لباس پوشیدن شرکتی برای زنان

اغلب مشاهده می شود که زنان حرفه ای در مورد لباس هایی که در محل کار می پوشند خیلی اذیت نمی شوند. هرگز لباس حرفه ای خود را نادیده نگیرید. به یاد داشته باشید که لباس‌ها به شما کمک می‌کنند “تصویر اول” مورد نظر را ایجاد کنید .

اجازه دهید چند نکته برای لباس پوشیدن شرکتی برای زنان را مرور کنیم .

مراقب تناسب لباس خود باشید. لزومی ندارد که لباسی که به نظر همکارتان خوب می آید، به شما هم زیبا باشد. با توجه به اندام، اندازه بدن، تیپ بدنی، وزن، چهره و غیره لباس بپوشید. یک لباس باید به خوبی تن شما باشد. از پوشیدن چیزی که خیلی تنگ یا خیلی گشاد است خودداری کنید. پوشیدن لباس هایی که مناسب شما هستند باعث می شود در محل کار احساس اطمینان کنید . در محل کار لباس های بغل بدن نپوشید.

همیشه عاقلانه است که مطابق فرهنگ اداری خود لباس بپوشید . کت و شلوارهای تجاری در رنگ‌هایی مانند آبی، مشکی یا خاکستری زغالی بهترین به نظر می‌رسند. پیراهن ترجیحاً باید در سایه روشن باشد و به درستی داخل شلوار قرار گیرد. دامن باید زانو یا زیر آن را لمس کند. در مورد تناسب کلی شلوار بسیار مراقب باشید. شلوار گشاد شما را تنبل و شلخته نشان می دهد.

از پوشیدن رنگ های پر سر و صدا در محل کار خودداری کنید. رنگ هایی مانند صورتی تند، قرمز، بنفش تیره در محل کار عجیب به نظر می رسند. آنها برای پوشیدن در مهمانی ها و دور هم جمع شدن با دوستان طراحی شده اند. چاپ های حیوانی و طرح های جازی برای دفاتر در نظر گرفته نشده اند.

از میان لباس‌ها، تاپ‌های اسپاگتی، مینی‌ها، بلوزهایی با یقه‌های عمیق، یک نه شدید در محل کار هستند. چنین لباس هایی افراد را به دلایل اشتباه جذب می کنند. به یاد داشته باشید دفتر جایی نیست که بتوانید کفش های کتانی، شلوار جین، کلاه، شورت و غیره خود را بپوشید.

مدیران زن باید از پوشیدن جواهرات سنگین در محل کار خودداری کنند . گوشواره های میخی برای خانم های حرفه ای ساده و در عین حال شیک به نظر می رسند. در محل کار از گردنبندهای درشت، گوشواره های بزرگ و دسته های النگو استفاده نکنید. به رخ کشیدن جواهرات طلای خود در دفتر کار احمقانه است. به هر انگشت انگشتر نزنید. از پوشیدن دستبندهای متعدد خودداری کنید. یک ساعت زیبا و ساده برای افراد حرفه ای بهترین ظاهر را دارد.

در محل کار از آرایش با صدای بلند خودداری کنید. ظاهر برهنه در ادارات بهتر عمل می کند. در آرایش خود زیاده روی نکنید به جای یک رژ لب روشن، براق کننده لب بهتر به نظر می رسد و حتی می توانید هر زمان که نیاز بود همان را دوباره استفاده کنید. مینیمال آرایش نه تنها می تواند شما را زیبا جلوه دهد، بلکه می تواند بسیار حرفه ای نیز باشد. هرگز لایه های زیرسازی را روی صورت خود نزنید. از آرایش کیک در محل کار خودداری کنید.

مهم است که در محل کار بوی خوبی داشته باشید. یک عطر ملایم در دسترس داشته باشید.

کیف دستی شما باید با لباس شما مطابقت داشته باشد و ظاهر کلی شما را تکمیل کند.

مطمئن شوید که دست‌هایتان تمیز هستند و ناخن‌ها به درستی کوتاه شده و مانیکور شده‌اند. از استفاده از رنگ های روشن و شفاف برای ناخن خودداری کنید.

از سوراخ کردن بدن (پرسینگ ابرو یا سوراخ کردن لب) و خالکوبی از هر نوع در سازمان ها باید به شدت خودداری شود . در محل کار بیش از یک گوشواره نپوشید.

موها باید مرتب شانه شده و به درستی بسته شوند. موهای نامرتب در محل کار اصلا قابل قبول نیست. در محل کار از مدل موهای عجیب و غریب استفاده نکنید.

برای کار از کفش های پاشنه تخت یا پلت فرم استفاده کنید. پاشنه های شما نباید بیشتر از 2 اینچ باشد.

بدون نظر

پاسخ دهید