هنر مردم

The Art of People اثر دیو کرپن – در اینجا 11 نکته آسان وجود دارد که با کمک آنها می توانید بر هنر انسان خوب بودن مسلط شوید. اینها نکات بسیار آسان و ساده ای هستند که اغلب از آنها غافل می شویم اما همین چیزهای کوچک ما را از دیگران متمایز می کند. برای اینکه خودمان را بهتر درک کنیم، شنونده خوبی باشیم، به دیگران الهام دهیم، به آنها احساس خواستن بدهیم، آنها را مانند یک رهبر رهبری کنیم و شادی را بین مردم تقسیم کنیم، همه اینها چیزهایی است که با پیروی از آنها می توانیم در هنر برخورد با مردم مسلط شویم.

آیا می خواهید مردم را تحت تاثیر قرار دهید، می خواهید آنها را به سمت خود جذب کنید؟ آیا می خواهید بر مردم تأثیر بگذارید؟ می خواهی تمام دنیا دیوانه تو باشند؟ آیا می خواهید همه شما را دنبال کنند و به تک تک کلمات شما گوش دهند؟

سپس، خلاصه امروز قرار است برای شما بسیار مفید باشد. زیرا امروز در مورد چنین هنری صحبت خواهیم کرد که در موفق ترین افراد جهان یافت می شود. نحوه برخورد آنها با مردم نحوه صحبت آنها با مردم. همانطور که مردم را تحت تاثیر قرار می دهند. تمام این مواردی که در این خلاصه قرار است مرور کنید.

حتی گفته شده است که اگر کتاب دیل کارنگی را نخوانده باشید که چگونه دوستان خود را به دست آوریم و بر مردم تأثیر بگذاریم ، مهم نیست. با این حال، اگر دوست دارید خلاصه این کتاب عالی را تنها در 12 دقیقه بخوانید، لینک زیر را لمس کنید:

امروز در مورد کتابی صحبت خواهیم کرد که باعث می شود یاد بگیریم در هنر تبدیل شدن به یک فرد بهتر تسلط پیدا کنیم. ما در مورد هنر مردم صحبت می کنیم. این کتاب راهنمای دیو کرپن در مورد مدیریت برخی از تأثیرگذارترین افراد و روابط شماست.

مردم در زندگی ما اهمیت دارند. آنها بیش از هر چیز در مدیریت شغل، شغل، زندگی و روابط شما اهمیت دارند. این 11 نکته مفید در مورد درک افراد، ایجاد روابط بهتر و بهترین استفاده از روابط دارد. بیایید شروع کنیم و در مورد این 11 نکته با جزئیات بحث کنیم.

فصل 1: هدف خود و دیگران را درک کنید

هنر مردم

خودآگاهی باید هسته اصلی هنر مردم باشد. این بسیار مهم است که قبل از اینکه بتوانید شخص دیگری را واقعاً درک کنید، خودتان و نحوه عملکرد خود را درک کنید.

شما دست به کار شوید و سعی کنید هر چه زودتر خودتان را بشناسید. همه افراد در دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند، و دانستن اینکه در کجا مناسب هستید، بهتر است قبل از تلاش برای درک دیگران.

همچنین درک نحوه تعامل شما با مردم و نوع رابطه ای که معمولا با دیگران دارید نیز ضروری است. حتی اگر کسی را دوست ندارید، باز هم می توانید او را “دریافت کنید”.

درک عمیق تر از کسی همیشه مفید خواهد بود، خواه او را دوست داشته باشید یا نه.

شما یک چالش را قبول می کنید. سه نفر را در نظر بگیرید که می‌شناسید و نمی‌شناسید، افرادی که از شرکتشان لذت خاصی نمی‌برید. با آنها تماس بگیرید و از آنها برای خوردن قهوه بخواهید.

وقتی ملاقات کردید، وقت خود را به شناختن این شخص اختصاص دهید و هدف خود را برای درک اینکه چه چیزی باعث می شود که او را بشناسید.

به احتمال زیاد جلسه را ترک خواهید کرد و آنها را بیشتر از قبل دوست ندارید، اما آنها را بهتر درک خواهید کرد. این بدان معنی است که شما فرصتی برای ایجاد یک رابطه مفید خواهید داشت.

این کاملاً منطقی است که شما دوستان خود را بهتر از کسی که به تازگی ملاقات کرده اید می شناسید. با این حال، در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید در اولین ملاقات با شخصی برای تسریع روند و درک اینکه او کیست، استفاده کنید. به‌جای معمول «برای امرار معاش چه کار می‌کنی» یا «کجا زندگی می‌کنی» به چند سؤال زیر توجه کنید:

 1. فکر می کنید هیجان انگیزترین چیز در زندگی حرفه ای شما چیست؟
 2. و در زندگی شخصی، چه چیزی شما را بیشتر هیجان زده می کند؟
 3. اگر مسئله پول نبود، آیا کاری متفاوت انجام می دادید؟
 4. پنج سال بعد، دوست دارید چه کاری انجام دهید؟
 5. آیا موسسه خیریه مورد علاقه ای دارید؟ چرا آنها را انتخاب می کنید؟
 6. چه کسی برای شما الگو است و چرا؟
 7. چه کسی در زندگی شما تأثیر قابل توجهی بر شما داشته است؟
 8. فکر می کنید معلم مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

این پرسش‌ها نه تنها یخ را می‌شکنند، بلکه افراد را به سرعت در مورد چیزهای مهم، چیزهایی که شخصیت واقعی آن‌ها را آشکار می‌کند صحبت می‌کنند: ارزش‌ها، علاقه‌هایشان، امیدها و علایقشان.

جالب نباش، علاقه مند باش. همه ما می دانیم که این درست است، که انسان ها دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند. این یک واقعیت است و چیزی که تغییر نخواهد کرد. واقعیت این است که هر زمان که در حال گفتگو هستید، تقریباً همه ترجیح می‌دهند در مورد خودشان صحبت کنند تا اینکه به صحبت‌های دیگری گوش دهند.

بنابراین، این فرصت برای شما وجود دارد که به آن‌ها گوش دهید، به آنچه می‌گویند گوش دهید، حواس‌تان باشد، و درباره کسی بیشتر بدانید و بفهمید.

گوش دادن پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. بیشتر اوقات ما منفعلانه گوش می دهیم. منتظر فرصتی برای صحبت هستیم. درعوض، باید فعالانه گوش دهید و به آنچه طرف مقابل می گوید اهمیت دهید.

این نیاز به تمرکز و تمرین دارد، اما تقریبا همیشه روابط شما را تقویت می کند. به یاد داشته باشید که مردم بیشتر از اینکه به شما اهمیت دهند به خودشان اهمیت می دهند. مردم می خواهند در مورد خودشان صحبت کنند.

گوش دادن و اجازه دادن به مردم برای جلب نظر آنها در زندگی، تجارت و همه روابط انسانی بسیار مهم است. گوش دادن و اجازه دادن به مردم برای جلب نظر آنها در زندگی، تجارت و همه روابط انسانی بسیار مهم است.

چیز دیگری که انسان آرزوی آن را دارد، ارتباط است. اغلب انسان ها تنها هستند و احساس انزوا می کنند و به دنبال ارتباط با مردم برای پر کردن شکاف هستند. به همین دلیل است که گوش دادن واقعی و برقراری ارتباط با مردم بسیار مهم است. با انجام این کار، حرکت و حس بودن آنها را بهبود می بخشید و به آنها کمک می کنید کمتر احساس تنهایی کنند.

شما با آنها در موقعیت قدرت خواهید بود و می توانید بر آنها تأثیر بگذارید. ضروری است که در انجام این کار اصالت داشته باشید. شما نمی توانید این کار را با یک انگیزه خودخواهانه و باطنی انجام دهید. شما باید رابطه را توسعه دهید زیرا این کار برای هر دوی شما درست است.

فصل دوم : روی ملاقات با افراد مناسب تمرکز کنید

یک کلید ساده برای شبکه سازی وجود دارد که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند. از میان جمعیت جدا می شوید، می خواهید مورد توجه قرار بگیرید. شما به یک نقطه تفاوت در اتاقی پر از افرادی نیاز دارید که سعی دارند مورد توجه قرار گیرند. در اینجا چند راه برای کمک به خودتان در میان جمعیت وجود دارد.

کتاب هنر مردم

بسیاری از مردم این را غیر ضروری یا چیزی می دانند که کار نمی کند، اما امتحان کردن ضرری ندارد! شما باید لباسی بپوشید که جلب توجه کند و برجسته باشد و به طور بالقوه شروع کننده مکالمه باشد. لباس یا کفش روشن، شال گردن یا کراوات را در نظر بگیرید. چیزی که مردم متوجه آن می شوند و تشویق می شوند تا درباره آن با شما چت کنند.

لینکدین یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی است. نویسنده بر اهمیت استفاده صحیح از آن تاکید می کند تا بتوانید تقریباً با هر کسی که می خواهید ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید با دنبال کردن ما در لینکدین، ارتباط شخصی برقرار کنید . در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است:

 1. با ایجاد یک نمایه شروع کنید. تمام مدارسی که در آن شرکت کرده‌اید، تحصیلاتی که دریافت کرده‌اید، سازمان‌هایی که در آن‌ها کار می‌کردید و گروه‌هایی که در آنها عضویت داشته‌اید را به تفصیل شرح دهید.
 2. مهم این است که چیزی را کنار نگذاریم. هرچه نمایه شما بیشتر باشد، احتمال ارتباط با افرادی که با شما مشترک هستند بیشتر می شود.
 3. فوراً با افرادی که با آنها کار می کنید یا با آنها در مدرسه شرکت کرده اید ارتباط برقرار کنید. این بلافاصله توانایی اتصال درجه دوم شما را بهبود می بخشد.
 4. اگر کسی هست که بخصوص دوست دارید او را ملاقات کنید، او را در لینکدین جستجو کنید و یک ارتباط متقابل پیدا کنید. از ارتباط متقابل بخواهید تا شما را معرفی کند و امیدوارم بتوانید جلسه ای ترتیب دهید.

همچنین می توانید با ما در لینکدین ارتباط برقرار کنید و پست های جالب روزانه را بخوانید.

هیئت مشورتی خود را تشکیل دهید

این می تواند از هفت تا یازده نفر باشد. هیئت مشاوره شما برای کمک به شما در دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده طراحی شده است.

انتخاب افراد مناسب و درک اینکه چگونه هر یک از آنها در کمک به شما برای رسیدن به این اهداف مفید است، ضروری است. حداقل 50 درصد از اعضای هیئت مدیره افرادی را که قبلاً می شناسید داشته باشید. حداقل دو نفر داشته باشید که هرگز آنها را ندیده اید اما با آنها ارتباط متقابل دارید.

هنگامی که مشخص کردید چه کسانی را در هیئت مشاوران خود می خواهید، آنها را دعوت کنید و مشخص کنید که کجا و چگونه به طور منظم ملاقات خواهید کرد. کارپن کاملاً به شعار استخدام آهسته و اول اخراج اعتقاد دارد. این هم برای روابط حرفه ای و هم برای روابط شخصی صدق می کند. زمانی را به در نظر گرفتن افرادی در زندگی خود اختصاص دهید که ممکن است برای «استخدام» عجله کرده باشید، و آنها به هدف خود عمل نمی کنند. این افراد باید اخراج شوند و رها شوند. دوستان، آشنایان و کارمندان را در نظر بگیرید.

در طرف مقابل، باید به آرامی استخدام کنید. لطفاً قبل از اینکه بدانید درست است، در روابط شدید با مردم عجله نکنید. قبل از اینکه وارد تعهد شوید وقت بگذارید و یکدیگر را بشناسید. باز هم، این برای روابط شخصی و حرفه ای صدق می کند. وقت بگذارید و به آنها اجازه ورود به دایره درونی خود را بدهید، اما از بیرون انداختن آنها در لحظه ای که احساس درستی نداشتند نترسید. بخش دیگر انسان بودن، نیاز به دوست داشتن است.

این تمایل به اینکه همیشه خوب دیده شوید می تواند در دراز مدت به شما آسیب برساند. افرادی که از بسیاری از شما درخواست می کنند اغلب در ازای آن چیزی ارائه نمی دهند. و اینها کسانی هستند که باید آنها را منفجر کنید. از سوی دیگر، همه ما مشغول هستیم و اغلب نمی توانیم وقت خود را به مردم اختصاص دهیم. گاهی اوقات وقتی در مورد ارزشی که کسی می تواند به شما ارائه دهد مطمئن نیستید، بدون اینکه فرصتی به او بدهید، او را از بین می برید.

اگرچه این می تواند به نفع شما باشد، اما گاهی اوقات ممکن است فرصت های ارزشمندی را از دست بدهید. برای ارزیابی افراد و روابط قبل از اختصاص دادن زمانی به آنها یا از بین بردن کامل آنها وقت بگذارید.

فصل 3 : یاد بگیرید چگونه دیگران را بخوانید

خلاصه هنر مردم

ما قبلاً در مورد اهمیت گوش دادن به دیگران صحبت کرده ایم. درک این نکته ضروری است که گوش دادن فقط شنیدن با گوش نیست . برای گوش دادن واقعی، باید آگاهانه به آنچه دیگران می گوید توجه کنید. شما باید بفهمید که آنها چه می گویند و به چه معنی است.

در نظر بگیرید که چه چیزی برای آنها مهم است و چرا. شما باید یاد بگیرید که با چشمانتان گوش کنید نه فقط با گوش هایتان. چندین علامت و نشانه غیرکلامی که مردم اغلب از آنها استفاده می کنند، معنای آنها را توضیح می دهند. در اینجا لیستی از آنچه باید به دنبال آن باشید آمده است:

 1. به حالات چهره افراد، لبخندهای کوچک یا اخم هایشان، ابروهای برافراشته یا پیشانی های چروکیده توجه کنید.
 2. آیا وضعیت آنها تغییر می کند؟ حرکات بدن آنها و اینکه آیا آنها راحت به نظر می رسند یا خیر را در نظر بگیرید.
 3. اغلب افراد با دستان خود صحبت می کنند، به امواج توجه می کنند و به صحبت های اشاره ای و متحرک توجه می کنند.
 4. تماس چشمی را در تمام مدت حفظ کنید و ببینید آیا آنها نیز این کار را می کنند یا خیر.
 5. به فضای فیزیکی که هر دو مصرف می کنید توجه کنید. نزدیک هستی یا دور؟ فضا می تواند نشانه هایی از صمیمیت، نزدیکی یا خشم و دوری را منتقل کند.
 6. همچنین، به یاد داشته باشید که به نحوه صحبت کردن شخص، گوش دادن به صدای او، تغییر آن و آنچه که ارتباط برقرار می کند، توجه کنید.
 7. از آینه ها به عنوان ابزاری برای بهبود ارتباطات خود با مردم استفاده کنید. اما دوباره، شما باید این کار را به طور واقعی انجام دهید. شما نمی توانید به سادگی آنچه را که شنیده اید در حالی که غیر صادقانه به نظر می رسید تکرار کنید. کلید ساخت آینه کاری در واقع مراقبت است. «مردم، به طور کلی، حتی زمانی که آن را درخواست می کنند، نمی خواهند. آنها فقط می خواهند احساس کنند شنیده می شوند. همانطور که تمرین می‌کنید و در انعکاس خوب می‌شوید، به مردم کمک می‌کنید احساس کنند شنیده می‌شوند و آنها شما را به خاطر آن دوست خواهند داشت.»

فصل 4 : یاد بگیرید چگونه با مردم ارتباط برقرار کنید

اعتبارسنجی یکی از بهترین راه‌های ارتباط با افراد دیگر است. گاهی اوقات اعتبارسنجی می تواند پیچیده باشد، به خصوص اگر لزوماً با طرف مقابل موافق نباشید. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که اعتبار سنجی با موافقت کردن یکسان نیست.

هنر مردم انگلیسی

برای تأیید، باید به شخص دیگر نشان دهید که به او و آنچه می گوید اهمیت می دهید.

شما باید نشان دهید که درک می کنید. مهم ترین سوالی که می توانید در اولین ملاقات با کسی بپرسید این است که چگونه می توانم به شما کمک کنم؟

با پرسیدن این، به طرف مقابل اجازه می‌دهید کمک بخواهد. آنها احساس قدردانی و ارتباط بیشتری با شما خواهند داشت. این امر همچنین باعث می شود که آنها در عوض به شما کمک کنند. در برخی موارد، پیشنهادات شما برای کمک رد خواهد شد.

این به این دلیل است که آنها نمی دانند چگونه می توانید به آنها کمک کنید. اما حتی در صورت رد شدن، پیشنهاد شما همچنان سودمند است زیرا، حتی اگر آنها کمک را نپذیرند، باز هم از آن قدردانی خواهند کرد.

تقریباً همه در حال حاضر حضور آنلاین دارند، و ضروری است که هنگام آنلاین بودن به همان اندازه که در زندگی واقعی هستید معتبر باشید. شما نباید شخصیت متفاوتی به صورت آنلاین داشته باشید، زیرا این باعث می شود که شما احساس بی اعتباری کنید. آسیب پذیر بودن نیز مهم است.

با انجام این کار، خود را به روی شخص دیگری باز می کنید و آنها ارتباط عمیق تری را احساس می کنند. آنها می توانند با شما و آسیب پذیری شما ارتباط برقرار کنند و این می تواند در ایجاد یک ارتباط فوق العاده قدرتمند باشد. پس از گریه کردن نترسید!

در اینجا، یک قانون طلایی وجود دارد که همه ما بزرگ شده‌ایم درباره آن یاد گرفته‌ایم: « با دیگران همان‌طور رفتار کن که دوست داری با تو رفتار کنند». همه ما درباره این موضوع شنیده ایم و بارها به آنها گفته شده است.

با این حال، یک ضعف اساسی در این قانون وجود دارد و آن این است که همه افراد متفاوت هستند. ممکن است بخواهید در یک موقعیت خاص با شما یک روش رفتار شود، اما شخص دیگری نیاز به درمان متفاوتی داشته باشد.

زمینه به اندازه درک افراد مهم است. بنابراین، ما باید با یک نسخه کمی تغییر یافته از این قانون زندگی کنیم: “با دیگران همان کاری را انجام دهید که می خواهند با آنها انجام شود”.

فصل 5 : روی تأثیرگذاری تمرکز کنید

شما می خواهید تأثیرگذار باشید و مردم را تشویق کنید تا ایده شما را «به تنهایی» ارائه کنند.

هنر مردم هندی

چند راه برای انجام این کار وجود دارد:

 1. از عبارت “من یک ایده دارم” استفاده نکنید – هرگز از کلمه “من” استفاده نکنید.
 2. درعوض، شما باید به طور نامحسوس طرف مقابل را به سمت ایده و نتایج سوق دهید. صریح نباشید؛ بگذار شکاف ها را پر کنند
 3. می توانید سعی کنید برعکس چیزی که دنبال آن هستید توضیح دهید. مشکلات این گزینه را مشخص کنید و امیدوارم طرف مقابل ایده شما را به عنوان راه حل پیدا کند.
 4. اگر طرف مقابل ایده شما را چه نزدیک و چه دقیق بیان کرد، آن را بپذیرید و او را تشویق کنید.
 5. شما می توانید تغییراتی را در ایده آنها پیشنهاد دهید زمانی که آن چیزی که می خواهید نیست. پیشنهاد کنید که ایده آنها یک نقطه شروع عالی بود، اما آیا آنها چند راه برای بهبود آن در نظر گرفته اند؟

شما باید از زمین فروش اجتناب کنید. همه می توانند یک مایل دورتر از زمین فروش احساس کنند و هیچ کس دوست ندارد به او فروخته شود. جایگزین بهتر داستان سرایی است.

داستان‌ها به مردم اجازه می‌دهند تا در سطح احساسی با شما ارتباط برقرار کنند و به سرعت جذب آن‌ها می‌شوند. داستان‌گویی می‌تواند محصولات، خدمات و ایده‌ها را معتبرتر از هر پیش فروش دیگری بفروشد.

شما باید بدانید که چه زمانی باید سکوت کنید و گوش دهید تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. مهم نیست که چه چیزی برای گفتن، پیشنهاد، فروش یا متقاعد کردن کسی دارید، نشان دادن علاقه واقعی و واقعی به طرف مقابل با گوش دادن و پرسیدن سؤال، همیشه مؤثرتر است.

البته، در نهایت، شما باید صحبت کنید تا ایده یا محصول خود را به اشتراک بگذارید و مورد خود را بسازید، اما اگر با گوش دادن پایه‌ها را ایجاد کرده‌اید، آن بخش به طرز شگفت‌آوری آسان است.

شما هرگز به چیزی که می خواهید نمی رسید مگر اینکه آن را بخواهید. مردم از شنیدن کلمه نه آنقدر می ترسند که چیزی را که می خواهند نخواهند. و با نپرسیدن، به خود تضمین می‌کنید که نه. پس نترس، بپرس!

فصل ششم : تغییر ذهن

کتاب هنر مردم

برای به دست آوردن نفوذ، نظر طرف مقابل را تغییر ندهید. فقط طرز فکر خودت رو عوض کن تغییر طرز فکر خود بسیار ساده تر از این است که منتظر باشید تا شخص دیگری نظرش را تغییر دهد.

تا زمانی که متواضع و معتبر باشید، لاف زدن می تواند بسیار سودمند باشد. وقتی دستاوردهای خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، نباید ترسید.

با این حال، باید هدف خود را تا حد امکان معتبر باشید. مردم به ناچار شما را قضاوت خواهند کرد، پس مطمئن شوید که می توانید بر آنچه گفته اید بایستید. کار دیگری که باید در رسانه های اجتماعی انجام دهید تحسین واقعی دیگران را فراهم می کند.

زمانی که مستحق یک تعریف و تمجید هستید، یکی را بپردازید. این به افراد کمک می کند تا احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند و نشان دهند که به آنها علاقه مند هستید.

این ضروری است که زمان خود را به خوبی مدیریت کنید و چگونه آن را با دیگران سپری می کنید. در اینجا چند توصیه برای مدیریت بهتر زمان خود با افراد وجود دارد:

 1. تقویم خود را برای 3-4 هفته گذشته بررسی کنید. زمانی را که با افراد مختلف گذرانده اید مشخص کنید. از خود بپرسید که آیا از نحوه اولویت بندی زمان خود راضی هستید؟
 2. سعی کنید کارهای و مکالمات کمتر مهم را محدود کنید تا بتوانید روی موارد مهم تمرکز کنید. سیستمی را توسعه دهید که برای شما کار کند.
 3. به طور مرتب با افراد ضروری زندگی خود تماس بگیرید، افرادی که دوست دارید زمان بیشتری را با آنها بگذرانید.
 4. این کار را یک ماه ادامه دهید، سپس سیستم را بررسی کنید.
 5. دوباره از افرادی که می خواستید زمان بیشتری را با آنها بگذرانید بازدید کنید، آیا؟
 6. سیستم خود را ارزیابی کنید آیا این کار می کند؟ آیا زمان خود را برای گذراندن با افراد مناسب در اولویت قرار می دهید؟

فصل هفتم : معلم باشید

بین اینکه به کسی بگویید چگونه کاری را انجام دهد و به او نشان دهید که چگونه انجام دهد، تفاوت شدیدی وجود دارد. مهم نیست شاگردان شما چه کسانی هستند، اما نشان دادن همیشه در درازمدت موثرتر خواهد بود. برای اینکه معلم خوبی باشید، باید هنر صبر را تمرین کنید. افراد صبور می توانند هر چیزی را به هر کسی بیاموزند.

هنر مردم

شما باید برای توضیح و نشان دادن تک تک مراحل وقت بگذارید. صبور باشید و کارها را ساده کنید تا همه بتوانند آموزش شما را بفهمند. «نقاط قوت خود را درک کنید و سپس از آنها برای آموزش دیگران استفاده کنید. مهم است به خاطر داشته باشید که هیچ دو نفری شبیه هم نیستند و نقاط قوت شما ممکن است به طور قابل توجهی با دیگران متفاوت باشد.

وقتی می خواهید چیز جدیدی را به کسی آموزش دهید، آنها را مانند شما فرض نکنید. ابتدا نقاط قوت آنها را شناسایی کرده و آنها را درک کنید.

کارپن یک فعالیت عالی برای بهبود توانایی تدریس خود به اشتراک می گذارد:

 1. اگر مدیر هستید، چند نفر را که مستقیماً به شما گزارش می دهند، شناسایی کنید. (اگر مدیر نیستید، چند نفری را که به هر طریقی بر آنها تأثیر می گذارید، شناسایی کنید).
 2. تعدادی از معلمان مدرسه مورد علاقه خود را به خاطر بسپارید. تدریس آنها چه سودی برای شما داشته است و چگونه بر عملکرد شما تأثیر گذاشته است؟
 3. یادداشت های خود را تامل کنید و راه هایی را ایجاد کنید تا با در نظر گرفتن برخی از ویژگی های معلمان مورد علاقه خود، مدیر/نفوذی بهتری باشید.

به عنوان یک مدیر یا معلم، آموزش دیگران در مورد قدرت اهداف و شرکای مسئولیت پذیر ضروری است. افراد را تشویق کنید تا یک شریک پاسخگو پیدا کنند تا آنها را در مسیر خود نگه دارد. شریک پاسخگویی آنها باید با آنها برای تعیین اهداف SMART همکاری کند. همه باید حداقل یک بار در هفته با شریک زندگی خود چک کنند.

فصل هشتم : رهبر باشید

خلاصه هنر مردم

 من  در تیم وجود ندارد ، اما یک من در رهبری وجود دارد. بنابراین بسیاری از مردم بدون هیچ آموزش رسمی یا مربیگری به رهبری می پردازند. او چند چیز را مشخص می کند که رهبران خوب باید همیشه روی آنها تمرکز کنند:

 1. شناسایی و انتقال چشم انداز برای تیم خود.
 2. اطمینان از اینکه افراد مناسب در نقش های مناسب در تیم هستند.
 3. اطمینان از وجود پول و منابع کافی برای رسیدن به اهداف مورد نظر.
 4. به عنوان یک رهبر، ضروری است که شفاف باشید. اگرچه کار دشواری است، اما باید کسی باشید که اخبار بد را ارائه می دهد. این برای زندگی حرفه ای و شخصی شما صدق می کند. تا حد امکان با مردم صادق و شفاف باشید. هنگام ارائه اخبار بد، شفاف باشید، مستقیماً سر اصل مطلب باشید و تا حد امکان مثبت باشید. ایجاد این شفافیت با خانواده و همکاران به ایجاد اعتماد و تعمیق روابط کمک خواهد کرد.
 5. امروزه، هر کسی می‌تواند رهبر باشد، چه گروهی که شما رهبری می‌کنید شرکت، تیم، بخش یا خانواده شما باشد. شما می توانید یک رهبر باشید حتی اگر هیچ نقش رهبری رسمی نداشته باشید و به سادگی الگوی خوبی برای افراد اطراف خود باشید. و همچنین می توانید رهبران زیادی را در تیم خود ایجاد کنید.

فصل نهم : نحوه حل تعارض را بیاموزید

هیچ کس از تعارض لذت نمی برد، بنابراین باید بدانید که چگونه تعارض را زمانی که به طور موثری به وجود می آید حل کنید. این می تواند برای درگیری بین شما و شخص دیگری یا دو نفر دیگر اعمال شود.

نکته کلیدی این است که هر دو نفر را راحت کنید. این در مورد یافتن یک برنده نیست، بلکه راه حلی است که برای هر دو طرف کار می کند.

هنر مردم انگلیسی

تعارض معمولاً زمانی ظاهر می شود که شخصی در تلاش است احساس کند شنیده شده یا به او کمک شده است. درک هر دو طرف و اجازه دادن به هر یک از طرفین برای بیان موضوع ضروری است.

غریزه شما ممکن است این باشد که در اسرع وقت به تعارض پایان دهید. اما واقعیت این است که این کار نخواهد کرد. قبل از اینکه آرام شوند و خود را جمع کنند، هر دو طرف باید احساس کنند که شنیده شده اند.

اگر کسی هنوز داغ است و احساسات در حال افزایش است، تعارض نیاز به زمان دارد تا خودش حل شود.

اگر شما بخشی از تعارض هستید، ساده ترین راه برای حل آن این است که بحث خود را کنار بگذارید. تسلیم آنها شوید و کنترل را پس بگیرید. بسیاری این را ترک یا شکست می دانند، اما شما با تعیین نتیجه، اوضاع را کنترل می کنید.

«بعضی وقت‌ها می‌توانید به سرعت درگیری‌ها را با مردم حل کنید. و گاهی اوقات، کار می‌طلبد، اما از طریق زمان و تلاش، گوش دادن، بازتاب و اعتبارسنجی، همراه با مقداری صبر.

فصل 10 : الهام بخش باشید

هنر مردم

به یاد داشته باشید، همه چیز به شما مربوط نیست. فرقی نمی‌کند با مخاطبان سه هزار، سیصد، سی یا سه نفری صحبت می‌کنید، اگر امیدوارید از آن‌ها الهام بگیرید، مطالب و ارائه شما باید درباره آنها و نحوه رشد آنها باشد، نه درباره شما.

افراد زیادی درگیر برنامه کاری خود می شوند و بیش از حد بر روی خود و محصولاتشان تمرکز می کنند. آنها هدف شهرت را فراموش می کنند: فروش چیزی به دیگران. بنابراین، باید بر روی این موضوع تمرکز کنید که چگونه محصول/خدمت شما ممکن است زندگی آنها را بهتر کند یا مشکلی را که آنها دارند حل کند.

انجام اعمال محبت آمیز تصادفی و اینکه چگونه می توانند هر چیزی را بهتر کنند ضروری است. لزومی ندارد که موضوع مهمی باشد، فقط یک چیز جزئی مانند جمع کردن زباله، نگه داشتن درب برای ورود افراد به ساختمان یا بازتوییت کردن افراد برای تبلیغ چیزی جدید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند دقیقه روی خود تمرکز نکنید و روی شخص دیگری تمرکز کنید. هیچ کس از دریافت انتقاد لذت نمی برد، اما کرپن توضیح می دهد که انتقاد سازنده یک جزء اصلی بهبود است.

بازخورد بسیار مهم است و کاملا ضروری است. هنگام ارائه بازخورد، اطمینان حاصل کنید که انتقاد شما همیشه سازنده است و نکات زیر را در نظر بگیرید:

 1. در حضور دیگران انتقاد نکنید. سعی نکنید کسی را شرمنده کنید
 2. یک به یک بحث کنید.
 3. ساندویچ ستایش را در نظر بگیرید. با یک تعریف شروع کنید، سپس یک انتقاد و آن را با یک تعریف دیگر کامل کنید.
 4. به جای شناسایی مسائل، راه حل های مثبت را پیشنهاد دهید.

فصل 11 : مردم را راضی نگه دارید

هنر مردم هندی

آخرین نکته این است که باید مردم را راضی نگه دارید. شما باید راه‌های خلاقانه‌ای برای غافلگیری افراد ضروری و ترویج شادی و لذت در نظر بگیرید.

کارمندان، همکاران، مشتریان، دوستان و خانواده خود را در نظر بگیرید. سعی کنید هر روز کسی را با کمی شادی غافلگیر کنید. چه یک تعریف کوچک باشد و چه به اشتراک گذاشتن یک جوک، چیزهای کوچک خیلی کمک می کنند. نوشتن کارت های تشکر را در نظر بگیرید.

اگر چه کمی قدیمی است، اما یک کارت تشکر می تواند فوق العاده تاثیرگذار باشد. این نشان می دهد که شما اهمیت می دهید و برای نوشتن یادداشت شخصی و ارسال کارت وقت گذاشته اید.

این یک کار ساده است که می تواند وفاداری و اعتماد ایجاد کند و روابط را عمیق تر کند. همچنین می توانید هدایای کوچک و متفکرانه بفرستید. آنها نباید بزرگ یا تجملاتی باشند. یک گیاه گلدان کوچک برای دفتر یا یک بطری شراب می تواند راه زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد.

کار دیگری که سعی می کنید به طور مرتب انجام دهید، افرادی را که می شناسید به یکدیگر معرفی می کند. این کار هر دو نفری را که شما معرفی می کنید بالا می برد. آنها احساس شایستگی و ضروری خواهند کرد. و باید منافع متقابل را به همراه داشته باشد.

بنابراین، دوستان، این 11 نکته آسان بود که با کمک آنها می توانید بر هنر انسان خوب بودن مسلط شوید.

ما اغلب نکات ساده را از دست می دهیم، اما همین چیزهای کوچک ما را از دیگران متمایز می کند. درک بهتر خود، شنونده خوبی بودن، الهام بخشیدن به دیگران، ایجاد احساس خواستن در آنها، رهبری آنها مانند یک رهبر و تقسیم شادی در بین مردم، همه چیزهایی هستند که با پیروی از آنها می توانیم در هنر برخورد با مردم تسلط پیدا کنیم.

و برای انجام همه اینها، نیازی به انجام کار مهمی نداریم. فقط یک قدم دورتر است. و باور کنید، هر یک از شما می توانید به این هنر تسلط داشته باشید. کمی تاخیر برای شروع وجود دارد.

نقد و بررسی کتاب هنر مردم

یکی از چیزهایی که در مورد این کتاب برای من قابل توجه بود، تاکید کرپن بر اهمیت گوش دادن بود. او دلیل قانع‌کننده‌ای برای اینکه چرا گوش دادن فعال برای ایجاد اعتماد و تفاهم با دیگران بسیار مهم است، بیان می‌کند و نکات عملی را برای بهبود مهارت‌های شنیداری به خوانندگان ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از نقاط قوت “هنر مردم” تمرکز آن بر همدلی است. کرپن بر اهمیت قرار دادن خود به جای دیگران و درک دیدگاه‌های آن‌ها تاکید می‌کند که می‌تواند منجر به ارتباطات مؤثرتر و روابط بهتر شود.

به طور کلی، من “هنر مردم” را کتابی خوش نوشته و روشنگر یافتم که برای هر کسی که می خواهد مهارت های بین فردی خود را بهبود بخشد ارزش خواندن دارد. توصیه های کرپن عملی و قابل اجرا است و نوشته های او جذاب و قابل پیگیری است. اگر به دنبال کتابی هستید که بتواند به شما در ایجاد روابط قوی‌تر و بهبود مهارت‌های ارتباطی شما کمک کند، «هنر مردم» قطعا ارزش بررسی را دارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =