کسب درآمد آنلاین – مروری مقدماتی

 

کسب درآمد آنلاین

اگر تا به حال برای مدت طولانی در اینترنت جست و جو کرده باشید، احتمالاً با وب سایت ها و تبلیغات وب سایت هایی مواجه شده اید که راه ها و روش های تبلیغاتی برای کسب درآمد آنلاین را دارند. در واقع، سخت است که از «تبلیغات بنری» همه جا و همیشه موجود که توجه شما را فریاد می زنند و وعده می دهند درآمد شما را در کمترین زمان دوبرابر می کنند، از دست بدهید.

در حالی که این تبلیغات ممکن است مانند یکی از آن طرح‌های MLM یا بازاریابی چند سطحی Ponzi به نظر برسد، در واقعیت، طرح‌های درآمدزای قانونی و واقعی در اینترنت وجود دارد. به عنوان مثال تجارت در سهام، فارکس، اوراق قرضه و کالاها یکی از راه های کسب درآمد آنلاین است.

علاوه بر این، طرح های دیگری مانند:

  • ارسال آگهی،
  • ارسال نظر،
  • بررسی محصول،
  • توضیحات محصول،
  • ارسال پست‌های انبوه و موارد مشابه که باز هم طرح‌هایی هستند که می‌توانند به جریان‌های درآمد خوبی منجر شوند

کشف کلاهبرداری و جدایی از پول خود

بنابراین، چگونه می توان بررسی کرد که کدام طرح و کدام وب سایت را باید ثبت نام کرد و برای کسب درآمد آنلاین ثبت نام کرد؟

از این گذشته، با توجه به طرح‌های تقلبی مختلف «سریع پولدار شوید» در اینترنت، از جمله پیام‌های هرزنامه که تقریباً روزانه ظاهر می‌شوند، باید مراقب باشید که پیام‌های بازاریابی و تبلیغات تبلیغاتی را بررسی کنید.

در عوض، به طرح هایی بسنده کنید که بدون سرمایه گذاری زیاد، بازدهی را ارائه می دهند. در واقع، توصیه ما به شما در اینجا این است که می‌توانید به یک طرح اعتماد کنید تا زمانی که هزینه زیادی را در لباس نصب، آموزش، عضویت، ثبت نام و غیره در نظر نگیرید.

به عنوان مثال، وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که در ازای هزینه‌های ثبت‌نام فرصت‌های تجاری را به شما ارائه می‌دهند و در آن‌ها باید مقدار قابل توجهی پول سرمایه‌گذاری کنید. توصیه ما در اینجا این است که تا زمانی که سرمایه گذاری شما بین 5 تا 10 درصد بازده تضمین شده باشد، مطمئناً می توانید چنین وب سایت هایی را در نظر بگیرید.

علاوه بر این، اگر پول شما برای هدف خاصی مانند عضویت در پایانه‌های تجاری، هزینه‌های حرفه‌ای و فهرست‌های برتر است.

بسته های پایه، پریمیوم و فریمیوم

به عنوان مثال، وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که کاربران را به ثبت نام رایگان و ارائه گزینه‌های «وانیل ساده» به عنوان بخشی از عضویت اصلی ترغیب می‌کنند. چنین عضویتی به کاربران این امکان را می دهد که علاوه بر اجازه ورود به وب سایت ها، معامله کنند یا نظرات خود را بنویسند.

هنگامی که کاربران با وب‌سایت‌ها راحت باشند، عضویت‌های «پریمیوم» را ارائه می‌کنند که به کاربران امکان می‌دهد به «روش‌های پول‌سازی» سودآورتر «ارتقا» کنند.

در این موارد، بهتر است چند ماه به برنامه های رایگان یا اولیه پایبند باشید و بسته به میزان راحتی و همچنین میزان درآمدتان، می توانید تصمیم بگیرید که وارد برنامه های پریمیوم شوید.

حتی اصطلاحی برای برخی از مدل‌های کسب درآمد وجود دارد که به «فریمیوم» یا ترکیبی از بسته‌های رایگان و پریمیوم معروف هستند که سود مضاعف کسب درآمد را به کاربران ارائه می‌دهند و در عین حال بخشی از آن را به سمت حق عضویت هدایت می‌کنند.

گرفتار بازگشت‌های غیرممکن و غیرممکن نشوید

بنابراین، قانون طلایی ما در چنین مواردی این است که شما فقط زمانی باید ارتقا دهید که از وب سایت کسب درآمد می کنید و در حالی که ممکن است توسط پیام های بازاریابی پر زرق و برق وسوسه شوید و امکان کسب درآمد بیشتر را فریب دهید، بهتر است “امن” باشید. متاسفم» و از این رو، پس از بررسی لازم، پول خود را سرمایه گذاری کنید.

البته، برخی از طرح‌ها مانند معاملات و پایانه‌های فارکس وجود دارد که باید از قبل سرمایه‌گذاری کنید. با این حال، این سایت‌ها سایت‌های تخصصی هستند که آموزش در آن‌ها الزامی است و از این رو، پیشنهاد می‌کنیم قبل از پرداخت هرگونه وجهی به دفاتر فیزیکی این شرکت‌ها مراجعه کرده و صحت ادعای آن‌ها را برای خود بررسی کنید.

صحبت از کسب درآمد از طرح‌های آنلاین، قانون طلایی دیگر در اینجا این است که از آنجایی که هدف کسب درآمد و بازدهی است، باید مراقب وب‌سایت‌هایی باشید که بازدهی کلان مانند 20 تا 25 و حتی 50 درصد را در یک بازه زمانی کوتاه ارائه می‌دهند.

تجربه ما با طرح‌های مالی این است که مهم نیست که دارایی فرد چقدر قوی باشد و اقتصاد چقدر در حال رونق است، بیشتر کلاس‌های سرمایه‌گذاری و ابزارهای مالی از جمله املاک و مستغلات بسیار مورد تمجید و حتی طلا در یک دوره طولانی‌تر بیش از 20 درصد بازدهی ندارند. .

بنابراین، مراقب باشید زمانی که شخصی وعده بازدهی بالا در مدت زمان کوتاهی می‌دهد، زیرا ممکن است به خوبی تبدیل به یک طرح پونزی شود.

به چه مهارت هایی نیاز دارید؟

اکنون که جنبه پولی را پوشش داده‌ایم، ممکن است در مورد هر جنبه به همان اندازه مهم که مهارت و تخصص مورد نیاز برای کسب درآمد آنلاین است تعجب کنید. در مورد “گوشت موضوع”، در واقع این گونه است که اکثر طرح ها نیازی به مهارت های تخصصی ندارند و تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر، مهارت های اولیه زبان انگلیسی یا زبان های دیگر، زمان در اختیار شماست. اینترنت قابل اعتماد و پهنای باند و همچنین قدرت پشتیبان گیری، و توانایی تایپ. در واقع، این مورد نیاز اکثر طرح‌هایی است که توسط وب‌سایت‌ها ارائه می‌شود که در آن خانه‌داران، بازنشستگان، دانش‌آموزان و تقریباً هرکسی که وقت خالی دارد، می‌تواند درآمد کسب کند.

با این اوصاف، طرح هایی نیز وجود دارد که در آن به دانش مالی، بازاریابی و به ویژه بازاریابی تخصصی نیاز است. با این حال، این طرح‌ها اغلب شامل آموزش قبل از عضویت می‌شوند و همانطور که قبلاً اشاره کردیم، اگر مطمئن هستید که برای مدت طولانی‌تری به این طرح پایبند هستید، می‌توانید حق عضویت و آموزش را بپردازید.

از سوی دیگر، طرح‌های نویسندگی آزاد و مشاوره آزاد هستند که در آن به مهارت‌های پیشرفته نیاز دارید و این چیزی است که ما توصیه می‌کنیم برنامه‌های اولیه را انجام دهید و تنها پس از افزایش سطح راحتی خود به Freemium ارتقا دهید.

بدون نظر

پاسخ دهید