چگونه رویداد اصلی خود را تقویت کنیم

4 کاری که می توانید برای تقویت حفظ استعداد انجام دهید

رویدادهای کلیدی منابع بسیار خوبی برای متحد کردن تیم‌ها و ارتقای اطلاعات ارزشمند هستند که می‌توانند با انگیزه، بینش ارزشمند و تکنیک‌های کسب‌وکار مبتنی بر موفقیت، حرفه‌ای‌ها و شرکت‌ها را به سطح بعدی برسانند.

در حالی که COVID-19 جهان را تا حدی تغییر داده است، رویدادهای سخنران اصلی هنوز از طریق نرم افزارهای مجازی مانند Zoom و Google Hangouts بسیار اتفاق می افتد.

قبل از اینکه در یک رویداد اصلی شرکت کنید، ضروری است که کل رویداد را برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که مخاطب درگیر است و احساس می کند که در یک تجربه مثبت و نتیجه محور نشسته است.

فرآیند برنامه ریزی باید به محض اینکه پذیرفتید که سخنران اصلی تیمی از مدیران، شرکت ها یا هر نوع مخاطب دیگری باشید، شروع شود. این برنامه ریزی هم مسئولیت سخنران اصلی و هم فردی است که برای رویداد برنامه ریزی می کند.

در اینجا چند راه برای اطمینان از موفقیت رویداد سخنران اصلی شما برای مخاطبان وجود دارد:

 

مکانی را که مناسب رویداد خاص شما است، تحقیق و رزرو کنید.

انتخاب مکان مناسب برای رویداد شما برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن تجربه برای مخاطبان ضروری است. شما می خواهید مطمئن شوید که اندازه مناسبی را برای مخاطبانی که انتظار دارید در آن شرکت کنید، داشته باشید، علاوه بر این که بسته به مدت زمان برگزاری رویداد، تنقلات یا نوشیدنی میل کنید. مکان‌هایی را جستجو کنید که در گذشته رویدادهایی مشابه شما داشته‌اند تا مطمئن شوید که به اندازه کافی جادار هستند و مکان مؤثری برای رویداد خاص خواهند بود.

اطمینان حاصل کنید که فناوری‌هایی مانند میکروفون، اشتراک‌گذاری صفحه و غیره در دسترس هستند. همچنین مطمئن شوید که نورپردازی مناسب است تا مخاطب بتواند ارائه را به وضوح مشاهده کند.

 

مطمئن شوید که یک وب سایت یا صفحه رویداد برای پیگیری افرادی که قصد شرکت در رویداد را دارند، دارید.

برای اطمینان از اینکه می‌توانید شرکت‌کنندگان را برای رویداد پیگیری کنید، داشتن یک وب‌سایت یا وب‌سایت رویداد مهم است که در آن کاربران بتوانند برای اطمینان از وجود صندلی کافی، پاسخ دهند. علاوه بر این، تبلیغ این وب سایت از طریق تاکتیک های بازاریابی دیجیتال مانند بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، رسانه های اجتماعی و کمپین های پرداخت به ازای کلیک (PPC) بسیار مهم است.

همچنین به ایجاد چند پست وبلاگ در مورد موضوع رویداد و آنچه که رویداد پوشش می دهد کمک می کند تا به شرکت کنندگان کمک کند بدانند چه انتظاری دارند.

 

از رسانه های اجتماعی و سایر اشکال بازاریابی دیجیتال برای تبلیغ رویداد خود استفاده کنید.

رسانه های اجتماعی می توانند یک ابزار بازاریابی باورنکردنی برای تبلیغ یک رویداد سخنران اصلی باشند. علاوه بر سایر کمپین‌های بازاریابی دیجیتال مانند Google Ads، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و پست‌های ارگانیک واقعاً می‌توانند از طریق هدف قرار دادن مخاطبان مناسبی که می‌خواهید در رویداد سخنران شرکت کنند، به ترویج رویداد کمک کنند. می توانید از پلتفرم هایی مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب، اینستاگرام و سایر پلتفرم های اجتماعی برای تبلیغ این رویداد استفاده کنید.

 

ایمیل مارکتینگ به لیست داخلی مشتریان، مشتریان یا کارمندان شما می تواند کمک قابل توجهی به حضور شما کند.

اگر یک لیست ایمیل داخلی دارید، ارسال یک خبرنامه حاوی اطلاعات رویداد و نحوه پاسخگویی به رویداد مفید است. بازاریابی ایمیلی می تواند در دستیابی به مخاطب هدف مناسب برای شرکت در رویداد سخنران اصلی که برای جمعیت مربوطه برگزار می کنید بسیار مؤثر باشد.

شما باید اطلاعاتی در مورد سخنران اصلی، موضوع مورد بحث، نکات اولیه و اهداف کلی رویداد را در خبرنامه های ایمیل قرار دهید.

 

افراد با نفوذی را که برای مخاطبانی که می خواهند در این رویداد شرکت کنند مناسب هستند، شناسایی کنید.

اگر افراد با نفوذی در صنعت مرتبط با سخنرانی اصلی هستند، باید تحقیق کنید و با این افراد تماس بگیرید و دعوت نامه ای برای رویداد ارسال کنید. این افراد می توانند رویداد را از طریق کانال های رسانه های اجتماعی و وب سایت های خود تبلیغ کنند تا دنبال کنندگان مربوطه خود را برای شرکت در رویداد تشویق کنند.

در نتیجه، مزایای یک سخنرانی کلیدی موثر می‌تواند سودمند باشد اگر برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته باشد، ارتقای استثنایی در کار باشد، و اجرای سخنران مطمئن، جذاب، انگیزه‌بخش و آموزنده باشد.

بدون نظر

پاسخ دهید