10 راه برای انتخاب خدمات نیروی انسانی و استخدام برای کسب و کار شما

یک سازمان فقط به اندازه افرادی است که در کارکنان هستند. بنابراین، استخدام و حفظ بهترین کارمندان برای انجام کار بسیار مهم است.

با این حال، آیا متوجه هستید که انتخاب کارکنان و خدمات استخدامی که می تواند از رشد و اهداف کسب و کار شما حمایت کند چقدر مهم است؟ فقط در نظر بگیرید که امروزه یافتن افراد خوب، حتی در بازار کار رقابتی، چقدر چالش برانگیز است.

شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید

در حالی که مطمئناً این بازار یک بازار کارفرمایی است، هجوم نامزدهای بی‌صلاحیت و کم مهارت به دلیل تعداد بیکاری بالاتر از میانگین در چند سال گذشته وجود دارد. به زودی ارزش کار با خدمات پرسنل و استخدام با کیفیت را خواهید دید. شما به یک تیم استخدام کارکشته نیاز دارید که بتواند بهترین نامزدها را شناسایی کند و کسانی را که برای کسب و کار شما مناسب نیستند حذف کند.

آژانس استخدامی و استخدامی حق بر اساس تقاضا می تواند دسترسی مستقیم به کاندیداهای مورد تایید را فراهم کند که نوآوری و موفقیت را برای شرکت شما به ارمغان می آورد. با این حال، با انتخاب های بسیار، چگونه می توانید بدانید که با بهترین تیم استخدام کار می کنید؟ از این 10 روش برای انتخاب خدمات استخدامی و استخدامی مناسب برای نیازهای تجاری خود استفاده کنید.

 

1. از متخصصان صنعت استفاده کنید. اولین قدم شما برای انتخاب خدمات نیروی انسانی و استخدام برای کسب و کارتان این است که از خدماتی استفاده کنید که در صنعت خاص شما به خوبی آشنا باشد. این امر باعث می شود که مجبور نشوید استخدام کننده را در مورد نیازهای تجاری منحصر به فرد خود آموزش دهید.
2. از قراردادهای بلند مدت خودداری کنید. یکی از تله‌هایی که شرکت‌ها می‌توانند وارد آن شوند، یک آژانس کارکنان است که به تعهدات و قراردادهای بلندمدت نیاز دارد که برای همیشه باقی بماند. در عوض، یک تیم استخدامی را انتخاب کنید که خدمات روشن و خاموشی را به شما ارائه دهد.
3. منابع را بخواهید.هر شرکتی می‌تواند به شما قول سفر به ماه و بازگشت را بدهد، اما برای اینکه بدانید یک آژانس پرسنل منتخب چقدر خوب عمل می‌کند، این است که از مشتریان فعلی، به‌ویژه کسانی که در فضای شما فعالیت می‌کنند، مرجع بخواهید.
4. کیفیت در مقابل کمیت. شما باید انتخاب آژانس پرسنلی را که انجام می‌دهید ارزیابی کنید تا مشخص کنید آیا به خدماتی نیاز دارید که برای تعداد افراد استخدام می‌کند یا برای متخصصان. مناسب برای اهداف تجاری خود انتخاب کنید.
5. غربالگری کاندیدا. هنگام انتخاب آژانس های استخدامی و استخدام کنندگان برای کار، دریابید که آنها چگونه کاندیداها را پردازش و ارزیابی می کنند. آیا یک سیستم غربالگری وجود دارد و چقدر عمیق است؟
6. قابلیت قرار دادن.ممکن است فکر کنید که یک آژانس کارگزینی می‌تواند همه نوع ترتیبات نیروی انسانی را انجام دهد، اما در واقع برخی از وظایف وجود دارد که به متخصصان نیاز دارد. قبل از اینکه خدمات پرسنلی را انتخاب کنید، بپرسید که چه خط‌مشی برای انجام تکالیف دشوار است. تفاوت بین استخدام و جابجایی را درک کنید.
7. قرار دادن تضمینی. از آنجایی که سرمایه گذاری زیادی روی کاندیداهایی که وارد می کنید انجام می دهید، می خواهید مطمئن شوید که هر آژانسی که با آن کار می کنید در صورت عدم تناسب، از خدمات خود پشتیبانی می کند. درباره ضمانت‌های جایابی یا سیاست جایگزینی یک نامزد بپرسید.
8.ساعتی در مقابل احتمالی. در نظر بگیرید که چگونه می خواهید هزینه خدمات استخدامی را به صورت ساعتی یا درصدی از نرخ هر استخدام جدید جذب کنید. سپس از خدمات پرسنلی انتخابی خود استفاده کنید که به بهترین وجه با بودجه پرسنل شما مطابقت دارد.
9. معیارهای استخدام. چگونه یک آژانس نیروی انسانی بالقوه موفقیت خود را اندازه گیری می کند؟ بپرسید که آیا یک سیستم گزارش دهی وجود دارد که به شما کمک کند ROI استخدام خود را سیاه و سفید به حداکثر برسانید.
10. رتبه بندی کسب و کار. در نهایت، حتماً Better Business Bureau و انجمن‌های استخدام ملی را بررسی کنید تا ببینید یک آژانس کارکنان چه نوع بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌هایی را دریافت کرده است. از سردردی که متوجه می شوید آژانس در حال افزایش نیست، اجتناب کنید.

بدون نظر

پاسخ دهید