این امکان وجود دارد که شما به تازگی در جلسه ای با یک دوست یا آشنا شرکت کرده باشید که طرحی فوق العاده به نام شبکه بازاریابی چند سطحی را توضیح داده است و به نظر شما فرصتی برای کسب درآمد دوم از سوی خداوند است. بالاخره چه کسی دوست ندارد هر ماه پول اضافی وارد شود؟ شما غرق شده اید و به این فکر می کنید که آیا این مفهوم واقعاً به آن خوبی است که به نظر می رسد و آیا می توانید کار را با موفقیت انجام دهید. اینها سؤالات طبیعی هستند که احتمالاً همه با آنها روبرو می شوند.

جدای از اینکه باید به خود، اهداف، اولویت ها و توانایی های خود در رابطه با توانایی خود در انجام این کار به عنوان یک حرفه اولیه یا ثانویه فکر کنید، باید جزئیات بسیار بیشتری در مورد مفهوم، شرکت، محصول بیابید. و غیره تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید بله یا خیر بگویید، مهم است که اطلاعات دقیقی در مورد کسب و کار جمع آوری کنید تا به شما در تصمیم گیری حیاتی کمک کند.

انتخاب محصولات برای مقابله

اگر با مفهوم MLM نسبتاً راحت هستید و احساس می کنید که می توانید از این فرصت فروش استفاده کنید، مهم است که مجموعه مناسبی از محصولات را انتخاب کنید که می خواهید با آنها سروکار داشته باشید. به یاد داشته باشید که MLM یک مفهوم فروش است. شرکت ها و محصولات مختلفی وجود دارند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. بسته به سابقه و مخاطبین خود، ممکن است محصولی را انتخاب کنید که احساس می کنید به راحتی می تواند فروخته شود.

جزییات محصول

سپس این سوال در مورد کیفیت محصولاتی که انتخاب کرده اید وجود دارد که باید بررسی شود. شما باید بروشورهای اطلاعات محصول را بررسی کنید تا استانداردهای کیفیتی را که محصول مطابقت دارد را ببینید. همچنین دیدن رقبا و مقایسه محصولات آنها برای درک اینکه کدام یک از محصولات نسبت به محصولی که انتخاب کرده اید برتر یا پایین تر است، مفید است.

با توجه به محصول، چندین مورد دیگر وجود دارد که قبل از گفتن “بله” باید بررسی شود. محدوده ارزش محصولی که در نظر دارید چقدر است؟ به بازار نگاه کنید تا ببینید آیا مشتریان احتمالی احتمالاً محدوده ارزش را می پذیرند و محصولات را به راحتی خریداری می کنند؟ در مورد تکرارپذیری محصولات چطور؟ آیا محصولات خود را برای تکرار سفارش می دهند؟ اگر چنین است چقدر می توانید انتظار تکرار سفارشات را داشته باشید؟ یافته های شما در اینجا متوقف نمی شود. برای مشاهده گارانتی، گارانتی و سیاست تعویض محصول که شرکت دنبال می کند، مراجعه کنید. همچنین زنجیره تامین یا سیستم توزیع/تحویل را که شرکت دنبال می کند بررسی کنید. چقدر راحت و کارآمد می توانید تحویل محصولات را از شرکت دریافت کنید؟

جزئیات شرکت

اگر از طیف محصولی که انتخاب کرده اید راضی هستید، وقت آن است که تاریخچه یا شرکت را بررسی کنید و تمام جزئیاتی را که به شما در تصمیم گیری کمک می کند جمع آوری کنید. تا آنجا که تاریخچه شرکت پیش می رود، بررسی کنید که شرکت چه مدت در این تجارت فعال بوده است، عملکرد گذشته آنها را مطالعه کنید و با مشخصات تیم مدیریت، چشم انداز و برنامه های آینده آنها و غیره آشنا شوید. مهمتر از آن، آنها را بشناسید. برنامه ها و نگرش نسبت به توزیع کنندگان و تعهد آنها به تجارت و شبکه MLM و همچنین برنامه های آنها برای تجارت جدید و محصولات آینده. شما نمی خواهید با شرکتی سر و کار داشته باشید که تمرکز، تخصص و چشم انداز بلندمدتی در خط تجاری خاصی که شما به آن نگاه می کنید ندارد.

با توجه به اینکه لیست تعدادی از مواردی که باید قبل از تصمیم گیری برای پیوستن به شبکه توزیع کننده یک شرکت MLM خاص بررسی کنید، می تواند جامع باشد، موارد ذکر شده در بالا تنها چند مورد از نکات مهمی هستند که لزوماً باید به آنها توجه کنید. برای کمک به شما در تصمیم گیری درست، پوشش عمیقی داشته باشید.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، شما باید درک کامل و کتبی از شرایط و ضوابط توزیع، پیشنهاد درآمد در مورد نحوه، زمان و مقداری که شرکت می‌خواهد بپردازد و نحوه تأثیرگذاری آنها بر پرداخت ها . تمام این جزئیات باید به صورت کتبی توسط شرکت ارائه شود.

با داشتن تمام اطلاعات بالا، وقت خود را صرف مطالعه جزئیات با جزئیات کنید، ببینید که چگونه برای شما مناسب است یا چقدر با این مفهوم سازگار هستید و مهمتر از آن از افرادی که این تجارت را می شناسند مشاوره بگیرید و در آخر، وقت خود را برای ساختن آن صرف کنید. تصمیم خود را.

بدون نظر

پاسخ دهید