6 نکته برای رهبری موفقیت محور

4 کاری که می توانید برای تقویت حفظ استعداد انجام دهید

رهبری مبتنی بر موفقیت باید هدفی قوی داشته باشد تا اثربخش باشد. پول درآوردن عالی است، اما برای رسیدن به موفقیت واقعی، هدف بزرگتر باید تمرکز داشته باشد. آیا به مردم کمک می کنید؟ آیا چیزی جدید و نوآورانه خلق می کنید؟ آیا تغییرات مثبتی را در جهان به ارمغان می آورید؟ اینها همان سوالاتی است که رهبران برای رشد باید از خود بپرسند.

سپس این هدف به عنوان سنگ بنای کسب و کار شما عمل می کند. رهبر موفق می تواند این هدف را با سایر اعضای سازمان ارتباط برقرار کند و سطح بالایی از “خرید در” ایجاد کند. زمانی که رهبران و تیم هایشان به هدف اصلی متعهد باشند و به آن ایمان داشته باشند، موفقیت اجتناب ناپذیر است.

در اینجا 6 نکته وجود دارد که می تواند برای رهبران موفقیت محور مفید باشد:

آنچه شما را در صبح بیدار می کند را پیدا کنید

آنچه برای شما مهم است را تعیین کنید. به هر چیزی که هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید فکر می کنید، معمولاً همان چیزی است که به آن علاقه دارید. راهی پیدا کنید تا این را به هدف خود تبدیل کنید. این بهترین کاری خواهد بود که می توانید انجام دهید.

تصمیمات هدفمند بگیرید

به عنوان رهبر یک سازمان، تصمیمات زیادی باید گرفته شود. بسیاری از اوقات انتخاب سنتی آسان است، اما باید مطمئن شوید که با هدف شما همسو است وگرنه در نهایت کل فرهنگی که می‌خواهید بسازید از بین می‌رود. حتی اگر به نظر می رسد که هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد، فقط به یاد داشته باشید، شما همیشه یک انتخاب دارید.

اهداف خرد تیم را پیدا کنید

هر تیمی باید هدف خاص خود را داشته باشد که بتواند از آن پشت سر بگذارد و انگیزه استفاده از آن را برای تولید نتیجه داشته باشد. این اهداف خرد نسبی هدف اصلی هستند. هنگامی که یک تیم می تواند بداند چرا وجود دارد، انگیزه جدیدی دریافت می کند که موفقیت بالایی را به همراه دارد. این به نوبه خود باعث موفقیت می شود.

با حملات هدف خود مبارزه کنید

به یاد داشته باشید، این هدف همه چیز است. شما نمی توانید اجازه دهید نظرات یا نفوذ دیگران در هدف شما نفوذ کند. همه دید شما را نخواهند دید و این اشکالی ندارد. همانطور که مناسب است حرکت کنید.

به جای گرفتن تمرکز را به بخشش تغییر دهید

هر هدف واقعی در ارائه ارزش برای افراد دیگر برتری دارد. وقتی با آن معتبر باشید، موفقیت شخصی به دست خواهد آمد و پاداش بیشتری خواهد داشت.

از شکست برای بهتر شدن استفاده کنید

رهبران هدفمند شکست را به عنوان یک پله می بینند. آنها آن را به عنوان یک عقب نشینی نمی بینند، بلکه بیشتر آن را به عنوان یک شناسه منطقه ای در حال بهبود می دانند. آنها از شکست استقبال می کنند زیرا نشان می دهد که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نه.

بدون نظر

پاسخ دهید