نظام رسمی آموزش و استخدام

از لحاظ تاریخی، یادگیری با حضور در مدرسه، کالج یا دانشگاه برای کسب مدارک رسمی مرتبط بوده است که می تواند به فارغ التحصیلان در یافتن شغل و در غیر این صورت، تقویت مهارت های آنها کمک کند.

در حالی که مفهوم موازی یادگیری توسط خود یا خود آموزی برای ما وجود داشته است، این واقعیت که چنین یادگیری منجر به مدارک رسمی یا دسترسی به فرصت‌های شغلی نمی‌شود به این معناست که افرادی که به خود یاد می‌دهند چگونه خواندن و نوشتن را یاد می‌گیرند یا کسب می‌کنند. دانش آنها از طریق کتاب و سایر اشکال یادگیری اغلب در مقایسه با یادگیرندگانی که مدارک رسمی را کسب کرده اند، در مضیقه بوده است.

در واقع، کل سیستم آموزشی و شغلی ما به گونه‌ای ساختار یافته است که یادگیری رسمی از طریق کسب مدرک، آینده‌ای را برای چنین افرادی تضمین می‌کند، در حالی که آموزش خود از طریق خودآموزی به این معنی است که چنین افرادی باید به مشاغل غیرمستمر رضایت داشته باشند. در موارد نادر، زمانی که فراگیران توانایی‌های استثنایی داشتند، در واقع می‌توانستند به صورت جانبی و پس از چند سال تجربه در تنهایی وارد جریان اصلی شوند.

بنابراین، این نوع موانع برای استخدام رسمی که فقط به افراد دارای مدرک تحصیلی شناخته شده محدود می شود، به این معنی است که خودآموزی خارج از سیستم تلقی می شود.

چگونه خودآموزی به کمک فناوری به یک تغییر بازی تبدیل شده است

با این حال، ظهور خودآموزی به کمک فناوری برای کسانی که مدارک رسمی دارند و در عین حال مشتاق یادگیری بیشتر و کسب دانش به دلیل علاقه خود یا تخصص در مهارت های پیشرفته هستند، بازی را تغییر داده است.

با این اوصاف، خودآموزی برای کسانی که پس از تحصیل اولیه و تحصیلات دانشگاهی، زمانی را برای آموزش رسمی و طولانی مدت ندارند نیز مهم است.

به عبارت دیگر، متخصصان شاغل و کسانی که می خواهند مفاهیم جدید را بیاموزند و دانش خود را غنی کنند، می توانند این کار را با سایت هایی مانند ManagementStudyGuide.com انجام دهند که انجمن حاضر در آن شما این مقاله را می خوانید.

این بدان معنی است که وب‌سایت‌های با کمک فناوری و فعال مانند این می‌توانند به شما کمک کنند تا مدارک رسمی خود را ارتقا دهید و تکمیل کنید و همچنین به دانش‌آموزانی که می‌خواهند روش ساده‌تری برای یادگیری مفاهیم جدید و در غیر این صورت، در زمینه‌های خاص تخصص داشته باشند، کمک کنند. بنابراین، از طریق ظهور اینترنت و ظهور روش‌های طراحی و چیدمان با قابلیت دیجیتال پیشرفته، سایت‌هایی مانند این می‌توانند روزی جایگزین سیستم رسمی آموزشی شوند که در روش سازماندهی آن نیز دستخوش تغییر اساسی شده است.

روش‌های خاصی که در آن فناوری خودآموزی را فعال می‌کند

به عبارت دیگر، حتی مؤسسه‌هایی که مدارک رسمی ارائه می‌کنند، به قدرت فناوری در ارتقای روش‌های آموزشی و آموزشی موجود پی برده‌اند. اینکه چگونه فناوری هم به خودآموزان و هم به آنهایی که در سیستم رسمی هستند کمک می کند، از طریق اتصال فراگیران به مجموعه وسیعی از منابع و طیف وسیعی از موضوعات و موضوعات از طریق فناوری است.

به عنوان مثال، فقط به دلیل ظهور اینترنت است که می توانید به این وب سایت دسترسی پیدا کنید، و تنها از طریق جهانی شدن است که SME ها یا کارشناسان موضوعی از سراسر جهان می توانند محتوا را به خوانندگان در سراسر جهان ارائه دهند.

بنابراین، ظهور موازی فناوری و دهکده جهانی به این معنی است که خودآموزی برای بسیاری از متخصصان شاغل و همچنین دانش‌آموزانی که می‌خواهند مهارت‌های موجود خود را تکمیل و تکمیل کنند و دانش خود را در مورد مفاهیم غنی‌تر کنند و همچنین مهارت‌های خود را تقویت کنند ، تبدیل به واژه‌ای مهم شده است. اصول اولیه را مدتها آموخته اند

تنها از این نظر، فناوری تا آنجایی که به خودآموزی مربوط می شود، یک تغییر دهنده بازی بوده است و این را می توان در محبوبیت عظیم سایت هایی مانند این که از زمان راه اندازی به طور تصاعدی افزایش یافته است مشاهده کرد.

مزایای خودآموزی

با عطف به فواید خاص خودآموزی، در واقع اینگونه است که خودآموزی به یادگیرندگان مزیت یادگیری با سرعت خود و انتخاب مفاهیم و مهارتهای خاصی را که آنها مایل به کسب آنها هستند ارائه می دهد.

به عنوان مثال، هنگامی که در این سایت ثبت نام می کنید، انعطاف پذیری یادگیری با سرعت خود که در آن می توانید انتخاب کنید که در اوقات فراغت خود به ماژول ها رد شوید یا به آن برگردید به این معنی است که زمان یادگیری و موضوعاتی را که می خواهید درک کنید تعیین می کنید. .

به عبارت دیگر، شما نیازی ندارید که مقید به آموزش رسمی خاص زمانی و همچنین برنامه های درسی سفت و سختی باشید که مؤسسات دارند و از این رو، شما این آزادی را دارید که فقط آنچه را که می خواهید بیاموزید و آن هم زمانی که می خواهید.

همچنین، اگر به دلایلی کلاس‌ها را از دست داده‌اید، اما می‌خواهید آن‌ها را جبران کنید، خودآموزی که با کمک فناوری و فعال است، واقعاً می‌تواند به کمک شما بیاید.

جدای از این، خودآموزی به شما این مزیت را می دهد که هر زمان که بخواهید مفاهیم را دوباره مرور کنید و در نتیجه دانش خود را که ممکن است مدت ها پیش به دست آورده اید، افزایش دهید و می خواهید چنین مفاهیمی را تقویت کنید.

یادگیری بهینه زمانی اتفاق می افتد که خود محور باشد

در نهایت، هر یادگیری باید با میل درون خود به ایجاد تفاوت در شخصیت شما برانگیخته شود و از این رو، یادگیری بهینه زمانی اتفاق می‌افتد که از درون برانگیخته شود و تحت تأثیر عوامل خارجی قرار نگیرد.

به همین دلیل است که حتی سیستم‌های آموزشی رسمی بر نیاز به فشار دادن فرد از درون به جای اجبار توسط عوامل خارجی تأکید می‌کنند و اینجاست که خودآموزی، زمانی که فناوری فعال می‌شود، می‌تواند به تغییر بازی در مورد نحوه عملکرد کل پارادایم یادگیری تبدیل شود.

برای نتیجه گیری، می توان تصور کرد که این وب سایت نمونه ای پیشگام از چگونگی یادگیری در آینده و یک روز است. حتی ممکن است مدارک رسمی را از سایت هایی مانند این کسب کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =