اهمیت لباس پوشیدن شرکتی

لباس پوشیدن شرکتی به هنر لباس پوشیدن رسمی و صحیح اشاره دارد. لباس پوشیدن شرکتی به فرد کمک می کند تا مطابق مشخصات کاری و فرهنگ سازمانی خود لباس بپوشد. لباس پوشیدن رسمی، اگر به درستی انجام شود، به شکل گیری شخصیت فرد کمک زیادی می کند. اگر عاقلانه لباس بپوشید مردم شما را جدی می گیرند. به یاد داشته باشید که هیچ کس دوست ندارد با فردی صحبت کند که نمی داند چگونه خود را تحمل کند. رفتن به محل کار در تشریفات به شما کمک می کند تصویری از خود بسازید. لباس پوشیدن صحیح به شما کمک می کند از بقیه جدا باشید و الگویی برای دیگران باشید.

بیایید به اهمیت پوشش شرکتی بپردازیم:

لباس پوشیدن به طور رسمی نه تنها تصویر شما را نشان می دهد، بلکه سازمانی را که نمایندگی می کنید نیز منعکس می کند. شما باید یک کد لباس مناسب را در محل کار رعایت کنید . یک فرد نمی تواند برای جلسات کاری مهم یا ارائه ها لباس معمولی بپوشد. به یاد داشته باشید، شما نه تنها خود، بلکه سازمان خود را معرفی می کنید. فردی که ظاهری جذاب به نظر می رسد مورد علاقه و قدردانی همه است. کسی که رسمی و معقول لباس پوشیده است لازم نیست خیلی تلاش کند تا مشتری را تحت تاثیر قرار دهد.

پل یک حرفه ای بازاریابی بود که باید در یکی از دفاتر مشتری خود در مورد پیشنهادات جدید سازمانش ارائه می کرد. او هرگز واقعاً به فکر لباس پوشیدن خود نبود. او یک شلوار جین کهنه به همراه یک تی شرت همراه با دستبند و گوشواره درشت پوشید. او حتی فراموش کرده بود کفش هایش را جلا دهد.

پل از ورود به دفتر منع شد. خانمی که در پذیرایی نشسته بود اجازه نداد به داخل اتاق هیئت مدیره برود و با مقامات ارشد ملاقات کند.

به نظر شما مسئول پذیرش مقصر بود؟ قطعا نه

واقعاً اینطور نیست که برای جلسات کاری باید لباس بپوشید. هیچ کس به شما نمی گوید که باید روزانه برای سر کار چه بپوشید. از خانه بیرون نروید مگر اینکه خود را در آینه ببینید.

لباس پوشیدن شرکتی به شما کمک می کند شخصیتی مغناطیسی ایجاد کنید که افراد دیگر را جذب می کند . شما باید این کاریزما را داشته باشید و لباس پوشیدن به طور رسمی به شما در این امر کمک می کند.

لباس پوشیدن شرکتی به شما کمک می کند فرهنگ خوب و سالمی را در محل کار ایجاد کنید. اگر لباس رسمی نپوشند، افراد تمایل به از دست دادن علاقه به کار خود دارند. باور کنید اگر روز دوشنبه با تی شرت و شلوار جین بپوشید واقعاً حوصله کار کردن ندارید. از پوشیدن تی شرت، شلوار جین پاره، کفش کتانی، کلاه، جواهرات درشت در محل کار خودداری کنید. (آخر هفته ها یک استثنا هستند!). تی شرت، شلوار جین پاره، چند زنجیر یک نه شدید در محیط های شرکتی هستند، زیرا ظرافت سازمان را خراب می کنند. کارمندان زن باید از پوشیدن گوشواره های لوستر، پشته های النگو و غیره خودداری کنند. مطلقاً نیازی به نمایش جواهرات طلای خود در محل کار نیست. به یاد داشته باشید، قیمت ربطی به لباس های شرکتی ندارد. برای خرید کت و شلوارهای تجاری طراحان واقعاً نیازی به ایجاد سوراخ در جیب خود ندارید. عاقلانه لباس بپوش لباس پوشیدن شرکتی به شما کمک می کند ظاهر ساده، تمیز و در عین حال شیک خود را به رخ بکشید.

لباس پوشیدن شرکتی به شما کمک می کند که اولین تصور را ایجاد کنید . به یاد داشته باشید، اولین برداشت ها مهم هستند و در طول زندگی به شما کمک می کنند. اگر در جلسه اول نتوانید کسی را تحت تاثیر قرار دهید، هرگز فرصت دومی نخواهید داشت.

لباس پوشیدن رسمی باعث می شود در محل کار احساس اعتماد به نفس داشته باشید. شما آن انرژی و اعتماد به نفس را در لحظه ای که پیراهن سفید شفاف خود را همراه با یک شلوار مشکی مناسب می پوشید، به دست می آورید. کد لباس فرد را منضبط می کند و حس روحیه تیمی را در بین کارمندان القا می کند .

بدون نظر

پاسخ دهید