با پیروی از این 3 دستورالعمل، فروش خود را در سال جاری بهبود بخشید

با پیروی از این 3 دستورالعمل، فروش خود را در سال جاری بهبود بخشید

با پیروی از این 3 دستورالعمل، فروش خود را در سال جاری بهبود بخشید

حراجی

اگر امسال تصمیمات سال نو را گرفته اید، چند تا از آنها را شکسته اید؟ قطعنامه ها اغلب ساخته می شوند اما به سرعت فراموش می شوند. اگر امسال تصمیم بگیرید که روی یک چیز مهم تمرکز کنید، چه اتفاقی می‌افتد: بهبود فروشتان؟ در اینجا چند دستورالعمل مفید برای فروش آورده شده است که می توانید برای دستیابی به نتایج فروش بهتر از آنها پیروی کنید.

دستورالعمل فروش شماره 1: روی فرآیند تمرکز کنید، نه نتایج

یک قطعنامه اغلب بر نتیجه نهایی تمرکز می کند، اما این قدرت بخش نیست. به جای تمرکز بر نتایج (اعداد فروش) روی فرآیند فروش تمرکز کنید. شما باید مانند یک مهندس با کیفیت فکر کنید که دستورالعمل هایی را برای بهبود فرآیندها تنظیم می کند.

در فروش، می‌توانید دستورالعمل‌هایی برای انواع مشتریان بالقوه‌ای که با آنها تماس می‌گیرید ایجاد کنید: « من فقط با مشتریان بالقوه‌ای تماس می‌گیرم که 80 درصد از توضیحات مشتری ایده‌آل من مطابقت داشته باشند». البته، این بدان معناست که ابتدا باید یک توصیف بالقوه داشته باشید که به وضوح مشخص کند که بالقوه ایده آل شما چه کسانی هستند. (اگر ندارید الان یکی بنویسید.)

هنگامی که این کار را انجام دادید، دستورالعمل هایی را تنظیم کنید تا در حین جستجو از آنها استفاده کنید. آنها می توانند مواد دیجیتال را بر اساس نوع مشتری سازماندهی کنند یا لیستی از سؤالات را در طول تماس فروش بپرسند . رهنمودهایی ارائه دهید که به جای نتیجه نهایی، بر روی فرآیند تمرکز دارند.

دستورالعمل فروش شماره 2: وقتی مشکلی را می شنوید نگرش خنثی داشته باشید

برای برخی از شما، وقتی مشتری با مشکلی تماس می‌گیرد، «هشدار قرمز» می‌شود. قلب شما سریعتر شروع به تپیدن می کند و بدترین حالت را تصور می کنید. در مقابل، برخی از شما همیشه در مواجهه با چالش آرام هستید. برای کسانی که برای حمله قلبی سفر می کنند، به یک دستورالعمل برای مقابله با موارد غیرمنتظره نیاز دارند.

یکی از راهنماهای خوب برای بهبود فروش این است که همیشه در شروع یک جلسه یا تماس تلفنی چالش برانگیز نگرش خنثی داشته باشید. به خود بگویید که وضعیت فوق العاده ای نخواهد بود و فاجعه نیز نخواهد بود. این دستورالعمل به شما کمک خواهد کرد و می تواند به فروش شما کمک کند.

 

وقتی نگرش خنثی دارید، وقتی مشتری با مشکلی تماس می‌گیرد، با آرامش پاسخ می‌دهید: «لطفاً بیشتر به من بگویید و در حین صحبت کردن، یادداشت‌برداری می‌کنم». یک پاسخ آرام می تواند فردی را که در حالت عاطفی قرار دارد آرام کند و یک موقعیت بالقوه نگران کننده را کاهش دهد. یکی دیگر از مزایای نگرش خنثی و آرام نگه داشتن گفتگو این است که از هدر دادن انرژی خودداری می کنید.

اما اگر گفتگو تشدید شود چه؟ حداقل شما از یک مکان آرام شروع کرده اید و قبل از اینکه آشفته شوید، راه بیشتری دارید. این به سلامتی شما نیز کمک خواهد کرد.

دستورالعمل فروش شماره 3: هر هفته کاری انجام دهید که برای شما شادی ایجاد کند

اغلب اوقات، متخصصان فروش که سخت کار می کنند تمایل دارند مشتریان خود را در اولویت قرار دهند. این فروشندگان همچنین دیگران را بر خود مقدم خواهند داشت. این باید تغییر کند. برای شما مهم است که به طور منظم مقداری شادی در زندگی خود دریافت کنید.

تصور کنید چه احساسی خواهید داشت اگر هر روز یک رژیم غذایی ناسالم بخورید. شما این همه احساس عالی نخواهید داشت. اگر به طور منظم روح خود را با مقداری شادی تغذیه نکنید، احساس خوبی نیز نخواهید داشت.

با چیزی شروع کنید که شما را خوشحال می کند. راهنمای شما می تواند این باشد: “من هر هفته حداقل یک بار کاری را انجام خواهم داد که خوشحالم کند.” اگر فکر می‌کنید فعالیتی را دنبال نمی‌کنید، برنامه‌ریزی کنید. مهم این است که امسال مراقب خود باشید.

با تنظیم دستورالعمل های فروش، فروش خود را بهبود بخشید

در سال جاری تصمیم گیری برای فروش را فراموش کنید. در عوض، دستورالعمل‌های فروش را تنظیم کنید که در واقع شما را راهنمایی می‌کند تا فروش بیشتری داشته باشید.

بدون نظر

پاسخ دهید

13 + 14 =