3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

سخنرانان کلیدی با استعداد
Andras Baneth بنیانگذار و مدیر عامل SpeakerHub است، پلتفرم سریع‌الرشد جهان برای اتصال سخنرانان عمومی به برنامه‌ریزان رویداد به صورت رایگان. اخیراً با آندراس در مورد وضعیت عرصه سخنرانان عمومی صحبت کردیم و متوجه شدیم که چه چیزی سخنرانان ماهر و سرگرم کننده را از بقیه همسالانشان متمایز می کند.

چرا تصمیم به ایجاد SpeakerHub گرفتید؟

همانطور که بسیاری از مشاغل، SpeakerHub از یک ناامیدی شخصی رشد کرد زمانی که من به دنبال سخنرانانی برای دعوت بودم. اما هر بار که یک متخصص پیدا می‌کردم، هرگز نمی‌دانستم که آیا آنها برای صحبت در دسترس هستند یا خیر و آیا آنها سخنرانان خوبی هستند یا خیر. در عین حال، زمانی که سعی می‌کردم خودم را به عنوان یک سخنران معرفی کنم، همیشه انجام آن را به روش صحیح دشوار می‌دانستم. بنابراین من “خارش خودم را خراش دادم” و پلتفرمی ایجاد کردم که راه حلی برای سخنرانان و برنامه ریزان رویداد با این چالش ها ارائه می دهد.

SpeakerHub چگونه کار می کند؟ چطوری پول در می آوری؟

برخلاف آژانس‌های سنتی، ما هیچ کمیسیونی برای رزرو بلندگو دریافت نمی‌کنیم. ما بر اساس “freemium” کار می کنیم. یعنی بلندگوها می توانند به صورت رایگان یک پروفایل بلندگو ایجاد کنند. اما اگر خواهان دید بیشتر و ویژگی‌های بیشتر هستند، می‌توانند تصمیم بگیرند که ارتقا دهند. ما همچنین یک فهرست راهنمای بلندگوهای رایگان با برچسب سفید را به انجمن‌ها ارائه می‌کنیم و زمانی که بلندگوهای آنها تصمیم به ارتقاء می‌گیرند، درآمد کسب می‌کنیم.

چه موضوعاتی در حال حاضر بیشترین تقاضا را برای سخنرانی دارند؟

ما در حال کار بر روی داده های بزرگ هستیم تا روندهای صنعت سخنوری را به نمایش بگذاریم تا سخنرانان بتوانند موضوعات خود را به خوبی تنظیم کنند و بر اساس آن خودشان را مطرح کنند. سخت است بگوییم چه چیزی در حال حاضر روند دارد. اما صرف نظر از موضوعات، شاهد درخواست های زیادی برای سخنرانان زن هستیم. همچنین نیاز آشکاری به متخصصان با سابقه اثبات شده در موضوعی که آنها را پوشش می دهند وجود دارد.

امروزه چه نوع سازمان ها یا شرکت هایی از سخنرانان عمومی درخواست می کنند؟

آنها با استخدام یک سخنران در تلاشند تا به چه اهدافی دست یابند؟

از باشگاه‌های روتاری محلی گرفته تا کنفرانس‌هایی با هزاران نماینده، بسیاری از سازمان‌های مختلف همه به دنبال سخنرانان جذاب هستند. آنها ممکن است به یک مجری کارگاه، یک سخنران اصلی یا یک میزگرد نیاز داشته باشند – این بستگی به قالب، رویداد و رویکرد دارد. سخنرانانی با دیده شدن زیاد، حضور قوی در رسانه های اجتماعی یا کتاب همیشه تقاضای بیشتری دارند زیرا نام آنها می تواند عاملی جذاب برای برنامه ریزان رویداد باشد. رویدادها می‌خواهند شرکت‌کنندگان را «اطلاعات بدهند» (همچنین به آنها محتوای معنی‌داری بدهد و در عین حال با آنها درگیر می‌شود) تا سال بعد دوباره بازگردند.

برخی از مهم ترین مهارت ها و ویژگی های یک سخنران موثر و سرگرم کننده چیست؟

مهارت های ارائه عالی ضروری است، اما این برای یک سخنران موفق کافی نیست. باید روی محتوا خیلی کار کرد: باید خاص، قابل اجرا و همچنین الهام بخش باشد. زبان بدن، صدا و سرعت همه لازم است، اما مهمترین عامل واقعاً ارزش گفتار است. اگر محتوا نازک باشد، نمی توانید یک مجری شگفت انگیز باشید.

این جمله را تمام کنید: “متداول ترین خطای که می بینم گویندگان بی تجربه مرتکب می شوند…”

آنها موضوع بسیار گسترده ای را انتخاب می کنند، و نمی دانند که هدف شماره 1 آنها این است که برنامه ریزان رویداد به آنها اعتماد کنند – اعتماد به مهارت های آنها، قابلیت اطمینان آنها به عنوان یک ارائه دهنده خدمات تجاری، توانایی آنها در تعامل با مخاطبان، و آنچه که آنها می کنند. محتوا مرتبط و قابل اجرا هر کاری که می توانند برای افزایش اعتماد انجام دهند به استخدام آنها کمک می کند. برنامه ریزان رویداد در ابتدا بسیار مشکوک خواهند بود و تا زمانی که به آنها اطمینان کامل داده نشود، آنها را استخدام نخواهند کرد، مگر اینکه افراد مشهور در لیست A باشند.

به عنوان بنیانگذار SpeakerHub، چه نوع مهارت های رهبری را باید یاد بگیرید یا تسلط داشته باشید تا در فعالیت های خود موفق شوید؟

یافتن تعادل مناسب بین مدیریت خرد و اولویت بندی مسائل استراتژیک برای من یک چالش روزانه است. در حالی که یک برنامه مالی بلندمدت منتظر توجه من است، به راحتی می توان با تصحیح مقاله گرفتار گرفت. این یک کار در حال پیشرفت است، اما امیدوارم در آن بهتر شوم.

در مورد برخی از سخنرانان رهبری که با آنها کار می کنید – آیا آنها طیف گسترده ای از سبک ها و شیوه های رهبری را پذیرفته اند یا ترویج می کنند؟

نکته ای که من متوجه شدم این است که رهبری به یک اصطلاح فراگیر تبدیل شده است، بنابراین بسیاری از متخصصان آن را تقسیم می کنند و جایگاه خود را پیدا می کنند – مانند “رهبری برای زنان” یا “رهبری برای هزاره ها”. با پیشرفت فناوری ارتباطات و بهبود دسترسی به اطلاعات، آیا همچنان تقاضا برای سخنرانانی مانند سخنرانان SpeakerHub وجود خواهد داشت؟  من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت. حتی با وجود اینکه تمام اطلاعاتی که بشریت تا به حال تولید کرده است به صورت مجازی در دسترس است، صنعت رویدادها و کنفرانس ها در حال رونق است. شاید توضیح “به دلیل” باشد، نه “علیرغم” ما به یک ارتباط انسانی، اغلب در فضای فیزیکی، برای درک، شبکه و الهام گرفتن نیاز داریم. و سخنرانان در ارائه همه موارد فوق استاد هستند، خواه برای اتاقی پر از مردم، یک وبینار، یا گروه کوچکی از شرکت کنندگان در سمینار.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =