افسانه های تبلیغات – اگر و اما صنعت تبلیغات

تبلیغات به عنوان بهترین ابزار برای آگاه ساختن مردم از محصولی است که یک شرکت می خواهد بفروشد. این بهترین راه برای برقراری ارتباط با مخاطب و اطلاع رسانی محصول است اما با انتخاب رسانه ای مناسب و البته زمان بندی. اما برخی از افسانه ها وجود دارد که مشکلاتی را در مسیر تبلیغات موفق ایجاد کرده است. ما سعی کرده ایم برخی از تفسیرهای نادرست را در مورد اما و اگرهای صنعت تبلیغات روشن کنیم .

افسانه های تبلیغاتی

 1. تبلیغات فقط برای برخی از مشاغل کار می کند

  اشتباه. تبلیغات برای هر شرکت یا کسب و کاری کار می کند فقط به درستی اجرا می شود. اما به دلیل تبلیغات بد، بسیاری از کمپین های تبلیغاتی به شکل مطلوبی کار نمی کنند و مردم فکر می کنند که تبلیغات فنجان چای آنها نیست. آنها باید یک قانون ساده تبلیغات را درک کنند – این باید برای افراد مناسب در زمان مناسب از طریق رسانه مناسب در مکان مناسب باشد.

 2. تبلیغات فقط زمانی مورد نیاز است که تجارت کند باشد

  اشتباه. چه کسی گفته است که برندهای بزرگ و موفق محصولات خود را تبلیغ نمی کنند؟ تبلیغات یک فرآیند مستمر است که هر زمان که نیاز باشد برخی از نوسازی ها انجام می شود. اما، بله، زمانی که تجارت واقعاً کند یا در پایین ترین حد خود پیش می رود، تبلیغات باید سنگین و تعداد بیشتری باشد. این به محصول کمک می کند تا ارزش بازار خود را بهبود بخشد و مردم را نسبت به محصول آگاه کند.

 3. اگر محصولی به فروش نمی رسد، آن را تبلیغ کنید

  این فقط درست نیست. فقط در مورد آن فکر کن. اگر محصولی را می فروشید که اصلاً مرسوم نیست و کسی از آن استفاده نمی کند، چگونه از قفسه خارج می شود. شما باید نیاز مشتریان را درک کنید و سپس محصول را بفروشید. تبلیغ به معنای فروش هر چیزی که می خواهید نیست، بلکه به معنای فروش چیزی است که مشتریان می خواهند.

 4. تبلیغات نیاز ایجاد می کند

  نه. مردم قبلاً کاست هایی برای پخش و گوش دادن به موسیقی داشتند که دوست داشتند در حالی که گزینه سی دی نداشتند. این فناوری است که وارد شد و تنها پس از آن بود که سی دی ها تبلیغ و فروخته شدند. تبلیغات فقط چیزهای قدیمی را با جدید جایگزین می کند، نیازی ایجاد نمی کند.

 5. اثرات تبلیغات برای چندین دهه باقی می ماند

  این کیفیت محصول است که ادامه دارد. بدون شک تبلیغات به افزایش فروش محصول کمک می کند و در خاطر مردم می ماند، اما ذهن ها اسیر خود محصول می شوند.

 6. طنز در تبلیغات

  گاهی اوقات شوخ طبعی مانع از انتقال صحیح پیام به مصرف کنندگان می شود اما نه هر بار که باعث ایجاد مشکل می شود. بسیاری از مواقع به افراد کمک می کند تا آگهی و محصول را به خاطر بسپارند و به ایجاد نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کمک می کند.

 7. سکس می فروشد

  نه همیشه. برخی از تبلیغ‌کنندگان از رابطه جنسی فقط برای افزایش فروش استفاده می‌کنند و فراموش می‌کنند که محصول اصلاً به این نوع تبلیغات نیاز ندارد. به یاد داشته باشید یک بار مدل های Milind Soman و Madhu Sapre برهنه برای یک برند کفش ژست می گرفتند. واقعا بی ربط بود

 8. خلاقیت مهمترین عامل است

  تبلیغ بدون شک باید به اندازه کافی خلاقانه باشد که مصرف کنندگان را جذب کند، اما تنها عامل فروش نیست. باید پیام خوبی برای ارائه، انتخاب بهترین رسانه و بهترین کیفیت محصول وجود داشته باشد تا محصول و تبلیغ هر دو موفق شوند.

 9. هزینه تبلیغات خیلی بالاست

  تبلیغات نیاز به پول دارد، اما باید نتایج را در اشکال افزایش فروش، افزایش شهرت در صنعت، شناخت محصول و همچنین افزایش ارزش بازار محصول که تبلیغات به همراه دارد در نظر گرفت. بیایید تبلیغات را سرمایه گذاری بدانیم نه هزینه.

بنابراین اینها رایج ترین اسطوره های صنعت تبلیغات هستند که به عنوان موانعی در مسیر آینده روشن تبلیغ کنندگان و تبلیغات کار می کنند و ما باید بر این موانع غلبه کنیم و صعود کنیم.

بدون نظر

پاسخ دهید