مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز

مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز اثر هالی ریزم هانا به ما نشان می دهد که چگونه همه ما می توانیم زمان خود را به طور موثر مدیریت کنیم و در زندگی خود برتر باشیم. با استفاده از روش های ذکر شده در کتاب می توان زندگی را پربارتر کرد و تغییرات بهتری در زندگی ایجاد کرد. فقط خلاصه این کتاب عالی را بخوانید و زمان بیشتری در اختیار داشته باشید.

آیا اغلب به کمک نیاز دارید؟ آیا مدیریت زمان تنها چیزی است که می خواهید یاد بگیرید تا یک زندگی بدون استرس داشته باشید؟ آیا می خواهید برتر باشید، سازنده تر و موثرتر باشید و تغییرات بهتری در زندگی خود ایجاد کنید؟

پرسش‌های مرتبط با مدیریت تمام وقت شما در اینجا پاسخ داده می‌شود، زیرا ما در اینجا با خلاصه‌ای از کتاب « مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز » نوشته هالی ریزم هانا هستیم .

کتاب “مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز” به ما می گوید که چگونه در روز تنها در 20 دقیقه زمان خود را مدیریت کنیم. پس بیایید این خلاصه را با یک داستان شروع کنیم.

یک استاد فلسفه یک ظرف بزرگ و خالی سس مایونز را برداشت و آن را با سنگ هایی به قطر حدود 2 اینچ پر کرد.

سپس از دانش آموزان پرسید که آیا کوزه پر است؟ پاسخ مثبت بود. بنابراین پروفسور دوباره جعبه ای از سنگریزه ها را برداشت و آنها را در گلدان گذاشت.

او به آرامی شیشه را تکان داد. سنگریزه ها به فضای باز بین صخره ها غلتیدند.

او دوباره پرسید که آیا کوزه پر است؟ و پاسخ مثبت بود. پروفسور جعبه شنی را برداشت و در قابلمه گذاشت.

همه چیز پر از شن است. او دوباره پرسید که آیا کوزه پر است؟ همه با هم “بله” گفتند. پروفسور در حالی که این کوزه را نمایانگر زندگی خود می دانست، گفت: اکنون. سنگ – خانواده، شریک زندگی، سلامتی و فرزندان شما برای همیشه برای زندگی شما ضروری هستند.

سنگریزه ها مانند شغل، خانه و ماشین شما چیزهای دیگری هستند که اهمیت دارند. ماسه همه چیز کوچکی است.

«اگر ابتدا ماسه را بگذارید،» پس «هیچ جایی برای سنگریزه یا سنگ وجود ندارد. در زندگی شما هم همین اتفاق می افتد.

اگر تمام وقت و انرژی خود را صرف چیزهای کوچک کنید، آن چیزها را ندارید. ” هرگز فضایی برای چیزهایی که برای شما مهم است وجود نخواهد داشت.

و برای یادگیری استفاده صحیح از زمان، بهترین کار این است که مدیریت زمان داشته باشید که در این کتاب با آن آشنا خواهیم شد.

بسیاری از چیزهایی که باید یاد بگیرید برای مدیریت زمان خود وقت گیر نیست. از 20 دقیقه مدیریت زمان در روز برای بهبود زندگی خود استفاده کنید.

همچنین، می‌دانید چگونه جلوی همه چیزهای کوچکی را بگیرید که نمی‌دانستید زمان زیادی را برای آن‌ها تلف می‌کنید. پس بیایید شروع به دانستن آن کنیم.

برای درک بهتر کتاب، این کتاب را به صورت جداگانه در 6 فصل بررسی می کنیم. پس بیایید شروع کنیم.

فصل 1: مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز

در 20 دقیقه در روز یک راهنمای شخصی برای خلق زندگی ای است که تا به حال آرزویش را داشتید.

این کتاب در مورد استراتژی های مدیریت زمان سریع و آسان می گوید. همچنین، نویسنده از طریق این کتاب، نکات و ترفندهای زیادی را به اشتراک می گذارد تا به ما کمک کند تا مهارت بیشتری پیدا کنیم و از ابزارهای دیجیتال استفاده کنیم.

صفحه‌آرایی کتاب به دلیل وجود بخش اجرا و تکرار جذاب است.

این کتاب ابزارها و منابع زیادی را مورد بحث قرار می دهد تا به ما کمک کند بهره وری بیشتری داشته باشیم. هالی ریس هانا کتاب ها و مقالات زیادی برای مدیریت زمان خواند.

او همچنین با تقویم ها، برنامه ریزان و ابزارهای بهره وری آنلاین آزمایش کرده است. و در حین انجام همه این کارها، متوجه شد که چه چیزی برای او مفید است و چه چیزی نه.

از طریق این آزمایش، او سیستمی را پیدا کرد که او را قادر می‌سازد تا شفافیت را به دست آورد و رویه‌ها را مرتب کند تا در زمان کمتری کار بیشتری انجام دهد.

مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز

نویسنده در مورد یک ابزار مدیریت زمان موثر گفته است که به او اجازه می دهد کمتر کار کند و در زمان آزاد بیشتر درآمد بیشتری کسب کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از زمان و تلاش خود برای ایجاد عادات جدید و استفاده از استراتژی های جدید استفاده کنید. وقتی سعی می کنید الگوها، شیوه ها و رفتارهای قدیمی را تغییر دهید، می تواند باعث ناراحتی شما شود.

اما اگر به طور مداوم با آن کار کنید، می توانید تغییرات قابل توجهی را در زندگی خود به سرعت مشاهده کنید.

و برای اینکه همه اینها درست باشد، روند ارائه شده در کتاب را به طور کامل دنبال کنید. بهترین سیستم مدیریت زمان، سیستمی است که برای شما کار می کند. در مورد بهره وری، هیچ “یک شکل مناسب برای همه” وجود ندارد.

 1. برای اینکه بیشترین بهره وری را داشته باشید، اولین بار که از خواب بیدار می شوید ایمیل خود را چک نکنید. در عوض، باید مهمترین پروژه های خود را اولویت بندی کنید و صبح ها کار کنید و زمانی که بیشترین بهره وری را دارید شروع به کار روی آنها کنید. هشدارهای خودکار را در دستگاه خود خاموش کنید، زیرا می توانند حواس شما را از انجام کار منحرف کنند. همچنین می توانید هنگام کار گوشی خود را روشن بگذارید.
 2. ایمیل خود را با استفاده از پوشه ها سازماندهی کنید. این کاری است که باید انجام دهید. و برای ایمیل هایی که همیشه ارسال می کنید، الگوهایی ایجاد کنید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.
 3. در نهایت، اهداف روزانه را تعیین کنید و از تکنیک های قفل شده در زمان برای رسیدن به آنها استفاده کنید.

فناوری قفل زمان به شما این امکان را می دهد که بدانید روزانه چقدر زمان برای انجام هر کار دارید. اگر فعالیتی نمی تواند در یک بلوک قرار بگیرد، آن را برون سپاری کنید یا دوباره آن را اولویت بندی کنید.

برای شروع کار با زمان قفل، یک لیست کارهای اولویت دار ایجاد کنید. و آن چیزها یا وظایفی را که برای شما مهم هستند، بگنجانید. نویسنده ترجیح می دهد از زمان های 30 دقیقه ای استفاده کند.

بلوک های 30 دقیقه ای زمان

شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید؛ برای پر کردن هر بلوک 30 دقیقه ای با وظایف، قرار ملاقات ها و کارهای مهم روز.

شروع به کار بر روی بزرگترین اولویت های خود کنید. کارها معمولاً بیشتر از آنچه فکر می کنید طول می کشد. بنابراین به زمان صرف شده برای انجام یک فعالیت اهمیت بیشتری بدهید.

برای انجام کار خود برنامه زمانی آماده کنید. و وقتی برنامه ای برای انجام هر کاری دارید، می دانید که برای انجام هر کاری چقدر زمان می توانید اختصاص دهید.

برای بهره وری بیشتر، اعلان های فشار را از همه ابزارهای خود خاموش کنید، که وقفه ها را به حداقل می رساند. همچنین برای خود محدودیت هایی در نظر بگیرید. به خانواده و دوستان بگویید که اگر در خانه هستید و در حین انجام کارهایتان، نباید مزاحم شما شوند. و وقتی آنجا هستید، به آنها بگویید که می توانند با شما تماس بگیرند.

زمان را ثبت کنید تا ببینید چقدر زمان صرف ایمیل، رسانه های اجتماعی و غیره می کنید. ممکن است از آنچه پیدا می کنید شوکه شوید.

کجا می توانید زمان تلف شده هر هفته در یک پروژه مهم را دوباره به دست آورید؟

هوشمندانه

جای تعجب نیست که این کتاب شامل تعیین اهداف و ارجاع به اهداف SMART – خاص، قابل اندازه گیری، دست یافتنی، مرتبط و به موقع است.

اگر وقت خود را برای چیزهای بیهوده تلف می کنید، باید بیشترین زمان خود را مدیریت کنید. بنابراین به جای هدر دادن وقت خود در مهمانی ها، پیمایش و مسافرت – به گروهی بپیوندید که می تواند به شما در حرکت به جلو کمک کند.

به ثروتمندترین و سالم‌ترین باشگاهی بپیوندید که به شما در رسیدن به اهداف هوشمندانه‌تان کمک می‌کند: هوشمند، قابل اندازه‌گیری، قابل دستیابی، مدبر، و به موقع زیرا به شما می‌گوید می‌توانید بیش از آنچه فکر می‌کنید به انجام برسانید.

پس اهداف بزرگی را تعیین کنید و کارهای لازم را برای رسیدن به آنها انجام دهید. با طرح خود شروع کنید.

یک چیز این است که شما باید کارهای لازم را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید. و برای نجات آن از حواس پرتی، اهداف خود را به بلوک زمانی خود اضافه کنید.

برایان موران در The 12 Week Year گفت که از این استراتژی برای رسیدن به بسیاری از اهداف خود استفاده کرده است. او در 12 هفته بیشتر از دیگران در 12 ماه کار می کند. بنابراین شروع به تهیه لیستی از کارهای ضروری خود کنید – یک بلوک زمانی برای آنها تعیین کنید.

فصل 2: ​​5 مرحله برای سازماندهی لیست کارهای خود

کتاب مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز

برای انجام کارهایمان باید فهرستی از کارها تهیه کنیم. این می تواند به دلایل زیادی باشد. اما بزرگترین دلیل این امر نیاز به مدیریت زمان بیشتر است.

اگر شما نیز برای انجام کار خود به زمان بیشتری نیاز دارید، برای شروع یادگیری مدیریت زمان خود، فهرستی از کارهای خود تهیه کنید و این پنج مرحله ضروری را برای سازماندهی فهرست کارهای خود دنبال کنید:

مرحله 1. تمام کارهای مهم خود را روی کاغذ بنویسید. اگر همه آن چیزها را در ذهن خود نگه داشته اید، آنها را یادداشت کرده و از ذهن خود پاک کنید – هر برنامه ریز یا دفترچه ای. کار، قرارها و تعهدات خود را یادداشت کنید.

مرحله 2. اکنون تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مهم است و چه کاری را می توانید بعدا تکمیل کنید. لیست خود را به دو ستون تقسیم کنید. در یک ستون، آنچه را که امروز باید انجام دهید، بنویسید و در یک ستون، توجه داشته باشید که چه کارهایی را می توان به فردا موکول کرد.

مرحله 3. وظایف مربوط به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را در لیست کارهای خود قرار دهید. و با این، اهداف شخصی شما. مراحل مورد نیاز برای تکمیل Give را اولویت بندی کنید.

مرحله 4. یک محدودیت زمانی تعیین کنید. کارهایی را که باید فوراً انجام دهید، تکمیل کنید. در وقت و کار عملی ارزشمند خود صرفه جویی کنید. مطالعات را مرور کنید که بعدا می توانید انجام دهید. پس از مدتی، عملکردهایی را که لازم نیست حذف کنید.

مرحله 5. ایجاد یک برنامه زمان بندی شده: – مهم ترین وظایف خود را به بلوک های زمانی در برنامه ریز یا تقویم خود اضافه کنید. با ارزش ترین چیزها را اضافه کنید زیرا می توانند تغییرات بزرگی در زندگی شما ایجاد کنند.

هنگام تهیه لیست کارهای خود، به یاد داشته باشید که فقط مهمترین وظایف خود را انتخاب کنید. فقط در این صورت می توانید یاد بگیرید که کار خود را به موقع انجام دهید.

پس از ایجاد فهرست کارها، روی انجام کارکردهای ضروری تمرکز کنید. وقتی شروع به اتمام کار خود در زمان مقرر کردید، با گذشت زمان، می توانید یاد بگیرید که تمام وقت خود را مدیریت کنید.

استفاده درست از آن به شما امکان می دهد تا روی بهبود زندگی خود تمرکز کنید، بنابراین از همین امروز شروع به تهیه لیست کارهایی کنید.

فصل سوم: جلسات

همه شما ممکن است در جلسات زیادی در دفتر خود شرکت کنید. اما آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا این جلسات هر بار ثابت نمی شود که کارگر باشند یا چرا مردم بارها در جلسات خسته می شوند؟

همچنین اغلب اتفاق می افتد که جلسات در زمان مشخص خود شروع نمی شوند. و حتی پس از تلاش زیاد، نتیجه خوبی حاصل نمی شود.

خلاصه مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز

بله، همه اینها اتفاق می افتد و بزرگترین دلیل آن عدم مدیریت زمان است. اغلب جلسات به دلیل عدم مدیریت زمان موفق نمی شوند و حتی بسیاری از افراد نمی توانند در جلسه شرکت کنند. بنابراین به ما اطلاع دهید که چگونه زمان را برای برگزاری جلسات مدیریت کنیم.

به یاد داشته باشید که مدیریت زمان سیستمی است که به شما کمک می کند در تمام جنبه های زندگی خود پیشرفت کنید.

اگر به این به عنوان مثال نگاه کنید، یکی از آنها این است که وقتی در حال خواندن کتابی در مورد موضوعی هستید که به آن علاقه دارید، و جدا از این کتاب های زیادی خوانده اید، پس آنچه از قبل می دانید، وقت خود را برای آن تلف نکنید.

فقط به خودت ایمان داشته باش و به چیزی که میخوای میرسی. به طور کلی، زمان آن فرا رسیده است که به سمت یادگیری اطلاعات جدید برویم. برای یادگیری مدیریت زمان برای برگزاری جلسات می توانید از این سه قانون ساده استفاده کنید:

قانون 1: حواس پرتی دیگران نباشید. بسیاری از مردم دیر به جلسه می آیند و مزاحم همه اعضا می شوند – و انجام این کار برای بقیه افراد مناسب نیست. به دلیل حواس پرتی، ممکن است بیش از حد انتظار زمان ببرد و در چنین شرایطی افراد به جای ساکت نشستن، جلسه را با نمایشنامه خود قطع می کنند. پس از انجام این کار خودداری کنید و زمانی که دیر رسیدید آرامش خود را حفظ کنید.

قانون 2: آماده باشید که زودتر برسید، تلفن خود را کنار بگذارید، فعالانه گوش دهید و در مکالمه شرکت کنید. اگر نیاز به بررسی اسناد دارید، مطمئن باشید که این کار را انجام داده اید و آماده بحث هستید. شرکت همه در جلسه، جلسه را بسیار جذاب‌تر می‌کند، که از طریق آن نتایج خوب جلسه شروع می‌شود. بنابراین فعالانه گوش دهید و در گفتگو شرکت کنید.

قانون 3: انرژی مثبت را به اتاق بیاورید. مسری است و تأثیر فوق العاده ای بر دیگران دارد. دریابید که چگونه خود را در مقابل همه نشان می دهید. از انرژی مثبت خود برای آگاه کردن مردم استفاده کنید.

زمان را بررسی کنید تا به افراد اطلاع دهید چقدر زمان تا پایان جلسه باقی مانده است. اگر مجبورید جلسه را اداره کنید، با ایمیلی پیگیری کنید تا تکرار کنید چه کسی چه کاری و برای چه مدت انجام خواهد داد. همچنین با استفاده از سه قانون آسانی که امروز ذکر شد، قرار ملاقات خود را بهبود بخشید.

فصل 4: یک لیست «توقف انجام دادن» ایجاد کنید

تا به حال یاد گرفته ایم که چگونه لیست کارهای خود را سازماندهی کنیم و زمان برگزاری جلسات خود را مدیریت کنیم. اکنون که لیستی را آماده کرده ایم کارهای مهم خود را انجام دهید، سپس در کنار کار، به سرعت متوجه خواهید شد که کدام موقعیت اختیاری است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کارهای مشابه خود را در لیست قرار دهید.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید نقاط ضعف کمتر خود را شناسایی کنید.

راه تعیین وظایف کمتر مهم شما ساده است. هنگامی که لیست کارهای خود را ایجاد می کردید، دو ستون ایجاد کردیم که در آنها مطالعات فوری را در یک صف و کارهای بعدی را در ستون دیگر قرار دادیم.

شما قادر خواهید بود وظایف موجود در ستون وظایف سریع را به سرعت و به سرعت انجام دهید. اکنون ستون دوم را در حین انجام سریع کار خود مرور کنید.

مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز انگلیسی

با توجه به رفتار انسانی مان کار را به بعد موکول می کنیم. اگر بعد از مدتی دوباره آن را ببینیم، بی اهمیت به نظر می رسد.

بنابراین وقتی ستون‌های کمتر فوری خود را مرور می‌کنید، می‌توانید این را احساس کنید. و در حین انجام این کار، هر کاری را که در دستان خود کمتر ضروری یا بی فایده می بینید، انجام دهید.

“نه” گفتن را یاد بگیر

حالا یاد بگیرید به کار بیهوده خود “نه” بگویید. نویسنده برای کمک به شناسایی کار بیهوده خود چند مثال آورده است که با نگاه کردن به آنها می توانید تعیین کنید کدام کارها ضروری نیستند:

 1. خودت اغراق کردی
 2. پیمایش بدون معنی به آن چیزها
 3. نگران چیزی که نمی توانید تغییر دهید
 4. اتلاف وقت برای تماشای ویدیوهای ساخت دستور غذا،
 5. خواندن نظرات منفی در مورد مقالات
 6. بدون فکر کردن گوشی هوشمند خود را چک کنید

بسیاری از این کارها برای شما اختیاری هستند. بنابراین شما از انجام چنین کارهایی دست بردارید و آنها را در لیست قرار دهید. و تا حد امکان از اتلاف وقت خود برای انجام چنین کارهایی خودداری کنید.

فصل پنجم: تمرکز کنید

بسیاری از افراد فهرستی برای مدیریت زمان تهیه می کنند و حتی در مورد ثبت زمان تصمیم می گیرند. با وجود این، بسیاری از افراد برای تکمیل کار خود با وجود برنامه کامل نیاز به کمک دارند.

آنها اغلب به دلیل نیاز به کمک برای انجام کارهای ضروری خود در کارهای دیگر به کمک نیاز دارند. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا آنها با وجود داشتن برنامه ریزی و استراتژی کامل، برای تکمیل به موقع کار خود به کمک نیاز دارند؟

مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز هندی

پاسخ سرراست است: به یاد داشته باشید که هرگز نمی توانید مدیریت زمان را با ایجاد یک گزارش زمان و تهیه یک برنامه یاد بگیرید. هیچ کدام نمی توانند کار خود را به موقع انجام دهند. برای استفاده صادقانه از مدیریت زمان، باید بیشترین تمرکز را داشته باشید.

اگر تمام توجه خود را روی انجام کارتان معطوف نکنید، پس بدیهی است که هرگز نمی توانید آن را به موقع انجام دهید.

یکی از عناصر کلیدی مدیریت زمان تمرکز است. و همانطور که در بسیاری از کتاب های بهره وری این کتاب گفته شده است، مردم با مدیریت زمان مشکلی ندارند، اما با مدیریت تمرکز مشکل دارند.

این را می توانید از کتاب «مدیریت ذهن، نه مدیریت زمان» که می توانید در این وب سایت بخوانید، متوجه شوید. فقط لینک زیر را بزنید:

و برای مدیریت تمرکز خود، چندوظیفه بودن را در نظر داشته باشید. بنابراین همیشه روی انجام یک کار در یک زمان تمرکز کنید.

اگر توجه خود را بین دو فعالیت تقسیم کنید، باید یک کار را به خوبی انجام دهید. بنابراین در زمانی که یاد می گیرید کار خود را با تمرکز مناسب انجام دهید، فقط روی انجام یک کار تمرکز کنید.

در این صورت فقط شما می توانید کار خود را به طور موثر به موقع انجام دهید. فقط در حین انجام هر کاری، تمام توجه خود را به انجام همان موقعیت معطوف کنید و اجازه ندهید هیچ مزاحمت بیرونی مانع کار شما شود.

اگر می خواهید مهارت های تمرکز خود را تقویت کنید، می توانید خلاصه “قدرت تمرکز” این وب سایت را با کلمات بسیار ساده بخوانید. فقط لینک زیر را بزنید:

فصل 6: فرمول ایمیل

فرمولی برای مدیریت ایمیل در کتاب داده شده است که با استفاده از آن می توانید ایمیل خود را به درستی کار کنید. وقتی به این فرمول فکر می کنید، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

اکشن + موضوع + محدودیت زمانی: – به این معنی است که کار شما با در نظر گرفتن موضوع و محدودیت زمانی اثر، قطعه را کامل می کند.

خلاصه کتاب مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز

همیشه این چهار مورد ضروری را برای مدیریت زمان خود به خاطر بسپارید:

#1. وضوح ذهنی خود را به حداکثر برسانید و زمانی که از سطح اوج خود دور هستید ایمیل خود را بررسی کنید.

#2. زمانی را برای زمانی که با تمرکز کامل کار می کنید، تعیین کنید، سپس به پروژه ها و کارهای خود اولویت بدهید. شما می توانید با ایجاد این تغییر ساده و استفاده خوب از زمان پرایم تایم خود، در ساعات بی شماری در هفته صرفه جویی کنید.

#3. شما باید سیستمی برای سازماندهی مکاتبات ایمیل لازم داشته باشید. به عنوان مثال، هنگامی که ایمیل های خود را اولویت بندی می کنید و پوشه ها را ایجاد می کنید، یک سیستم فایل مجازی دارید که ردیابی و پاسخ دادن به پیام های شما را آسان می کند.

#4. هنگامی که یک سیستم سازمانی برای صندوق ورودی ایمیل خود دارید، فیلترهای خودکار و پاسخ های از پیش نوشته شده را تنظیم کنید تا به شما کمک کند کار خود را مرتب کرده و سیستم خود را حفظ کنید.

#5. هنگامی که خارج از دفتر هستید، پاسخگوی خودکار خود را تنظیم کنید تا دیگران از غیبت در انتظار شما مطلع شوند و در صورت داشتن هر گونه سوال، ایده یا نگرانی به آنها اطلاع دهید که شخصاً با شما تماس بگیرند. از آنجایی که در صورت عدم حضور، ایمیل خارجی شما را از رفتن به صندوق ورودی شما مسدود می کند، می توانید به موقع به پیام های مهم خود نیز پاسخ دهید.

در کنار این، از دستورات مستقیم استفاده کنید. به شما کمک می کند تا سریع به آن نقطه برسید. و دریافت کننده در مورد آنچه شما از آنها انتظار دارید واضح خواهد بود.

نتیجه

بیایید درس های آموخته شده را یک بار تکرار کنیم:

 1. بر مدیریت زمان خود تمرکز کنید و از تکنیک های قفل شده در زمان برای یادگیری مدیریت زمان استفاده کنید.
 2. در حین تهیه لیست کارهای خود، به یاد داشته باشید که فقط مهمترین وظایف خود را انتخاب می کنید. فقط در این صورت می توانید یاد بگیرید که کار خود را به موقع انجام دهید. پس از ایجاد فهرست کارها، روی انجام کارکردهای ضروری تمرکز کنید.
 3. سه قانون ساده داده شده را برای موفقیت در جلسه خود دنبال کنید.
 4. از هدر دادن وقت خود با انجام کارهای غیر ضروری خودداری کنید.
 5. در حین انجام هر کاری، تمام توجه خود را به انجام همان موقعیت معطوف کنید و اجازه ندهید هیچ مزاحمت بیرونی مانع کار شما شود.
 6. کار را با در نظر گرفتن کار، موضوع و محدودیت زمانی کامل کنید.

از این کتاب، نحوه مدیریت زمان خود را یاد گرفتیم. با استفاده از روش های به اشتراک گذاشته شده در این کتاب، می توانید زندگی خود را سازنده تر کنید و تغییرات بهتری ایجاد کنید.

برای این کار فقط از استراتژی های مدیریت زمان استفاده کنید. اگر شما نیز می خواهید تغییرات قابل توجهی ایجاد کنید، به تمام موارد ضروری ذکر شده در کتاب دقت کنید.

بررسی کتاب مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز

“مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز” نوشته هالی رایزم هانا یک راهنمای عالی برای کمک به افراد با استفاده از زمان خود بهره‌ورتر و کارآمدتر است. نویسنده توصیه های عملی و آسان برای مدیریت زمان خود را به طور موثر ارائه می دهد.

یکی از چیزهایی که در مورد این کتاب بسیار قدردانی کردم، تأکید بر تعیین اهداف قابل دستیابی و تقسیم وظایف به مراحل کوچکتر و قابل مدیریت بود. نویسنده نکات و استراتژی‌های متعددی را برای مدیریت زمان ارائه می‌کند، مانند اولویت‌بندی وظایف، استفاده از تقویم یا برنامه‌ریز، و ایجاد روال‌هایی برای کمک به ایجاد عادت‌های خوب.

من همچنین دریافتم که قالب کتاب بسیار کاربرپسند است. هر فصل به بخش‌های قابل مدیریت تقسیم می‌شود که می‌توان آن‌ها را تنها در 20 دقیقه تکمیل کرد و به خوانندگان پرمشغله این امکان را می‌دهد تا استراتژی‌ها را در برنامه روزانه خود بگنجانند.

علاوه بر این، نویسنده نمونه‌ها و مطالعات موردی فراوانی را برای حمایت از نکات خود ارائه می‌کند، که درک نحوه اعمال مفاهیم در موقعیت‌های واقعی را آسان می‌کند.

به طور کلی، “مدیریت زمان در 20 دقیقه در روز” یک منبع عالی برای هر کسی است که به دنبال بهره‌وری و کارآمدتر شدن با وقت خود است. توصیه های عملی نویسنده و فرمت کاربر پسند، گنجاندن استراتژی ها را در روال روزانه فرد آسان می کند، و مثال ها و مطالعات موردی ارائه شده به آسانی می توان مشاهده کرد که چگونه می توان مفاهیم را در موقعیت های زندگی واقعی به کار برد. من این کتاب را به کسانی که به دنبال بهبود مهارت های مدیریت زمان خود هستند توصیه می کنم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 20 =