3 استراتژی برای بسته شدن فروش تا پایان سال

end of year agenda concept


 

آیا شکرگزاری به شما چند روز آرامش بخشید و استرس زیادی نداشت؟ من قطعا امیدوارم. اما اکنون به فروش در چند هفته از سال بازگشته است – چگونه می‌خواهید با این آخرین فشار فروش مقابله کنید؟ من می خواهم چند استراتژی مفید برای بستن فروش قبل از پایان سال به اشتراک بگذارم.

3 استراتژی برای بسته شدن فروش تا پایان سال

1. با شما یک قرار ملاقات بگذارید

شما باید یک قرار بسیار مهم را برنامه ریزی کنید، و این قرار ملاقات با مشتری نیست. قرار ملاقات با خودتان است. در این قرار ملاقات شما قصد دارید فروش خود را برای امسال بررسی کنید. آیا مهمترین حساب های خود را شناسایی کرده اید؟ آیا اینها همان هایی هستند که 80 درصد از وقت خود را صرف آنها کرده اید؟

چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که مهمترین مشتریان شما فقط بزرگترین حساب های شما نیستند. آنها می توانند به دلایل دیگری استراتژیک باشند. آنها می توانند رهبران صنعت باشند که به شما و کسب و کار شما اعتبار می بخشند. یا می‌توانند مشتریانی باشند که می‌خواهید کسب و کارشان را از رقبای خود برنده شوید.

اگر در مورد افزایش فروش خود جدی هستید، وقت خود را بر روی مشتریانی متمرکز کنید که به شما در رسیدن به اهداف کلیدی خود کمک می کنند.

2. از خود بپرسید که در چه وضعیتی هستید

فروش موفق، مخصوصاً امسال، مستلزم استقامت و نگرش مثبت است – دو ویژگی که از مراقبت از خودتان ناشی می شود.

و آیا شما؟ من متوجه هستم که با نزدیک شدن به تعطیلات، استرس زندگی و کار وجود دارد برای بسیاری از مردم بسیار واقعی است. با این حال، باید بدانید که شما و فقط شما می توانید استرسی را که بر فروش شما تأثیر می گذارد مدیریت کنید.

آیا هفت روز در هفته کار می کنید؟ آیا دستگاه های الکترونیکی شما هفته کاری شما را به یک کابوس بی وقفه در حین کار تبدیل می کنند؟ من می گویم که باید متوقف شود.

شما می توانید انتخاب کنید که تلفن همراه خود را همیشه چک کنید، یا می توانید یک روز در هفته “خاموش ساعت” باشید. یعنی در آن روز اصلا ایمیل خود را چک نمی کنید. آیا فکر می کنید کار شما آسیب می بیند؟ من این کار را نمی کنم. به سادگی به مخاطبین کلیدی خود بگویید که هر روز که باشد ایمیل را چک نمی کنید.

وظیفه شما این است که برای زندگی خود حد و مرزی تعیین کنید تا به استراحتی که نیاز دارید برسید. این تنها راه برای حفظ استقامت شماست.

 

3. یک چیز جدید و یک چیز قدیمی را امتحان کنید

حالا به تقویم خود نگاه کنید. برای ملاقات با مشتریان جدید، اینفلوئنسرها و دیگرانی که می توانند در فروش به شما کمک کنند، چه می کنید؟ بله، می‌دانم که همه‌گیری یک نگرانی واقعی برای بسیاری است، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید به روش‌های مختلف و خلاقانه برای ایجاد تماس‌های جدید دست به دست شوید.

تلفن را یادت هست؟ با چه کسی می‌توانید تماس بگیرید و درباره کاری که انجام می‌دهند بیشتر بدانید؟ با مخاطبین خود تماس بگیرید و واقعاً گوش دهید تا دریابید آیا راه هایی وجود دارد که می توانید به آنها کمک کنید. توجه: چیزی نپرسید. مطمئناً، یک مخاطب قدیمی ممکن است از شما بپرسد که در حال انجام چه کاری هستید، و خوب است که پاسخ دهید و جزئیات آنها را تکمیل کنید. اما به یاد داشته باشید، هدف تماس این است که بشنوید آنها چه می کنند. در مورد خود تماس نگیرید زیرا در این صورت معنای تماس شما تغییر می کند و شما کمتر موثر می شوید.

استراتژی های فروش خود را وارد سال جدید کنید

این سال فروش رو به پایان است و امیدوارم کار زیادی برای انجام دادن نداشته باشید.

پس وقت بگذارید و به کسب و کار خود نگاه کنید. وقتی یاد بگیرید که امسال چه چیزی برای شما خوب بوده است و بدانید که در سال آینده کارهای بیشتری را انجام دهید، امسال را با یک پایان عالی به پایان خواهید رساند.

 

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهارده =