مدیریت ادراک و اپتیک یک نرمال جدید است

ما در دنیایی 24 ساعته و 7 ساعته پر از رسانه زندگی می کنیم که مدیریت رسانه و مدیریت ادراک و همچنین اپتیک تنها چیزی است که اهمیت دارد. هنگامی که روسای جمهور و نخست وزیران کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه و همچنین رهبران برجسته تجاری و افراد مشهور درگیر یک بازی بی پایان جلب توجه رسانه ها می شوند، این امر به جای استثنا در تجارت و زندگی تبدیل به یک هنجار می شود .

در حالی که کارشناسان در مورد اثربخشی و اثربخشی چنین اقداماتی و زندگی از یک برنامه تلویزیونی به برنامه دیگر اختلاف نظر دارند، آنچه واضح است این است که برای هیچکس در دنیای تجارت، سیاست، سرگرمی و ورزش چاره ای جز پیروی از رهبری وجود ندارد. از تأثیرگذاران و همینطور انجام دهید. در واقع، در حالی که استراتژی‌های روایی، عمیق و خوب دیگر جواب نمی‌دهند، گزینه‌های محدودی برای افراد جدی وجود دارد، جز اینکه از جمعیت پیروی کنند و امیدوار باشند که به نتایج مطلوب منجر شود.

مزایای مدیریت رسانه های اجتماعی

با این حال، استفاده از رسانه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک برای ماندن در کانون توجه به طور مداوم مزایای آشکاری دارد.

یکی، تضمین می کند که پیامی که توسط شخصیت مربوطه منتقل می شود، بدون هیچ گونه دخالتی به مخاطب مورد نظر می رسد.

دوم، همچنین تضمین می‌کند که همه و هر کسی و از همه جا، هر کجا و در هر زمان و هر زمان همیشه به هم متصل هستند و منجر به پخش یک سریال صابون در زمان واقعی می‌شود که در مقابل یک مخاطب جهانی پخش می‌شود.

این مزیت آشکار پرورش نوآوری و خلاقیت در نحوه ارسال پیام است، زیرا هر یک از افراد مشهور و تأثیرگذار سعی می‌کنند در خلاق‌ترین افراد از یکدیگر پیشی بگیرند.

این می‌تواند منجر به نتایج بهتر کسب‌وکار و اجتماعی شود، زیرا رقابت برای چشم‌ها تضمین می‌کند که رقابت بدون توجه به شانس، بهترین خواهد بود. برای پیروان، این فرصت را به آنها می دهد تا مستقیماً با شخصیت های تجاری و سیاسی درگیر شوند و در نتیجه کانال های ارتباطی مستقیمی داشته باشند که منجر به روابط تعاملی تر بین رهبران و پیروان می شود.

از دست دادن روایت و کوتاه شدن دامنه توجه

از سوی دیگر، این گفتگوی مداوم و بی وقفه در رسانه های اجتماعی می تواند منجر به پیامدهای نامطلوب شود و همچنین می توان از ترولینگ بی وقفه و اعتیاد به دنیای آنلاین و مجازی که دامنه توجه ما را تحت تأثیر قرار می دهد و ما را کمتر پذیرای بحث های جدی می کند، مشاهده شد. .

در واقع، نظرسنجی‌ها و تحقیقات نشان داده‌اند که یک هزاره متوسط ​​اکنون دامنه توجه یک جوان یا نوجوان را دارد که دائماً از یک توییت یا به‌روزرسانی فیسبوک یا پست اینستاگرام به دیگری می‌چرخد.

این می تواند منجر به از دست دادن وضوح مفهومی شود که بر نحوه سیستم آموزشی ما و همچنین نحوه انجام تجارت و سیاست تأثیر می گذارد.

در واقع، این واقعیت که هنرهای لیبرال و موضوعات علوم انسانی اکنون در زمانی که ما به تفکر انتقادی و رویکردهای کل نگر برای حل مشکلات مبرم نیاز داریم، کمتر مورد توجه قرار گرفته اند، به این معنی است که زندگی همیشه در زمان حال دارای معایبی است.

قدرت مدیریت اپتیک

البته، نمی توان قدرت مدیریت اپتیک را انکار کرد، همانطور که می توان آن را در نحوه مدیریت پیروانش توسط رئیس جمهور ترامپ و درگیر کردن آنها در رگبار بی وقفه توئیت ها به صورت بلادرنگ مشاهده کرد.

در حالی که برخی از کارشناسان دست خود را در این حذف گفتگوهای جدی از گفتمان سیاسی به هم می زنند، برخی دیگر به این نکته اشاره می کنند که چگونه پایگاه او هر روز بیشتر شیفته آنها می شود. در واقع، حتی شخصیت‌های تجاری نیز به قدرت مدیریت ادراک و اپتیک پی برده‌اند، همانطور که می‌توان آن‌ها را از فالوورهای عظیم و پرشور اینفلوئنسرها در لینکدین مشاهده کرد که همیشه منتظر پست بعدی آنها هستند.

آنچه در اینجا واضح تر است این است که این همان چیزی است که متخصصان بازاریابی و تبلیغات همیشه ادعا کرده اند که منجر به نتایج تجاری بهتری می شود زیرا رقابت برای جلب توجه دنبال کنندگان به این معنی است که استفاده زیرکانه و ماهرانه از رسانه های اجتماعی می تواند در واقع منجر به فروش بیشتر و بیشتر شود. قرار گرفتن در معرض مارک ها که منجر به سود برای مشاغل می شود.

چگونه شما نیز یک اینفلوئنسر می شوید

بنابراین، شما به عنوان یک دنبال کننده رسانه های اجتماعی چه کاری می توانید انجام دهید تا استاد اپتیک و مدیریت ادراک شوید؟ علاوه بر این، شما به عنوان یک فالوور چه کاری می توانید انجام دهید تا به یک تأثیرگذار تبدیل شوید که نظراتش بسیار مورد توجه است؟

برای شروع، ابتدا باید در مورد موقعیت پیام خود از جمله مخاطبان مورد نظر فکر کنید و همچنین استراتژی بهترین راه برای رسیدن به آنها را تعیین کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، باید اطمینان حاصل کنید که حقایق خود را به درستی دریافت کرده اید و اخبار جعلی را منتشر نکنید یا به حقایق جایگزین یا آنچه به عنوان حقیقت پست شناخته می شود متوسل نشوید.

به عبارت دیگر، در حالی که این موارد در دنیای سیاست و افراد مشهور به فروش می‌رسند، کسب‌وکار تاکنون به محتوای ارسال‌شده به‌خوبی به جای توییت‌ها و پست‌های فیس‌بوک بمب‌آمیز یا بد فکر می‌کرده است. در واقع، شما نیازی به نگاهی دورتر و دورتر از اینفلوئنسرهای برجسته لینکدین ندارید تا در مورد چگونگی تسلط آنها بر هنر پیام رسانی، اپتیک و مدیریت ادراک، ایده بگیرید.

اندیشه های پایانی

در نهایت، جمع سپاری و خرد جمعی به یک هنجار جدید تبدیل شده است و از این رو، در حالی که برخی از جنبه های منفی آن همانطور که قبلاً ذکر شد، وجود دارد، آنچه غیرقابل انکار است این است که برای ماندن در حسابداری، ما انتخاب های کمی داریم جز اینکه اطمینان حاصل کنیم که در مسیر باند قرار می گیریم.

این بدان معنا نیست که شما باید تمرکز پیام های جدی خود را از دست بدهید و تیزبین باشید. در عوض، آنچه ما پیشنهاد می کنیم این است که استراتژی های تأثیرگذاران برجسته را مطالعه کنید و استراتژی برندسازی شخصی خود را ارائه دهید که شما را به خوبی از رقبا جلوتر می کند.

بدون نظر

پاسخ دهید