تبدیل جوانان به رهبر

3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

تبدیل جوانان به رهبر

وبلاگ نویس رهبری - جوزف لالوند

جوزف لالوند زمانی به یک رهبر تبدیل شد که از این واقعیت که رهبری بد به نظر عادی است خسته شد. او اکنون بیش از 15 سال است که نقش خود را به عنوان یک رهبر پذیرفته است و یکی از 50 وبلاگ نویس برتر رهبری در جهان است. او بینش‌های رهبری را در وب‌سایت خود به اشتراک می‌گذارد ، و اخیراً درباره تبدیل جوانان به رهبر و سایر جنبه‌های رهبری با ما گفتگو کرده است.

آیا می توانید کمی در مورد سفر خود به جایی که در حال حاضر به صورت حرفه ای به عنوان یک متخصص رهبری هستید به ما بگویید؟

سفر رهبری من یک راه طولانی و پر پیچ و خم بوده است. با این حال، از زمانی شروع شد که من مایل شدم در یک نقش رهبری در گروه جوانانم قدم بردارم. من تازه به کلیسایی که در آن بزرگ شده بودم بازگشته بودم و آنها به کمک نیاز داشتند. وقتی کشیش جوان به او نزدیک شد، با کمال میل گفتم بله. در 15 سال گذشته، من هفته به هفته پیشرو جوانان بوده ام. در سال گذشته من در یک سفر جدید بودم. من این نقش را ترک کردم و به دنبال مسیری بودم که موقعیت رهبری بعدی من کجا خواهد بود.

آیا نقل قول مورد علاقه ای دارید که بیانگر اعتقاد شما در مورد رهبری و تبدیل شما افراد به رهبر باشد؟

اندی استنلی یک بار گفت: “رهبری یک سرپرستی است، موقتی است و شما پاسخگو هستید.” این یک نیروی محرکه برای باورهای رهبری من بوده است. وقتی به رهبری و موقتی بودن آن فکر می‌کنم، می‌دانم وظیفه‌ام این است که با آنچه دارم به خوبی انجام دهم، سپس آن را به رهبر بعدی واگذار کنم.

آیا فکر می کنید جوانی پتانسیل رهبری شدن را دارد؟

من معتقدم توانایی رهبری در درون تک تک ماست. اعتقاد من از این واقعیت ناشی می شود که، حتی اگر دیگران را رهبری نکنیم، باید خودمان را رهبری کنیم. ما باید در طول روز به تصمیماتی که می گیریم فکر کنیم. ما باید انتخاب کنیم که اقدام کنیم یا نه. همه ما از این نظر رهبر هستیم.

اولین قدمی که یک رهبر جوان مشتاق باید بردارد چیست؟

اولین قدمی که یک رهبر مشتاق باید بردارد شروع خدمت به دیگران است. این قلب رهبری است. برای کمک به دیگران برای رسیدن به جایی که می خواهند باشند. هر کجا که هستید، راهی برای خدمت پیدا کنید. مایل به تمیز کردن حمام باشید. حاضر باشید سطل زباله را خالی کنید. مایل به انجام کاری باشید که دیگران انجام نمی دهند.

به نظر شما چه روش هایی وجود دارد که مهارت های رهبری را می توان به بهترین شکل توسعه داد؟

هرکسی سبک یادگیری متفاوتی دارد. این بر روشی که دیگران مهارت های رهبری خود را توسعه می دهند تأثیر می گذارد. برای خودم، چند راه موثر برای تبدیل شدن به یک رهبر بهتر پیدا کرده ام:

  1. کتاب‌های عالی بخوانید: کتاب‌ها راهی عالی برای کمک به شما در یادگیری روش‌های جدید رهبری هستند. متخصصان رهبری زندگی خود را وقف به اشتراک گذاشتن درس‌های رهبری که در طول سال‌ها آموخته‌اند در کتاب‌ها گذاشته‌اند. از این خزانه های دانش برای حرکت به جلو استفاده کنید.
  2. کمک بخواهید: برای جو معمولی، این ممکن است راهی برای یادگیری در مورد رهبری به نظر نرسد. به همین دلیل جلو نمی روند. با تمایل به درخواست کمک، می توانید بینش های شخصی را دریافت کنید که قبلاً از توانایی رهبری شما فراتر رفته است. آنها قبلاً در محل شما بوده اند. و به احتمال زیاد آنها درخواست کمک کرده اند. از درخواست کمک نترسید. این یک پله است به یک مکان بالاتر.
  3. پروژه هایی را بپذیرید که هیچ کس دیگری مایل به انجام آن نیست: این یک اقدام عملی است. می خواهید بهتر رهبری کنید؟ تو باید رهبری کنی انجام پروژه ای که هیچ کس دیگری مایل به انجام آن نیست به شما امکان می دهد در یک موقعیت رهبری باشید. شما می توانید شارژ را رهبری کنید و تجربه مورد نیاز خود را بدست آورید.

یک رهبر هرگز نباید چه کارهایی را انجام دهد؟

کارهای زیادی وجود دارد که یک رهبر هرگز نباید انجام دهد. بیایید روی سه چیز تمرکز کنیم:

  • هرگز پول را از دست ندهید.
  • هرگز فکر نکنید بهتر از کسانی هستید که رهبری می کنید.
  • هرگز تمایلی به انجام کارهای ساده نداشته باشید.

چیز دیگری که می خواهید به خوانندگان ما بگویید؟

تو پتانسیل زیادی داری در درون هر فردی یک رهبر وجود دارد که منتظر رها شدن است. گام های لازم برای تبدیل شدن به رهبری که قرار بود باشید را بردارید.

بدون نظر

پاسخ دهید

پنج × چهار =