3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

راه هایی برای ایجاد ثروت برای خود، کسب و کارتان یا کارمندانتان

سرمایه گذاری شخصی
باربارا فریدبرگ یک کارشناس امور مالی و سرمایه گذاری، نویسنده و ناشر وب سایت است. ما این فرصت را داشتیم که با باربارا در مورد اسرار سرمایه گذاری شخصی، ایجاد ثروت و درآمدزایی صحبت کنیم.

چرا تصمیم گرفتید یک وبلاگ مالی شخصی راه اندازی کنید؟

انگیزه اولیه من برای اولین وبلاگم، BarbaraFriedbergPersonalFinance.com ، از یک ناشر بود. در حال خرید نسخه خطی کتاب مالی شخصی برای ناشران بودم. پاسخ‌های مثبتی به محتوا دریافت کردم، اما همه ناشران اعلام کردند که برای کارم به «مخاطب» نیاز دارم. بنابراین در سال 2010، وبلاگ را برای ایجاد یک پلتفرم برای کار خود راه اندازی کردم. از آن زمان تاکنون سه کتاب منتشر کرده ام.

از آنجایی که عنوان کتاب شما چگونه بدون برنده شدن در لاتاری ثروتمند شویم، می‌توانید منظورتان از «ثروتمند» چیست؟ یک فرد برای رسیدن به این هدف چقدر باید دانش مالی داشته باشد؟ Rich یک اصطلاح کاملا شخصی است. اگر در آمریکای میانه مقرون به صرفه زندگی می کنید و سلایق عجیب و غریبی ندارید، پس ثروتمند برای شما بسیار متفاوت از فردی است که در شیکاگو، نیویورک یا لس آنجلس زندگی می کند و خواهان خانه ای شیک، اتومبیل و غیره است. به طور کلی، اصول ثروت سازی بدون توجه به اهداف مالی خود کار کنید.

برای ثروتمند شدن به دانش مالی زیادی نیاز ندارید. شما باید اصول اولیه پول را بدانید، هزینه های خود را تعدیل کنید و سرمایه گذاری در صندوق های شاخص متنوع را شروع کنید. برای مثال، در کتابم یک تغییر ساده در سبک زندگی را نشان می‌دهم که می‌تواند بیش از 70000 دلار ایجاد کند. این کتاب مملو از نکات، بینش‌ها و استراتژی‌هایی است که به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید چگونه فقط برای آنچه برایتان مهم است پول خرج کنید و همچنین ثروت ایجاد کنید.

آیا این روزها گرایشی به سمت کارآفرینی، مشاغل جانبی و/یا افرادی که منابع درآمدی جایگزین پیدا می کنند، می بینید؟

روند افزایشی به سمت کارآفرینی و بسیاری از فرصت های از پیش ساخته شده برای کسب و کار جانبی وجود دارد. با ظهور Uber، TaskRabbit، Airbnb و اقتصاد اشتراک‌گذاری، فرصت‌هایی برای مصرف‌کنندگان به وجود آمده است تا کسب‌وکارهای جانبی خود را بر روی پلتفرم‌های آماده راه‌اندازی کنند. علاوه بر این، اینترنت راه اندازی کسب و کار خود را آسان می کند.

برخی از رایج ترین اشتباهات پس انداز یا سرمایه گذاری که امروزه از مردم می بینید چیست؟

  1. در انتظار شروع پس انداز یا سرمایه گذاری. زمان بیش از هر عامل دیگری به فرصتی برای ترکیب پول شما منجر می شود.
  2. فکر کردن به هزینه های کوچک مهم نیست. انجام می دهند. 5 دلار در روز به مدت 20 سال سرمایه گذاری کنید و 70000 دلار خواهید داشت (با فرض نرخ بازدهی 7٪ در ترکیب متنوعی از سهام و وجوه اوراق قرضه).

هنگامی که یک فرد اندکی پول پس انداز می کند، چقدر زود باید سرمایه گذاری آن را آغاز کند؟

او در ابتدا باید چه نوع سرمایه گذاری هایی را هدف قرار دهد؟

ابتدا بدهی با نرخ بهره بالا را پرداخت کنید. اگر 15 درصد از بدهی کارت اعتباری را می پردازید، پس درآمد 7 درصدی در حساب سرمایه گذاری خود به این معنی است که همچنان در حال از دست دادن پول هستید. من صندوق های شاخص کم کارمزد و متنوع مانند صندوق شاخص کل بورس را توصیه می کنم. همچنین بسیاری از مشاوران روبوی کم هزینه مانند Wealthfront، Betterment و Wise Banyan وجود دارند که برای سرمایه گذاران مبتدی عالی هستند.

آیا تکنیک‌ها و توصیه‌هایی که به افراد درباره جمع‌آوری ثروت می‌دهید در مورد صاحبان مشاغل کوچک نیز صدق می‌کند؟

  • آره!

چگونه مدیران و رهبران شرکت می توانند کارکنان را در مورد ارزش و اهمیت پس انداز پول و/یا سرمایه گذاری آن در یک شرکت 401K یا حساب مشابه متقاعد کنند؟ بسیاری از شرکت ها به طور خودکار کارمندان جدید را در طرح 401 (k) شرکت ثبت نام می کنند. این برای کمک به کارگران برای ایجاد صندوق بازنشستگی عالی است. اگر کارمند نمی خواهد شرکت کند باید انصراف دهد.

یکی از کارهایی را که یک فرد می تواند امروز انجام دهد تا شروع به افزایش ثروت خود کند نام ببرید

دو تا چطور؟

  1. در حساب بازنشستگی محل کار خود ثبت نام کنید. یک صندوق تاریخ هدف یا صندوق های شاخص کم کارمزد را انتخاب کنید.
  2. با یک کارگزار تخفیف حساب باز کنید. شواب حداقل آستانه پایینی برای سرمایه گذاران جدید دارد. یک انتقال خودکار از حساب چک یا پس انداز خود به حساب کارگزاری سرمایه گذاری تنظیم کنید. با این پول سهام صندوق های شاخص را بخرید.

متوجه خواهید شد که با خودکارسازی سرمایه گذاری، پول را از دست نخواهید داد یا وسوسه نمی شوید که آن را خرج کنید. این بهترین عادت ثروت‌سازی است!

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =