برند پاسخ ها را برمی انگیزد. افراد زیادی هستند که عاشق آی پاد اپل خود هستند یا عاشق ماشین خود هستند و غیره. وقتی به مارک های مورد علاقه خود فکر می کنید، احساسات خاصی به ذهن شما خطور می کند. مردم انتظار دارند که این برندها هر زمان که با آنها روبرو می شوند، وعده های برند را نشان دهند. ناهماهنگی در عملکرد خدمات می تواند منجر به آسیب در روابط بیشتر شود. این می تواند باعث شود مشتری برند دیگری را انتخاب کند.

وعده برند چیزی است که به مشتری می گویید و قرار است تحویل داده شود . اگر نتوانید انتظارات مشتری را برآورده کنید، کسب و کار شما یا به هم می ریزد یا می میرد. اگر نتوانید به قول برند عمل کنید، نمی توانید انتظاراتی را که در ذهن مشتریان ایجاد شده است برآورده کنید.

سه اشتباه بزرگ که رهبران کسب و کار هنگام اجرا و توسعه وعده برند مرتکب می شوند وجود دارد:

 

  1. اولین اشتباه زمانی است که از شناخت انتظارات مشتری که قبل از تماس با آن برند خاص در ذهن مشتری ایجاد می شود، خودداری می کنید. مشتریان به راحتی می توانند با کسب و کاری که با آن سر و کار دارید، وعده برند شما را محقق کنند. به عنوان مثال، اگر شما یک رستوران لذیذ دارید، مشتریان این تصور را در ذهن خود خواهند داشت که با رستوران محلی متفاوت است. این یکی از دلایل اصلی است که چرا باید برای کوچکترین جزئیات کار کرد. به عنوان مثال، تصویر یک رستوران لذیذ شامل منوهای پلاستیکی یا تخت‌خواب‌های کاغذی نمی‌شود. 

     

  2. دومین اشتباه بزرگ پیاده سازی سیستمی است که تجربه منفی به مشتری می دهد . رهبران کسب و کار روی ایجاد نتایج کارآمد برای صرفه جویی در زمان و هزینه کار می کنند. انسان ها موجوداتی خودمحور هستند که فکری در ذهن دارند تا در هزینه و زمان ما صرفه جویی کنند. به عنوان مثال، مشتری می پرسد آیا کارت اعتباری را قبول می کنید؟ آیا تمام کارت های اعتباری را قبول می کنید یا فقط مستر کارت و ویزا؟ اگر این کارت ها را قبول نکنید، تفاوتی در هزینه دارد؟ فقط این است که شما در حال از دست دادن فروش هستید. سپس خدمات دیگری که در محل به مشتری ارائه می دهید چیست که برای مشتریان جذابیت دارد. هر گونه ناراحتی کوچکی که مشتری را مجبور می کند بگوید “شما کاملاً خدمات گرا نیستید” و مشتری را به برند دیگری تشویق کند. 

     

  3. سومین اشتباه بزرگ این است که وقتی نمی توانید بهترین نامزد را استخدام کنید . شما به راحتی هر کسی را که درخواست می کند استخدام می کنید و حتی برای آموزش آنها تلاش نمی کنید، تجربه واقعاً وحشتناکی را به مشتریان می دهد. وعده های برند توسط کارکنان ارائه می شود. اگر هدف شما این است که یک رهبر تجاری باشید، برای آموزش کارکنان وقت صرف خواهید کرد. اگر فردی را انتخاب می‌کنید که بسیار مودب است و حتی نمی‌داند چگونه برای مصاحبه لباس بپوشد، باید یک کارت تشکر برای همه مشاغلی که برای او ارسال می‌کنید ارسال کنید. 

افرادی که می‌خواهند رهبر کسب‌وکار شوند، می‌دانند که یک برند محصول عالی هستند. آنها معتبر، قابل اعتماد و قابل اعتماد هستند. نماد آنها نام آنهاست. ارائه بهترین های خود وعده برند آنهاست. آیا می خواهید در کار برنده شوید؟ سپس، وعده برند را انجام دهید.

بدون نظر

پاسخ دهید