت است. این در مورد جنسیت، توانایی ها، جهت گیری ها، و بیشتر است. تنوع در همه جنبه ها، و گنجاندن در محیط کار، نوآوری را ایجاد می کند. همانطور که توسط Quantum Workplace اندازه‌گیری شد ، شرکت‌هایی که تنوع فکری گسترده را ترویج می‌کنند، تا 20 درصد افزایش نوآوری را مشاهده می‌کنند.

5: تیم های متنوع بهتر از رقبای کم تنوع خود عمل می کنند.

عملکرد بهتر تیم از رقبا

تنوع نژادی، به طور خاص، یک شاخص آشکار و حیاتی از تنوع در محیط کار است. مطالعات انجام شده توسط Sage نشان داد که شرکت‌هایی با کارکنان دارای تنوع نژادی، از جمله کارکنان در سطوح مدیریتی و اجرایی، عملکرد بهتر و سریع‌تری نسبت به رقبای کم‌تنوع خود داشتند.

6: مزیت تنوع در حال افزایش است.

«تحلیل ما در سال 2019 نشان می‌دهد که شرکت‌هایی که در ربع برتر تنوع جنسیتی در تیم‌های اجرایی قرار دارند، 25 درصد بیشتر از شرکت‌های چهارمین درصد سودآوری بالاتر از میانگین دارند – از 21 درصد در سال 2017 و 15 درصد در سال 2014» – مک کینزی ، در گزارش 2020 خود در مورد تنوع.

مزایای رشد تنوع

مزیت تنوع فقط قابل مشاهده نیست. در حال رشد است هر سال، مزایای یک تیم متنوع آشکارتر می‌شود و شرکت‌هایی که در برابر تنوع مقاومت می‌کنند بیشتر دچار رکود می‌شوند.

7: هر نوع تنوع مهم است.

گروه کارمندی متنوع

باز هم از مطالعه مک کینزی ، هر شکلی از تنوع که آنها به آن نگاه کردند – از جمله نژاد و قومیت، جنسیت و موارد دیگر – زمانی که در انزوا و در زمینه در نظر گرفته شوند سودمند بودند. شرکت‌ها می‌توانند یک نوع تنوع مانند تنوع جنسیتی را ترویج کنند و از مزایای آن بهره ببرند، اما شرکتی که از تنوع جنسیتی، قومیتی و نژادی بهره می‌برد، به‌طور متوسط ​​از آنها بهتر عمل می‌کند.

8: تنوع بدون سیاست های فراگیر کافی نیست.

به گفته مک کینزی ، دوباره:

«در حالی که احساسات کلی در مورد تنوع 52 درصد مثبت و 31 درصد منفی بود، احساسات در مورد گنجاندن به طور قابل توجهی بدتر بود و تنها 29 درصد مثبت و 61 درصد منفی بود. این چالشی را که حتی شرکت‌های متنوع‌تر هنوز برای مقابله با شمول با آن مواجه هستند، در بر می‌گیرد. استخدام استعدادهای متنوع کافی نیست – این تجربه در محل کار است که به ماندن و شکوفایی افراد شکل می دهد.

به عبارت دیگر، اگر کارمندان متنوع را در فعالیت‌های خود، جلوگیری از تبعیض‌های گاه به گاه، و ایجاد یک محل کار ایمن قرار ندهید، کار چندانی برای شما مفید نیست.

9: تنوع در ایالات متحده عقب مانده است.

در ایالات متحده، شرکت هایی که تنوع نژادی و قومیتی را در هیئت مدیره های ارشد افزایش می دهند، از 0.8 درصد افزایش درآمد قبل از بهره و مالیات (EBIT) برخوردار می شوند، در حالی که همتایان آنها در بریتانیا شاهد افزایش 3.5 درصدی هستند. – ساخته شده

مزایای افزایش تنوع در ایالات متحده قابل توجه است، اما آنها در بریتانیا و سایر مناطق خارج از کشور قوی تر هستند. تغییر فرهنگی مهم تری در راه است اما در آمریکا عقب مانده است. با این حال، تأثیر تنوع هر سال در حال افزایش است.

10: مشتریان نیز نگران تنوع هستند.

آگاهی روزافزونی از منبع محصولاتی که مصرف می کنیم وجود دارد. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای نگران اخلاق شرکت هایی هستند که اقلامی را که خریداری می کنند تولید می کنند. اگر شرکتی تنوع کمتری داشته باشد یا به دلیل تبعیض بدنام باشد، برای به دست آوردن مخاطب با مشکل مواجه خواهد شد. برعکس، بر اساس HBR ، شرکت های متنوع 70 درصد بیشتر احتمال دارد که مخاطب یا بازار جدیدی را جذب کنند.

11: تنوع در رهبری اجرایی عقب مانده است.

تنوع در سطح زمین برای عملکرد در سراسر یک سازمان حیاتی است. با این حال، تنوع باید در رهبری نیز منعکس شود. طبق گزارش پیو ، در میان 500 فورچون، 25/500 شرکت ناچیز مدیران عامل زن دارند. فقدان تنوع در سطوح بالا بسیاری از شرکت ها را عقب نگه می دارد. برای توضیح این موضوع، تعداد مدیران اجرایی به نام جان در 500 نفر از مدیران عامل زن بیشتر است.

12: تبعیض هزینه دارد.

تنوع مزایایی دارد و فقدان تنوع به این معنی است که شرکت شما این مزایا را دریافت نمی کند. علاوه بر این، تبعیض و عدم شمول منجر به گردش مالی می شود. گردش مالی نه تنها شامل کارکنانی می شود که هدف تبعیض قرار گرفته اند، بلکه توسط سایرینی که به دلیل همبستگی یا اعتراض از کار کناره گیری می کنند، می شود. بر اساس گزارش TechRepublic ، هزینه‌های یک شرکت شامل هزینه‌های مربوط به گردش مالی و همچنین دعاوی تبعیض‌آمیز است و در مجموع به 16 میلیارد دلار در سال می‌رسد .

13: برابری دستمزدها عقب افتاده است.

طبق آمار اداره آمار کار ایالات متحده ، دستمزد زنان از دستمزد مردان، در حدود 82٪ عقب است. شکاف های مشابهی را می توان بین کارمندان سفیدپوست و غیرسفیدپوست در نقش های مشابه مشاهده کرد. فرهنگ تداوم سرکوب بحث در مورد پرداخت، علیرغم گام‌های برداشته شده در دهه‌های گذشته برای اصلاح وضعیت، ادامه این شکاف دستمزد را تسهیل کرده است.

14: هر چه ویژگی های تنوع بیشتر باشد، دستمزد بدتر است.

به طور کلی، آمار نشان می‌دهد که شاخص‌های تنوع نیز در بسیاری از موارد نشان دهنده پرداخت بدتر است. زنان کمتر از همتایان مرد خود درآمد دارند. زنان سیاهپوست و اسپانیایی تبار کمتر از زنان سفیدپوست درآمد دارند. به طور عجیبی، زنان آسیایی به طور متوسط ​​بیشتر از زنان سفیدپوست درآمد داشتند، اگرچه هنوز کمتر از مردان سفیدپوست در موقعیت های خود درآمد داشتند. – به ازای BLS . اغلب، افراد با بیش از یک قومیت یا نژاد (یا که هم نژاد اقلیت و هم مذهب، گرایش یا ویژگی دیگر در اقلیت هستند) نیز دستمزد کمتری نسبت به افرادی دارند که فقط یکی از ویژگی های خود را دارند.

15: تنوع مستلزم دیده شدن است.

بسیاری از کارکنان بالقوه در حال ارزیابی مواضع شرکت ها در مورد تنوع و شمول در سراسر سازمان خود هستند. علاوه بر این، هر دو عمل و گفتار ضروری هستند. شرکت هایی که بی سر و صدا متنوع هستند ممکن است از تبلیغ نکردن این واقعیت رنج ببرند. به گفته لینکدین ، شرکت‌هایی که در رسانه‌های اجتماعی درباره اهمیت تنوع و تلاش‌هایشان برای فراگیری پست می‌گذارند، ۲۶ درصد بیشتر برنامه‌های کاربردی دریافت می‌کنند.

16: بی تفاوتی سطح بالا و عدم تعهد موانع بزرگی هستند.

یک نظرسنجی از شرکت‌های جهانی که توسط SHRM انجام شد، نشان داد که دو دلیل اصلی که باعث می‌شود طرح‌های تنوع در برخی شرکت‌ها مؤثر نباشد، عدم تعهد و بی‌تفاوتی است. فقدان تعهد به این معنی است که مدیران سطح بالا به این ایده پاسخ مثبت می دهند اما در تعهد خود ناکام می مانند. بی‌تفاوتی نشان می‌دهد که رهبری نگرش‌هایی مانند «نداشتن رنگ» را بیان می‌کند.

17: تبعیض در مراحل اولیه استخدام شروع می شود.

تصمیم‌گیری برای فیلتر کردن رزومه‌ها اغلب مملو از تعصب است. به طور خاص، اینکه آیا یک انسان یا یک الگوریتم یادگیری ماشینی فیلترها از سر گرفته می شود، به ندرت مهم است. هر دو تنها بر اساس اینکه نام متقاضی “سفید صدا” است یا نه تبعیض قائل می شوند. بنابراین، یکی از بهترین استراتژی‌ها برای استخدام نامزدهای متنوع، حذف اطلاعات شناسایی و قضاوت کاندیداها صرفاً بر اساس مهارت‌ها و تجربه‌شان است. این ایده توسط داده های دفتر ملی تحقیقات اقتصادی پشتیبانی می شود.

18: استخدام نابینا کار می کند.

عمل فوق، حذف اطلاعات شخصی از رزومه، استخدام کور نامیده می شود. استخدام نابینایان، مصاحبه‌های نابینا، و آزمون‌های نابینا مورد مطالعه قرار گرفته‌اند و مشخص شده‌اند که منجر به استخدام بیشتر زنان و اقلیت‌ها می‌شود. نیویورک تایمز گزارش می دهد که استخدام نابینا باعث افزایش استخدام زنان از 25٪ به 46٪ شده است.

بسیاری از پلتفرم‌های مدرن ATS اکنون توانایی حذف اطلاعات شناسایی از رزومه‌ها و برنامه‌ها را ارائه می‌کنند تا استخدام نابینا را آسان‌تر کند. با این حال، اطمینان از اینکه هیچ قضاوت الگوریتمی برای رزومه‌ها اعمال نمی‌شود، قبل از حذف آن اطلاعات بسیار مهم است، زیرا الگوریتم‌ها چگونه می‌توانند به همان اندازه سوگیری در آنها آموزش داده شود.

19: تعداد پرونده های حقوقی تبعیض فدرال در حال کاهش است.

داده‌های کمیسیون فرصت‌های شغلی برابر هر سال جمع‌آوری می‌شود و تعداد پرونده‌های تبعیض در هر سال را بر اساس دسته بندی تقسیم می‌کند. به طور کلی، تعداد شکایات ثبت شده در سطح فدرال از تقریباً سال 2011 سال به سال کاهش یافته است. در سال 2011 اوج شکایت در آن سال حدود 99000 شکایت بود، در حالی که سال 2018 دارای 76000، 2019 دارای 72000 و سال 2020 دارای 67.000 پرونده بود. با این حال، این داده ها شامل دعاوی حقوقی در سطح ایالت یا دلیل این کاهش نمی شود.

20: ناتوانی شکل کمتر قابل مشاهده اما به همان اندازه مهم از تنوع است.

افراد ناتوان چالش های زیادی برای مقابله با آنها دارند. از جمله آنها فوایدی است. بسیاری از افراد معلول به دنبال کار نمی روند زیرا مزایای آنها همه یا هیچ است، و اگر بیش از حد درآمد داشته باشند، ضرر می کنند و باید مزایای خود را بازپرداخت کنند، که می تواند بیشتر از درآمد آنها باشد. با این حال، مک کینزی تخمین می زند که افزایش تنها 1 درصدی در استخدام افراد معلول می تواند منجر به افزایش 25 میلیارد دلاری در تولید ناخالص داخلی شود.

21: فقدان رهبری متنوع، ایده های کارکنان مختلف را سرکوب می کند.

همانطور که در بالا ذکر شد، رهبری متنوع مهمترین عاملی است که بسیاری از شرکت ها را متوقف می کند. HBR گزارش می دهد که تایید ایده ها از منابع مختلف بدون رهبری متنوع کاهش می یابد. زنان 20 درصد کمتر، افراد رنگین پوست 24 درصد کمتر و دگرباشان جنسی 21 درصد کمتر از ایده های خود استقبال می کنند. مجدداً، این مشکلات باید از پایین یک شرکت تا سطح بالایی برطرف شوند.

22: تنوع جنسیتی برای عملکرد بسیار مهم است.

گزارشی از شرکت Fast داده‌هایی را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد شرکت‌هایی با تنوع جنسیتی بالاتر از حد متوسط ​​در کارکنان و رهبری خود، مشارکت کارکنان بسیار بالاتری دارند. در واقع، آن‌ها از نظر تعامل بین 46 تا 58 درصد از سایر شرکت‌ها عملکرد بهتری داشتند. این در درجه اول به فراگیر بودن بازمی گردد و اینکه چگونه یک نیروی کار متنوع به تشویق افرادی که دارای تفاوت هستند کمک می کند تا احساس خوش آمدگویی و مشارکت داشته باشند. از این رو، آنها بیشتر به جهت گیری کلی شرکت کمک می کنند.

23: تنوع دو بعدی بهتر از تنوع در یک بعد است.

تنوع دو بعدی تنوع را در دو محور در نظر می گیرد. تنوع ذاتی، متشکل از نشانگرهای هویت ذاتی مانند نژاد، قومیت، و گرایش جنسی. و تنوع اکتسابی، متشکل از تجربیات آموخته شده و زیسته، مانند فقر، تبعیض، و سایر تجربیات گذشته. HBR دریافت که سازمان‌هایی که از تنوع دو بعدی استفاده می‌کنند، 45 درصد بازار گسترده‌تری را در اختیار دارند و 70 درصد شانس ورود به یک بازار جدید را دارند.

24: بهانه ها کم است.

بر اساس گزارش BuiltIn ، در میان مدیرانی که از تنوع سرمایه‌گذاری نمی‌کنند یا مشارکت در محیط کار را تشویق نمی‌کنند، 41 درصد ادعا کردند که برای انجام این کار «بیش از حد شلوغ» هستند . وقتی تمام مزایای یک شرکت روی میز باقی مانده را در نظر می گیریم، تصور اینکه این مدیران چه کاری انجام می دهند که اینقدر مشغول هستند در حالی که کمتر از آنچه که می توانند با تمرکز بر تنوع و ابتکارات دربرگیرنده برای شرکت به دست آورند، سخت است.

25: هر چه تنوع بیشتر باشد، بازده بیشتر است.

در میان مشاغلی که سطوح بالاتری از تنوع را گزارش می‌کنند، متنوع‌ترین نیروی کار بیشترین میزان مزایا را گزارش می‌کنند. Science Daily گزارش داد که کسب‌وکارهایی با بالاترین سطح تنوع نژادی 15 برابر – یعنی 1500٪ – درآمد بیشتری نسبت به شرکت‌های غیرمتنوع داشته‌اند.

اگر تاکنون به مدرکی نیاز داشته اید که نشان دهد تنوع برای رشد و موفقیت یک تجارت مدرن ضروری است، اکنون آن را دارید. آیا کسب و کار شما به این معیارهای موفق می پیوندد؟

تنوع عالی در محل کار

همانطور که قبلاً ذکر شد، اگر آمار دیگری برای اضافه کردن به این لیست دارید، لطفاً آن ها را به همراه یک منبع معتبر در بخش نظرات زیر بگذارید. اگر در مورد هر یک از این آمارها یا سؤالات دیگری در مورد اینکه تنوع چه کاری می تواند برای شرکت شما انجام دهد، سؤالی دارید، لطفاً هر زمان خواستید بپرسید، و ما گفتگو را آغاز خواهیم کرد. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که در پاسخ به هرگونه سؤال احتمالی که ممکن است شما یا شرکتتان داشته باشید کمک کنیم.

بدون نظر

پاسخ دهید

11 + دوازده =