هنگام پیگیری فرصت‌های درآمدزایی آنلاین، تغییر ذهنیت مورد نیاز است

 

فرصت های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد و به همان اندازه بخش بزرگی از متخصصان، مشاغل آزاد، افراد خانه نشین، پرسنل بازنشسته و دانشجویان برای این فرصت ها رقابت می کنند.

در واقع، یک جستجوی ساده در گوگل برای کسب درآمد آنلاین میلیون ها نتیجه را به همراه خواهد داشت که نتایج آن همه چیز را از مشاغل ساده مبتنی بر وظیفه گرفته تا مشاغل پیچیده و پیچیده تجاری و تحقیقاتی نشان می دهد.

بنابراین، چگونه می توان تصمیم گرفت و تعیین کرد که کدام فرصت ها را دنبال کند و از کدام طرح ها اجتناب کند و همچنین موقعیت خود را قرار دهد و از چنین فرصت هایی حداکثر استفاده را ببرد؟

رفتار همه چیز است

پاسخ به چنین سوالاتی بستگی به نوع فرصتی دارد که می خواهید بر اساس مجموعه مهارت های خود، توانایی های ریسک پذیر، زمانی که می توانید به مشاغل اختصاص دهید و مهمتر از همه، طرز فکر و نگرش شما که شاید مهمترین آنها هستند، دنبال کنید. عامل تعیین کننده در تولید پول آنلاین

در واقع، نگرش و طرز فکر در هر شغلی حیاتی و حیاتی هستند، مخصوصاً وقتی فرصت‌هایی را دنبال می‌کنید که خودتان هستید. و مهم ترین نکته این است که موفقیت و شکست توسط شخصیت شما و کل مجموعه باورها، افکار، احساسات شما تعیین می شود. و نگرش هایی که به میز می آورید.

تغییر از کار تمام وقت به نیمه وقت

برای شروع، اجازه دهید مورد یک حرفه ای را بررسی کنیم که شغل شرکتی خود را رها کرده است تا فرصت های آنلاین را دنبال کند. چنین متخصصانی به دلیل اینکه در یک شغل تمام وقت کار کرده اند، اهمیت مدیریت زمان، انگیزه، ارزش کار سخت و مهارت های مورد نیاز برای مشاغل مختلف را می دانند.

با این حال، این به خودی خود موفقیت را تضمین نمی کند زیرا آنها باید “تغییر طرز فکر” را از کار برای یک سازمان به کار برای کارفرمایی که هیچ تعهدی در قبال آنها ندارد، ایجاد کنند.

به عنوان مثال، متخصصان در مشاغل تمام وقت می توانند سرعت کار خود را داشته باشند و انتظار داشته باشند که در این شغل باقی بمانند، حتی اگر عملکرد آنها در طول یک چهارم یا یک سال کاهش یابد. در واقع، بیشتر شرکت‌ها افراد غیرفعال را تحت نظر قرار می‌دهند و پس از اینکه به آنها فرصتی برای بهبود عملکردشان می‌دهند، در صورت عدم مشاهده علائم پیشرفت، اقدام می‌کنند.

با این حال، وضعیت فریلنسینگ یا کسب درآمد آنلاین از نظر کیفی متفاوت است زیرا وب سایت ها و شرکت هایی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند چنین تعهدی در قبال کارمندان خود ندارند.

این بدان معناست که متخصصان باید از طرز فکرهای تمام وقت که در آن اطمینان و اطمینان دارند به مدلی تغییر دهند که در آن باید همیشه هوشیار و مراقب باشند.

توصیه برای دانش آموزان

با توجه به دانش‌آموزانی که مایل به کسب درآمد از اینترنت هستند، تغییر طرز فکر از یک نگرش معمولی بی‌توجهی به رویکرد جدی‌تر و متفکرانه‌تر به کار است. با توجه به این واقعیت که کسب درآمد اینترنتی مستلزم تعهد به یک کار خاص است، آنها همچنین باید به اهمیت پایبندی به قول خود و فضایل سخت کوشی و صبر پی ببرند.

در واقع، دانش‌آموزان به‌ویژه خود را ناامید می‌کنند، زیرا در مراحل اولیه انتظار بازگشت‌های عظیمی را داشتند و زمانی که چنین بازگشت‌هایی محقق نشد، نباید امید خود را از دست بدهند و در عوض تا زمانی که چنین فرصت‌هایی پیش بیاید، سرباز کنند. تغییر ذهنیت کلیدی این است که فرد باید یک “دونده مسافت طولانی” باشد نه “ورزشکار 100 متر” و پشتکار و صبر کلید اصلی اینجاست .

علاوه بر این، آنها همچنین باید طرز فکر خود را از اینکه انتظار دارند راهنمایی شوند به سمتی که باید خودشان انگیزه بدهند تغییر دهند. به عبارت دیگر، در حالی که برای افراد نسبتاً جوان‌تر سخت است که راهنمایی نشوند و در عین حال موفق شوند، کل حوزه آزادکاری و کسب درآمد آنلاین به گونه‌ای است که سفری تنها و خسته‌کننده است، هرچند اگر تغییرات لازم را در ذهنیت خود ایجاد کند، در نهایت پاداش‌بخش است. .

وقتی عادی خسته کننده می شود، چیز متفاوتی را امتحان کنید

در واقع، نوع تغییراتی که هر کسی که سعی در کار آزاد و کسب درآمد آنلاین دارد در صبر، سخت کوشی، متمایز کردن خود از رقبا، توانایی صرف ساعت های طولانی برای درخواست شغل و عدم انتظار پاسخ فوری و مهمتر از همه، عزم است. برای موفقیت با وجود احتمالات

علاوه بر این، هنگام پیگیری فرصت‌ها به صورت آنلاین، باید مراقب نوع فرصت‌ها و اینکه آیا مهارت‌ها و تخصص او با چنین فرصت‌هایی مطابقت دارد یا خیر. هیچ فایده ای برای درخواست شغل وجود ندارد، زیرا تنها یک کلیک ماوس لازم است، زیرا فرد باید نمایه مورد نظر را که در حال تبلیغ است «تطبیق» کند.

شبکه های مجازی

تغییر ذهنیت دیگر، به ویژه برای کسانی که شروع به کار کرده اند، نیاز به ایجاد شبکه ای از مخاطبین است که برای ارسال رزومه، جستجوی بازخورد و مراجع حرفه ای مفید باشد.

در حالی که شبکه سازی کلید موفقیت در هر شغلی است همانطور که به همه دانشجویانی که از موسسات مدیریت فارغ التحصیل شده اند بارها در طول تحصیلشان گفته شده است، یک تفاوت اساسی بین شبکه فیزیکی تا شبکه مجازی وجود دارد که در آن شبکه دوم عمدتاً در ایجاد روابط با افرادی است که شما دارید. شخصا ملاقات نمی کرد.

به دنیای فرصت های آنلاین خوش آمدید

در نهایت، تغییر ذهنیت کلیدی در اینجا این است که فرد باید از حالت فیزیکی به حالت مجازی تبدیل شود که در آن هر تعامل، هر پرداخت، هر بازخورد، هر کار یا کاری که ارائه می‌دهید، و هر تماسی در فضای مجازی و جایی که اسکایپ و تلفن‌ها اتفاق می‌افتد. جایگزین جلسات حضوری

اگر احساس می‌کنید که می‌توانید این طرز فکر را تغییر دهید، به دنیای کارهای آنلاین خوش آمدید که به همان اندازه خسته‌کننده هستند، هیجان‌انگیز هستند، خسته‌کننده هستند و در عین حال پاداش‌دهنده هستند، و در آن آزادی دارید که ساعات کاری خود را تنظیم کنید و تعیین کنید کدام کار. پذیرفتن. در نهایت، این را نیز به یاد داشته باشید که مهم نیست روز/هفته/ماه/سال قبل چگونه گذشت، شما باید بلند شوید و حاضر شوید و تسلیم نشوید.

بدون نظر

پاسخ دهید