5 روشی که یک مربی با تجربه رهبری بازدهی سرمایه را برای شما و کسب و کار شما به ارمغان می آورد

4 کاری که می توانید برای تقویت حفظ استعداد انجام دهید

مربیان رهبری با تجربه و تاکتیک‌های نتیجه‌محور به صاحبان مشاغل، مدیران اجرایی، مدیران و حتی همه اعضای تیم – علاوه بر کسب و کار و فرآیندهای شرکت به طور کلی، سود می‌رسانند.

اول، مهم است که مربی رهبری مخاطبان خود را بشناسد و بر اساس آن برای دستیابی به اهداف نهایی که شرکت یا حرفه ای به دنبال آن است، برنامه ریزی کند.

دوم، یادآوری این نکته مهم است که مخاطب باید تعهد، تلاش و منابع لازم را برای اجرای آنچه از مربی رهبری در طول جلسات آموزشی آموخته است، به کار گیرد.

در اینجا 5 روشی وجود دارد که مربیان رهبری می توانند موثر باشند:

1. برای مخاطبان خود از قبل برنامه ریزی کنید

یکی از مهم‌ترین جنبه‌هایی که باید قبل از برنامه‌ریزی یک نشست رهبری در نظر گرفت، مخاطبان و اهداف و مقاصد آن مخاطب خاص است. ضروری است که اهداف و نکات نهایی برای مخاطب در ابتدای نشست به وضوح بیان شود، بنابراین مخاطب از دستور کار و آنچه انتظار دارد آگاه باشد.

همچنین در اینجا مهم است که مواردی را بیان کنید که نیاز به بهبود در داخل شرکت به طور کلی یا در بخش های رهبری دارند تا به شرکت کمک کند تا به سمت سطوح جدیدی از موفقیت حرکت کند.

2. منابع حرفه ای در صورت تقاضا در دسترس داشته باشید

در حالی که بسیاری از مربیان رهبری معمولاً بر اساس دانش و تجربیات گذشته خود به تنهایی جلساتی را برگزار می کنند، برای مربیان عادی است که اعضای تیم دیگری در قلمرو حرفه ای داشته باشند که می توانند به سؤالات در زمینه های خاص کمک کنند.

به همین دلیل بسیار مهم است که اعضای تیم مناسب در محل عقب نشینی یا در صورت لزوم برای یک کنفرانس ویدیویی برای موضوعات خاص در دسترس باشند.

3. محیطی جذاب و چالش برانگیز ایجاد کنید

اگر یک مربی رهبری صرفاً بهترین شیوه‌ها و عادت‌هایی را که منجر به رهبری موفق می‌شود، موعظه کند، به احتمال زیاد به مخاطب نمی‌چسبد. مهم است که خلوت را جذاب و تعاملی نگه دارید، در حالی که حتی سوالات و پاسخ های چالش برانگیز و پاداش دهنده را ارائه دهید.

4. آماده کردن غذای واضح برای مخاطب

در پایان روز، هدف اصلی یک عقب نشینی رهبری این است که به مخاطبان پیشنهادات واقعی ارائه دهد که آنها بتوانند در برنامه های روزمره خود پیاده کنند تا شرکت را به سطوح جدیدی از موفقیت سوق دهند، علاوه بر آن مسیرهای شغلی خود را رشد دهند. .

خواه این به معنای ارائه منابع یا منابع مکتوب، ضبط‌شده از عقب‌نشینی رهبری، یا سایر اشکال مواد اولیه باشد، ارائه مطالب مبتنی بر نتایج به مخاطبان برای استفاده در مسیرهای شغلی آینده و رشد شرکت بسیار مهم است.

5. حتما پیگیری کنید

یکی از تنها راه هایی که در آن عقب نشینی رهبری سودمند خواهد بود این است که مخاطب درس ها را جدی بگیرد. اگر رهبران این تاکتیک‌ها، تکنیک‌ها و عادت‌ها را در برنامه‌های روزانه خود پیاده کنند، می‌توانید انتظار داشته باشید که نتایج واقعی را ببینید.

داشتن یک مربی حرفه ای رهبری که می تواند شما را در مسیر درست برای کسب و کار بیشتر و بازگشت سرمایه قابل اندازه گیری راهنمایی کند، بخش مهمی از رشد و توسعه یک کسب و کار است.

بدون نظر

پاسخ دهید