Jobvite vs Greenhouse vs Lever: کدام بهتر است؟


در قدیم، استخدام کارمند جدید به معنای جمع آوری رزومه و برنامه های کاربردی روی کاغذ بود. این به این معنی بود که هر کدام را به دقت مطالعه کنید و آنها را بایگانی کنید، سپس با بهترین متقاضیان تماس بگیرید – یا فقط با کسانی که به اندازه کافی انگیزه دارند که به دفتر شما مراجعه کنند صحبت کنید. هیچ آزمون شخصیتی، هیچ سؤال فیلتری و مطمئناً نرم افزاری برای پیگیری متقاضیان و داوطلبان فیلتر شده وجود نداشت.

این روزها برعکس است. نه تنها می توانید از یک سیستم ردیابی متقاضی و پلت فرم استخدام برای مدیریت همه نامزدهای خود استفاده کنید، بلکه انتخابی دارید که از کدام پلتفرم استفاده کنید. سه مورد از محبوب ترین آنها Jobvite، Greenhouse و Lever هستند.

 

اگر در موقعیتی هستید که تصمیم می گیرید کدام یک را انتخاب کنید، ممکن است به دنبال جزئیات و نظرات بیشتری باشید. بیایید همه آنها را با هم مقایسه کنیم.

جزئیات Jobvite

Jobvite یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پلتفرم های مدیریت متقاضی است. این شرکت در سال 2003 با نام ForumJobs تأسیس شد و در سال 2006 به نام فعلی خود تغییر نام داد. این نام روند آنها را منعکس می کند: ایجاد “دعوت های شغلی” یا دعوت نامه های شغلی برای افراد یا در رسانه های اجتماعی.

به عنوان یک شرکت قدیمی، یکی از اولین ترس هایی که ممکن است داشته باشید این است که Jobvite “همراه زمان” نیست. در واقع، این شرکت با افزودن‌های مدرن به پلتفرم خود بسیار چابک باقی مانده است که نشان‌دهنده فرآیندهای متغیری است که شرکت‌ها برای استخدام استعدادهای جدید استفاده می‌کنند. این امر هم برای پایان نامزد و هم برای پایان شرکت اعمال می شود. مثلا:

  1. Jobvite Hire یک سیستم سنتی ردیابی متقاضیان است. همه چیز را از موقعیت‌های باز گرفته تا برنامه‌های کاربردی و زمان‌بندی مصاحبه مدیریت می‌کند.
  2. Jobvite Engage یک سیستم مدیریت تماس است که شامل اطلاعات مربوط به متقاضیان، وضعیت آنها، اطلاعات تماس آنها، اینکه اخیراً چقدر با آنها در تماس بوده اند و سایر جزئیات است. دارای چندین ویژگی کیفیت زندگی است، از جمله توانایی تشخیص و هرس موارد تکراری و حفظ ارتباط با نامزدهای علاقه مند.
  3. Jobvite Text یک پلت فرم ارتباطی است که به مدیر استخدام شما امکان می دهد از طریق پیامک با افراد جدید استخدام شده ارتباط برقرار کند. فضای مدرن تماس های تلفنی هرزنامه همراه با تمرکز بر ارتباطات سریع و مبتنی بر متن به این معنی است که یک متن می تواند در رسیدن به نامزدها موثرتر از تماس های تلفنی باشد.
  4. Jobvite Mobile به شما امکان می دهد مستقیماً نامزدها را از یک دستگاه تلفن همراه بررسی کنید. برنامه های iOS و Android به شما این امکان را می دهند که در هر زمان به سیستم خود دسترسی داشته باشید. همچنین به اطلاع رسانی و یادآوری مصاحبه ها، تاییدیه ها و سایر جزئیات کمک می کند.

Jobvite نیز فقط یک پلتفرم بک‌اند نیست. بخش بزرگی از هر فرآیند استخدام، پورتال شغلی است، مرکزی که نامزدهای علاقه مند می توانند از آنجا بازدید کنند تا درباره شرکت شما، موقعیت های موجود و شرایط شغلی مورد نیاز خود را مطالعه کنند. Jobvite به شما این امکان را می دهد که یک سایت حرفه ای معتبر و با کیفیت بالا ایجاد کنید. برای دیدن یکی از آنها در عمل، کافی است به برخی از مشتریان با سابقه آنها مانند بلیزارد اینترتینمنت نگاه کنید.

علاوه بر مدیریت پورتال شغلی شما، Jobvite همچنین دارای مجموعه ای از ابزارها برای کمک به حفظ و تعامل با یک استخر نامزد است. آنها اساساً یک سیستم مدیریت محتوای تخصصی و تخصصی دارند، مانند آنچه شما برای بازاریابی و وبلاگ نویسی استفاده می کنید. این به شما امکان می‌دهد صفحات فرود، خبرنامه‌ها و حتی کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی را که به طور موثر بر روی شغل متمرکز هستند، از داخل یک پلتفرم ایجاد کنید. برای کسانی از شما که قبلاً از CMS بازاریابی استفاده می‌کنید، این کمک می‌کند کمپین‌های بازاریابی و کمپین‌های استخدام را جدا نگه دارید، در حالی که همچنان آنها را با کنترل دقیق مدیریت کنید.

علاوه بر این، Jobvite شما را پس از تصمیم گیری برای استخدام یک کارمند جدید رها نمی کند. آنها یک بخش کامل از برنامه خود را به راه اندازی و حفظ فرآیند ورود اختصاص داده اند . برای بسیاری از کارمندان، روز اول ساختن یا شکستن آن است. این برداشت اولیه تعیین می کند که آن کارمند چقدر با شرکت شما درگیر خواهد بود، بنابراین ارائه بهترین برداشت اولیه به آنها بسیار مهم است.

یکی از مزایای اصلی Jobvite این است که پلتفرم آن‌ها بسیاری از جزئیات خسته‌کننده و مشغله‌های مربوط به استخدام خودکار را کنترل می‌کند. این پلتفرم علاوه بر انجام بسیاری از “کاغذ کاری مجازی” دارای اتوماسیون نیمه هوشمند نیز می باشد. نیمه هوشمندی است که به عنوان مثال، به تجزیه رزومه و بررسی اولیه متقاضیان کمک می کند. این کمک می کند تا قبل از اینکه حتی شروع به بررسی آنها کنید، به طور خودکار فهرست نامزدهای خود را از قبل واجد شرایط کنید.

یکی از مزایای عمده Jobvite که به دلیل نزدیک به دو دهه بودن بخشی از صنعت است، یکپارچگی آنها با سایر نرم افزارها و خدمات است. اگر قبلاً از برنامه‌های دیگری مانند Accurate برای بررسی پس‌زمینه، ADP برای حقوق و دستمزد یا DocuSign برای قراردادها استفاده می‌کنید، همه این برنامه‌ها مستقیماً با پلتفرم Jobvite ادغام می‌شوند. ده‌ها مورد از این موارد در بازار Jobvite وجود دارد ، بنابراین می‌توانید قبل از خرید، بررسی کنید که آیا یک برنامه مهم یکپارچه شده است یا خیر.

ادغام بازار Jovite

همانطور که انتظار دارید، قیمت گذاری برای Jobvite در پشت تماس فروش پنهان است. قیمت گذاری خاص به اندازه سازمان شما بستگی دارد، سازمان های کوچکتر در محدوده 25 تا 50 کارمند حدود 4000 دلار در سال قیمت دارند، در حالی که سازمان های سازمانی 100،000 دلار در سال برای 2500-5000 کارمند می بینند. البته برای قیمت گذاری خاص، باید خودتان فرآیند فروش آنها را طی کنید.

با ما تماس بگیرید

جزئیات اهرم

Lever یکی از شرکت‌های جدیدتری است که وارد حوزه استخدام و مدیریت کاندیدا شده است که در سال 2012 تأسیس شد. این شرکت با سرمایه اولیه و سرمایه‌گذاری فراوان شروع به کار کرد و از زمان آغاز به کار برخی از افراد مشهور فناوری در آن مشغول به کار بوده است. .

صفحه اصلی اهرم

Lever خدمات خود را به چهار دسته تقسیم می کند. اول Lever Hire است که خط لوله استعداد آنهاست. متقاضیان را جذب می کند، آنها را درگیر نگه می دارد و یک پایگاه داده مرکزی برای اطلاعات از منابع متعدد نگهداری می کند. یکی از بزرگ‌ترین موانع در برخی دیگر از پلتفرم‌های مدیریت استعداد، بررسی پنجره‌های مختلف یا پایگاه‌های اطلاعاتی مختلف برای داده‌های مربوط به یک متقاضی است. Lever مطمئن می شود که همه آن ها در یک مکان قابل مشاهده هستند.

Lever Analytics یک نمای بینش مبتنی بر داده است. این پلتفرم داده‌ها را جمع‌آوری می‌کند و معیارهای تخمینی را برای هر متقاضی، برای دیدگاهی محکم و اولی در مورد نامزدها، تخمین می‌زند. این تلاش می‌کند تا تصمیم‌گیری بر اساس برداشت‌ها یا احساسات درونی را به حداقل برساند و آن را با داده‌های ملموس در مورد متقاضیان در خط لوله جایگزین کند.

تجزیه و تحلیل اهرمی

Lever Nurture نسخه آنها از یک CMS بازاریابی است. این جایی است که پورتال شغلی شما مدیریت می شود، جایی است که ارتباط با متقاضیان انجام می شود، و جایی است که شما درگیرترین متقاضیان خود را برای نقش هایی که مناسب هستند فیلتر می کنید.

در نهایت، سیستم Level Talent Cloud Connect اکوسیستم گسترده‌تر آنهاست که هر یک از این سیستم‌ها را با بخش‌های مختلف کسب‌وکار شما مرتبط می‌کند. مدیران را در جمع نگه دارید، اطمینان حاصل کنید که منابع انسانی تمام داده‌هایی را که برای پردازش استخدام‌های جدید نیاز دارند، در اختیار دارد و مطمئن شوید که کارمند جدید در سیستم شما در اسرع وقت آماده است.

بسیار شبیه Jobvite، Lever دارای طیف گسترده ای از ادغام با برنامه های شخص ثالث موجود است. این امکانات از امکانات معمولی مانند DocuSign یا Adobe Sign برای اسناد، ADP برای HR و غیره تا جمع‌آوری داده‌های متقاضیان مستقیماً از پلتفرم‌هایی مانند AngelList را شامل می‌شود. بسیاری از ادغام‌های آنها شامل داده‌های مهم از نمایه‌های سایت‌های دیگر است تا نمایه‌های متقاضی و اطلاعات تماس را به سیستم شما بکشاند.

 

از نظر قیمت گذاری ، اهرم به سه طرح تقسیم می شود. برنامه Starter به شما امکان دسترسی به ردیابی ارجاع اجتماعی، همگام‌سازی ایمیل و تقویم، برنامه‌ریزی برای مصاحبه‌ها، سفارشی‌سازی خط لوله، کیت‌های مصاحبه، گزارش‌دهی، و سندیکای هیئت‌مدیره کار با طیف گسترده را می‌دهد.

Pro، مرحله دوم، همه موارد فوق را به همراه ادغام با ابزارهای پیشرفته منبع یابی، ادغام LinkedIn Recruiter، Slack، پردازش امضای الکترونیکی، تاییدیه پیشنهادات، محدودیت تعداد کار، و موارد دیگر دارد. در نهایت، نسخه Enterprise ویژگی‌های مدیریت تیم مانند ورود به سیستم، API داده و فیلدهای سفارشی را اضافه می‌کند.

قیمت گذاری، دوباره، پشت یک نقل قول پنهان است. به طور کلی به نظر می رسد از حدود 3500 دلار در سال برای شرکت های کوچک تا 140000 دلار در سال برای شرکت هایی با 500-1000 کارمند یا بیشتر متغیر باشد. قیمت گذاری برای مشاغل کوچک ارزان تر از Jobvite شروع می شود، اما به سرعت برای سازمان های بسیار بزرگتر افزایش می یابد.

یکی از جزئیات مهمی که در مورد Lever باید به آن اشاره کرد این است که به شدت بر مجموعه برنامه های Google متمرکز شده است ، با توجه به اینکه بسیاری از بنیانگذاران این شرکت در وهله اول از Google بودند. این بدان معناست که برای بسیاری از عملکردهای خود بر اساس استفاده از جی میل، تقویم گوگل و سایر ابزارهای گوگل بوده است. برای برخی از شرکت ها، این ممکن است یک معامله شکن باشد، بنابراین ارائه جزئیات خوب است.

جزئیات گلخانه

Greenhouse یکی دیگر از تازه واردان نسبی به فضای پلت فرم استخدام است. همچنین در سال 2012 تاسیس شد و مقداری بودجه مشابه به عنوان Lever جمع آوری کرد.

سایت گلخانه

گلخانه تقریبا بهترین هر دو جهان است. آن‌ها به اندازه‌ای بزرگ هستند که از تکنیک‌ها و فرآیندهای قدیمی‌تر برای استخدام و مدیریت نامزدها آگاه باشند، اما به اندازه کافی جدید و چابک هستند تا از تجزیه و تحلیل داده‌ها و بهینه‌سازی ماشینی مدرن استفاده کنند تا بهترین کاندیداها را برای هر موقعیتی پیشنهاد کنند.

سیستم خط لوله گلخانه از بیش از نقاط داده گسسته برای پر کردن موقعیت ها استفاده می کند. آنها از یک دیدگاه جامع از هر نامزد استفاده می کنند، که شامل نگاه کردن به نقاط داده ملموس و همچنین مواردی مانند فعالیت اجتماعی، تعامل با نام تجاری شما و سایر داده ها برای ایجاد تصویر واضحی از نامزد است.

این پلتفرم همچنین در تلاش است تا همکاری در سیستم خود را تا حد امکان آسان و بدون درز کند. پیام‌رسانی داخلی به اعضای تیم از بخش‌های مختلف این امکان را می‌دهد تا راه‌های آسانی برای تماس با یکدیگر و صحبت در مورد استخدام‌های احتمالی داشته باشند، و یک سیستم مجوزهای دقیق به هر کسی از رئیس منابع انسانی گرفته تا یک ذینفع اجازه می‌دهد تا مقادیر فردی داده‌ها را در سیستم ببیند، در حالی که حفظ حریم خصوصی نامزدها و کارمندان

داشبورد استخدام

یکی از بزرگترین نقاط فروش گلخانه تاکید آنها بر تنوع و گنجاندن است. یکی از بزرگترین مشکلات در استخدام مدرن، تعصب ذاتی و عدم تنوع در فهرست کارکنان و در فرآیند استخدام است. گلخانه تلاش می کند تا گزینه های متنوع تری ارائه دهد و تیمی فراگیر را در سازمان شما پرورش دهد. آنها این کار را با مشارکت پارادایم انجام می دهند تا به حداقل رساندن سوگیری ناخودآگاه و رفتار یکسان با همه متقاضیان کمک کنند.

صفحه گنجاندن

Greenhouse بر شیوه های استخدام شما نظارت می کند و می تواند به تشخیص اینکه مثلاً تصمیم گیرندگان شما به طور مداوم زنان واجد شرایط را به نفع مردان کمتر واجد شرایط می گذرانند یا متقاضیانی با نام های خارجی یا سایر سوگیری هایی که ممکن است عمدی یا ناخودآگاه باشد نادیده می گیرند کمک کند. .

یکی دیگر از نقاط قوت پلت فرم گلخانه، فرآیند نصب قوی است . Jobvite دارای قابلیت نصب نیز هست، اما Grennhouse پلتفرم دقیق و قابل تنظیم تری برای آن دارد. می‌توانید فهرستی از کارهایی که کارمندان جدید انجام می‌دهند با همه چیز تهیه کنید، از اسناد مورد نیاز برای امضای دیجیتالی گرفته تا وظایفی که باید به‌عنوان استخدام‌های جدید انجام دهند، تا برگه‌های اطلاعاتی درباره شرکت و موقعیتی که در اختیار گرفته‌اند.

مانند Lever، Greenhouse دارای سه سطح خدمات است: Core ، Pro و Enterprise . Core دارای تمام ویژگی‌های اولیه است، مانند ردیابی متقاضی، قیف استخدام ساختاریافته، منبع‌یابی چند کاناله، و دسترسی به برنامه تلفن همراه، ادغام آنها ، و پشتیبانی و آموزش برای سیستم خود.

گزینه های یکپارچه سازی برای گلخانه

Pro گزارش‌دهی، گردش‌های کاری مقیاس‌شده، و یک ورود به سیستم را به ترکیب اضافه می‌کند. Enterprise همه موارد فوق را با ویژگی‌هایی مانند امنیت پیشرفته، جعبه ابزار توسعه‌دهنده برای افزودن ماژول‌های خود، ویژگی‌های ناشناس و حریم خصوصی در سطح پیشرفته و غیره دارد.

قیمت گذاری برای گلخانه در سطح بالاتری است، حدود 6000 دلار در سال برای مشاغل کوچک، تا 100،000 دلار یا بالاتر برای شرکت های بسیار بزرگتر با بیش از 5000 کارمند.

کدام پلتفرم را باید انتخاب کنید؟

هر سه پلتفرم دارای ویژگی های مشابه و محدوده قیمتی کم و بیش مشابهی هستند. اولین کاری که باید انجام دهید این است که از هر سایت بازدید کنید و لیست ویژگی های آنها را بررسی کنید و به دنبال هر چیزی باشید که برای شرکت شما ضروری است یا یک معامله شکن است.

اگر همه چیز برابر باشد، Lever احتمالا بهترین پلتفرم برای مشاغل کوچک با کمتر از 250 کارمند است. قیمت آنها پایین تر است و ویژگی های آنها مناسب است.

Jobvite یک گزینه قوی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است. اگر کسب و کار شما هنوز از روش های قدیمی استخدام نامزدها استفاده می کند، راه حل های مدرن آنها یک تغییر خوشایند خواهد بود.

گلخانه برای کسب‌وکارهای بزرگ‌تر بسیار عالی است و برخی از ویژگی‌های آن‌ها – به‌ویژه ویژگی‌های فراگیری آن‌ها – در برخی بخش‌ها بسیار مفید هستند.

با این حال، در پایان روز، تصمیم با شماست. هر سه برای هدف خود کاملاً کافی و کاربردی هستند.

بدون نظر

پاسخ دهید