لباس پوشیدن و رشد شخصیت

رشد شخصیت به رشد کلی فرد کمک می کند. سبک لباس پوشیدن یک فرد نقش مهمی در تقویت شخصیت او دارد. به درستی می گویند: « مرد از لباس و نشانی شناخته می شود ». حس لباس پوشیدن یک فرد گویای شخصیت و شخصیت اوست .

شما واقعاً باید بدانید که چه چیزی می پوشید. چیزی نپوشید فقط به این دلیل که بقیه همان را می پوشند. بفهمید که آیا این لباس برای شما خوب به نظر می رسد یا نه؟ فرد باید در انتخاب لباس بسیار مراقب تیپ بدنی، اندام، وزن، چهره و حتی سابقه خانوادگی، ماهیت کار، آب و هوا باشد.

متناسب با موقعیت لباس بپوشید. برای داشتن شخصیتی چشمگیر باید خوب به نظر برسد. لباس ها منعکس کننده این هستند که شما چه کسی هستید، چه احساسی دارید در آن لحظه و حتی گاهی اوقات چه چیزی می خواهید در زندگی به دست آورید؟

همیشه به یاد داشته باشید هر چیزی که می پوشید باید نشان دهنده واقعی بودن شما باشد. حس لباس پوشیدن شما منعکس کننده شخصیت، منش، خلق و خوی، سبک و آنچه در واقع شما به عنوان یک فرد هستید را نشان می دهد. افرادی که لباس های شیک با آرایش بلند می پوشند، عموماً برونگرا هستند و عاشق مهمانی هستند. شما واقعاً می توانید با لباس پوشیدن یک فرد بفهمید که چه نوع فردی است. رنگ‌های کسل‌کننده نشان می‌دهند که یک فرد غمگین یا ناراحت است، در حالی که رنگ‌های روشن نه تنها نشان‌دهنده حالت شادی شما هستند، بلکه باعث خوشحالی فرد دیگر نیز می‌شوند.

یک پیراهن سفید ساده را با شلوار مشکی ترکیب کنید تا ظاهری بسیار حرفه ای و زیبا در محل کار داشته باشید. از طرف دیگر، لباس مشکی کوچک شما اگر عصرها بپوشید شما را در مرکز توجه مهمانی ها قرار می دهد. همه چیز به زمانی بستگی دارد که شما یک لباس خاص را می پوشید.

اجازه بدهید از شما یک سوال بپرسم:

من سرنخ هایی از نحوه لباس پوشیدن یک شخص ارائه خواهم کرد و شما باید نوع شخصیت یک فرد را برای من قضاوت کنید.

تام ترجیح می دهد شلوار جین پاره را با تی شرت بدون آستین و کفش های کتانی بپوشد. او عاشق به رخ کشیدن گردنبند، گوشواره، دستبند و اغلب دم اسبی است.

از طرف دیگر جک یک پیراهن و شلوار کتان ساده می پوشد. کفش های رسمی او به خوبی جلا داده شده و لباس ها اتو شده اند. او عاشق پوشیدن لوازم جانبی نیست و فقط یک زنجیر ساده را به گردن خود ترجیح می دهد.

مطمئنم حتما درست حدس زده اید.

تام یک برونگرا و اهل مهمانی است. او به احتمال زیاد یک دانشجوی کالج است که دوست دارد در مهمانی ها زندگی کند.

از طرف دیگر جک یک حرفه ای بالغ و محتاط است.

اگر درست حدس زده اید، دست زدن به پشت خود را فراموش نکنید.

بله، طرز لباس پوشیدن شما نشان دهنده شخصیت شماست. به یاد داشته باشید، لباس مناسب ربطی به قیمت ندارد. یک لباس گران قیمت ممکن است برای شما خوب به نظر نرسد. قبل از بیرون آمدن، از خود بپرسید “آیا لباس به نظر من خوب است؟”، “آیا من طبق موقعیت لباس پوشیده ام؟” و غیره

هرگز لباس های تنگ و چسبان نپوشید . در مورد تناسب لباس بسیار خاص باشید. فردی با وزن معمولی سنگین‌تر با لباس بلند مشکی لاغر به نظر می‌رسد، در حالی که یک فرد لاغر با آستین‌های پف دار و لباس‌های شیک زیبا به نظر می‌رسد.

اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که می پوشید تمیز و مرتب باشد. فقط لباس ها را از کمد لباس بیرون نیاورید و بپوشید. لباس ها باید به درستی اتو شوند. قبل از بیرون آمدن کفش های خود را جلا دهید.

بدون نظر

پاسخ دهید