کوچینگ کسب و کار چیست:بیزنس کوچینگ

بیزینس کوچینگ

کوچینگ کسب و کار چیست:بیزنس کوچینگ.در این پست شما را با بیزنس کوچینگ آشنا می کنیم و مزایای آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

کسب و کار مربیگری می تواند به شما کمک کند، مدیر عامل، صاحب کسب و کار یا ارشد اجرایی، تنظیم  اهداف بهتر ،  در رسیدن به اهداف خود را سریع تر ، را  تصمیم گیری بهتر  و  بهبود روابط خود را .

کوچینگ کسب و کار مربوط به آینده است: کشف پتانسیل خود و دستیابی به آن – سریع. همانطور که می دانیم، از انجام آن با صدها مشتری خود برای چندین سال!

… اما این چیست؟

از آنجایی که کوچینگ ما یک مداخله سفارشی است، بسیار دشوار است که دقیقاً بگوییم چه چیزی شامل آن می‌شود، زیرا برای هر کسی که این را می‌خواند تجربه متفاوتی خواهد بود. با این حال، در زیر برخی از مزایای خاصی که مشتریان ما (یا هر MD یا صاحب کسب و کار) از همکاری با ما به دست می آورند، آورده شده است.

7 دلیل برای اینکه همه صاحبان کسب و کار باید کوچینگ کسب و کار را در نظر بگیرند:

 1. از آنجا که شما در حال حاضر خوب هستید و می دانید که برای برجسته شدن کمی بیشتر طول می کشد! – همانطور که ورزشکاران و بانوان برتر همیشه به دنبال مربیان برتر در رشته خود می گردند، شما نیز به یک مربی Notion Business نیاز دارید. ما شما را پاسخگو می‌خواهیم، ​​نتایج را می‌خواهیم، ​​شما را تحت فشار قرار می‌دهیم، شما را فریاد می‌زنیم و همچنین در آنجا خواهیم بود تا به شما برای کار خوبی که انجام داده‌اید تبریک بگوییم!
 2. شما احساس می کنید که با کسب و کار خود ازدواج کرده اید و نیاز به کار در تمام ساعات کاری دارد  – اگر آماده هستید که کنترل ساعاتی را که به کسب و کار خود کمک می کنید و نتایج بهتری دریافت می کنید، شروع کنید، باید مربیگری کسب و کار را در نظر بگیرید.
 3. کسب‌وکار شما سود کافی برای توجیه تلاش‌های شما تولید نمی‌کند  – اگر می‌خواهید به کاری که همیشه انجام می‌دادید ادامه دهید، جای تعجب نیست که همان نتایج را دریافت کنید. مربیان ما این را به چالش می کشند و شما را بر روی انجام اقداماتی متمرکز می کنند که سود را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد روی پیشبرد کسب و کار خود کار کنید. این امر مستلزم تغییر خواهد بود، بنابراین برای موفقیت آن باید در برابر آن باز باشید. نتایج می تواند به معنای واقعی کلمه افزایش درآمد و سود شما در چند ماه پس از شروع برنامه باشد.
 4. شما معتقدید که اگر همیشه در آنجا نباشید، کسب و کار آسیب خواهد دید. رفتن به تعطیلات قابل بحث نیست  – مگر اینکه کسب و کار شما بتواند بدون حضور شما هر روز در آنجا کار کند، ممکن است برای برخی شوکه شود که بدانند شما در واقع یک کارمند کسب و کار هستید نه یک مالک واقعی کسب و کار. مربی شما به شما کمک می کند تا در فرآیندهای کسب و کار قرار بگیرید و تیم مدیریتی خود را توسعه دهید تا کسب و کار پیشرفت کند، چه تمایل داشته باشید که امروز سر کار بروید یا نه. تعطیلات طولانی و زمان صرف شده برای بهبود نقص گلف شما، ناگهان به واقعیت تبدیل می شود. زندگی کوتاه است. اصلاً چرا در کار هستید؟
 5. شما عاشق تجارت خود شده اید  – آیا گاهی فکر می کنید که زندگی بدون همه دردسرها ساده تر می شود؟ مربی کسب و کار شما شور و اشتیاق شما را دوباره شعله ور می کند و به شما کمک می کند تا دیدگاه ها و اهداف خود را برای کسب و کار دوباره توسعه دهید.
 6. شما تجربه تجاری زیادی دارید، با این حال سال‌هاست که واقعاً روی خودتان سرمایه‌گذاری نکرده‌اید  – ممکن است کارکنان خود را در دوره‌های آموزشی بفرستید اما نیازهای شما فراتر از آموزش‌های عمومی است. در نتیجه از خود غافل شده اید. سرمایه گذاری در Notion’s Coaching یک اغماض شخصی نیست. مربی شما با شما کار خواهد کرد تا جنبه های خاصی از عملکرد شما را بهبود بخشد و حمایت و انگیزه یک به یک را برای دستیابی به پیشرفت ها و ایجاد بر اساس آن فراهم کند. رابطه بین شما و مربی کسب و کار شما تأثیر سریع و حداکثری را بر عملکرد شما و کسب و کار تضمین می کند که بازدهی قابل اندازه گیری را ارائه می دهد.
 7. شما متوجه این موضوع شده اید که کسب و کار به کجا می رود و چرا  – به عنوان یک “بیگانه” مربی شما  می تواند  چوب درختان را ببیند. پیش‌فرض‌های صنعت یا روش‌های قبلی کسب‌وکار شما برای انجام کارها کور نشده‌ایم – «ما همیشه این کار را انجام می‌دادیم» خردل را با ما قطع نمی‌کند! ما از شما سوالات دشواری را که از آنها دوری می‌کردید می‌پرسیم و شما را به انجام عمل دعوت می‌کنیم.

همین حالا اقدام کنید  – یک مشاوره رایگان برای  مربیگری کسب و کار  با یکی از مربیان متخصص ما رزرو کنید یا   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 


برخی از مزایای اضافی کوچینگ کسب و کار….

 

برای بسیاری از افراد، داشتن یک کسب‌وکار می‌تواند شغلی تنها باشد – یکی از نقش‌های متعددی که Notion Coach شما بازی می‌کند، نقش یک هیئت مدیره و یک رازدار است ، کسی که واقعاً به مسائلی که با آن روبرو هستید اهمیت می‌دهد و برای کمک به شما در پیدا کردن آن وجود دارد. راه حل های سریع و موثر برای مشکلات . شاید این کارکرد اصلی آنها نباشد، اما یک کار ارزشمند است.

کوچینگ کسب و کار اغلب مسیر مورد علاقه صاحبان کسب و کار و مدیران عامل است زیرا به طور قابل توجهی از هر مداخله دیگری کارآمدتر و موثرتر است . این به صورت جداگانه برای نیازهای شما طراحی شده است و کاملاً بر نتیجه متمرکز است .

 


چگونه کوچینگ کسب و کار با سایر مداخلات رایج متفاوت است؟

این ماتریس ساده راه دیگری برای درک رابطه بین کوچینگ کسب و کار و سایر مداخلات رایج در رابطه با محتوای شخصی و تمرکز تجاری است.

 

نمودار مداخلات برای نشان دادن مربیگری کسب و کار در رابطه با سایر مداخلات محبوب لورا اشلی تیمز و مارتین گودیر © 2007


4 چیزی که کوچینگ کسب و کار نیست…

کوچینگ کسب و کار اغلب با سایر مداخلات شناخته شده اشتباه گرفته می شود، یعنی:

 • آموزش
 • مشاوره
 • مشاوره
 • کوچینگ زندگی

کوچینگ کسب و کار نیست…

1. آموزش

آموزش اطلاعاتی را در قفسه ارائه می دهد که باید چه کاری انجام دهید یا چگونه باید کاری انجام دهید و در آنجا متوقف می شود.

2. مشاوره

مشاوره معمولاً برای یک پروژه خاص یا برای شناسایی یک مشکل خاص، تخصص را وارد می کند و سپس در حالت ایده آل برای رفع آن وارد عمل می شود. در پایان این فرآیند مشاور خارج می شود. هر دانش یا بینش انباشته شده با آنها همراه است.

3. مشاوره
مشاوره برای رسیدگی به مشکلات شخصی خاص با ارائه فرصتی برای ابراز نظر و بررسی نگرانی ها و مسائل به گذشته نگاه می کند.

4.
کوچینگ زندگی کوچینگ زندگی بر اهداف و آرزوهای شخصی مشتریان تمرکز دارد و فرآیندهای کسب و کار یا رشد کسب و کار را پوشش نمی دهد.

ثابت شده است که Marshmallow Creative و Notion ترکیبی عالی هستند! اقدام و استفاده از یک فرصت اکنون بخشی از لیست کارهای روزانه من است. کار با لورا طرز فکر من را به عنوان یک رهبر تجاری تغییر داده است و به من این امکان را می دهد که برنامه هایی را اجرا کنم که هم خودم و هم نام تجاری مارشمالو را به سطح بعدی ارتقا می دهد – ممنون لورا!

Michelle Sommerville، MD Marshmallow Creative

کوچینگ کسب و کار منحصر به همه موارد فوق است. تقریباً غیرممکن است که آنچه را که در یک نیش صوتی وجود دارد، ضبط کنید، با این حال، بهترین تلاش ما در اینجا است:

مربیگری کسب و کار

 • کوچینگ کسب و کار یک برنامه سفارشی است که به طور خاص با هدف تسریع موفقیت فرد (و کسب و کار) درگیر در فرآیند انجام می شود.
 • مربی شما از شما حمایت می کند و شما را تشویق می کند تا عملکرد بالاتری ارائه دهید. وادار کردن شما به تمرکز بر روی آنچه اساسی است و مهمتر از همه، اقدام مداوم در جهت اهداف خود
 • کوچینگ کسب و کار شما را هدایت می کند تا در زمان کمتری به دستاوردهای بیشتری برسید و از شما حمایت می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید و به طور همزمان زندگی کلی خود را بهبود بخشید.
 • ابزارها، دانش و مهارت ها توسط صاحب کسب و کار ایجاد می شود تا بتواند آنها را در کسب و کار (و در زندگی خود) برای موفقیت فوری و بلندمدت خود پیاده کند.

بدون نظر

پاسخ دهید