4 قانون برای پیگیری فروش که واقعاً با مشتریان ارتباط برقرار می کند

4 قانون برای پیگیری فروش که واقعاً با مشتریان ارتباط برقرار می کند

 

4 قانون برای پیگیری فروش که واقعاً با مشتریان ارتباط برقرار می کند

دست در دست گرفتن تلفن هوشمند با پیام جدید

چرخیدن به اطراف برای تماس با مشتریان فروش خود می تواند زمانی که برای اولین بار فروش را شروع می کنید هیجان انگیز باشد، اما پس از مدتی روند پیگیری فروش می تواند تا حدودی کهنه به نظر برسد.

با این حال، این فقط فروشنده نیست که احساس می‌کند در بلاتکلیفی گیر کرده است – مشتریان می‌توانند یک تشکر خشک یا ایمیل عمومی را از یک مایل دورتر احساس کنند. به همین دلیل است که تلاش برای یادآوری‌های فردی می‌تواند به شما کمک کند از سر و صدا متمایز شوید و در فروش برتری داشته باشید.

1. شخصی و قابل اعتماد باشید

بدون ارتباط شخصی با مشتریان شما، آنها احتمالا شما را قابل تعویض خواهند یافت. در دنیای در حال گسترش کسب و کار، تبدیل از یک رابطه فروش به رابطه دیگر بسیار آسان شده است. نکته دیگری که به این مشکل اضافه می‌شود این واقعیت است که امروزه راه‌های زیادی برای اجتناب از مکالمه وجود دارد که به نظر می‌رسد شانس کمی برای ایجاد روابط قوی با مشتریان خود دارید.

ایمیل ها بدون یک نگاه حذف می شوند و پیام های پست صوتی در زمان گوش دادن نادیده گرفته می شوند یا عملا فراموش می شوند. به همین دلیل است که یادآوری فردی فرصتی برای شماست تا بی اعتمادی اولیه ای را که تقریباً با هر فرد جدیدی که ملاقات می کنید پیدا کنید، از بین ببرید.

2. زیاد به اتوماسیون تکیه نکنید

ارسال ایمیل های خودکار بدون شک مفید است. در حالی که هنوز از تاکتیک آزمایش شده و واقعی تکرار استفاده می کنید، زمان بیشتری را در روز آزاد می کند. اما خودکار کردن روز شما به عنوان یک فروشنده بسیار دشوار می شود، زیرا هر چه بیشتر از کاری که انجام می دهید دور شوید، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتری به این روش برخورد کند.

وقتی در مورد آنچه ارسال می‌کنید آگاه هستید – حتی اگر از یک الگو برای کمک زبان استفاده می‌کنید – می‌توانید مشارکت خود را در حساب و در نتیجه انگیزه‌ای که برای موفقیت با آن دارید افزایش دهید.

3. برای ایجاد ایمیل های قانع کننده وقت بگذارید

در محدوده خود کار کنید. بهترین کار شما این است که نکات کلیدی را که مشتری در تعامل به دنبال آن است، شناسایی کنید. به عنوان مثال، اگر بودجه عامل محرک پشت تردید است، پس مستقیماً به این موضوع بپردازید. موضوع ایمیل خود را پررنگ کنید، اما به یاد داشته باشید که عباراتی مانند “از دست ندهید” تا حدودی رایج شده اند و به راحتی قابل چشم پوشی هستند. تا حد امکان دقیق باشید و در عین حال مختصر باشید.

 

در متن ایمیل خود، اگر تفاوت شرکت شما با یک رقیب است، یک مزیت کلیدی را که نسبت به «دیگر افراد» دارید ذکر کنید. استراتژی های تحقق خود را مطرح کنید، زیرا بیش از 75 درصد از خریداران این را بسیار مهم ارزیابی می کنند. و همیشه از یک فراخوان قوی برخوردار باشید. از سرصفحه‌ها و گرافیک‌هایی استفاده کنید که نظر شما را نشان می‌دهند، و از فشار دادن کمی مرزها در مورد جمله‌بندی نترسید – به‌ویژه اگر با مشتری سروکار دارید که خود را به عنوان یک «آستین بالا زده» می‌بالد. از شخص

4. به زمان بندی ارتباطات خود توجه کنید

زمان‌بندی در اینجا واقعاً مهم است، بنابراین اگر روح شما به شما می‌گوید به جای عقب‌نشینی از فرصت‌ها استفاده کنید، بهتر است گوش کنید. در همین راستا، اطمینان حاصل کنید که برقراری ارتباط با مشتری بر اساس برنامه زمانی آنها کار می کند. چه به این معنی باشد که روال خود را تنظیم کنید یا صرفاً در هنگام ارسال یادآوری هوشمندتر باشید، آگاهی از زمان دیگران می تواند برای نتیجه شما معجزه کند.

به عنوان مثال، ایمیلی که در پایان روز ارسال می‌شود ممکن است نادیده گرفته شود و بعداً در زیر کوهی از ایمیل‌های صبحگاهی که وارد می‌شوند، دفن شود. تماس تلفنی دریافتی در ساعت ناهار را می‌توان به راحتی در عرض چند لحظه نادیده گرفت و فراموش کرد. به یاد داشته باشید که پیام ها باید همیشه برای شخصی که با او تماس می گیرید شخصی سازی شود، در حالی که هر اطلاعاتی که در مورد محصولات خود منتقل می کنید باید ثابت بماند.

پیگیری فروش فردی به شما برتری می دهد

یادآوری های فردی می تواند به تثبیت اطلاعات مربوط به محصولات شما در ذهن مشتری کمک کند، حتی اگر هنوز آماده خرید نباشد. نکته کلیدی ارائه اطلاعاتی است که بیشترین ارتباط را با مشتری بالقوه دارد. از  آنجایی که 82 درصد از تصمیم گیرندگان  می گویند که نمایندگان فروش آماده به نظر نمی رسند، صرفاً آماده بودن می تواند مزیت رقابتی بزرگی به شما بدهد.

پس از تکمیل فروش، یک فروشنده باید از این موفقیت به عنوان وسیله ای برای تضمین فروش بعدی استفاده کند. استفاده از یادآورهای شخصی سازی شده به عنوان پیگیری فروش باعث می شود شما در هر کسب و کاری سرمایه گذاری بیشتری کنید و به شما کمک می کند تا نیازهای مشتریان را دقیقا مشخص کنید.

با کوشا ماندن در مورد تنظیم یادآورها و ادامه دادن به ارائه محتوای مفید و مرتبط به مشتریان، شروع به تثبیت خود به عنوان یک ثابت در تجارت آنها خواهید کرد. هرچه مشتریان بیشتر برای خدمات به موقع به شما تکیه کنند، بیشتر خواهید دید که این مزایا مستمر به فروش بیشتر می رسد.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

16 − پانزده =