دوره آموزش کوچینگ نوآوری و خلاقیت 

کوچینگ مدیران

دوره آموزش کوچینگ نوآوری و خلاقیت

به‌عنوان یک حرفه‌ای، می‌دانید که نوآوری چقدر مهم است، نه فقط برای حفظ ارتباط یا پیشی گرفتن از رقبا… بلکه برای ادامه یادگیری، رشد، تطبیق و موفقیت فردی. برای بهره‌مندی از به‌کارگیری صحیح روش‌ها، طرز فکرها و رویکردهای نوآوری (و افزایش شانس موفقیت)، استخدام مشاور یا مربی نوآوری را در نظر بگیرید. رابطه مربیگری بر شما متمرکز است – و مربی با تخصص در تمرین نوآوری می تواند نه تنها سوالات مهم و آگاهی از نقاط کور را در اختیار شما قرار دهد، بلکه ابزارها و منابعی را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در بهبود عملکرد نوآوری خود کمک کند. کار کردن با یک مربی به طور منظم می تواند خلاقیت، همکاری، مسئولیت پذیری و اقدامات لازم را تشویق کند.مربی نوآوری مربی است که به صورت انفرادی و از راه دور با شما کار می کند یا می تواند وارد سازمان شما شود. تمرکز جلسه کوچینگ روی شماست، چالشی که می‌خواهید به آن بپردازید و اقدامی که باید انجام دهید. جلسات کوچینگ بر روی نیازهای شما متمرکز بر لیزر است. مربی نوآوری به شما گوش می دهد و ابزارها، منابع و پشتیبانی مستمری را برای کمک به شما در تحقق اهداف نوآوری و کسب و کارتان فراهم می کند. کوچینگ نوآوری در یک دوره زمانی مشخص، پشتیبانی طولانی مدتی را برای شما فراهم می کند.

چشم انداز و اهداف کلی برنامه  کوچینگ نوآوری و خلاقیت

کوچینگ نوآوری به عنوان یک روش کوچینگ جدید پدید آمده است که به توسعه مهارت های تعامل، ارتباط، رهبری، همکاری و برنامه ریزی مشتری کمک می کند تا یک مدل نوآوری واقعی را به اجرا بگذارد و تجسم کند که آنها را قادر می سازد:
 • اعتماد به نفس، ظرفیت و شایستگی (چابکی) آنها را برای جریان با تغییرات تصاعدی، دیدن و حل مشکلات، پذیرش و ظهور امکانات و فرصت ها در یک دنیای مخرب افزایش دهید.
 • نوآوری را در زمینه منحصربه‌فرد آن‌ها حس کنید، و آن را به صورت استراتژیک و سیستمی در یک رویکرد انسان محور و جذاب «کشش» هماهنگ کنید.
 • تعریف کنید که چرا (هدف پرشور) آنها باید به عنوان بخشی از یک ابتکار تحول سازمانی یا دیجیتالی نوآوری کنند.
 • آمادگی و پذیرش تغییر فردی، تیمی و سازمانی را ایجاد کنید.
 • یک لنز پارادوکس، انعطاف پذیری ناراحتی، تخیل، ذهنیت های پیشرفت، استراتژی های تفکر انعطاف پذیر، سرسختی ذهنی، و چابکی عاطفی، رفتارها و مهارت های متفاوت بودن، فکر کردن و انجام کارها را پرورش دهید. از جمله به چالش کشیدن ایمن وضعیت موجود و قرارداد، اجازه دادن به افراد برای آزمایش و ریسک‌های هوشمندانه، به حداکثر رساندن گنجاندن، تنوع و موفقیت به روش‌هایی که عملکرد را بهبود می‌بخشد و باعث رشد می‌شود.
 • ادغام یک برنامه درسی یادگیری نوآوری برای افراد و تیم ها از طریق به کارگیری اصول ظهور، تفکر طراحی و روش های راه اندازی.

جزئیات  دوره کوچینگ نوآوری و خلاقیت:

برای رهبران، مدیران، تیم ها، مشاوران و مربیان مناسب است.

شدید، تعاملی، شخصی است و به شیوه‌های جدید بودن، تفکر، رفتار و کار منجر می‌شود و شما را قادر و توانمند می‌سازد.

 • نوآوری را درک کنید و آن را به صورت استراتژیک در زمینه منحصر به فرد خود یا مشتری خود قرار دهید تا در زمین های بازی قرن بیست و یکم رشد کنید.
 • دنیا را با چشمانی تازه ببینید و به یک متفکر، تصمیم گیرنده و حل کننده مشکلات غیر متعارف و خلاق تبدیل شوید.
 • از طریق حضور، مشاهده، عقب نشینی و تأمل به عقب برگردید تا تعصبات، پارادایم ها و تغییر ذهنیت ها را از بین ببرید تا فضایی برای ظهور بینش ها و ایده های جدید ایجاد کنید.
 • با دانستن نحوه استفاده ایمن از ناهماهنگی شناختی به عنوان منبع اختلاف نظر سازنده، تخیل خود را با برهم زدن و شکستن ثبات عملکردی پرورش دهید.
 • الگوها و ارتباطات غیرمنتظره را کشف کنید و تفاوت ها و تنوع را در گروه ها به حداکثر برسانید تا ترکیبات جدیدی برای ایده های خلاقانه و راه حل های نوآورانه ایجاد کنید.
 • برای تبدیل ایده‌های امیدوارکننده به راه‌حل‌های قابل اجرا و نوآورانه با استفاده از روش‌های راه‌اندازی، آزمایش کنید، شکست بخورید، تکرار کنید و بچرخانید.
 • برای ایجاد تیم‌ها، شبکه‌ها و اکوسیستم‌های مشترک، دیگران را بسیج کنید، موانع را پشت سر بگذارید.

تعداد ساعات تماس دانش‌آموز:

این برنامه برای 7 روز آموزش کلاسی طراحی شده است، تکالیف و سایر فعالیت‌های آموزشی غیر مربی وجود دارد که باید ظرف 30 روز پس از تحویل برنامه تکمیل شود.

اهداف آموزشی دوره کوچینگ نوآوری و خلاقیت : 

 • الهام بخشیدن و بسیج پتانسیل شرکت کنندگان برای یادگیری، انطباق و رشد از طریق ایجاد اختلال با ایجاد اعتماد، ظرفیت و توانایی آنها برای ایجاد، اختراع و نوآوری و توانمندسازی آنها برای پرورش این ویژگی ها در افراد، تیم ها و سازمان هایی که آنها را هدایت می کنند، مدیریت می کنند، یا رهبری.
 • منابع و توانمندسازی شرکت‌کنندگان برای متزلزل کردن و به چالش کشیدن ایمن وضعیت موجود و تبدیل شدن به مرزبانان با پذیرش رویکردی استراتژیک، سیستمی و انسان‌محور برای نوآوری از طریق آموزش و آموزش روش‌های سریع، چابک، تحریک‌آمیز و ترکیبی (ظهور، تفکر طراحی و روش‌های راه‌اندازی) که به افراد و تیم‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از قدرت‌های تحول‌آفرین نوآوری، از طریق ایجاد اختلال، سازگاری پیدا کنند، رشد کنند و شکوفا شوند.
 • یک فضای جمعی و ظرفی ایجاد کنید که شرایطی را برای افراد و گروه‌ها ایجاد کند تا با داشتن مجوز اشتباه، بازی، تصور، بداهه‌سازی، خلق کردن و تجربه کردن، و یادگیری با انجام، (شکست سریع) از طریق گنجاندن، یادگیری عمیق، مشارکت، ایمن باشند. و ایمنی رقیب، و همچنین از طریق پرورش شجاعت، شفقت، خلاقیت و اعتماد مردم.
 • منابع و توانمندسازی شرکت‌کنندگان برای دانستن نحوه متفاوت بودن، فکر کردن و عمل کردن به شیوه‌هایی که قفل نبوغ جمعی افراد را برای تولید ایده‌های خلاقانه و راه‌حل‌های نوآورانه که مشکلات واقعی را حل کرده و فرصت‌ها را در قرن بیست و یکم به حداکثر می‌رساند، باز کند.

کوچینگ نوآوری به افراد کمک می‌کند مدل‌های ذهنی خود را ببینند، بررسی کنند و تنظیم کنند تا بتوانند به واقعیت‌ها و نیازهای کاملاً جدید در بازار پاسخ دهند یا دیگران را راهنمایی کنند تا به آنها پاسخ دهند، از جمله:

 • شروع یا اتمام یک پروژه خلاقانه مهم
 • ابداع یک ایده کسب و کار جدید یا راه اندازی
 • توسعه و همسو کردن تیم خود با یک استراتژی نوآوری
 • دیدن و غلبه بر موانع تغییر، خلاقیت و نوآوری
 • کاهش خطرات نامطلوب و رضایت
 • به حداکثر رساندن تنوع و تفاوت در تیم یا سازمان شما
 • آزمایش برای آزمایش ایده‌ها هوشمندانه‌تر برای یادگیری سریع‌تر
 • بهبود توانایی خود برای تأثیرگذاری، متقاعد کردن و برانگیختن دیگران برای تبدیل ایده ها به عمل
 • پیمایش یک تغییر عمده یا تجدید مجدد کسب و کار
 • ایجاد یک هدف پرشور و فرآیند اختراع و اجرای انعطاف پذیر برای فرصت کسب و کار شما
 • پس از تغییر زندگی یا شغل، تمرکز خود را دوباره مهندسی کنید و ماموریت و هدفی را پیدا کنید که ارزش دنبال کردن را داشته باشد و میراثی به جا بگذارید.

فلسفه کوچینگ :

فلسفه کوچینگ ما از روانشناسی کوچینگ تحول آفرین نشأت می گیرد. بهترین شیوه های کوچینگ در محل کار. این برنامه ماهیتی جذاب و کاربردی برای زبان آموز دارد. تمام مطالب دوره بر اساس اصول یادگیری بزرگسالان و روانشناسی طراحی شده است.

تاریخ ها و مکان ها دوره کوچینگ نوآوری و خلاقیت

این یک برنامه درخواستی برای شرکت ها و سازمان هایی است که مایل به معرفی مهارت های مربیگری در سازمان خود هستند. برای دعوت از ما برای آوردن این دوره به سازمان شما تماس بگیرید.

زبان برنامه دوره کوچینگ نوآوری و خلاقیت:

فارسی

نحوه تحویل:

این دوره به صورت آموزش کلاسی 7 روزه ارائه می شود.

شرکت کنندگان مورد نظر در دوره کوچینگ نوآوری و خلاقیت :

این دوره برای هر کسی که یک تیم را مدیریت می کند و مسئولیت واحد نوآوری و خلاقیت را بر عهده دارد مفید است. برای کسانی است که علاقه مند به مباحث نوآوری و خلاقیت هستند و قصد دارند یک استارت آپ خلاق و نوآور را شروع کنند.

پیش نیاز دوره کوچینگ نوآوری و خلاقیت :

هیچ پیش نیازی برای این دوره وجود ندارد، اما ما با سازمان هایی که مایل به اجرای این برنامه هستند صحبت می کنیم تا مطابقت با اهداف سازمانی، تیمی و فردی آنها را تایید کنیم.

سیاست های پرداخت شهریه، برداشت و بازپرداخت:

قیمت این برنامه بستگی به تعداد شرکت کنندگان و مکانی دارد که سازمانی که مایل است مربیان ما برای ارائه این دوره سفر کنند. هزینه ها / پرداخت ها غیر قابل استرداد است.

بدون نظر

پاسخ دهید

15 + ده =