جوان بودن و داشتن یک خانواده در حال رشد به معنای داشتن “لیست آرزوها” است که بسیار طولانی است. شما رویاهای خود را دارید و سایرین در خانواده نیز رویاهای خود را دارند. بنابراین وقتی فرصتی برای کسب درآمد اضافی در کنار درآمد فعلی از طریق حرفه‌تان قطعاً مانند فرصتی است که خدا فرستاده شده است. اگر طرح پیشنهادی MLM را که به شما ارائه شده است را بررسی کرده اید و مفهوم را به طور کامل بررسی کرده اید، با دوستان و خانواده صحبت کرده اید و تصمیم گرفته اید که آن را ادامه دهید، به آماده سازی خود و برخورد حرفه ای با کسب و کار کمک می کند. تا بتوانید از سرمایه گذاری جدید خود به موفقیت برسید.

اهداف خود را مشخص کنید

هنگامی که مفهوم را درک کردید، آنچه از شما انتظار می رود و احساس راحتی می کنید که می توانید کسب و کار خود را شروع کنید، زمانی را برای تصمیم گیری خود در نظر بگیرید. کمی زمان بگذارید تا خودتان فکر کنید یا از خود بپرسید که چگونه موفقیت خود را تعریف خواهید کرد. در سرمایه گذاری جدید تعریف موفقیت شما بستگی به این دارد که می خواهید از این فعالیت چه چیزی به دست آورید و چگونه این سرمایه گذاری شما را خوشحال می کند.

برای برخی از افراد ممکن است کسب یک میلیون دلار از طریق کسب و کار هدف باشد، در حالی که دیگران ممکن است فقط با چند هزار دلار برای کمک به آنها در اهداف کوتاه مدت خود خوشحال باشند. علاوه بر انتظارات درآمد مالی، باید به سایر نتایج یا اثرات کسب و کار نیز توجه کنید و آنها را نیز به لیست موفقیت خود اضافه کنید. کسب و کار بازاریابی چند سطحی (MLM) در مورد ملاقات با افراد جدید، ایجاد روابط و همکاری با یکدیگر است. در طول کسب و کار خود با افراد زیادی آشنا خواهید شد که با شما دوست خواهند ماند و بنابراین دایره اجتماعی شما نیز گسترش خواهد یافت. شما همچنین خواهید دید که مهارت های خود را تقویت می کنید و به یک ارتباط بهتر و حرفه ای تبدیل می شوید. بنابراین به شناسایی اهداف و اهداف خود کمک می کند و سطح موفقیتی را که می خواهید از طریق کسب و کار MLM هدف گذاری کنید و به آن دست یابید، تعریف کنید.

آماده سرمایه گذاری باشید

درست است که سرمایه گذاری تجاری MLM نیازی به سرمایه گذاری ندارد و در بیشتر موارد شما باید فقط کیت شروع را با قیمت کمتر از صد دلار خریداری کنید. اما پس از آن از شما خواسته می شود که زمان و تلاش خود را به طور مداوم برای ایجاد تجارت خود سرمایه گذاری کنید. این به این معنی است که ابتدا باید به اولویت‌های حرفه‌ای و شخصی خود نگاهی بیندازید و ببینید چه مقدار زمانی را می‌توانید در طول عصرها و آخر هفته‌ها برای اختصاص دادن به کسب و کار MLM اختصاص دهید. این می تواند به معنای کاهش تلویزیون و وسایل غیر ضروری و ایجاد تنظیمات با خانواده باشد.

علاوه بر وقت گذاشتن، باید بتوانید سفر کنید و در مکان های مختلف با مردم ملاقات کنید. بنابراین باید آمادگی ذهنی داشته باشید و وسایل مناسبی برای سفر داشته باشید.

دفتر خانه

قبل از شروع کار با کسب و کار MLM، بهتر است یک دفتر کوچک در خانه خود را شناسایی کرده و آماده کنید. کار در یک محیط اداری اختصاصی به شما کمک می کند تمرکز بیشتری داشته باشید و همچنین کارآمدتر کار کنید. علاوه بر این، شما به فضایی نیاز دارید تا بتوانید با گروهی از افراد ملاقات کنید، بحث کنید و برای آنها نیز ارائه کنید. برای اینکه بتوانید در جای خود قرار بگیرید، به ارتباطات اولیه و زیرساخت های اداری نیاز دارید.

برای ملاقات با مردم در سراسر شهر و مکان های دور یا بازدید از دفاتر، باید سفر کنید. بنابراین تا زمانی که شروع به کسب درآمد از معاملات تجاری خود کنید، باید مقداری پول نقد برای هزینه هایی که احتمالاً در سفر و غیره متحمل خواهید شد، نگه دارید.

کتابداری و حسابداری

یکی دیگر از رشته های مهم دیگری که باید درست قبل از شروع کسب و کار واقعی آن را تلقین کنید، شروع با بودجه بندی مالی، حسابداری و حسابداری است. بهترین کار این است که از قبل بودجه هایی برای هزینه های مختلف تنظیم شده باشد. هنگامی که شروع به متحمل شدن هزینه کردید، مطمئن شوید که تمام صورتحساب ها و فاکتورها را جمع آوری کرده و آنها را نیز حساب می کنید. شما باید تمام سوابق و دفاتر حسابداری را برای اظهارنامه مالیاتی خود نگهداری کنید. همچنین توصیه می شود که یک حساب بانکی جداگانه برای کسب و کار اینترنتی خود باز کنید و آن را با حساب شخصی خود ترکیب نکنید.

با برنامه ریزی دقیق و آماده سازی، شروع به کار با کسب و کار MLM و کار موثر و حرفه ای راحت تر خواهید یافت. با وجود همه چیز، زمان، انرژی و توجه بیشتری برای ایجاد کسب و کار خود خواهید داشت.

بدون نظر

پاسخ دهید