زرق و برق و زرق و برق مالی بسیاری را فرا می خواند

بسیاری از فارغ التحصیلان مدیریت و کسانی که برای ورود به دانشکده های بازرگانی تلاش می کنند، اغلب آرزوی حرفه ای شدن در امور مالی را دارند و رویای این را دارند که یک بانکدار سرمایه گذاری، متخصص سهام خصوصی، تحلیلگر سهام، یا یک بانکدار بازی خالص در بانکداری ساده وانیلی باشند.

در واقع، با جهانی شدن امور مالی و ادغام اقتصاد جهانی، امور مالی به عنوان انتخاب شغلی برای بسیاری از نسل معاصر هزاره ها بسیار مورد تقاضا است .

این نیز به دلیل زرق و برق و زرق و برق مرتبط با امور مالی است که در آن تصاویر بانکداران کت و شلوار و چکمه پوش در صحنه جهانی مانند “استادان جهان” که اغلب به آنها گفته می شود، دست و پا می زنند.

به عنوان مثال، بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مدیریت مشتاق به سبک زندگی درخشان و درخشان و بانکداران نگاه می کنند و تصمیم می گیرند که یکی از آنها باشند تا بتوانند به عنوان ستارگان بدرخشند و تحسین برانگیزند و در این فرآیند پول هنگفتی به دست آورند.

بانکداری و امور مالی همه شیر و عسل نیستند

با این حال، متخصصان مالی مشتاق باید بدانند که امور مالی و بانکداری همگی «شیر و عسل» نیستند و کار سخت و پایی برای انجام دادن وجود دارد، به خصوص در چند سال اول یا دهه اول یک حرفه در امور مالی.

در واقع، اگرچه بانک‌های سرمایه‌گذاری فارغ‌التحصیلان جدید مدیریت را به دام می‌اندازند و سپس حقوق‌های سنگینی به آنها می‌پردازند، اما تکالیف اولیه به همان اندازه است که روی مدل‌سازی مالی و تحلیل‌های مالی کمی سخت کار می‌کنند تا زمانی که افراد استخدام شده آماده کار شوند. معاملات واقعی

به عنوان مثال، برای بانکداران سرمایه گذاری تازه وارد و تحلیلگران سهام و همچنین بانکداران خصوصی و معامله گران سهام غیرمعمول نیست که به معنای واقعی کلمه “کیف ها را حمل کنند” (یا به عبارت دیگر، به جلسات با مطالب و گزارش های ارائه شده توسط آنها می روند) و از آنچه رخ می دهد یادداشت می کند.

اگر فکر می کنید که ما اغراق می کنیم، از هر متخصص مالی باتجربه ای بپرسید، و آنها به شما خواهند گفت که سال های اول در بانکداری برای هر کسی واقعاً سخت است، چه با افزایش ساعات کار تا سحر و انتظار اینکه روز بعد به موقع سر کار باشد، صرف نظر از اینکه از اینکه یک نفر شب قبل چقدر دیر کار کرده است.

برای ساعات طولانی تر، خستگی و حتی جت لگ آماده شوید

با این اوصاف، ما شما را دلسرد نمی‌کنیم، زیرا تقریباً هر حرفه‌ای مستلزم کار پا و حضور در پس‌زمینه است.

در واقع، حتی در مشاوره‌ها و سایر پست‌های مدیریتی، تا زمانی که فرد مستقر شود، باید به معنای واقعی کلمه «اسپرز» را به دست آورد تا اینکه به او اجازه داده شود در مرکز صحنه قرار گیرد.

با این حال، تفاوت در امور مالی این است که از آنجایی که این حرفه شامل مبالغ پولی در میلیون ها و میلیاردها دلار است، فرد نه تنها باید سخت کار کند، بلکه باید تمرکز خود را با وجود ساعات کاری طاقت فرسا و سفرهای بین المللی سخت حفظ کند.

در مورد سفر، این چیزی است که بسیاری از متخصصان مشتاق رویای آن را می بینند، زیرا خود را در حال صرف صبحانه در یک کشور و شام در کشوری دیگر می بینند.

در حالی که این مطمئناً درست است، همچنین باید به خاطر داشت که جت لگ و خستگی رایج هستند و از این رو، به هر حرفه‌ای مالی مشتاق توصیه می‌شود که نیازهای جسمانی خود را جدی بگیرد و هر نوع اعتیادی را تا حدی که حتی گرما داشته باشد برطرف کند یا اجتناب کند. قهوه یا شکر زیاد

آماده شدن برای یک شغل در امور مالی با شروع زودهنگام

با عطف به محتوای واقعی و آمادگی برای مشاغل در امور مالی، برای همه کسانی که در حال حاضر در دانشکده های بازرگانی هستند یا قصد ورود به آن را دارند، بهتر است تا حد امکان در مورد مالی جهانی و بانکداری جهانی مطالعه کنند.

در واقع، اگر بتوانید در خبرنامه‌ها و سایت‌های ممتاز مالی و بانکی مانند فایننشال تایمز، وال استریت ژورنال، اکونومیک تایمز و اکونومیست مشترک شوید، مطمئناً کمک خواهد کرد تا دیدگاه بسیار مورد نیازی که شما را در موقعیت خوبی نگه می‌دارد. بعداً در حرفه خود در امور مالی و بانکی.

همچنین اگر بتوانید با متخصصان مالی باتجربه صحبت کنید و تا زمانی که آماده باشید نقش‌ها را تغییر دهید و راهنمای دیگرانی باشید که دوست دارند در موقعیت‌های مشابه یا مشابه باشند، توسط آنها راهنمایی شوید، کمک خواهد کرد.

این یکی از کارهایی است که مدارس برتر کسب و کار در سرتاسر جهان وقتی از بانکداران و متخصصان مالی دعوت می‌کنند تا صحبت‌های جدی انجام دهند و دانش‌آموزان را راهنمایی کنند، به این امید که دومی بتواند الهام‌بخش باشد و همچنین در مورد انتخاب‌های شغلی خود با صحبت با اولی عملی باشد. .

روی تحلیل و مدلسازی کمی کار کنید

بعلاوه، اگر در مورد بانکداری و امور مالی به عنوان یک انتخاب شغلی جدی هستید، مطمئناً کمک خواهد کرد که بتوانید از همان روزهای لیسانس خود بر روی تجزیه و تحلیل مالی کمی کار کنید زیرا هر شغلی در امور مالی به مهارت های کمی عالی نیاز دارد.

در واقع، بسیاری از بانکداران معمولاً حسابداران خبره ای هستند که معمولاً CA بودن مستلزم این کار بوده است.

برای کسانی که مهندس هستند یا سابقه بازرگانی ندارند، این توصیه به عنوان شروع مدل‌سازی مالی کمک زیادی می‌کند، و تجزیه و تحلیل کمی در مدرسه بازرگانی به این معنی است که شما از کسانی که قبلاً چنین مهارت‌هایی را تجربه کرده‌اند عقب هستید.

مسابقه را با باد پشت سرتان شروع کنید

در نهایت، روی رزومه خود و همچنین مهارت های نرم خود از جمله مهارت زبانی کار کنید، به خصوص اگر می خواهید یک بانکدار یا تحلیلگر بین المللی باشید، زیرا چنین نقش هایی اغلب در اروپا و آسیا اقیانوسیه مستقر هستند، جایی که تسلط به زبانی غیر از انگلیسی اغلب کمک می کند.

جدای از این، توجه به این نکته مهم است که بانکداری و امور مالی حرفه‌هایی هستند که پس از چند سال، مسابقه به دو دسته بازیگران ستاره تقسیم می‌شود و آنهایی که با کسانی که در تلاش برای عقب ماندن هستند، ثابت می‌شوند.

برای نتیجه گیری، قبل از شروع مسابقه، کمک به باد پشت سر شما خواهد بود و از این رو، امیدواریم که پیشنهادات ارائه شده در اینجا را جدی بگیرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پنج =